1. Kolejka - 10.08.2013 do 11.08.2013
|
Drukarz Warszawa |
- |
Szydłowianka Szydłowiec |
_ |
: |
_ |
|
Sparta Jazgarzew |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
_ |
: |
_ |
|
Okęcie Warszawa |
- |
Mazowsze Grójec |
_ |
: |
_ |
|
Ożarowianka Ożarów |
- |
Orzeł Wierzbica |
_ |
: |
_ |
|
Pogoń II Siedlce |
- |
Znicz II Pruszków |
_ |
: |
_ |
|
UKS Łady |
- |
Wilga Garwolin |
_ |
: |
_ |
|
PKS Radość |
- |
Józefovia Józefów |
_ |
: |
_ |
|
Sokół Przytyk |
- |
Victoria Sulejówek |
_ |
: |
_ |
|
Oskar Przysucha |
- |
Energia Kozienice |
_ |
: |
_ |
2. Kolejka - 14.08.2013 do 14.08.2013
|
Victoria Sulejówek |
- |
Oskar Przysucha |
_ |
: |
_ |
|
Okęcie Warszawa |
- |
UKS Łady |
_ |
: |
_ |
|
Mazowsze Grójec |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
_ |
: |
_ |
|
Energia Kozienice |
- |
PKS Radość |
_ |
: |
_ |
|
Wilga Garwolin |
- |
Sokół Przytyk |
_ |
: |
_ |
|
Znicz II Pruszków |
- |
Sparta Jazgarzew |
_ |
: |
_ |
|
Józefovia Józefów |
- |
Ożarowianka Ożarów |
_ |
: |
_ |
|
Szydłowianka Szydłowiec |
- |
Pogoń II Siedlce |
_ |
: |
_ |
|
Orzeł Wierzbica |
- |
Drukarz Warszawa |
_ |
: |
_ |
3. Kolejka - 17.08.2013 do 18.08.2013
|
Pogoń II Siedlce |
- |
Orzeł Wierzbica |
_ |
: |
_ |
|
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
Znicz II Pruszków |
_ |
: |
_ |
|
UKS Łady |
- |
Mazowsze Grójec |
_ |
: |
_ |
|
Drukarz Warszawa |
- |
Józefovia Józefów |
_ |
: |
_ |
|
Sparta Jazgarzew |
- |
Szydłowianka Szydłowiec |
_ |
: |
_ |
|
Sokół Przytyk |
- |
Okęcie Warszawa |
_ |
: |
_ |
|
Ożarowianka Ożarów |
- |
Energia Kozienice |
_ |
: |
_ |
|
Oskar Przysucha |
- |
Wilga Garwolin |
_ |
: |
_ |
|
PKS Radość |
- |
Victoria Sulejówek |
_ |
: |
_ |
4. Kolejka - 24.08.2013 do 25.08.2013
|
Okęcie Warszawa |
- |
Oskar Przysucha |
_ |
: |
_ |
|
Wilga Garwolin |
- |
PKS Radość |
_ |
: |
_ |
|
Mazowsze Grójec |
- |
Znicz II Pruszków |
_ |
: |
_ |
|
Victoria Sulejówek |
- |
Ożarowianka Ożarów |
_ |
: |
_ |
|
UKS Łady |
- |
Sokół Przytyk |
_ |
: |
_ |
|
Szydłowianka Szydłowiec |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
_ |
: |
_ |
|
Energia Kozienice |
- |
Drukarz Warszawa |
_ |
: |
_ |
|
Orzeł Wierzbica |
- |
Sparta Jazgarzew |
_ |
: |
_ |
|
Józefovia Józefów |
- |
Pogoń II Siedlce |
_ |
: |
_ |
5. Kolejka - 31.08.2013 do 01.09.2013
|
Sparta Jazgarzew |
- |
Józefovia Józefów |
_ |
: |
_ |
|
Znicz II Pruszków |
- |
