Liga Okręgowa seniorów
31.08 sobota 17.00 Zryw - Orzeł Bielsk R. Szczytniewski R. Lewandowski J.
Machowski
31.08 sobota 17.00 Ciółkowo - Skrwa Ciółkowo Prz. Pawłowski M. Ostrowski
J. Szymczak
31.08 sobota 17.00 ¦wit - Unia I. StaroĽreby Ł. Matlęga J. Bieńkowski K.
Nejman
01.09 niedziela 17.00 Spójnia - Start Bodzanów Rad. Pawłowski J. Kikolski
A. Stawiarski
01.09 niedziela 17.00 Unia Cz. - Huragan G±bin A. Lipiński M. Kurowski M.
Sutkowski
01.09 niedziela 17.00 Stoczniowiec - Wisła Płock/Wisła T. Studziński A.
Chyba P. Chyba
01.09 niedziela 17.00 Skra - Kasztelan Drobin T. Karpiński A. Karpiński
A. Gosławski
04.09 ¶roda 17.30 Start - Unia Cz. Proboszczewice T. Studziński G.
Gomułka J. Jaworski
04.09 ¶roda 17.30 Kasztelan - Spójnia Sierpc R. Szczytniewski A.
Gosławski G. Jagodziński
04.09 ¶roda 17.30 Wisła - Skra Duninów Prz. Wi¶niewski A. Lipiński D.
Makowski
04.09 ¶roda 17.30 Unia I - Stoczniowiec Iłów P. Wieczorek W. Kaniewski Ł.
Mosakowski
04.09 ¶roda 17.30 Skrwa - ¦wit Łukomie J. Bieńkowski N. Wysiński Paweł
Wi¶niewski
04.09 ¶roda 17.30 Orzeł - Ciółkowo Goleszyn M. Słabowski K. Kwasiborski
K. Lipka
04.09 ¶roda 17.30 Huragan - Zryw Bodzanów Prz. Pawłowski P. Passon J.
Marciniak
Liga Okręgowa juniorów
31.08 sobota 15.00 Zorza - Błękitni Szczawin K. M. Nowicki
01.09 niedziela 13.00 Spójnia - Start Bodzanów A. Stawiarski
01.09 niedziela 15.00 Stoczniowiec - Wisła Płock/Wisła A. Chyba T.
Studziński P. Chyba
01.09 niedziela 15.00 Skra - Kasztelan Drobin A. Gosławski
04.09 ¶roda 15.30 Start - Unia Cz. Proboszczewice J. Jaworski
04.09 ¶roda 15.30 Kasztelan - Spójnia Sierpc G. Jagodziński
04.09 ¶roda 15.30 Wisła - Skra Duninów D. Makowski
04.09 ¶roda 15.30 Skrwa - Zorza Łukomie Paweł Wi¶niewski
05.04 czwartek 17.00 Błękitni - Stoczniowiec G±bin D. Makowski
Klasa A seniorów
31.08 sobota 14.00 Iskra - Wicher Drobin M. Słabowski R. Ulicki J.
Marciniak
01.09 niedziela 11.00 Zorza - Czarni Szczawin K. G. Gomułka M. Flak M.
Nowicki
01.09 niedziela 15.00 Stegny - Sparta Wyszogród D. Makowski R.
Lewandowski D. Oleksiewicz
01.09 niedziela 15.00 Kormoran - Kasztelan Ł±ck Ł. Matlęga M. Nowicki J.
Marciniak
01.09 niedziela 15.00 Błyskawica - Wisła S Lucień R. Szczytniewski Prz.
Pawłowski J. Szymczak
05.09 czwartek 17.00 Pogoń - Lwówianka Słupia K. Kwasiborski P. Chyba A.
Chyba
Klasa B seniorów
01.09 niedziela 11.00 FK Rybno - Relax Rybno P. Wieczorek W. Kaniewski
A. Feltynowski
01.09 niedziela 11.00 Delta - Amator II Wykowo P. Passon M. Ostrowski M.
Kowalski
01.09 niedziela 11.00 Orkan - Mazowia Lelice N. Wysiński G. Jagodziński
Paweł Wisniewski
01.09 niedziela 11.00 Olimpia - Bzura II Gozdowo K. Lipka K. Kwasiborski
M. Kordulasiński
01.09 niedziela 11.00 GKS Góra - SKS 70 StaroĽreby A. Karpiński T.
Karpiński A. Majewski