|
T-Mobile Ekstraklasa
7 kolejka 13 - 16 września 2013
14.09. 20:30 Korona Kielce - Legia Warszawa
3:5
Michał Janota 59', Paweł Sobolewski 77', 89' - Miroslav Radovic 23', Wladimer
Dwaliszwili 25', 47', 69', Michał Kucharczyk 67'
13.09. 18:00 Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (0:0)
13.09. 20:30 Wisła Kraków - Piast Gliwice 3:0 (1:0)
14.09. 15:30 Zawisza Bydgoszcz - Cracovia Kraków 2:0 (0:0)
14.09. 18:00 Śląsk Wrocław - Lech Poznań 2:0 (2:0)
15.09. 15:30 Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów 6:0 (2:0)
15.09. 18:00 Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk 1:1 (0:1)
16.09. 18:00 Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin 2:1 (2:0)
I Liga
8 kolejka 14 - 15 września 2013
15.09. 12:15 Dolcan Ząbki - Okocimski KS
Brzesko 3:2 (3:1)
Bartosz Wiśniewski 14', Rafał Grzelak 17', Dariusz Zjawiński 24' - Robert
Smoliński 45', Piotr Darmochwał 68'
15.09. 12:30 Chojniczanka Chojnice - Wisła Płock
2:0 (2:0)
Tomasz Mikołajczak 20' (rz.k.), Daniel Chyła 45'
14.09. 16:00 Puszcza Niepołomice - Flota Świnoujście 0:1 (0:1)
14.09. 16:00 Olimpia Grudziądz - GKS Tychy 3:1 (0:0)
14.09. 17:30 Arka Gdynia - Miedź Legnica 0:0
14.09. 17:30 GKS Bełchatów - Górnik Łęczna 1:1 (1:1)
14.09. 18:00 GKS Katowice - Energetyk ROW Rybnik 2:1 (1:1)
15.09. 16:00 Kolejarz Stróże - Sandecja Nowy Sącz 0:0
15.09. 16:00 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Stomil Olsztyn 3:1 (2:0)
II Liga
8 kolejka 13 - 15 września 2013
13.09. 19:30 Znicz Pruszków - Wigry Suwałki
1:2 (1:1)
Adrian Paluchowski 45' - Piotr Karłowicz 32', Tomasz Tuttas 61'
14.09. 16:30 Legionovia Legionowo -
Garbarnia Kraków 1:2 (1:1)
Szymon Lewicki 4' - 38', 58'
14.09. 18:00 Stal Mielec - Pogoń Siedlce 3:3 (2:2)
Maciej Domański 8', 10', Kamil Kościelny 80' - Daniel Dybiec 36',
Łukasz Zaniewski 45', Krystian Wójcik 62'
15.09. 11:15 Pelikan Łowicz - Radomiak Radom 2:1
(1:0)
Mariusz Solecki 19', Mykoła Dremluk 79' - Leandro 77' (rz.k.)
15.09. 17:00 Limanovia Limanowa - Świt Nowy Dwór
1:0 (0:0)
Wojciech Dziadzio 51' (rz.k.)
