Dodane przez zagloba dnia Czerwca 24 2008 21:00:00

Dziś rozegrano barażowe rewanże:
Zryw Sobolew - MKS Ciechanów 1 : 5 (1 : 2) - o nową IV ligę (1 mecz 2 : 0)
Mazowsze Płock - Broń Radom 1 : 3 (0 : 0) - o nową III ligę (1 mecz 1 : 3)
Niewiarygodne, a jednak prawdziwe. MKS Ciechanów, który uległ w sobotę na własnym terenie Zrywowi 0-2, wygrał w Sobolewie różnicą czterech goli i zwyciężył w całym dwumeczu, a co za tym idzie, to MKS ostatecznie zagra w nowej IV lidze. Zryw Sobolew natomiast, spada do swej Ligi Okręgowej.

Mazowsze Płock ponownie nie sprostało Broni Radom, tym razem na własnym terenie i uległo w takim samym stosunku jak przed trzema dniami w Radomiu, tj. 1-3, mimo że do przerwy obyło się bez bramek, a gra była bardzo wyrównana. Niestety w drugiej połowie błędy w defensywie Mazowszan i znakomita gra i skuteczność gości spowodowały, że to Broń zagra w następnym sezonie w nowej III lidze, a Mazowsze będzie grało w nowej IV. Zwycięzcom gratulujemy! To już definitywny koniec rozgrywek tego sezonu na Mazowszu. Następne ligowe emocje dopiero w sierpniu.