|
Finał Pucharu Polski -
2 maja
- Wyniki Pucharu Polski
02.05. 16:00 Legia Warszawa - Lech Poznań 2:1 (0:1)
Tomasz Jodłowiec 30', Marek Saganowski 55' - samobójczy 20'
Stadion Narodowy w Warszawie
1 liga -
1-3 maja - 28 kolejka
- Tabela
01.05. 18:45 Wisła Płock - Widzew Łódź 2:1
(0:0)
Jacek Góralski 57', Dawid Jabłoński 86' - Konrad Wrzesiński 79'
01.05. 19:00 Zagłębie Lubin - Dolcan Ząbki
2:0 (1:0)
Krzysztof Piątek 39', Michal Papadopulos 90'
03.05. 12:30 Pogoń Siedlce - Sandecja Nowy
Sącz 1:2 (0:1)
Cezary Demianiuk 41' - Bartłomiej Dudzic 29', Rudolf Urban 83' (rz.k.)
01.05. 17:00 Bytovia Bytów - GKS Tychy 1:1 (0:1)
01.05. 19:00 Chrobry Głogów - GKS Katowice 1:2 (0:0)
02.05. 13:00 Flota Świnoujście - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:2 (0:1)
02.05. 13:00 Stomil Olsztyn - Olimpia Grudziądz 2:1 (0:1)
03.05. 17:00 Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica 3:0 (3:0)
03.05. 19:00 Wigry Suwałki - Arka Gdynia 1:0 (0:0)
2 liga -
1-3 maja - 28 kolejka
- Tabela
30.04. 17:00 Rozwój Katowice - Legionovia Legionowo
2:1 (0:0)
Sebastian Gielza 48', Łukasz Winiarczyk 90' (rz.k.) - Robert Menzel 60'
02.05. 19:00 Znicz Pruszków - Wisła Puławy 0:1
01.05. 15:00 Limanovia Limanowa - Błękitni Stargard Sz. 0:2 (0:2)
01.05. 17:00 Energetyk ROW Rybnik - Kotwica Kołobrzeg 3:1 (2:0)
01.05. 17:00 Siarka Tarnobrzeg - Puszcza Niepołomice 3:2 (0:0)
01.05. 17:00 Raków Częstochowa - Okocimski KS Brzesko 1:0 (1:0)
01.05. 17:00 Nadwiślan Góra - Stal Mielec 2:1 (1:0)
02.05. 13:00 Stal Stalowa Wola - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (1:0)
03.05. 17:00 Górnik Wałbrzych - MKS Kluczbork 2:1 (1:1)
3 liga -
1-3 maja - 27 kolejka
- Tabela
01.05. 14:30 Pilica Białobrzegi -
Start Otwock 2:1 (1:1)
Rafał Białecki 16', Konrad Rudnicki 65' - Bartosz Bobrowski 32'
01.05. 16:00 Sokół Aleksandrów - WKS Wieluń 3:1 (2:1)
02.05. 12:00 Świt Nowy Dwór -
Broń Radom 3:2 (1:1)
Jakub Cesarek 35', Karol Drwęcki 72', Mateusz Zawiska 85' - Mariusz Marczak
39', 90'
02.05. 13:00 Warta Sieradz - Omega Kleszczów 1:0 (0:0)
03.05. 11:15 Pelikan Łowicz - Pogoń II Siedlce
1:2 (0:0)
Robert Kowalczyk 55' (rz.k.) - Hubert Tomalski 46', Michał Ogrodnik
80'
03.05. 16:00 Lechia Tomaszów - Ursus Warszawa
0:0
03.05. 17:00 Radomiak Radom -
Legia II Warszawa 1:1 (0:0)
Michał Kiełtyka 75' - Bartłomiej Kalinkowski 55'
03.05. 18:00 Polonia Warszawa - ŁKS Łódź 1:2
(0:1)
Grzegorz Arłukowicz 75' - Dawid Sarafiński 14', Mauricio 88' (rz.k.)
Pogoń Grodzisk - GKP
Targówek 3:0 v.o.
4 liga
Południowa -
1-3 maja - 26 kolejka
- Tabela
01.05. 11:00 Mazowsze Grójec - Okęcie Warszawa 5:0 (3:0)
Piotr Cudny 7',13', Daniel Złoch 31', Kamil Kucharski 69', Paweł Grodzki 78'
01.05. 11:00 KS Raszyn - KS Konstancin 1:2 (1:1)
Artur Sieradzki 38' - Rafał Dębski 30', Tomasz Doliński 70' (rz.k.)
01.05. 11:00 Hutnik Warszawa - Sparta Jazgarzew 1:2 (0:1)
Adrian Antosz 86' - Emil Wrażeń 29', Damian Szabłowski 57'
01.05. 16:00 Orzeł Wierzbica - Mszczonowianka Mszczonów 1:0 (1:0)
Jakub Kosela 5'
02.05. 12:00 Victoria Sulejówek - Szydłowianka Szydłowiec 1:2 (0:2)
Grzegorz Krystosiak 51' (rz.k.) - Błażej Miller 22', Kamil Czarnecki 45'
02.05. 14:00 Energia Kozienice - Żyrardowianka Żyrardów 1:0 (0:0)
Michał Kucharczyk 81'
02.05. 17:00 Zwolenianka Zwoleń - Oskar Przysucha 0:0
03.05. 11:00 Znicz II Pruszków - Ożarowianka Ożarów 2:2 (0:1)
Jakub Pastusiak 51', Jarosław Kosieradzki 66' - Artur Dębiec 10', Łukasz
Jasiński 70'
03.05. 17:00 Wilga Garwolin - Mazur Karczew 1:1 (1:0)
Paweł Pyra 37' - Andrzej Kociński 89'
4 liga północna -
1-3 maja - 26 kolejka
- Tabela
01.05. 11:00 Olimpia Warszawa - MKS Ciechanów 0:4 (0:1)
Damian Matusiak 41' (rz.k.), 46', 53', 62'
01.05. 11:00 KS Łomianki - Wkra Żuromin 6:1 (3:0)
Patryk Gac 6', 59', Przemysław Sieczko 34', Jakub Zieliński 45' +1, Adam
Matuszczak 84', Bartosz Dźwigulski 90' +2 - Bartłomiej Nowacki 75'
01.05. 11:00 Huragan Wołomin - Ostrovia Ostrów Maz. 2:0 (0:0)
Rafał Wielądek 50'-k, Marcin Stańczyk 60'
01.05. 13:30 Korona Szydłowo - Bug Wyszków 2:5 (2:2)
Piotr Karpiński 18', Kamil Głowacki 34' - Łukasz Barankiewicz 14', Łukasz
Kowalczyk 32', 60', Ernest Dobkowski 82', Rafał Linka 90'
01.05. 16:00 Błękitni Raciąż - Narew Ostrołęka 3:1 (1:1)
Daniel Mitura 15', Kamil Olszewski 46', Piotr Paczkowski 78' - Piotr
Strzeżysz 20' (rz.k.)