14.09. 15:00 Motor Lublin - Stal Rzeszów 1:1 (0:1)
14.09. 16:00 Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg 2:0 (1:0)
14.09. 16:00 Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola 1:0 (1:0)
14.09. 16:00 Wisła Puławy - Concordia Elbląg 2:0 (1:0)
III Liga
8 kolejka 14 - 15 września 2013
14.09. 11:00 Mechanik Radomsko - Pilica Białobrzegi
0:2 (0:0)
Marek Gołębiewski 60' (rz.k.), Daniel Barzyński 66'
14.09. 15:00 Omega Kleszczów - Widzew II Łódź 1:3 (1:2)
14.09. 15:00 Zawisza Rzgów - Start Otwock 1:0 (0:0)
Marcin Pękała 78'
14.09. 16:00 WKS Wieluń - Warta Sieradz 1:2 (0:1)
14.09. 16:30 Mazur Karczew - Sokół Aleksandrów
0:0
14.09. 16:30 Ursus Warszawa - MKS Kutno 1:2
(1:1)
Przemysław Sztybrych 18' - Mariusz Jakubowski 31', Maciej Kowalczyk 90'
14.09. 17:00 Broń Radom - GKP Targówek 1:1 (0:1)
Mariusz Marczak 52' (rz.k.) - Łukasz Fijołek 21'
15.09. 12:00 Pogoń Grodzisk - Żyrardowianka Żyrardów
4:4 (2:3)
Konrad Perzyna 17', Tomasz Feliksiak 38', Michał Bal 69', Jakub
Kołaczek 77' - Paweł Jakóbiak 23' (rz.k.), 34', Tomasz Sieński 44', Konrad
Rudnicki 90'
15.09. 12:00 GKS II Bełchatów - Lechia Tomaszów 4:0 (2:0)
15.09. 12:00 Legia II Warszawa - Huragan Wołomin
0:1 (0:0)
Mateusz Lewicki 65'
IV Liga
Południowa 8 kolejka 14 września 2013
14.09. 11:00 Wilga Garwolin - Sparta Jazgarzew 2:2 (2:1)
Michał Kępka 26', Szczęśniak 35' - Emil Wrażeń 20', Bartosz Orłowski 80'
14.09. 11:00 Okęcie Warszawa - Pogoń II Siedlce 2:1 (0:0)
Tymoteusz Chodźko 68', Piotr Biechoński 90' (rz.k.) -Marcin Paczkowski 87'
14.09. 14:00 Józefovia Józefów - Szydłowianka Szydłowiec 0:2 (0:2)
Kamil Czarnecki 10', Maksym Kobylarczyk 45' +2
14.09. 16:00 Energia Kozienice - Znicz II Pruszków 2:1 (0:0)
Andrzej Kalinka 59', Eugeniusz Kołodziejczyk 61' - Karol Grudniewski 47'
14.09. 16:00 Oskar Przysucha - PKS Radość 9:0 (7:0)
Grzegorz Obuch 16', 45', Paweł Maciejczak 20', samobójczy 22', Patryk Gil
35', Karol Kucharski 40', 64', Dariusz Siwek 44', Mariusz Moskwa 54'
14.09. 16:00 Mazowsze Grójec - Orzeł Wierzbica 2:1 (2:0)
Mateusz Stolarek 14', Daniel Złoch 23' - Przemysław Śliwiński 85'
14.09. 16:30 UKS Łady - Drukarz Warszawa 0:7 (0:3)
Damian Jakóbczak 7', Mikołaj Tokaj 27', Tomasz Giedronowicz 44', 54', Paweł
Trzciński 58', Kamil Jankowski 61', Jakub Muzyka 71'
14.09. 18:00 Victoria Sulejówek - Mszczonowianka Mszczonów 2:2 (1:1)
Artur Starosz 33, Wojciech Wocial 90' +2- Norbert Dobski 38', Mateusz
Białek 76'
IV Liga
Północna 7 kolejka 7 września 2013
14.09. 12:00 Ostrovia Ostrów Maz. - Mazur Gostynin 5:2 (2:1)
Kamil Małkiński 26', Piotr Zacheja 28', 53', Marek Kaliszewski 58'-k,
Tomasz Jaworowski 86' - Hubert Jaśkiewicz 17', 73' (rz.k.)
14.09. 15:00 Bug Wyszków - MKS Ciechanów 3:1 (0:0)
Damian Gałązka 65', Łukasz Kowalczyk 75', Piotr Augustyniak 90' - Damian
Matusiak 50' (rz.k.)
