|
EKSTRAKLASA Grupa Mistrzowska - 15 maja - 37 kolejka -
Tabela
15.05. 18:00 Legia Warszawa - Pogoń
Szczecin 3:0 (1:0)
samobójczy 14', Nemanja Nikolić 83', Kasper Hämäläinen 86'
15.05. 18:00 Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 2:0 (1:0)
15.05. 18:00 Piast Gliwice - Zagłębie Lubin 0:1 (0:1)
15.05. 18:00 Lech Poznań - Ruch Chorzów 3:0 (1:0)
EKSTRAKLASA Grupa spadkowa - 14 maja - 37 kolejka -
Tabela
14.05. 15:30 Śląsk Wrocław - Górnik Łęczna 3:2 (1:1)
14.05. 15:30 Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 1:3 (0:1)
14.05. 15:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 3:4 (2:1)
14.05. 15:30 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Górnik Zabrze 1:1 (0:1)
1 liga -
13-15 maja -
31 kolejka
- Tabela
15.05. 12:45 Chrobry Głogów - Wisła Płock 2:0
(0:0)
Maciej Górski 46', Kevin Lafrance 61'
15.05. 17:00 Pogoń Siedlce - Rozwój Katowice
2:0 (2:0)
Daniel Gołębiewski 4', Konrad Wrzesiński 18'
13.05. 20:30 Stomil Olsztyn - Arka Gdynia 0:4 (0:0)
14.05. 18:00 Olimpia Grudziądz - Miedź Legnica 0:1 (0:1)
14.05. 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Wigry Suwałki 1:2 (0:0)
14.05. 19:46 Bytovia Bytów - MKS Kluczbork 2:1 (1:0)
15.05. 17:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów 2:0 (0:0)
15.05. 19:00 Chojniczanka Chojnice - Zagłębie Sosnowiec 2:0 (2:0)
Dolcan Ząbki - GKS Katowice 0:3 v.o.
2 liga -
14-15 maja -
31 kolejka
- Tabela
14.05. 16:00 Radomiak Radom - Olimpia Zambrów
1:2 (1:0)
Kamil Cupriak 30' - Michał Twardowski 47', Maksym Kowal 77'
14.05. 17:00 Legionovia Legionowo -
Znicz Pruszków 4:0 (3:0)
Rafał Wolsztyński 33', 45', Łukasz Wolsztyński 41', Kamil Wiktorski 67'
14.05. 16:00 Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy 1:0 (1:0)
14.05. 17:00 Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola 1:! (0:0)
14.05. 18:00 Nadwiślan Góra - GKS Tychy 0:4 (0:1)
15.05. 13:00 Błękitni Stargard Szczeciński - Raków Częstochowa 1:2 (1:0)
15.05. 17:00 Kotwica Kołobrzeg - Puszcza Niepołomice 0:0
15.05. 19:00 Stal Mielec - ROW 1964 Rybnik 3:0 (1:0)
Okocimski Brzesko - Polonia Bytom 0:3 v.o.
3 liga -
14-15 Maja - 29 kolejka
- Tabela
14.05. 11:00 Pogoń Grodzisk - Pelikan Łowicz
1:2 (0:2)
Welin Damjanow 61' - Fabian Fałowski 13', samobójczy 22'
14.05. 11:00 Legia II Warszawa -
Broń Radom 4:1 (2:0)
Jarosław Niezgoda 37', 43', 49', 90' - Damian Sałek 48'
14.05. 16:00 Błękitni Raciąż -
Energia Kozienice 4:0 (0:0)
Adam Radwański 61', Mariusz Holik 68', Kamil Majkowski 88', 90'
14.05. 17:00 Pilica Białobrzegi -
Ursus Warszawa 0:1 (0:0)
Arkadiusz Ciach 90'
14.05. 17:00 Start Otwock - Warta Sieradz 1:0
14.05. 17:00 Sokół Aleksandrów - Ner Poddębice 3:3 (1:1)
14.05. 17:30 ŁKS Łódź - Warta Działoszyn 9:1 (5:0)
15.05. 11:00 Lechia Tomaszów - Świt Nowy Dwór
0:1 (0:0)
Piotr Krawczyk 88'
15.05. 15:00 Oskar Przysucha -
Polonia Warszawa 1:2 (1:0)
Bartłomiej Madej 26' - Marcin Bochenek 80', Daniel Choroś 82'
4 liga
Południowa- 14-15 maja - 27 kolejka
- Tabela
14.05. 11:00 Olimpia Warszawa - Orzeł Wierzbica 4:6 (1:2)
Hubert Sobotka 21', Jakub Krysiński 60', samobójczy 65', Dominik Chrzanowski
85' - Roman Skowroński 5', 83', Cezary Zieliński 35', 62', Jakub Kosela 63',
Rafał Gil 86'
14.05. 11:00 Hutnik Warszawa - Szydłowianka Szydłowiec 1:1 (1:0)
Erwin Nowik 6' - Błażej Miller 89'
14.05. 11:00 Sparta Jazgarzew - Wilga Garwolin 1:1 (0:1)
Marcin Sokół 58' - Michał Kępka 14'
14.05. 13:30 Mszczonowianka Mszczonów - Żyrardowianka Żyrardów 2:0 (0:0)
Damian Pociech 48', Damian Rakoczy 49'
14.05. 14:30 KS Konstancin - KS Raszyn 3:1 (2:1)
Filip Pakuła 36', Michał Dobkowski 44', Rafał Dębski 70' - Michał Prażuch
8'
14.05. 16:00 Mazur Karczew - KS Warka 5:0 (1:0)
Karol Skóra 39', 81', Patryk Dąbkowski 56', Kamil Rytel 86', Damian
Falkowski 92'
15.05. 11:00 Znicz II Pruszków - UKS Łady 3:1
15.05. 15:45 Drukarz Warszawa - Victoria Sulejówek 0:4 (0:1)
Wojciech Wocial 5', Sebastian Pindor 52', Piotr Bazler 68', Samuelson
Odunka 75'
Dolcan II Ząbki - Błonianka Błonie 0:3 v.o.
