POWOLI ZBLIŻAMY SIĘ DO KOŃCA ROZGRYWEK
Dodane przez Admin dnia Październik 31 2013 17:09:04

Jesienna runda rozgrywek sezonu 2013/14 zbliża się już do końca. W większości grup będą to już przedostanie kolejki obecnych rozgrywek.
Większość spotkań zaplanowano na weekend po pierwszo listopadowym  święcie. Kilka z nich rozegrane zostanie jednak w c zwartek - 31 października.
Tego dnia odbędą się również dwa ostatnie mecze, niezbyt szczęśliwej dla Legii - 14 kolejki Ekstraklasy.
Pasjonaci futbolu czekają zapewne na mecze w II Lidze - tu czekają bowiem dwa szlagiery, mowa oczywiście o derbowej konfrontacji Radomiaka z Legionovią, a przede wszystkim o super hicie kolejki w wykonaniu Pogoni Siedlce i Wigier Suwałki.
W warszawski okręgówkach oczy wielu kibiców zwrócone będą przede wszystkim na pojedynek Hutnika Warszawa z Bobrem Tłuszcz.
W okręgu płockim piłkarze LO mają wolne, obędzie się jedynie zaległy mecz Huraganu Bodzanów z Wisłą Duninów. Mnóstwo emocji zapowiada się w pojedynku dwóch spadkowiczów do Płockiej Klasy A - Kormoran Łąck zmierzy się z liderem Wisłą Sobowo.

02.11. 10:00 Hutnik Warszawa - Bóbr Tłuszcz 1:0 (1:0)
Michał Pragacz 18'

03.11. 11:00 Kormoran Łąck - Wisła Sobowo 1:2 (1:1)
Tomasz Uniszkiewicz - Rafał Gołębiewski, Patryk Żuchowski

03.11. 14:00 Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki 1:1 (1:0)
samobójczy 33' - Adrian Karankiewicz 84'

03.11. 14:00 Huragan Bodzanów - Wisła Duninów 2:1 (1:0)
Piotr Robak 34', 77' - Rafał Bieniek 48'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI


Rozszerzona zawartość newsa

Jesienna runda rozgrywek sezonu 2013/14 zbliża się już do końca. W większości grup będą to już przedostanie kolejki obecnych rozgrywek.
Większość spotkań zaplanowano na weekend po pierwszo listopadowym  święcie. Kilka z nich rozegrane zostanie jednak w c zwartek - 31 października.
Tego dnia odbędą się również dwa ostatnie mecze, niezbyt szczęśliwej dla Legii - 14 kolejki Ekstraklasy.
Pasjonaci futbolu czekają zapewne na mecze w II Lidze - tu czekają bowiem dwa szlagiery, mowa oczywiście o derbowej konfrontacji Radomiaka z Legionovią, a przede wszystkim o super hicie kolejki w wykonaniu Pogoni Siedlce i Wigier Suwałki.
W warszawski okręgówkach oczy wielu kibiców zwrócone będą przede wszystkim na pojedynek Hutnika Warszawa z Bobrem Tłuszcz.
W okręgu płockim piłkarze LO mają wolne, obędzie się jedynie zaległy mecz Huraganu Bodzanów z Wisłą Duninów. Mnóstwo emocji zapowiada się w pojedynku dwóch spadkowiczów do Płockiej Klasy A - Kormoran Łąck zmierzy się z liderem Wisłą Sobowo.
 

 

GG - 46449242

Wyślij bezpłatnie SMS Tu >>>

***

 

T-mobile Ekstraklasa  15 kolejka 2-5 listopada 2013

02.11. 20:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 2:0 (1:0)
Helio Pinto 37', Wladimer Dwaliszwili 55' (rz.k.)

