I kolejka ORLEN PŁOCKIEJ LIGI Orlik U-11
Dodane przez trenxo dnia PaĽdziernik 04 2011 10:57:55

Wyniki i tabele rozgrywek ORLEN Płockiej ligi Orlik U- 11 z dn. 01-02.10.2011

GRUPA A

1. WISŁA PŁOCK I 12 pkt. 16-1

2. KASZTELAN SIERPC 9 10-4

3. ZRYW BIELSK 4 4-7

4. KORMORAN ŁˇCK 3 1-12

5. BŁĘKITNI GˇBIN 1 2-9

Grupa A

A1 - A2 Wisła Płock I - Błękitni G±bin 4:0

A3 - A4 Kormoran Ł±ck - Kasztelan Sierpc 0:4

A5 - A1 Zryw Bielsk - Wisła Płock 0:2

A2 - A3 Błękitni G±bin - Kormoran Ł±ck 0:1

A4 - A5 Kasztelan Sierpc - Zryw Bielsk 3:0

A1 - A3 Wisła Płock I - Kormoran Ł±ck 6:0

A2 - A4 Błękitni G±bin - Kasztelan Sierpc 0:2

A5 - A3 Zryw Bielsk - Kormoran Ł±ck 2:0

A1 - A4 Wisła Płock - Kasztelan Sierpc 4:1

A2 - A5 Błękitni G±bin - Zryw Bielsk 2:2



GRUPA B

1. STOCZNIOWIEC PŁOCK 10 10-3

2. SKRWA ŁUKOMIE 7 6-2

3. POGOŃ SŁUPIA 5 9-9

4. SKRA DROBIN 4 5-8

5. ULKS CIÓŁKOWO 1 3-11

Grupa B

B1 - B2 Stoczniowiec Płock - Skrwa Łukomie 2:0

B3 - B4 Pogoń Słupia - ULKS Ciółkowo 5:1

B5 - B1 Skra Drobin - Stoczniowiec Płock 1:3

B2 - B3 Skrwa Łukomie - Pogoń Słupia 4:0

B4 - B5 ULKS Ciółkowo - Skra Drobin 1:3

B1 - B3 Stoczniowiec Płock - Pogoń Słupia 2:2

B2 - B4 Skrwa Łukomie - ULKS Ciółkowo 0:0

B5 - B3 Skra Drobin - Pogoń Słupia 2:2

B1 - B4 Stoczniowiec Płock - ULKS Ciółkowo 3:0

B2 - B5 Skrwa Łukomie - Skra Drobin 2:0

GRUPA C

1. WISŁA PŁOCK II 10 12-1

2. PEGAZ DROBIN 10 9-0

3. WISŁA SOBOWO 6 3-4

4. CZARNI REMPIN 3 1-8

5. UKS SOCCER PŁOCK 0 1-13

Grupa C

C1 - C2 Czarni Rempin - Wisła Płock II 0:4

C3 - C4 UKS Soccer - Wisła Sobowo 0:2

C5 - C1 Pegaz Drobin - Czarni Rempin 0:3

C2 - C3 Wisła Płock II - UKS Soccer 6:1

C4 - C5 Wisła Sobowo - Pegaz Drobin 0:2

C1 - C3 Czarni Rempin - UKS Soccer 1:0

C2 - C4 Wisła Płock II - Wisła Sobowo 2:0

C5 - C3 Pegaz Drobin - UKS Soccer 4:0

C1 - C4 Czarni Rempin - Wisła Sobowo 0:1

C2 - C5 Wisła Płock II - Pegaz Drobin 0:0



GRUPA D

1. UKS MDK PŁOCK 10 22-0

2. MAZUR GOSTYNIN 8 15-2

3. MAZOWSZE PŁOCK 5 5-8

4. HURAGAN BODZANÓW 4 4-13

5. ¦WIT STARO¬REBY 0 1-24

Grupa D

D1 - D2 UKS MDK Płock - Mazowsze Płock 4:0

D3 - D4 ¦wit StaroĽreby - Mazur Gostynin 0:9

D5 - D1 Huragan Bodzanów - UKS MDK Płock 8:0

D2 - D3 Mazowsze Płock - ¦wit StaroĽreby 2:1

D4 - D5 Mazur Gostynin - Huragan Bodzanów 4:0

D1 - D3 UKS MDK Płock - ¦wit StaroĽreby 10:0

D2 - D4 Mazowsze Płock - Mazur Gostynin 2:2

D5 - D3 Huragan Bodzanów - ¦wit StaroĽreby 3:0

D1 - D4 UKS MDK Płock - Mazur Gostynin 0:0

D2 - D5 Mazowsze Płock - Huragan Bodzanów 1:1





Terminarz Turnieju w Gostyninie 15-16.10.2011

(z zachowaniem punktów I bramek zdobytych w pierwszym Turnieju)



Podział na grupy

GRUPA A

A1 WISŁA PŁOCK I 12 16-1

A2 SKRWA ŁUKOMIE 7 6-2

A3 WISŁA SOBOWO 6 3-4

A4 HURAGAN BODZANÓW 4 4-13

A5 ULKS CIÓŁKOWO 1 3-11



GRUPA B

B1 STOCZNIOWIEC PŁOCK 10 10-3

B2 PEGAZ DROBIN 10 9-0

B3 MAZOWSZE PŁOCK 5 5-8

B4 KORMORAN ŁˇCK 3 1-12

B5 BŁĘKITNI GˇBIN 1 2-9



GRUPA C

C1 WISŁA PŁOCK II 10 12-1

C2 MAZUR GOSTYNIN 8 15-2

C3 ZRYW BIELSK 4 4-7

C4 SKRA DROBIN 4 5-8

C5 ¦WIT STARO¬REBY 0 1-24



GRUPA D

D1 UKS MDK PŁOCK 10 22-0

D2 KASZTELAN SIERPC 9 10-4

D3 POGOŃ SŁUPIA 5 9-9

D4 CZARNI REMPIN 3 1-8

D5 UKS SOCCER PŁOCK 0 1-13