LEGIA GONI LIDERA
Dodane przez Admin dnia Grudnia 03 2015 15:21:58

W środku tygodnia rozegrana została 18 kolejka polskiej Ekstraklasy. Do końca roku na boiskach zobaczymy już tylko piłkarzy najwyższego szczebla rozgrywek. Wszystkie pozostałe ligi mają już zimową przerwę.
Ekstraklasa gra natomiast aż do 20 grudnia, kiedy to meczami 21 kolejki zakończy jesienne rozgrywki w roku 2015.
W środę 2 grudnia warszawska Legia pokonała Górnika z Łęcznej 2:1 i mimo, że przez większość meczu wydawało się będzie to spokojne zwycięstwo, końcówka spotkania przyniosła niesamowite emocje. Niewiele brakowało, a skazany na porażkę Górnik pokusiłby się o niespodziankę. Dzięki zwycięstwu 2:1 i porażce Piasta, Legia przybliżyła się do lidera i aktualna strata wynosi siedem punktów, a biorąc pod uwagę fakt podziału punktów po rundzie zasadniczej jest to już o wiele lepsza sytuacja niż jeszcze kilka dni temu.

02.12. 18:00 Legia Warszawa - Górnik Łęczna 2:1 (2:0)