02.11. 15:30 Cracovia Kraków - Korona Kielce 1:2 (1:1)

02.11. 18:00 Widzew Łódź - Pogoń Szczecin 2:1 (1:0)

03.11. 15:30 Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1:2 (0:0)

03.11. 18:00 Lech Poznań - Górnik Zabrze 3:1 (0:1)

04.11. 18:00 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok 2:1 (0:0)

04.11. 20:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 0:0

05.11. 18:00 Ruch Chorzów - Zawisza Bydgoszcz 1:0 (0:0) 


I Liga  15 kolejka 2-3 listopada 2013

02.11. 13:00 Dolcan Ząbki - Kolejarz Stróże 1:1 (0:1)
Szymon Matuszek 48' - Marcin Majchrzak 4'

02.11. 16:00 Sandecja Nowy Sącz - Wisła Płock 2:2 (0:2)
Geworg Badaljan 66', Adam Mójta 89' (rz.k.) - Marcin Krzywicki 17', 24'

02.11. 13:00 Flota Świnoujście - GKS Bełchatów 1:1 (0:0)

02.11. 15:00 Miedź Legnica - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2:0 (1:0)

02.11. 17:30 Arka Gdynia - Chojniczanka Chojnice 3:2 (0:0)

02.11. 17:30 GKS Katowice - Stomil Olsztyn 2:1 (0:1)

02.11. 18:00 Energetyk ROW Rybnik - Puszcza Niepołomice 0:1 (0:1)

03.11. 12:15 Okocimski KS Brzesko - GKS Tychy 0:0

03.11. 12:30 Górnik Łęczna - Olimpia Grudziądz 2:1 (1:0)


II Liga  13 kolejka 31 października - 3 listopada 2013

02.11. 13:00 Radomiak Radom - Legionovia Legionowo 2:2 (1:0)
Leandro 33', Patryk Wolski 74' - Paweł Tomczyk 78', 85'

03.11. 13:00 Limanovia Limanowa - Znicz Pruszków 1:1 (0:0)
Wojciech Dziadzio 53' - Maksymilian Banaszewski 46'

03.11. 14:00 Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki 1:1 (1:0)
samobójczy 33' - Adrian Karankiewicz 84'

03.11. 15:00 Świt Nowy Dwór - Olimpia Zambrów 1:2 (1:0)
Przemysław Szabat 34' - Michał Poduch 77', Mariusz Gogol 90'

31.10. 16:00 Wisła Puławy - Stal Mielec 0:1 (0:0)

02.11. 13:00 Stal Rzeszów - Stal Stalowa Wola 1:1 (1:0)

03.11. 13:00 Concordia Elbląg - Garbarnia Kraków 1:2 (0:0)

03.11. 13:00 Motor Lublin - Olimpia Elbląg 2:0 (1:0)

03.11. 13:30 Siarka Tarnobrzeg - Pelikan Łowicz 1:1 (0:0)


III Liga  17 kolejka 31 października - 3 listopada 2013

31.10. 17:00 Broń Radom - Legia II Warszawa 0:1 (0:0)
Grzegorz Tomasiewicz 78'

02.11. 12:00 GKP Targówek - Pilica Białobrzegi 0:0

02.11. 13:00 Mazur Karczew - WKS Wieluń 1:1 (0:0)
Marcin Pietryka 88'

02.11. 13:00 Sokół Aleksandrów - Huragan Wołomin 0:0

02.11. 13:30 Pogoń Grodzisk - Zawisza Rzgów 2:0 (2:0)
Michał Bal 67', 78'

02.11. 14:00 MKS Kutno - Omega Kleszczów 1:0 (0:0)  

03.11. 11:00 Lechia Tomaszów - Start Otwock 2:1 (0:1)
Kamil Cyran 48', Grzegorz Piechna 59' - Paweł Bylak 5'

03.11. 12:00 GKS II Bełchatów - Ursus Warszawa 3:2 (1:1)
Kamil Poźniak 7' (rz.k.), samobójczy54' , Jakub Paluszkiewicz 84' - Dawid Jarczak 28', Jarosław Łowicki 60' (rz.k.)

