SPARINGOWE OSTATKI
Dodane przez Admin dnia Sierpnia 09 2013 13:00:00

Większość klubów przystąpiła już do rozgrywek o ligowe punkty. Ci, którzy na inaugurację jeszcze czekają znajdują się w ostatniej fazie przygotowań i rozgrywają jedne z ostatnich pojedynków kontrolnych tego lata.
Wczoraj w Brochowie odbyło się bardzo interesujące spotkanie pomiędzy miejscowym Tajfunem i Huraganem Bodzanów, które zakończyło się remisem 2:2. Mecz trwał zaledwie 75 minut ze względu na silną burzę, jaka rozpętała się w okolicach brochowskiego stadionu.
Dziś (w sobotę) festiwal goli w sparingu pomiędzy Wkrą Bieżuń i Kasztelanem Białe Błoto. W pojedynku zanotowano remis 6:6,  a gole dla Kasztelana strzelali: Piotr Wiśniewski 3, Marcin Kądalski, Sebastian Sławiński i Radosław Kaniecki.