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
4 liga
Północna - 13-15
maja - 27 kolejka
- Tabela
13.05. 17:30 Mławianka Mława - Mazur Gostynin 6:0 (2:0)
Konrad Rusiecki 6', Marcin Tomczak 17', Daniel Orzechowski 58', Paweł
Alancewicz 75', Mariusz Walczak 78', Szymon Masiak 84'
14.05. 11:00 KS Łomianki - Wkra Bieżuń 3:0 (2:0)
Przemysław Sieczko 15', Patryk Gac 30', Cezary Kałan 68'
14.05. 16:00 MKS Przasnysz - Korona Szydłowo 2:0 (1:0)
Jarosław Chełchowski 42', Dariusz Przebierała 69'
14.05. 17:00 Ożarowianka Ożarów Maz. - MKS Ciechanów 2:3 (1:1)
Radosław Jankiewicz 10', Stefan Trawiński 64' - Dominik Lemanek 35',
Mateusz Matusiak 73', Marcin Kruczyk 84'
15.05. 16:30 Wisła II Płock - Mazovia Mińsk Maz. 1:2 (0:1)
Kamil Nowicki 70' - Michał Herman 15', Alan Grabek 58'
15.05. 17:00 Czarni Węgrów - Bzura Chodaków 2:1 (2:0)
Marcin Gryglas 19', Bartłomiej Zenik 44' - Przemysław Kubisz 63'
15.05. 17:00 Naprzód Skórzec - Huragan Wołomin 2:5 (2:2)
Radosław Całka 29', Mateusz Kacprzak 39' - Marcin Stańczyk 5', 80',
Marcin Mańko 10', Patryk Wróblewski 75', Łukasz Choiński 90'
Błękitni Gąbin - Ostrovia Ostrów Maz. 0:3 v.o.
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
Liga Okręgowa Warszawa gr.1 - 14-15 maja
- 24 kolejka
- Tabela
14.05. 11:00 Legion Warszawa - PKS Radość 1:1 (1:1)
Sebastian Wąsowski 32' - Konrad Kurzewski 36'
14.05. 11:00 Agape Białołęka - Marcovia 2000 Marki 0:4 (0:2)
Dawid Sawicki 8', 40', Bartłomiej Świniarski 63', Adrian Rowicki 75'
(rz.k.)
14.05. 13:00 Bóbr Tłuszcz - Promnik Łaskarzew 5:2 (0:1)
Sebastian Kozłowski 48', 52', Adam Matejak 68', 72', Daniel Krasnodębski
89' - Piotr Szczypek 17', 88'
14.05. 15:30 Dąb Wieliszew - Vulcan Wólka Mlądzka 1:2
Michał Chrzanowski - Paweł Komorowski (2)
14.05. 16:00 Grom Warszawa - Legionovia II Legionowo 1:0 (0:0)
Jacek Kaczorek 90' +3
14.05. 16:30 Sokół Serock - Józefovia Józefów 1:1 (0:0)
Paweł Badenko 53' - Dawid Trzaskowski 47'
15.05. 17:30 Wilga II Garwolin - ŁKS Łochów 2:1 (1:0)
Sebastian Papiernik 35' (rz.k.), Piotr Wielgosz 68' - Michał Chmielewski
84'
15.05. 18:00 Świt II Nowy Dwór - Bór Regut 3:0 (1:0)
Daniel Wierzbicki 32', Mateusz Świderski 75', Marcin Świderski 85'
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
Liga Okręgowa Warszawa gr.2 - 14-15 maja
- 24 kolejka
- Tabela
14.05. 11:00 LKS Chlebnia - Milan Milanówek 6:2 (3:0)
Marcin Ejsmont 15' (rz.k.), Michał Bal 18', 65', 79', Kamil Pawlikowski
25', Piotr Szulowski 60' - Dawid Borkowski 72', Tomasz Szymański 83'
14.05. 11:00 Okęcie Warszawa - Zaborowianka Zaborów 5:0 (2:0)
Patryk Marek 10', Kamil Witkowski 15', 49, Dawid Zarzycki 65', Jan
Dolniak 89'
14.05. 13:00 FC Lesznowola - KS Teresin 0:3 (0:1)
Maksym Jerochin 45', Kamil Buczyński 57', Grzegorz Węsek 64'
14.05. 14:00 UMKS Piaseczno - Laura Chylice 5:0 (1:0)
Paweł Grodzki 15', 48', 70', Piotr Sinior 66', Piotr Madetko 87'
14.05. 14:30 Pogoń II Grodzisk - Przyszłość Włochy 4:4 (2:1)