Szydłowianka Szydłowiec |
_ |
: |
_ |
|
Sokół Przytyk |
- |
Mazowsze Grójec |
_ |
: |
_ |
|
Pogoń II Siedlce |
- |
Energia Kozienice |
_ |
: |
_ |
|
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
Orzeł Wierzbica |
_ |
: |
_ |
|
Oskar Przysucha |
- |
UKS Łady |
_ |
: |
_ |
|
Drukarz Warszawa |
- |
Victoria Sulejówek |
_ |
: |
_ |
|
PKS Radość |
- |
Okęcie Warszawa |
_ |
: |
_ |
|
Ożarowianka Ożarów |
- |
Wilga Garwolin |
_ |
: |
_ |
6. Kolejka - 04.09.2013 do 04.09.2013
|
UKS Łady |
- |
PKS Radość |
_ |
: |
_ |
|
Wilga Garwolin |
- |
Drukarz Warszawa |
_ |
: |
_ |
|
Mazowsze Grójec |
- |
Szydłowianka Szydłowiec |
_ |
: |
_ |
|
Okęcie Warszawa |
- |
Ożarowianka Ożarów |
_ |
: |
_ |
|
Sokół Przytyk |
- |
Oskar Przysucha |
_ |
: |
_ |
|
Orzeł Wierzbica |
- |
Znicz II Pruszków |
_ |
: |
_ |
|
Victoria Sulejówek |
- |
Pogoń II Siedlce |
_ |
: |
_ |
|
Józefovia Józefów |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
_ |
: |
_ |
|
Energia Kozienice |
- |
Sparta Jazgarzew |
_ |
: |
_ |
7. Kolejka - 07.09.2013 do 08.09.2013
|
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
Energia Kozienice |
_ |
: |
_ |
|
Szydłowianka Szydłowiec |
- |
Orzeł Wierzbica |
_ |
: |
_ |
|
Oskar Przysucha |
- |
Mazowsze Grójec |
_ |
: |
_ |
|
Sparta Jazgarzew |
- |
Victoria Sulejówek |
_ |
: |
_ |
|
Znicz II Pruszków |
- |
Józefovia Józefów |
_ |
: |
_ |
|
PKS Radość |
- |
Sokół Przytyk |
_ |
: |
_ |
|
Pogoń II Siedlce |
- |
Wilga Garwolin |
_ |
: |
_ |
|
Ożarowianka Ożarów |
- |
UKS Łady |
_ |
: |
_ |
|
Drukarz Warszawa |
- |
Okęcie Warszawa |
_ |
: |
_ |
8. Kolejka - 14.09.2013 do 15.09.2013
|
UKS Łady |
- |
Drukarz Warszawa |
_ |
: |
_ |
|
Oskar Przysucha |
- |
PKS Radość |
_ |
: |
_ |
|
Mazowsze Grójec |
- |
Orzeł Wierzbica |
_ |
: |
_ |
|
Okęcie Warszawa |
- |
Pogoń II Siedlce |
_ |
: |
_ |
|
Sokół Przytyk |
- |
Ożarowianka Ożarów |
_ |
: |
_ |
|
Józefovia Józefów |
- |
Szydłowianka Szydłowiec |
_ |
: |
_ |
|
Wilga Garwolin |
- |
Sparta Jazgarzew |
_ |
: |
_ |
|
Energia Kozienice |
- |
Znicz II Pruszków |
_ |
: |
_ |
|
Victoria Sulejówek |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
_ |
: |
_ |
9. Kolejka - 18.09.2013 do 18.09.2013
|
Znicz II Pruszków |
- |
Victoria Sulejówek |
_ |
: |
_ |
|
Orzeł Wierzbica |
- |
Józefovia Józefów |
_ |
: |
_ |
|
PKS Radość |
- |
Mazowsze Grójec |
_ |
: |
_ |
|
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