14.09. 15:00 KS Łomianki - Naprzód Skórzec 1:3 (1:2)
Paweł Madej 25' - Tomasz Lipiński 20', Dorian Zając 35', Piotr Skóra 85'
14.09. 16:00 MKS Przasnysz - Czarni Węgrów 1:1 (0:1)
Jakub Wróblewski 88' - Rafał Komosa 10'
14.09. 16:00 Narew Ostrołęka - Mławianka Mława 1:1 (0:1)
Tomasz Niedźwiecki 68' - Dominik Lemanek 15'
14.09. 16:00 Bzura Chodaków - Korona Ostrołęka 0:1 (0:0)
Paweł Dzbeński 55'
14.09. 16:00 Wkra Żuromin - Błękitni Raciąż 2:0 (2:0)
Piotr Melchinkiewicz 5', Rafał Andrzejewski 29'
15.09. 11:00 Wisła II Płock - Błękitni Gąbin 0:1 (0:0)
Jakub Kustra 60'
15.09. 18:00 Polonia Warszawa - Amator Maszewo 1:0 (1:0)
Michał Strzałkowski 12'
______________________________________________________________
Wyniki i strzelcy Północnej Grupy IV Ligi dzięki Serwisowi Błękitnych Gąbin.
Liga Okręgowa Warszawa gr.
1
9 kolejka 14 - 15 września 2013
14.09. 11:00 Ryś Laski - Dolcan II Ząbki 1:5 (0:3)
Marcin Napierski 60' - Tomasz Rusakowicz 3', Sebastian Grzymkowski 12',
47', Marcin Tomczykowski 42', Grzegorz Rzępołuch 55'
14.09. 11:00 Legion Warszawa - Vulcan Wólka Mlądzka 2:2
Sebastian Wąsowski 68', Tomasz Arceusz 90' +2 - Piotr Mucha 14', Kamil
Marczak 88'
14.09. 11:00 Dąb Wieliszew - Hutnik Warszawa 1:1 (1:0)
Bartek Koźliński 9' - Marek Uciński 63'
14.09. 13:00 Wicher Kobyłka - Olimpia Warszawa 2:5 (0:4)
Daniel Kania, Wojciech Bieńkowski - Rafał Popis 2, Hubert Sobotka, Jurij
Martynowicz, Mateusz Wiśniewski
14.09. 14:30 Marcovia 2000 Marki - WKS Rząśnik 1:2 (1:0)
Tomasz Bylak 5'- Łukasz Kamiński 48', Grzegorz Abramczyk 62'
14.09. 15:00 Bóbr Tłuszcz - Grom Lipowo 1:0 (0:0)
Radosław Benbenkowski
15.09. 11:00 Legionovia II Legionowo - AON Rembertów 6:0 (3:0)
Jakub Łotowski 3, Patryk Kalinowski, Paweł Wolski, Bartosz Koperkiewicz
Liga Okręgowa Warszawa gr.
