TURNIEJE W GOSTYNINIE
Dodane przez Admin dnia Grudnia 16 2013 09:38:48
Nowa strona 1

W niedzielę 15 grudnia, w hali gostynińskiego MOSiR-u rozegrany został Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa POZPN, w kategorii trampkarzy. W imprezie wystąpiło 7 zespołów, które podzielone zostały na dwie grupy.
Zwycięstwo w turnieju wywalczyła druga drużyna płockiej Wisły, któa w finale pokonała Mazura Gostynin 1:0.
Wyróżnienia indywidualne otrzymali: Król Strzelców - Jakub Jankowski  (Wisła II Płock) oraz Maciej Chyżyński (Wisła Płock), Najlepszt Bramkarz - Hubert Borowy (Mazur Gostynin).
Dzień wcześniej rozegrano turniej w kategorii U-13, w którym najlepsi okazali się młodzi piłkarze Mazura Gostynin, a kolejne miejsca na podium zajęły ekipy FA Gostynin i Wisły Płock.
W rozwinięciu wyniki niedzielnego turnieju....

W niedzielę 15 grudnia

Zwycięstwo w turnieju wywalczyła druga drużyna płockiej Wisły, która w finale pokonała Mazura Gostynin 1:0.