Wilga Garwolin |
_ |
: |
_ |
|
Szydłowianka Szydłowiec |
- |
Energia Kozienice |
_ |
: |
_ |
|
Ożarowianka Ożarów |
- |
Oskar Przysucha |
_ |
: |
_ |
|
Sparta Jazgarzew |
- |
Okęcie Warszawa |
_ |
: |
_ |
|
Drukarz Warszawa |
- |
Sokół Przytyk |
_ |
: |
_ |
|
Pogoń II Siedlce |
- |
UKS Łady |
_ |
: |
_ |
10. Kolejka - 21.09.2013 do 22.09.2013
|
Sokół Przytyk |
- |
Pogoń II Siedlce |
_ |
: |
_ |
|
PKS Radość |
- |
Ożarowianka Ożarów |
_ |
: |
_ |
|
Mazowsze Grójec |
- |
Józefovia Józefów |
_ |
: |
_ |
|
UKS Łady |
- |
Sparta Jazgarzew |
_ |
: |
_ |
|
Oskar Przysucha |
- |
Drukarz Warszawa |
_ |
: |
_ |
|
Energia Kozienice |
- |
Orzeł Wierzbica |
_ |
: |
_ |
|
Okęcie Warszawa |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
_ |
: |
_ |
|
Victoria Sulejówek |
- |
Szydłowianka Szydłowiec |
_ |
: |
_ |
|
Wilga Garwolin |
- |
Znicz II Pruszków |
_ |
: |
_ |
11. Kolejka - 28.09.2013 do 29.09.2013
|
Szydłowianka Szydłowiec |
- |
Wilga Garwolin |
_ |
: |
_ |
|
Józefovia Józefów |
- |
Energia Kozienice |
_ |
: |
_ |
|
Ożarowianka Ożarów |
- |
Mazowsze Grójec |
_ |
: |
_ |
|
Znicz II Pruszków |
- |
Okęcie Warszawa |
_ |
: |
_ |
|
Orzeł Wierzbica |
- |
Victoria Sulejówek |
_ |
: |
_ |
|
Drukarz Warszawa |
- |
PKS Radość |
_ |
: |
_ |
|
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
UKS Łady |
_ |
: |
_ |
|
Pogoń II Siedlce |
- |
Oskar Przysucha |
_ |
: |
_ |
|
Sparta Jazgarzew |
- |
Sokół Przytyk |
_ |
: |
_ |
12. Kolejka - 05.10.2013 do 06.10.2013
|
Oskar Przysucha |
- |
Sparta Jazgarzew |
_ |
: |
_ |
|
Ożarowianka Ożarów |
- |
Drukarz Warszawa |
_ |
: |
_ |
|
Mazowsze Grójec |
- |
Energia Kozienice |
_ |
: |
_ |
|
Sokół Przytyk |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
_ |
: |
_ |
|
PKS Radość |
- |
Pogoń II Siedlce |
_ |
: |
_ |
|
Victoria Sulejówek |
- |
Józefovia Józefów |
_ |
: |
_ |
|
UKS Łady |
- |
Znicz II Pruszków |
_ |
: |
_ |
|
Wilga Garwolin |
- |
Orzeł Wierzbica |
_ |
: |
_ |
|
Okęcie Warszawa |
- |
Szydłowianka Szydłowiec |
_ |
: |
_ |
13. Kolejka - 12.10.2013 do 13.10.2013
|
Orzeł Wierzbica |
- |
Okęcie Warszawa |
_ |
: |
_ |
|
Energia Kozienice |
- |
Victoria Sulejówek |
_ |
: |
_ |
|
Drukarz Warszawa |
- |
Mazowsze Grójec |
_ |
: |
_ |
|
Szydłowianka Szydłowiec |
- |
UKS Łady |
_ |
: |
_ |
|
Józefovia Józefów |
- |
Wilga Garwolin |
_ |
: |
_ |
|
Pogoń II Siedlce |
- |
Ożarowianka Ożarów |
_ |
: |
_ |
|
Znicz II Pruszków |