2
9 kolejka 14 - 15 września 2013
14.09. 11:00 Sarmata Warszawa - GLKS Nadarzyn 1:1 (0:0)
14.09. 11:00 KS Raszyn - Świt Warszawa 7:2 (2:0)
- Sebastian Martyński 2
14.09. 13:00 KS Teresin - Przyszłość Włochy 1:1 (0:0)
Karol Felczak 90' +3 -
14.09. 15:00 Milan Milanówek - Kosa Konstancin 1:5
Patryk Gołębiewski -
14.09. 16:00 Piast Piastów - LKS Chlebnia 1:4
Tomasz Filipkowski - Patryk Gorak 2, Marcin Ejsmont, Paweł Brudziński
14.09. 16:00 Laura Chylice - KS Konstancin 1:0 (0:0)
Piotr Madetko
15.09. 10:00 Ursus II Warszawa - Błonianka Błonie 0:1 (0:0)
Bartłomiej Kujawa
15.09. 16:00 Jedność Żabieniec - Korona Góra Kalwaria 2:2
Liga Okręgowa Płock
5 kolejka 14 - 15 września 2013
14.09. 17:00 Wisła Duninów - Start Proboszczewice 3:4 (1:0)
Kamil Samoraj 2, Damian Tyska - Piotr Malanowski, Sebastiana\ Duchewicz,
Grzegorz Krzewicki, Rafał Kaczorowski
14.09. 17:00 Orzeł Goleszyn - Stoczniowiec Płock 5:0 (1:0)
Patryk Zieliński 2, Mateusz Biegański 2, Damian Mórawski
14.09. 17:00 Zryw Bielsk - ULKS Ciółkowo 3:0 (0:0)
Michał Wochowski 2, Mateusz Łęcki
14.09. 17:00 Unia Iłów - Spójnia Mała Wieś 9:0 (5:0)
Arkadiusz Smagała 5, Tomasz Grzywacz 2, Damian Wojciechowski, Łukasz Świątek
14.09. 17:00 Kasztelan Sierpc - Unia Czermno 3:1 (1:0)
Piotr Cichosz 10' (rz.k.), Łukasz Paczkowski 62', Kamil Rzechółko 80'
- Kamil Sieciński 65'
15.09. 17:00 Huragan Bodzanów - Świt Staroźreby 3:1 (1:0)
Kamil Woźnicki 10', Piotr Robak 72', Norbert Skrzyński 77' - Maciej Sobiesiak
60'
15.09. 17:00 Skrwa Łukomie - Skra Drobin 1:3 (0:1)
Mateusz Sadowski - Jakub Witkowski, Atmane Magga, Krzysztof Tafliński
Klasa A Płock
3 kolejka 12 - 15 września 2013
12.09. 17:00 Kormoran Łąck - Stegny Wyszogród 6:3 (2:0)
Tomasz Uniszkiewicz 2, Marcin Szymański 2, Tomasz Józwiak 2 - Maciej
Bratkowski, Sebastian Szkop, Michał Popiołek
15.09. 11:00 Zorza Szczawin - Lwówianka Lwówek 2:0 (0:0)
Aleksy Komorowski, Grzegorz Kopaczewski
15.09. 11:00 Czarni Rempin - Wisła Sobowo 1:2 (0:0)
Norbert Hiszpański -
15.09. 14:00 Iskra Kozłowo - Sparta Mochowo 2:2 (0:1)
Marcin Kwiatkowski 2 - Michał Gadomski, Maciej Gołębiewski
15.09. 14:00 Pogoń Słupia - Wicher Cieszewo 3:5 (1:2)
Jacek Sobczak 2, Paweł Waszelewski - Andrzej Mielczarek 2, Krzysztof
Grotkiewicz, Adam Gozdan, samobójczy
15.09. 14:00 Błyskawica Lucień - Kasztelan Białe Błoto 3:4 (2:0)
Jarosław Durka 2, Łukasz Kokosiński - Piotr Wiśniewski 3, Sebastian Sławiński
Klasa b Płock
3 kolejka 15 września 2013
15.09. 11:00 Olimpia Gozdowo - Amator II Maszewo 2:2 (1:1)
Kamil Smoliński (rz.k.), Witold Giera -
15.09. 11:00 Orkan Lelice - FK Rybno 2:0 (0:0)
Patryk Boguszewski, Daniel Bartnikowski
15.09. 11:00 SKS 70 Płock - Bzura II Chodaków 2:4 (1:1)
- Michał Kunc, Mateusz Adamczyk, Dawid Skrzynecki 2
15.09. 11:00 Delta Miszewko - Relax Miszewo 8:0 (1:0)
Krzysztof Machowski 3, Damian Grabowski 2, Kamil Zieliński (rz.k.), Radosław
Petera, Sebastian Klimkiewicz
15.09. 11:00 GKS Góra - Mazowia Słubice 2:5 (2:2)
foto: Bzura Chodaków
|