Płocka Liga Okręgowa
08.05 Sobota 12:00 Stoczniowiec – Amator Raf. Pawłowski – A. Karpiński
– J. Marciniak
08.05 Sobota 15:00 Skra – Delta J. Marciniak – A. Gosławski – R.
Szczytniewski
08.05 Sobota 15:00 Mazur – Orzeł W. Kaniewski – J. Szymczak – P.
Wieczorek
08.05 Sobota 15:00 ¦wit – Unia J. Bieńkowski – B. Chyra – A. Karpiński
08.05 Sobota 15:00 Kasztelan – Zryw J. Kikolski – A. Lipiński – Raf.
Pawłowski
09.05 Niedziela 14:00 Bzura – Kormoran P. Passon – R. Lewandowski – Ł.
Sadowski
09.05 Niedziela 15:00 Skrwa – Wisła Sz. Marciniak – A. Lipiński – K.
Lipka
09.05 Niedziela 15:00 Stegny – Zorza Ł. Matlęga – M. Wituska – P. Skrocki
KOLEJKA ZALEGŁA
12.05 ¦roda 18:00 Stegny – Mazur P. Passon – J. Szymczak – Raf.
Pawłowski
12.05 ¦roda 18:00 Bzura – Skra J. Kikolski – J. Marciniak – W. Kaniewski
12.05 ¦roda 18:00 ¦wit – Kasztelan R. Szczytniewski – A. Lipiński – P.
Skrocki
12.05 ¦roda 18:00 Skrwa – Stoczniowiec K. Nejman - P.Wi¶niewski – K.
Lipka
12.05 ¦roda 18:00 Zorza – Wisła D. Oleksiewicz – P. Wieczorek – S. Dymek
12.05 ¦roda 18:00 Unia – Amator Sz. Marciniak – A. Karpiń¶ki – G. Gomułka
12.05 ¦roda 18:00 Kormoran – Zryw T. Marciniak – J. Jaworski – M.
Ostrowski
12.05 ¦roda 18:00 Orzeł – Delta M. Wituska – R. Pawłowski – P. Pawłowski
Płocka Liga Okręgowa Juniorów
08.05 Sobota 17:00 Mazur – Orzeł P. Wieczorek
08.05 Sobota 17:00 Bzura – Lwówianka M. Nowicki
08.05 Sobota 17:00 ¦wit – Unia B. Chyra
09.05 Niedziela 17:00 Stegny – Zorza ODWOŁANY
09.05 Niedziela 17:00 Skrwa – Wisła K. Lipka
KOLEJKA ZALEGŁA
12.05 ¦roda 16:00 Stegny – Mazur ODWOŁANY
12.05 ¦roda 16:00 Bzura – Skra W. Kaniewski
12.05 ¦roda 16:00 Unia – Błękitni A. Karpiński
12.05 ¦roda 16:00 Zorza – Wisła P. Wieczorek
12.05 ¦roda 17:30 Lwówianka – SKS 70 M. Obidowski
Płocka Klasa A
09.05 Niedziela 11:00 Amator II – Skra II K. Lipka – Ł. Matlęga – P.
Skrocki
09.05 Niedziela 11:00 Czarni – Wisła P. Wi¶niewski – A. Ablewski – A.
Gosławski
09.05 Niedziela 11:00 Ciółkowo – Pogoń P. Kędzierski – Raf. Pawłowski –
K. Kwasiborski
09.05 Niedziela 13:00 Huragan – Spójnia P. Wieczorek – P. Pawłowski – G.
Gomułka
09.05 Niedziela 13:00 Wicher – Kasztelan R. Szczytniewski – J. Szymczak –
A. Serocki
09.05 Niedziela 13:00 Lwówianka – Start W. Kaniewski – M. Obiodwski – M.
Nowicki
09.05 Niedziela 16:00 Unia – Polonia D. Oleksiewicz – B. Chyra – T.
Studziński
KOLEJKA ZALEGŁA
13.05 Czwartek 18:00 Spójnia – Polonia M. Wituska – J. Szymczak – S.
Dymek
13.05 Czwartek 18:00 Skra II – Wisła P. Kędzierski – A. Lipiński – M.
Ostrowski
13.05 Czwartek 18:00 Kasztelan BB – Pogoń J. Bieńkowski – T. Marciniak –
K. Lipka
13.05 Czwartek 18:00 Huragan – Start Sz. Marciniak – J. Kikolski – P.
Skrocki
13.05 Czwartek 18:00 Wicher – Lwówianka Rad. Pawłowski – P. Wi¶niewski –
P. Passon
13.05 Czwartek 18:00 Amator II – Ciółkowo M. Kowalski – A. Gosławski – H.
Lewandowski
13.05 Czwartek 18:00 Unia – Czarni Raf. Pawłowski – J. Marciniak – G.
Gomułka
Płocka Klasa B
09.05 Niedziela 11:00 Victoria – Limit B. Chyra – D. Oleksiewicz – T.
Studziński
09.05 Niedziela 16:00 Relax – Sparta G. Gomułka – P. Wieczorek – P.
Pawłwoski
09.05 Niedziela 16:00 Bobry – Orkan A. Gosławski – M. Ostrowski – H.
Lewandowski
09.05 Niedziela 16:00 Luszynianka – Peklimar A. Ablewski – W. Kaniewski –
R. Mikołajewski