- |
Sokół Przytyk |
_ |
: |
_ |
|
Sparta Jazgarzew |
- |
PKS Radość |
_ |
: |
_ |
|
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
Oskar Przysucha |
_ |
: |
_ |
14. Kolejka - 19.10.2013 do 20.10.2013
|
PKS Radość |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
_ |
: |
_ |
|
Drukarz Warszawa |
- |
Pogoń II Siedlce |
_ |
: |
_ |
|
Mazowsze Grójec |
- |
Victoria Sulejówek |
_ |
: |
_ |
|
Oskar Przysucha |
- |
Znicz II Pruszków |
_ |
: |
_ |
|
Ożarowianka Ożarów |
- |
Sparta Jazgarzew |
_ |
: |
_ |
|
Wilga Garwolin |
- |
Energia Kozienice |
_ |
: |
_ |
|
Sokół Przytyk |
- |
Szydłowianka Szydłowiec |
_ |
: |
_ |
|
Okęcie Warszawa |
- |
Józefovia Józefów |
_ |
: |
_ |
|
UKS Łady |
- |
Orzeł Wierzbica |
_ |
: |
_ |
15. Kolejka - 26.10.2013 do 27.10.2013
|
Józefovia Józefów |
- |
UKS Łady |
_ |
: |
_ |
|
Victoria Sulejówek |
- |
Wilga Garwolin |
_ |
: |
_ |
|
Pogoń II Siedlce |
- |
Mazowsze Grójec |
_ |
: |
_ |
|
Orzeł Wierzbica |
- |
Sokół Przytyk |
_ |
: |
_ |
|
Energia Kozienice |
- |
Okęcie Warszawa |
_ |
: |
_ |
|
Sparta Jazgarzew |
- |
Drukarz Warszawa |
_ |
: |
_ |
|
Szydłowianka Szydłowiec |
- |
Oskar Przysucha |
_ |
: |
_ |
|
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
Ożarowianka Ożarów |
_ |
: |
_ |
|
Znicz II Pruszków |
- |
PKS Radość |
_ |
: |
_ |
16. Kolejka - 02.11.2013 do 03.11.2013
|
Ożarowianka Ożarów |
- |
Znicz II Pruszków |
_ |
: |
_ |
|
Pogoń II Siedlce |
- |
Sparta Jazgarzew |
_ |
: |
_ |
|
Mazowsze Grójec |
- |
Wilga Garwolin |
_ |
: |
_ |
|
PKS Radość |
- |
Szydłowianka Szydłowiec |
_ |
: |
_ |
|
Drukarz Warszawa |
- |
Mszczonowianka Mszczonów |
_ |
: |
_ |
|
Okęcie Warszawa |
- |
Victoria Sulejówek |
_ |
: |
_ |
|
Oskar Przysucha |
- |
Orzeł Wierzbica |
_ |
: |
_ |
|
UKS Łady |
- |
Energia Kozienice |
_ |
: |
_ |
|
Sokół Przytyk |
- |
Józefovia Józefów |
_ |
: |
_ |
17. Kolejka - 09.11.2013 do 10.11.2013
|
Energia Kozienice |
- |
Sokół Przytyk |
_ |
: |
_ |
|
Wilga Garwolin |
- |
Okęcie Warszawa |
_ |
: |
_ |
|
Sparta Jazgarzew |
- |
Mazowsze Grójec |
_ |
: |
_ |
|
Józefovia Józefów |
- |
Oskar Przysucha |
_ |
: |
_ |
|
Victoria Sulejówek |
- |
UKS Łady |
_ |
: |
_ |
|
Mszczonowianka Mszczonów |
- |
Pogoń II Siedlce |
_ |
: |
_ |
|
Orzeł Wierzbica |
- |
PKS Radość |
_ |
: |
_ |
|
Znicz II Pruszków |
- |
Drukarz Warszawa |
_ |
: |
_ |
|
Szydłowianka Szydłowiec |
- |
Ożarowianka Ożarów |
_ |
: |
_ |
|