03.11. 13:00 Widzew II Łódź - Mechanik Radomsko 1:0 (0:0)

03.11. 13:30 Żyrardowianka Żyrardów - Warta Sieradz 2:0 (1:0)
Łukasz Pakos 42', Paweł Jakóbiak 66'


IV Liga Południowa  16 kolejka 31 października - 3 listopada 2013

31.10. 13:30 UKS Łady - Energia Kozienice 1:1 (0:1)
Bartłomiej Bobrowski 64' - Łukasz Szary 30'
 
02.11. 13:00 Oskar Przysucha - Orzeł Wierzbica 1:1 (0:1)
Bartłomiej Książek 65' (rz.k.) – Adrian Ziętek 38'

02.11. 13:30 PKS Radość - Szydłowianka Szydłowiec 0:3 (0:0)
Błażej Miller 57', 73', Damian Szyszka 68'

02.11. 13:30 Ożarowianka Ożarów - Znicz II Pruszków 1:0 (0:0)
Łukasz Jasiński 56'
 
02.11. 14:00 Drukarz Warszawa - Mszczonowianka Mszczonów 0:1 (0:0)
Dariusz Cackowski 90' +2

03.11. 11:00 Okęcie Warszawa - Victoria Sulejówek 2:1 (1:1)
Rafał Gajowniczek 37', 67' - Wojciech Wocial 26'

03.11. 13:00 Mazowsze Grójec - Wilga Garwolin 1:1 (1:0)
Arkadiusz Gałka 18' - Sebastian Papiernik 61'

03.11. 17:30 Pogoń II Siedlce - Sparta Jazgarzew 2:2 (1:2)
Wiktor Lach 22', Cezary Demianiuk 49' - Emil Wrażeń 18', Bartosz Orłowski 28'


IV Liga Północna  15 kolejka 31 października - 3 listopada 2013

31.10. 19:00 Polonia Warszawa - MKS Przasnysz 2:0 (1:0)
Michał Strzałkowski 21', Marcin Kruczyk 89'

02.11. 11:00 KS Łomianki - Ostrovia Ostrów Maz. 3:1 (0:0)
Rafał Zakrzewski 75', 81', Konrad Ksel 87' - Piotr Zacheja 66'

02.11. 12:00 Amator Maszewo - Korona Ostrołęka 2:5 (1:2)
Muszyński 11' 9rz.k.), Białek 49' - Paweł Dzbeński 20', 22', 86', samobójczy 72', Krzysztof Majewski 90' +1

02.11. 13:00 Wkra Żuromin - Błękitni Gąbin 1:3 (1:1)
Piotr Melchinkiewicz 38' - Radosław Wiśniewski 14', Bartłomiej Dębicki 80', Krzysztof Różycki 85'

02.11. 13:00 Błękitni Raciąż - Mazur Gostynin 3:2 (2:0)
Mariusz Kopecki 13', Mariusz Unierzyski 29' (rz.k.), Mariusz Mikłowski 81' - samobójczy 69', Bartosz Komorowski 71'

02.11. 13:00 Naprzód Skórzec - Mławianka Mława 1:0 (1:0)
Karol Chojecki 26'

02.11. 13:30 Bug Wyszków - Narew Ostrołęka 3:2 (1:2)
samobójczy 43', Karol Skoczeń 75', Łukasz Damętko 88' - Piotr Kubat 14', 33'

02.11. 14:00 MKS Ciechanów - Czarni Węgrów 3:0 (1:0)
Patryk Tosik 35', Adrian Kowalski 76', Rafał Chojnowski 90'

03.11. 11:00 Wisła II Płock - Bzura Chodaków 2:1 (2:1)
Grzegorz Wawrzyński 15', Łukasz Sekulski 30' - Dawid Skrzynecki 63'

______________________________________________________________

Wyniki i strzelcy Północnej Grupy IV Ligi dzięki współpracy z Serwisem Błękitnych Gąbin.