01.05. 16:00 Bzura Chodaków - Błękitni Gąbin 1:0 (0:0)
Bartłomiej Gromek 72'
01.05. 17:00 MKS Przasnysz - Mławianka Mława 0:5 (0:2)
Karol Podliński 20', 46', Krzysztof Dąbkowski 27', Jakub Wróblewski 71',
Łukasz Wróblewski 79'
02.05. 16:00 Skra Drobin - Mazovia Mińsk Maz. 1:7 (0:2)
Maciej Koziorowski 65' - Michał Herman 9', Michał Bondara 15', 85', Daniel
Smuga 50', 55', Paschal Ekwueme 75', Jarosław Krajewski 88'
03.05. 12:00 Wisła II Płock - Nadnarwianka Pułtusk 6:1 (2:1)
Mikołaj Lebedyński 6', 12', 72', 77', Dawid Jabłoński 54', Adam Radwański 60'
- Jakub Zalewski 2'
liga Okręgowa warszawa gr.1
- 1-3 maja - 23 kolejka
- Tabela
30.04. 19:30 Legionovia II Legionowo - Drukarz Warszawa 1:2 (1:0)
Karol Szczepkowski 33' - Marcin Kamiński 62', Paweł Kowalski 72'
01.05. 11:00 Grom Lipowo - Bóbr Tłuszcz 5:0 (2:0)
Jacek Kaczorek 15', 68', Paweł Borkowski 25', Mariusz Szymaniak 65', Karol
Smoliński 85'
01.05. 11:00 PKS Radość - Legion Warszawa 0:2 (0:1)
ebastian Wąsowski 42', 50'
01.05. 13:00 ŁKS Łochów - Dolcan II Ząbki 0:6 (0:2)
Kamil Wiktorski 22', 90', Przemysław Kanarek 42', Sebastian Grzymkowski 66',
82', 87'
01.05. 16:00 Mewa Krubin - Sokół Serock 1:2 (1:2)
Michał Fabisiak 9' - Patryk Malinowski 6', Jakub Groszkowski 35'
01.05. 17:00 Vulcan Wólka Mlądzka - Dąb Wieliszew 2:3 (0:1)
Kamil Raszka 86', Marcin Raszka 87' - Michał Wasilewski 45', Bartłomiej
Koźliński 65', Kamil Koral 74'
02.05. 15:00 Józefovia Józefów - Victoria II Sulejówek 1:2 (0:1)
Rafał Wargocki 85' - Rafał Skolimowski I 42', Bartłomiej Szulim 60'
02.05. 15:00 Świt II Nowy Dwór - Bór Regut 0:1 (0:1)
Tomasz Grzesiński 15'
liga Okręgowa warszawa gr.2
- 29 kwietnia - 1 maja - 23 kolejka
- Tabela
29.04. 18:15 UKS Łady - Laura Chylice 7:3 (4:2)
Michał Pyrka 4', 25', Daniel Pyrka 6' (rz.k), 63', Bartłomiej Bobowski
34', 48', Filip Kamiński 61' - Tomasz Jagiełło 31', 37', Przemysław Łaski 90'
01.05. 11:00 Milan Milanówek - Kosa Konstancin 2:0 (1:0)
Paweł Wiesion 24', Adam Banaszczyk 78'
01.05. 11:00 Perła Złotokłos - Przyszłość Włochy 5:2 (2:1)
Mateusz Małuj 24', Mariusz Lisiecki 43', 65' i 83' (rz.k.), Adam Piotrowski
87' - Mateusz Najder 36', Maciej Ćwiąkała 50'
01.05. 11:00 Zaborowianka Zaborów - FC Lesznowola 1:1 (0:0)
Tomasz Jeżewski 69' (rz.k.) - Oskar Śliwowski 90'
01.05. 11:00 LKS Chlebnia - UMKS Piaseczno 1:2 (1:1)
Marcin Ejsmont 14' - Piotr Madetko 16', Robert Majewski 49'
01.05. 16:00 Korona Góra Kalwaria - Naprzód Brwinów 1:2 (0:1)
Tomasz Folwarski 85' - Piotr Odowski 35', Damian Benda 66'
01.05. 16:00 KS Teresin - Błonianka Błonie 1:2 (0:1)
Michał Kowalski 51' - Daniel Zdzieszyński 45', Tomasz Sieński 80'
01.05. 17:00 Ryś Laski - Sarmata Warszawa 6:1 (3:0)
Jakub Włusek 11', Emil Biegun 14', Marcin Romanowicz 26', Łukasz Szlubowski
55', Bartosz Sobczyk 67', Tomasz Cygan 85' - Kacper Drozdowicz 62' (rz.k.)
