Klasa A Płock 2011/12
Dodane przez Bodzo dnia Lipiec 31 2011 08:59:45

2011/12 - Klasa A Płock

1. Termin - 14.08.2011 do 21.08.2011

14.08. 11:00 Zorza Szczawin - Spójnia Mała Wieś _ : _
21.08. 11:00 Unia Czermno - Relax Miszewo _ : _
21.08. 11:00 Sparta Mochowo - Stegny Wyszogród _ : _
21.08. 11:00 Orkan Lelice - Kasztelan Białe Błoto _ : _
21.08. 11:00 Victoria Cekanowo - Czarni Rempin _ : _
21.08. 13:00 Polonia Radzanowo - Bobry Cierszewo _ : _
21.08. 13:00 Lwówianka Lwówek - Start Proboszczewice _ : _

2. Termin - 28.08.2011 do 28.08.2011

28.08. 11:00 Relax Miszewo - Sparta Mochowo _ : _
28.08. 11:00 Bobry Cierszewo - Orkan Lelice _ : _
28.08. 11:00 Start Proboszczewice - Unia Czermno _ : _
28.08. 11:00 Czarni Rempin - Lwówianka Lwówek _ : _
28.08. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Kasztelan Białe Błoto _ : _
28.08. 11:00 Zorza Szczawin - Victoria Cekanowo _ : _
28.08. 16:00 Stegny Wyszogród - Polonia Radzanowo _ : _

3. Termin - 04.09.2011 do 04.09.2011

04.09. 11:00 Unia Czermno - Czarni Rempin _ : _
04.09. 11:00 Sparta Mochowo - Start Proboszczewice _ : _
04.09. 11:00 Orkan Lelice - Stegny Wyszogród _ : _
04.09. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Bobry Cierszewo _ : _
04.09. 11:00 Victoria Cekanowo - Spójnia Mała Wieś _ : _
04.09. 13:00 Lwówianka Lwówek - Zorza Szczawin _ : _
04.09. 13:00 Polonia Radzanowo - Relax Miszewo _ : _

4. Termin - 11.09.2011 do 11.09.2011

11.09. 11:00 Start Proboszczewice - Polonia Radzanowo _ : _
11.09. 11:00 Relax Miszewo - Orkan Lelice _ : _
11.09. 11:00 Czarni Rempin - Sparta Mochowo _ : _
11.09. 11:00 Zorza Szczawin - Unia Czermno _ : _
11.09. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Bobry Cierszewo _ : _
11.09. 11:00 Victoria Cekanowo - Lwówianka Lwówek _ : _
11.09. 15:00 Stegny Wyszogród - Kasztelan Białe Błoto _ : _

5. Termin - 18.09.2011 do 18.09.2011

18.09. 11:00 Sparta Mochowo - Zorza Szczawin _ : _
18.09. 11:00 Unia Czermno - Victoria Cekanowo _ : _
18.09. 11:00 Orkan Lelice - Start Proboszczewice _ : _
18.09. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Relax Miszewo _ : _
18.09. 11:00 Bobry Cierszewo - Stegny Wyszogród _ : _
18.09. 13:00 Lwówianka Lwówek - Spójnia Mała Wieś _ : _
18.09. 13:00 Polonia Radzanowo - Czarni Rempin _ : _

6. Termin - 25.09.2011 do 25.09.2011

25.09. 11:00 Start Proboszczewice - Kasztelan Białe Błoto _ : _
25.09. 11:00 Relax Miszewo - Bobry Cierszewo _ : _
25.09. 11:00 Czarni Rempin - Orkan Lelice _ : _
25.09. 11:00 Victoria Cekanowo - Sparta Mochowo _ : _
25.09. 11:00 Zorza Szczawin - Polonia Radzanowo _ : _
25.09. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Stegny Wyszogród _ : _
25.09. 13:00 Lwówianka Lwówek - Unia Czermno _ : _

