RADOMIAK POWRACA DO II LIGI
Dodane przez Admin dnia Czerwca 18 2015 11:24:29

W minioną środę rozegrano rewanżowe mecze barażowe o awans do II ligi. Bardzo dobra wiadomość dla mazowieckich kibiców. Po roku przerwy w szeregi drugoligowców powraca Radomiak. W dwumeczu z Wisła Sandomierz okazał się zespołem lepszym i wywalczył awans. Pierwszy mecz w Radomiu zakończył się wynikiem bezbramkowym. W drugim pojedynku radomianie wygrali w Sandomierzu 2:1 tracąc jedynego gola (z rzutu karnego) na siedem minut przed końcem spotkania.
Tego dnia zakończyły się również rozgrywki w obu grupach warszawskich lig okręgowych, a także w okręgach siedleckim i ciechanowsko-ostrołęckim.
Mistrzami i wicemistrzami w swoich grupach zostali: LO Warszawa Dr.1- Dolcan II Ząbki i Drukarz Warszawa, LO Warszawa Gr.2 - Błonianka Błonie i UKS Łady, LO Ciechanów-Ostrołęka - Wkra Bieżuń i Tęcza Łyse oraz w okręgu siedleckim - Naprzód Skórzec i Czarni Węgrów.

17.06. 17:00 Wisła Sandomierz - Radomiak Radom 1:2 (0:1)