ORLĘTA BABOSZEWO - HURAGAN BODZANÓW 4:4 (2:3) - INNE SPARINGI
Dodane przez Bodzo dnia Sierpnia 03 2008 17:44:48

Po trzech pod rz±d zwycięstwach w pojedynkach kontrolnych, przyszła dzi¶ pora na remis. W pierwszym historycznym meczu pomiędzy Orlętami Baboszewo i Huraganem Bodzanów nie zanotowano zwycięzcy, a konfrontacja zakończyła się remisem 4:4, mimo że po pierwszych 45 minutach prowadziła jedenastka Huraganu 3:2. Huragan zagrał dzi¶ ciekaw± piłkę. Widać coraz lepsz± formę. Z meczu na mecz zwiększa się skuteczno¶ć i to bardzo cieszy. Dzi¶ w miarę skutecznie w ofensywie, natomiast mało skutecznie w obronie. Cztery gole, które Huraganowi zaaplikowały Orlęta, przy lepszej koncentracji, mogły w ogóle się nie zdarzyć.

Rozszerzona zawarto¶ć newsa

Huragan prowadził już nawet 4:2. Jednak od chwili objęcia dwubramkowego prowadzenia, bodzanowscy zawodnicy spoczęli nieco na laurach, przestali stwarzać większe zagrożenie pod bramk± rywala, mylili się za to w szeregach obronnych. Czego konsekwencj± były dwa zdobyte gole przez gospodarzy, daj±ce im wyrównanie. W końcówce spotkania Huragan mógł jeszcze zdobyć zwycięskiego gola jednak próby Pawła Kowalczyka, Konrada Lipskiego i Gabriela Ł±tki, zakończyły się niepowodzeniem. Doskonał± skuteczno¶ci± popisał się znowu Paweł Kowalczyk, który w dzisiejszym meczu strzelił 3 bramki. W sumie w czterech letnich sparingach Paweł aż 11 razy trafiał do bramek przeciwników.

Orlęta Baboszewo - Huragan Bodzanów 4:4 (2:3)

bramki: 1:0 - Artur Piotrowski 16', 1:1 - Paweł Kowalczyk 19', 1:2 - Paweł Kowalczyk 35', 2:2 - Rafał Wi¶niewski 36', 2:3 - Paweł Kowalczyk 41', 2:4 - Paweł Grzelak 57', 3:4 - Paweł Lewandowski 59', 4:4 - Rafał Wi¶niewski 79'

W innych dzisiejszych meczach kontrolnych:

Turniej w Lelicach

Zwycięstwo przypadło w udziale Czarnym Rempin, którzy wygrali wszystkie swoje pojedynki: ze Spart± Mochowo 1:0, z Orkanem Lelice 2:0, z Kasztelanem Białe Błota 1:0, ze Zrywem Bielsk 3:1. Mecze rozgrywano systemem "każdy z każdym" 1 x 25 minut.

Olimpia Ch±¶no - Unia Iłów 1:9 (1:2)

bramki dla Unii: Tomasz Grzywacz - 4, Stanisław Grys (ostatnio Limit Rybno) - 3, Mariusz Kołodziejczyk, Grzegorz Banasiak

Kormoran Ł±ck - MKS II Kutno 2:3 (1:0),

Orzeł Goleszyn - Delta Miszewko 5:2 (1:2)

bramki: Orzeł - Damian Lisiecki - 3, Mateusz Biegański - 2, Delta: Rafał Szczytniewski, Tomasz Marciniak

Skrwa Łukomie - Gladiator Słoszewo 1:4

bramka dla Skrwy: Konrad D±browski

Skra II Drobin - Wicher Cieszewo 5:6

Peklimar Umienino - Start Proboszczewice (j) 1:3

Wisła Sobowo - Bobry Cierszewo 5:1

Wi¶lanie Czerwińsk - Relax Miszewo 1:1