Liga Okręgowa Warszawa gr. 1  16 kolejka 2-3 listopada 2013

02.11. 10:00 Hutnik Warszawa - Bóbr Tłuszcz 1:0 (1:0)
Michał Pragacz 18'

02.11. 11:00 Dąb Wieliszew - Ryś Laski 1:0 (1:0)
Kamil Koral

02.11. 11:00 Legion Warszawa - Legionovia II Legionowo 1:2 (0:0)

02.11. 11:00 Olimpia Warszawa - Dolcan II Ząbki 2:0 (0:0)
Rafał Popis 70', Adrian Cuch 90' +2

02.11. 13:30 Vulcan Wólka Mlądzka - Grom Lipowo 2:1 (1:0)
Mariusz Zawadka 45', Mariusz Jesiotr 88' - 

02.11. 13:30 Marcovia 2000 Marki - Wicher Kobyłka 4:3 (3:0)
Adam Warszawski 13', Tomasz Bylak 31', 90', Tomasz Buczek 45' - Wojciech Bieńkowski 77', 85', 90' +2

03.11. 13:30 WKS Rząśnik - Mazur Radzymin 0:4 (0:1)
Karol Obłój 30', Paweł Łupiński 70', 77', Cezary Urbanowski 88'


Liga Okręgowa Warszawa gr. 2  16 kolejka 2-3 listopada 2013

02.11. 11:00 Przyszłość Włochy - GLKS Nadarzyn 2:0 (0:0)
Sebastian Kęska 61', Piotr Stępniewski 68'

02.11. 12:00 Ursus II Warszawa - KS Teresin 0:3 (0:1)
Michał Bargiel 36', 50', Przemysław Kubisz 90' +2

02.11. 13:00 Piast Piastów - KS Konstancin 1:3 (0:1)
 - Marcin Oleksiak, Mikołaj Rybaczuk, Krzysztof Bogacki

02.11. 13:30 Błonianka Błonie - Kosa Konstancin 1:1 (1:0)
Daniel Wojnarowski - 

02.11. 13:30 Korona Góra Kalwaria - Laura Chylice 1:2 (0:0)
 - Rafał Michalski, Łukasz Kopczyński

02.11. 13:30 Perła Złotokłos - Milan Milanówek 1:1 (1:1)
 - Piotr Michaeli

03.11. 10:00 LKS Chlebnia - KS Raszyn 2:1 (0:0)
Paweł Brudziński 55', 82' - Rafał Polakowski 89'

03.11. 14:00 Jedność Żabieniec - Sarmata Warszawa 2:1 (0:0)


Liga Okręgowa Płock  11 kolejka (mecz zaległy)

03.11. 14:00 Huragan Bodzanów - Wisła Duninów 2:1 (1:0)
Piotr Robak 34', 77' - Rafał Bieniek 48'


Klasa A Płock  10 kolejka 3 listopada 2013

03.11. 11:00 Stegny Wyszogród - Kasztelan Białe Błoto 3:0
Łukasz Majewski 2, Maciej Bratkowski

03.11. 11:00 Kormoran Łąck - Wisła Sobowo 1:2 (1:1)
Tomasz Uniszkiewicz - Rafał Gołębiewski, Patryk Żuchowski  

03.11. 11:00 Błyskawica Lucień - Zorza Szczawin 1:1 (1:0)
Łukasz Kaczmarek - Aleksy Komorowski

03.11. 11:00 Pogoń Słupia - Czarni Rempin 0:0

03.11. 11:00 Sparta Mochowo - Wicher Cieszewo 1:3 (0:0)
Kamil Krysiński (rz.k.) - Jakub Jeziak, Mateusz Łaciński, Adam Gozdan

03.11. 13:00 Iskra Kozłowo - Lwówianka Lwówek 2:7 (1:2)
Dawid Wilamowski, Ariel Krysztofiak - Dariusz Bujakowski 3, Michał Wiśniewski, Łukasz Wiśniewski, Piotr Perka, Piotr Kaczmarczyk


foto: