Obsada 22-23 wrze¶nia 2018
Dodane przez Admin dnia Wrzesień 13 2018 10:28:01

LIGA OKRĘGOWA kolejka nr 6 – data 22.09.2018

22.09. sobota 15:30 Orzeł Goleszyn ¦wit StaroĽreby Goleszyn SZCZYTNIEWSKI DAMIAN PASSON Paweł SUTKOWSKI Mariusz INF.
23.09. niedziela 13:30 Unia Czermno Skra Drobin Czermno MATLĘGA ŁUKASZ KWASIBORSKI Krzysztof OSTROWSKI Michał
22.09. sobota 11:00 Delta Słupno Skrwa Łukomie Wykowo RZECHÓŁKO KAMIL SZCZYTNIEWSKI Rafał NOWAK Łukasz
22.09. sobota 16:00 Start Proboszczewice Błyskawica Lucień Proboszczewice CHYBA PIOTR CHYRA Bartosz MOSAKOWSKI Łukasz
23.09. niedziela 15:00 Pogoń Słupia Stegny Wyszogród Słupia KOWALSKI MATEUSZ ¦NIECIKOWSKI KAMIL SZYMCZAK Jacek
20.09 czwartek 19:30 Unia Iłów Stoczniowiec Płock Kolejowa 3 CIEPLIŃSKI MATEUSZ OLEKSIEWICZ Dariusz ROSIAK Bartosz
22.09. sobota 11:00 Amator Maszewo Zryw Bielsk Maszewo ULICKI RADOSŁAW MŁOTKOWSKI Wojciech KUROWSKI Marcin

KLASA A kolejka nr 5 – data 22.09.2018

23.09. niedziela 11:00 Wisła Głowina Sobowo Błękitni G±bin Główina MACHOWSKI JAROSŁAW MICHALSKI Przemysław KUROWSKI Marcin
23.09. niedziela 12:30 Wicher Cieszewo Szopen Sanniki Cieszewo SZCZYTNIEWSKI DAMIAN CHYBA Piotr ŻŁOBECKI Maciej
23.09. niedziela 13:00 Mazovia Słubice Bzura Chodaków Słubice SZEMBORSKI SŁAWOMIR PASSON Paweł BRZYSKI Damian
22.09. sobota 16:30 Zorza Szczawin K. Wisła Nowy Duninów Szczawin K. ŻUCHOWSKI DAMIAN PRZYBYSZEWSKI Kamil TOKARSKI Adrian
23.09. niedziela 11:00 Spójnia Mała Wie¶ GKS Góra Mała Wie¶ GOMUŁKA GRZEGORZ RZECHÓŁKO KAMIL MARCINIAK Jacek
23.09. niedziela 11:00 Polonia Radzanowo ULKS Ciółkowo Radzanowo MAJEWSKI ADRIAN LICHOCKI Michał OLEKSIEWICZ Dariusz

KLASA B kolejka nr 5 – data 22.09.2018

23.09. niedziela 14:00 Czarni Rempin Relax Miszewo M. Rempin WYSIŃSKI NORBERT WI¦NIEWSKI Paweł PIWOŃSKI Adrian
23.09. niedziela 16:30 Unia II Czermno Zjednoczeni Bulkowo Czermno JANKOWSKI KRYSTIAN ŻŁOBECKI Maciej NOWICKI Marcin
23.09. niedziela 15:00 Lwowianka Lwówek Huragan Bodzanów Lwówek KAMIŃSKI KRZYSZTOF LEWANDOWSKI Radosław RYCHLIŃSKI Kamil

I liga okręgowa A1 Junior – kolejka nr 4, data 22.09.2018

22.09. sobota 11:00 Stoczniowiec Płock AP Bzura Chodaków Kolejowa 3 DZIEKAŃSKI PAWEŁ
21.09. pi±tek 17:00 Sparta Mochowo Skra Drobin Mochowo WI¦NIEWSKI PAWEŁ
23.09. niedziela 16:30 Amator Maszewo Wicher Cieszewo Maszewo PRZYBYSZEWSKI KAMIL

