WYNIKI SPOTKAŃ BARAŻOWYCH
Dodane przez Admin dnia Czerwiec 28 2014 00:00:00

Środa 25 czerwca oraz sobota 28 czerwca to terminy spotkań barażowych o awans do II i IV ligi. W środowy wieczór zaplanowane są pierwsze pojedynki - rewanże w sobotę.
W rozwinięciu newsa wyniki zarówno pierwszych jak i drugich konfrontacji.
Przypomnijmy, że o drugą ligę walczy warszawski Ursus, natomiast sześciu wicemistrzów lig okręgowych Mazowieckiego Związku piłki nożnej walczy o trzy miejsca premiowane awansem o szczebel wyżej.

25.06 18:00 Ursus Warszawa - Kotwica Kołobrzeg 2:4 (1:2)
Dawid Jarczak 5', 48' - Dawid Ambroziak 17', Krzysztof Biegański 23', 68', Patryk Pietras 62'

28.06 18:00 Kotwica Kołobrzeg - Ursus Warszawa 1:0 (0:0)
Tomasz Rydzak 49'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

GG - 46449242

Tu Wyślesz bezpłatnie SMS >>>



***


 

Baraże o II Ligę wschodnią - FINAŁ - Pierwsze mecze

28.06 17:00 Sokół Ostróda - Nadwiślan Góra 0:2 (0:1)
Dawid Szwarga 38, Adam Setla 89

28.06 18:00 Kotwica Kołobrzeg - Ursus Warszawa 1:0 (0:0)
Tomasz Rydzak 49'

__________________________________________

25.06 17:00 Nadwiślan Góra - Sokół Ostróda 3:1 (2:1)
Arkadiusz Kowalczyk 8', 37', Adam Setla 75' - Paweł Sędrowski 19' (rz.k.)

25.06 18:00 Ursus Warszawa -Kotwica Kołobrzeg 2:4 (1:2)
Dawid Jarczak 5', 48' - Dawid Ambroziak 17', Krzysztof Biegański 23', 68', Patryk Pietras 62'


Baraże o IV Ligę Mazowiecką

28.06 17:00 Tygrys Huta Mińska - Nadnarwianka Pułtusk 3:5 (1:3)
Michał Bondara 10' (rz.k.), 46', Łukasz Nowicki 80' - samobójczy 19', Jakub Zalewski 27 ', 38', Patryk Bartczak 61', Łukasz Wolf 76'

28.06 17:00 Olimpia Warszawa - Orzeł Goleszyn 8:0 (3:0)
Adrian Cuch 3', 28', Rafał Popis 22', 63', Hubert Sobotka 48', Sebastian Cuch 54', Jakub Krysiński 79', Damian Patoka 81'

28.06 17:00 KS Konstancin - Legion Głowaczów 6:0 (1:0)
Patryk Kościanek 34', 66', Michał Prażuch 48', 60', 90', Tomasz Doliński 63'

____________________________________________________

25.06 18:00 Nadnarwianka Pułtusk - Tygrys Huta Mińska 2:0 (2:0)
Piotr Cichocki 15', 38'

25.06 18:00 Orzeł Goleszyn - Olimpia Warszawa 1:4 (0:2)
Damian Mórawski 74' - Filip Junowicz 31', Hubert Sobotka 36', 68', Artur Zawadziński 61'

25.06 18:00 Legion Głowaczów - KS Konstancin 0:4 (0:1)
Rafał Prażuch 33', 66', Patryk Kościanek 59', 85'

 


***