SPÓJNIA MAŁA WIEŚ - HURAGAN BODZANÓW 3:6 (3:2)
Dodane przez Bodzo dnia Lipca 20 2008 15:46:18

Pierwszy przed nowym sezonem test bodzanowskich piłkarzy zakończony. Pojedynek sparingowy z B-klasową Spójnią Mała Wieś nie był zbyt porywającym widowiskiem, a u piłkarzy widać było jeszcze wakacyjne podejście do gry. Nie mniej jednak w miarę możliwości walczyli o uzyskanie jak najkorzystniejszego wyniku. Jednego możemy być pewni - Huragan nadal razi nieskutecznością.

Przede wszystkim pierwsza połowa pokazała, że poprawa skuteczności jest niezbędnym krokiem w celu uzyskani przez piłkarzy naprawdę dobrych wyników w nadchodzącym sezonie. Do 45' Huragan przegrywał 1:3, a wszystko dlatego, że stuprocentowe sytuacje....

z 4, 16, 18, 19, 21, 24, 33, 38 i 43 minuty nie zostały wykorzystane.

W drugiej części było już nieco lepiej. Cztery strzelone gole - bez straty żadnego i tylko dwie niewykorzystane dogodne sytuacje strzeleckie.

Bardzo dobrą formą wykazał się w tym meczu Konrad Lipski, młody zawodnik Huraganu, który jeszcze nie dawno, na zasadach wypożyczeniach występował w juniorach Spójni Mała Wieś. Strzelił aż 3 gole, co zadecydowało o końcowym wyniku. Forma i skuteczność nie jest póki co najwyższa. Należy wziąć jednak poprawkę na to, że był to pierwszy mecz kontrolny, a do rozgrywek jeszcze sporo czasu.

W najbliższą środę formę bodzanowskich zawodników zweryfikuje Wisła Duninów. Mecz odbędzie się na bocznym boisku Huraganu. Początek spotkania - godz. 18.00.