7. Termin - 02.10.2011 do 02.10.2011

02.10. 11:00 Orkan Lelice - Zorza Szczawin _ : _
02.10. 11:00 Sparta Mochowo - Lwówianka Lwówek _ : _
02.10. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Czarni Rempin _ : _
02.10. 11:00 Bobry Cierszewo - Start Proboszczewice _ : _
02.10. 11:00 Unia Czermno - Spójnia Mała Wieś _ : _
02.10. 13:00 Stegny Wyszogród - Relax Miszewo _ : _
02.10. 13:00 Polonia Radzanowo - Victoria Cekanowo _ : _

8. Termin - 09.10.2011 do 09.10.2011

09.10. 11:00 Zorza Szczawin - Kasztelan Białe Błoto _ : _
09.10. 11:00 Czarni Rempin - Bobry Cierszewo _ : _
09.10. 11:00 Victoria Cekanowo - Orkan Lelice _ : _
09.10. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Relax Miszewo _ : _
09.10. 11:00 Unia Czermno - Sparta Mochowo _ : _
09.10. 11:00 Start Proboszczewice - Stegny Wyszogród _ : _
09.10. 13:00 Lwówianka Lwówek - Polonia Radzanowo _ : _

9. Termin - 16.10.2011 do 16.10.2011

16.10. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Victoria Cekanowo _ : _
16.10. 11:00 Bobry Cierszewo - Zorza Szczawin _ : _
16.10. 11:00 Relax Miszewo - Start Proboszczewice _ : _
16.10. 11:00 Orkan Lelice - Lwówianka Lwówek _ : _
16.10. 11:00 Sparta Mochowo - Spójnia Mała Wieś _ : _
16.10. 12:00 Stegny Wyszogród - Czarni Rempin _ : _
16.10. 13:00 Polonia Radzanowo - Unia Czermno _ : _

10. Termin - 23.10.2011 do 23.10.2011

23.10. 11:00 Zorza Szczawin - Stegny Wyszogród _ : _
23.10. 11:00 Czarni Rempin - Relax Miszewo _ : _
23.10. 11:00 Victoria Cekanowo - Bobry Cierszewo _ : _
23.10. 11:00 Unia Czermno - Orkan Lelice _ : _
23.10. 11:00 Sparta Mochowo - Polonia Radzanowo _ : _
23.10. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Start Proboszczewice _ : _
23.10. 13:00 Lwówianka Lwówek - Kasztelan Białe Błoto _ : _

11. Termin - 30.10.2011 do 30.10.2011

30.10. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Unia Czermno _ : _
30.10. 11:00 Orkan Lelice - Sparta Mochowo _ : _
30.10. 11:00 Bobry Cierszewo - Lwówianka Lwówek _ : _
30.10. 11:00 Relax Miszewo - Zorza Szczawin _ : _
30.10. 11:00 Start Proboszczewice - Czarni Rempin _ : _
30.10. 13:00 Polonia Radzanowo - Spójnia Mała Wieś _ : _
30.10. 13:00 Stegny Wyszogród - Victoria Cekanowo _ : _

12. Termin - 06.11.2011 do 06.11.2011

06.11. 11:00 Victoria Cekanowo - Relax Miszewo _ : _
06.11. 11:00 Zorza Szczawin - Start Proboszczewice _ : _
06.11. 11:00 Unia Czermno - Bobry Cierszewo _ : _
06.11. 11:00 Sparta Mochowo - Kasztelan Białe Błoto _ : _
06.11. 11:00 Czarni Rempin - Spójnia Mała Wieś _ : _
06.11. 13:00 Polonia Radzanowo - Orkan Lelice _ : _
06.11. 13:00 Lwówianka Lwówek - Stegny Wyszogród _ : _

13. Termin - 13.11.2011 do 13.11.2011

13.11. 11:00 Bobry Cierszewo - Sparta Mochowo _ : _
13.11. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Polonia Radzanowo _ : _
13.11. 11:00 Relax Miszewo - Lwówianka Lwówek _ : _
13.11. 11:00 Start Proboszczewice - Victoria Cekanowo _ : _
13.11. 11:00 Czarni Rempin - Zorza Szczawin _ : _
13.11. 11:00 Orkan Lelice - Spójnia Mała Wieś _ : _
13.11. 13:00 Stegny Wyszogród - Unia Czermno _ : _