Paweł Brudziński 2', Radosław Zientek 32', Damian Skalniak 52', Michał
Panufnik 83' - Przemysław Bałajzy 13', Łukasz Kawalec 58', Przemysław
Łaski 62', 85'
14.05. 15:00 Naprzód Brwinów - Unia Warszawa 1:1 (1:0)
Łukasz Adamczyk 3' - Patryk Kozierkiewicz 60'
14.05. 16:00 Korona Góra Kalwaria - Perła Złotokłos 0:4 (0:1)
Dominik Rzepliński 44', Adam Piotrowski 48' (rz.k.), Cezary Kur 58',
Artur Wolski 88'
15.05. 17:30 SEMP Ursynów - Naprzód Stare Babice 2:1 (0:1)
Adrian Gomoła 49', Damian Krasuski 90' +2 - Maciej Szczucki - Stogniew
13'
_______________________________
Wyniki i strzelcy dzięki współpracy z serwisem PIŁKA
NA MAZOWSZU
Liga Okręgowa Płock - 14-15 maja
- 21 kolejka
- Tabela
14.05. 11:00 Świt Staroźreby - Delta Słupno 1:1 (1:0)
Łukasz Kawecki 42' - Jakub Woliński 74'
14.05. 16:00 ULKS Ciółkowo - Unia Czermno 4:1 (1:1)
Damian Głowala, Dawid Sumiński (2), Tomasz Racki - Łukasz Wiśniewski
14.05. 16:00 Kasztelan Sierpc - Amator Maszewo 4:2 (2:1)
Daniel Oliwkowski 8', 65', Damian Kotkiewicz 41', Krystian Sokołowski 81' -
Filip Zych 42', Bartłomiej Sochalewski 67'
14.05. 17:00 Unia Iłów - Orzeł Goleszyn 3:1 (0:1)
Piotr Chmielak 48', Tomasz Trafalski 73', Tomasz Grzywacz 86' - Marcin
Sprycha 22'
15.05. 15:00 Spójnia Mała Wieś - Wisła Duninów 4:1 (2:0)
Tomasz Górecki 5', 39', 72', Paweł Domański 61'- Hubert Kwiatkowski 48'
15.05. 16:00 Skra Drobin - Skrwa Łukomie 3:1 (1:1)
Bartłomiej Mielczarski 38', Hubert Krysztofiak 52', Michał Lemanowicz
76' - Patryk Karczewski 22'
15.05. 17:30 Błyskawica Lucień - Zryw Bielsk 1:3 (1:2)
Jacek Kokosiński 43' - Damian Pomorski 12', Damian Lewandowski 30', Filip
Orłowski 57'
Klasa A Płock
- 13-15 maja
- 18 kolejka
- Tabela
13.05. 18:00 Kormoran Łąck - Stoczniowiec Płock 1:2 (0:0)
Piotr Uniszkiewicz 88' - Szymon Żebrowski 67', 90'
14.05. 15:00 Stegny Wyszogród - Sparta Mochowo 6:1 (2:0)
Michał Szymański 6', 21', 70', Daniel Popiołek 55', Krzysztof Jamka 86',
Michał Popiołek 89' - Kamil Chojnowski 75'
14.05. 16:00 Start Proboszczewice - Wicher Cieszewo 0:3 (0:3)
Mateusz Dopieralski (2), Jakub Jeziak
15.05. 11:00 Pogoń Słupia - Zorza Szczawin 4:2 (3:1)
Radosław Goc 5', 14', 43', 59' - Bartosz Adamczewski 29', Mateusz
Kowalewski 79'
15.05. 15:00 Wisła Sobowo - Huragan Bodzanów 0:2 (0:1)
Jakub Sierpiński 35' (rz.k.), Hubert Kozioł 64'
15.05. 17:00 Kasztelan Białe Błoto - GKS Góra 0:0
Klasa B Płock
- 3-15 maja
- 15 kolejka
- Tabela
03.05. 17:00 Mazowia Słubice - Szopen Sanniki 2:1 (2:1)
Paweł Duda, Piotr Szymański - Piotr Perka
15.05. 11:00 Orkan Lelice - Orkan Sochaczew 4:1 (3:0)
Krystian Siemiątkowski 7', Przemysław Rajkowski 13', Tomasz Zimnawoda
42', Michał Ratkowski 90' - Michał Foks 55'
15.05. 13:00 Lwówianka Lwówek - Błękitni II Gąbin 2:3 (2:1)
Krystian Dzierzba 15', 38' - Wojciech Górecki 17', Jakub Kujawa 65',
Wojciech Ziarkowski 71'
Olimpia Gozdowo - Relax Miszewo 0:3 v.o.
***
|