II liga okręgowa A1 Junior – kolejka nr 4, data 22.09.2018

22.09. sobota 11:00 Błyskawica Lucień ULKS Ciółkowo Lucień ŻŁOBECKI MACIEJ
23.09. niedziela 14:00 Mazur Gostynin Lwowianka Lwówek Gostynin KOWALCZYK TOMASZ
23.09. niedziela 11:00 Kasztelan Sierpc Zryw Bielsk Goleszyn MŁOTKOWSKI WOJCIECH

I liga okręgowa B2 Junior młodszy – kolejka nr 4, data 22.09.2018

22.09. sobota 11:00 Mazur Gostynin Orzeł Goleszyn Gostynin GARSTKA DOMINIK
23.09. niedziela 14:45 Sparta Mochowo Spójnia Mała Wie¶ Mochowo MAJEWSKI ADRIAN

II liga okręgowa B2 Junior młodszy – kolejka nr 4, data 22.09.2018

23.09. niedziela 11:00 Skrwa Łukomie Delta Słupno Łukomie MOSAKOWSKI ŁUKASZ
23.09. niedziela 16:30 Start Proboszczewice Błękitni G±bin Proboszczewice MACIEJEWSKI KACPER

I liga okręgowa C1 Trampkarz – kolejka nr 7, data 22.09.2018

22.09. sobota 11:00 Orkan Sochaczew Amator Maszewo Sochaczew KANIEWSKI WALDEMAR
03.10. ¶roda 16:00 Unia Iłów Kasztelan Sierpc Iłów JANKOWSKI KRYSTIAN
22.09. sobota 16:00 Unia Czermno Pogoń Słupia Czermno ¦NIECIKOWSKI KAMIL

I liga okręgowa C2 Trampkarz – kolejka nr 7, data 22.09.2018

22.09. sobota 12:00 Start Proboszczewice Stoczniowiec Płock Proboszczewice MACIEJEWSKI KACPER
20.09. czwartek 16:15 Stegny Wyszogród Pegaz Drobin Wyszogród OSTROWSKI MICHAŁ
25.09. wtorek 17:00 Mazur Gostynin Błękitni G±bin Gostynin KOWALCZYK TOMASZ
22.09. sobota 11:00 ¦wit StaroĽreby Delta Słupno StaroĽreby KWASIBORSKI KRZYSZTOF

I liga okręgowa D1 Młodzik – kolejka nr 4, data 22.09.2018

18.09. wtorek 16:30 FEA I Ł±ck FEA II Ł±ck Ł±ck ¦NIECIKOWSKI KAMIL
22.09. sobota 11:00 Huragan Bodzanów Orkan Sochaczew Bodzanów BORZEWSKI MARCIN
22.09. sobota 14:00 Królewscy Płock Wisła Główina Sobowo Kolejowa 3 GARSTKA DOMINIK
22.09. sobota 15:00 Mazovia Słubice Zryw Bielsk Słubice OSTROWSKI MICHAŁ
23.09. niedziela 10:00 Soccer Słupno SSM II Wisła Płock Wykowo ŻUCHOWSKI DAMIAN

I liga okręgowa D2 Młodzik – kolejka nr 7, data 22.09.2018

23.09. niedziela 16:30 Mazur Gostynin SSM Wisła Płock Gostynin CHYRA BARTOSZ
22.09. sobota 10:00 Pegaz Drobin Amator Maszewo Drobin PIWOŃSKI ADRIAN
22.09. sobota 10:00 Sparta Mochowo Start II Proboszczewice Mochowo RYCHLIŃSKI KAMIL
23.09. niedziela 10:00 Królewscy Płock Stoczniowiec Płock Kolejowa 3 BORZEWSKI MARCIN

II liga okręgowa D2 Młodzik – kolejka nr 7, data 22.09.2018

22.09. sobota 15:00 ¦wit StaroĽreby Polonia Radzanowo StaroĽreby ABLEWSKI ADAM
22.09. sobota 13:00 Start Proboszczewice GKS Góra Proboszczewice MARCINIAK JACEK
22.09. sobota 17:00 AP Bzura Chodaków Orkan Sochaczew Chodaków WIECZOREK PAWEŁ