LIGA OKRĘGOWA WARSZAWA GRUPA 2
Termin 1 - 14-15 sierpnia
Naprzód Brwinów - Olimpia Warszawa
CWKS Legia Warszawa - Piast Piastów
Błonianka Błonie - Orkan Sochaczew
KS Łomianki - Skra II Obory
Milan Milanówek - Perła Złotokłos
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Naprzód II Zielonki
KS II Piaseczno - LKS Chlebnia
KS Raszyn - Przyszłość Włochy
Termin 2 - 21-22 sierpnia
Olimpia Warszawa - Przyszłość Włochy
LKS Chlebnia - KS Raszyn
Naprzód II Zielonki - KS II Piaseczno
Perła Złotokłos - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Skra II Obory - Milan Milanówek
Orkan Sochaczew - KS Łomianki
Piast Piastów - Błonianka Błonie
Naprzód Brwinów - CWKS Legia Warszawa
Termin 3 - 28-29 sierpnia
CWKS Legia Warszawa - Olimpia Warszawa
Błonianka Błonie - Naprzód Brwinów
KS Łomianki - Piast Piastów
Milan Milanówek - Orkan Sochaczew
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Skra II Obory
KS II Piaseczno - Perła Złotokłos
KS Raszyn - Naprzód II Zielonki
Przyszłość Włochy - LKS Chlebnia
Termin 4 - 1 września
Olimpia Warszawa - LKS Chlebnia
Naprzód II Zielonki - Przyszłość Włochy
Perła Złotokłos - KS Raszyn
Skra II Obory - KS II Piaseczno
Orkan Sochaczew - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Piast Piastów - Milan Milanówek
Naprzód Brwinów - KS Łomianki
CWKS Legia Warszawa - Błonianka Błonie
Termin 5 - 4-5 września
Błonianka Błonie - Olimpia Warszawa
KS Łomianki - CWKS Legia Warszawa
Milan Milanówek - Naprzód Brwinów
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Piast Piastów
KS II Piaseczno - Orkan Sochaczew
KS Raszyn - Skra II Obory
Przyszłość Włochy - Perła Złotokłos
LKS Chlebnia - Naprzód II Zielonki
Termin 6 - 11-12 września
Olimpia Warszawa - Naprzód II Zielonki
Perła Złotokłos - LKS Chlebnia
Skra II Obory - Przyszłość Włochy
Orkan Sochaczew - KS Raszyn
Piast Piastów - KS II Piaseczno
Naprzód Brwinów - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
CWKS Legia Warszawa - Milan Milanówek
Błonianka Błonie - KS Łomianki
Termin 7 - 18-19 września
KS Łomianki - Olimpia Warszawa
Milan Milanówek - Błonianka Błonie
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - CWKS Legia Warszawa
KS II Piaseczno - Naprzód Brwinów
KS Raszyn - Piast Piastów
Przyszłość Włochy - Orkan Sochaczew
LKS Chlebnia - Skra II Obory
Naprzód II Zielonki - Perła Złotokłos
Termin 8 - 25-26 września
Olimpia Warszawa - Perła Złotokłos
Skra II Obory - Naprzód II Zielonki
Orkan Sochaczew - LKS Chlebnia
Piast Piastów - Przyszłość Włochy
Naprzód Brwinów - KS Raszyn
CWKS Legia Warszawa - KS II Piaseczno
Błonianka Błonie - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
KS Łomianki - Milan Milanówek
Termin 9 - 2-3 października
Milan Milanówek - Olimpia Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - KS Łomianki
KS II Piaseczno - Błonianka Błonie
KS Raszyn - CWKS Legia Warszawa
Przyszłość Włochy - Naprzód Brwinów
LKS Chlebnia - Piast Piastów
Naprzód II Zielonki - Orkan Sochaczew
Perła Złotokłos - Skra II Obory
Termin 10 - 9-10 października
Olimpia Warszawa - Skra II Obory
Orkan Sochaczew - Perła Złotokłos
Piast Piastów - Naprzód II Zielonki
Naprzód Brwinów - LKS Chlebnia
CWKS Legia Warszawa - Przyszłość Włochy
Błonianka Błonie - KS Raszyn
KS Łomianki - KS II Piaseczno
Milan Milanówek - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Termin 11 - 16-17 października
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Olimpia Warszawa
KS II Piaseczno - Milan Milanówek
KS Raszyn - KS Łomianki
Przyszłość Włochy - Błonianka Błonie
LKS Chlebnia - CWKS Legia Warszawa
Naprzód II Zielonki - Naprzód Brwinów
Perła Złotokłos - Piast Piastów
Skra II Obory - Orkan Sochaczew
Termin 12 - 23-24 października
Olimpia Warszawa - Orkan Sochaczew
Piast Piastów - Skra II Obory
Naprzód Brwinów - Perła Złotokłos
CWKS Legia Warszawa - Naprzód II Zielonki
Błonianka Błonie - LKS Chlebnia
KS Łomianki - Przyszłość Włochy
Milan Milanówek - KS Raszyn
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - KS II Piaseczno
Termin 13 - 30-31 października
KS II Piaseczno - Olimpia Warszawa
KS Raszyn - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Przyszłość Włochy - Milan Milanówek
LKS Chlebnia - KS Łomianki
Naprzód II Zielonki - Błonianka Błonie
Perła Złotokłos - CWKS Legia Warszawa
Skra II Obory - Naprzód Brwinów
Orkan Sochaczew - Piast Piastów
Termin 14 - 6-7 listopada
Olimpia Warszawa - Piast Piastów
Naprzód Brwinów - Orkan Sochaczew
CWKS Legia Warszawa - Skra II Obory
Błonianka Błonie - Perła Złotokłos
KS Łomianki - Naprzód II Zielonki
Milan Milanówek - LKS Chlebnia
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki - Przyszłość Włochy
KS II Piaseczno - KS Raszyn
Termin 15 - 13-14 listopada
KS Raszyn - Olimpia Warszawa
Przyszłość Włochy - KS II Piaseczno
LKS Chlebnia - Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Naprzód II Zielonki - Milan Milanówek
Perła Złotokłos - KS Łomianki
Skra II Obory - Błonianka Błonie
Orkan Sochaczew - CWKS Legia Warszawa
Piast Piastów - Naprzód Brwinów