Puchar Polski SOZPN 2016/17
Dodane przez Admin dnia Sierpień 16 2016 16:18:49
 

Puchar Polski POZPN 2016/17

GG - 46449242

Wyślij bezpłatnie SMS Tu >>>

***

 


PUCHAR POLSKI SOZPN

1 Runda - 15 sierpnia 2016

15.08 17:00 Zryw II Sobolew - Świt Barcząca 0:7

15.08 17:00 Dragon Miętne - Niwa Tęczki 2:1

15.08 17:00 Piorun Lipówki - LUKS Ruda Wolińska 4:7

14.08 13:00 Hetman Sulbiny - Polonez Mordy 4:1

15408 17:00 Hutnik II Huta Czechy - Legion Grębków 3:0 v.o.

13.08 17:00 Walencja Walercin - Jupiter Koszewnica 1:5


2 runda - 7 września, 17:00

7.09 17:00 Hutnik Huta Czechy - Płomień Dębe Wielkie 3:2

7.09 17:00 Zryw Sobolew - Tajfun Jartypory 1:1 rz.k. 4:3

7.09 17:00 Tęcza Korczew - MKS Małkinia 2:1

7.09 17:00 Świt Barcząca - Tygrys Huta Mińska 4:1

7.09 17:00 Hutnik II Huta Czechy - Wektra Zbuczyn 0:9

7.09 17:00 Walencja Walercin - Victoria Kałuszyn 2:12

7.09 17:00 LUKS Ruda Wolińska - Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:8

7.09 17:00 Sęp Żelechów - Podlasie Sokołów Podlaski 3:5

7.09 17:00 Wicher Sadowne - Pogoń II Siedlce 0:4

7.09 17:00 Jastrząb Żeliszew - Czarni Węgrów 0:6

7.09 17:00 Dragon Miętne - Naprzód Skórzec 0:7

7.09 17:00 ULKS Gołąbek - Fenix Siennica 3:3 rz.k. 8:7

7.09 17:00 Kolektyw Oleśnica - Kosovia Kosów Lacki 3:0 v.o.

7.09 17:00 Hetman Sulbiny - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0:3 v.o.

7.09 17:00 Orzeł Unin - Tęcza Stanisławów 2:1

7.09 17:00 Wilga Miastków Kościelny - Jabłonianka Jabłonna Lacka 2:2 rz.k. 4:2


3 runda - 28 września, 16:30

28.09 16:30 Świt Barcząca - Hutnik Huta Czechy 3:1 (2:0)

28.09 16:30 Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Pogoń II Siedlce 1:0 (0:0)

28.09 16:30 ULKS Gołąbek - Zryw Sobolew 1:4 (1:1)

28.09 16:30 Tęcza Korczew - Wektra Zbuczyn 3:3 (2:1) rz.k. 3:5

28.09 16:30 Wilga Miastków Kościelny - Czarni Węgrów 3:0 v.o.

28.09 16:30 Kolektyw Oleśnica - Naprzód Skórzec 1:2 (1:1)

28.09 16:30 Victoria Kałuszyn - Podlasie Sokołów Podlaski 1:5 (0:1)

28.09 16:30 Orzeł Unin - Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:3 v.o.


1/4 finału - 5 października

5.10 15:30 Świt Barcząca - Mazovia II Mińsk Mazowiecki 0:5 (0:4)

5.10 15:30 Zryw Sobolew - Wektra Zbuczyn 1:1 (0:1) rz.k. 4:3

5.10 15:30 Wilga Miastków Kościelny - Naprzód Skórzec 1:7

5.10 15:30 Podlasie Sokołów Podlaski - Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:2 (1:1) rz.k. 5:4


1/2 finału - 19 października

19.10 18:00 Mazovia II Mińsk Mazowiecki - Zryw Sobolew 5:0 (2:0)

19.10 15:30 Naprzód Skórzec - Podlasie Sokołów Podlaski 4:1 (1:0)


Finał