SEZON 2014/15 ROZPOCZĘTY
Dodane przez Admin dnia Lipca 20 2014 05:07:41

Okres przygotowawczy na Mazowszu w pełni - Ekstraklasa natomiast zainaugurowała rozgrywki nowego sezonu. Pierwszy mecz odbył się już w piątek - 18 lipca o godzinie 18:00. W bardzo interesującym starciu Podbeskidzie Bielsko Biała uległo w końcówce Pogoni Szczecin 2:3.
Ze względu na udział w Eliminacjach Ligi Mistrzów, Legia Warszawa rozpoczęła przygodę z ekstraklasą dzień później. Niestety, wypadła jeszcze gorzej niż w drodze do Europy. Podopieczni Henninga Berga przegrali bowiem z beniaminkiem z Bełchatowa 0:1, a zwycięskiego gola dla gości z dobył Bartosz Ślusarski w doliczonym czasie gry pierwszej połowy.
W niedzielę i poniedziałek dokończenie inauguracyjnej kolejki.

19.07. 20:30 Legia Warszawa - GKS Bełchatów 0:1 (0:1)