liga Okręgowa Płock
- 1-3 maja - 19 kolejka
- Tabela
01.05. 11:00 Świt Staroźreby - Skrwa Łukomie 0:3 (0:1)
Radosław Kowalski 12', Daniel Wolak 62', samobójczy 64'
01.05. 17:00 Unia Iłów - Wisła Duninów 3:4 (2:0)
Hubert Krasoń 22', Arkadiusz Smagała 41', 50' - Hubert Kwiatkowski 58',
80', Kamil Samoraj 65', Dawid Kalwasiński 83'
02.05. 11:00 ULKS Ciółkowo - Zryw Bielsk 3:2 (2:2)
Przemysław Cieszkowski 24', Radosław Lewandowski 41', Damian Rosiak 80' - Przemysław Mysielski
20', Adrian Żuchniewicz 29'
02.05. 17:00 Błyskawica Lucień - Mazur Gostynin 1:5 (0:2)
Artur Jędrzejewski 60' - Konrad Stańczak 48', 89', Bartosz Komorowski
36', 43', Hubert Jaśkiewicz 74'
03.05. 11:00 Stoczniowiec Płock - Kasztelan Sierpc 2:5 (1:1)
Szymon Żebrowski 21', Michał Maliszewski 68' - Damian Mórawski 40', Maciej Niemczewski
51',
Łukasz Paczkowski 62', 74', Maciej Lemanowicz 81'
03.05. 15:00 Unia Czermno - Zorza Szczawin 6:2
Patryk Cieślak (2), Damian Sztendor (2), Kamil Rychliński, Przemysław
Nowicki - Grzegorz Kopaczewski (2)
03.05. 16:00 Orzeł Goleszyn - Amator Maszewo 3:3 (2:1)
Damian Gozdon 17', Marcin Kądalski 34', Łukasz Suliński 51', - Radosław
Marszałek 32', 53', 88'
Klasa A Płock
- 1-3 maja - 15 kolejka
- Tabela
01.05. 11:00 Start Proboszczewice - Delta Słupno 1:3 (0:1)
Sebastian Duchewicz 61' - Radosław Petera 38', Hubert Budnicki 47', Damian
Grabowski 55'
01.05. 16:00 Stegny Wyszogród - Wicher Cieszewo 1:3 (1:1)
Mariusz Siciński 19' - Krzysztof Grotkiewicz 37', 68', Jakub Jeziak 82'
02.05. 14:00 Sparta Mochowo - Kasztelan Białe Błoto 2:2 (1:1)
Artur Sieciński, Wojciech Gołębiewski - Patryk Folgier 40', Dawid Wójcik 60'
03.05. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Huragan Bodzanów 3:2 (1:0)
Hubert Górecki 41', (rz.k.), Łukasz Boch 55', Paweł Domański 64' - Norbert
Skrzyński 62' (rz.k.), Konrad Lipski 86'
03.05. 13:00 Pogoń Słupia - Kormoran Łąck 3:0 (0:0)
Łukasz Szelągiewicz 49', 77', Jacek Sobczak 69'
03.05. 13:00 Lwówianka Lwówek - Wisła Sobowo 1:5 (0:1)
Piotr Kaczmarczyk 71' - samobójczy 35', Rafał Gołębiewski 60', Łukasz
Uzdowski 82', Kamil Jaszczak 85', 87'
Klasa B Płock
- 2-3 maja - 11 kolejka
- Tabela
02.05. 16:00 SKS 70 Płock - Relax Miszewo 2:4 (1:2)
Andrzej Tomaszewski 35', Damian Lipiński 90' - Jarosław Grabarczyk 15', Piotr
Piórkowski 25', Piotr Opała 75', Adrian Tomaszewski 85'
02.05. 16:00 GKS Góra - Orkan Sochaczew 5:0 (2:0)
Piotr Ronczkowski 10', Jakub Krzemiński 30', 60', Maciej Barciński 50', Marek
Wronka 70'
02.05. 16:00 Olimpia Gozdowo - FK Rybno 4:2 (1:1)
Kamil Smoliński 30' (rz.k.), Bartłomiej Szafrański 50', 60', Witold Giera 80'
- Rafał Haba 15', 70'
03.05. 11:00 Orkan Lelice - Czarni Rempin 3:3 (0:1)
Radosław Kulig 60', Tomasz Kozyra 70' (rz.k.), 85' - Maciej Gawryszewski 15',
Hubert Wiśniewski 65', 90' +4
03.05. 14:00 Mazowia Słubice - Błękitni II Gąbin 0:1 (0:1)
Wojciech Ziarkowski 5'
***
|