Liga Okręgowa Płock - Juniorzy 2011/12
Dodane przez Bodzo dnia Lipiec 28 2011 18:43:54

2011/12 - Liga Okręgowa Płock Juniorzy

1. Termin - 13.08.2011 do 24.08.2011

13.08. 16:00 Wisła Duninów - Zorza Szczawin _ : _
13.08. 17:00 Wisła Sobowo - Skrwa Łukomie _ : _
14.08. 17:00 Wicher Cieszewo - ¦wit StaroĽreby _ : _
24.08. 17:00 Mazur Gostynin - Mazowsze Płock _ : _
24.08. 17:00 Start Proboszczewice - Huragan Bodzanów _ : _
24.08. 17:00 Amator Maszewo - Skra Drobin _ : _

13.09. 17:00 Amator Maszewo - Zorza Szczawin _ : _

Pauza: ULKS Ciółkowo Bzura Chodaków Orzeł Goleszyn

2. Termin - 17.08.2011 do 17.08.2011

17.08. 16:00 Huragan Bodzanów - Wisła Duninów _ : _
17.08. 16:00 Skrwa Łukomie - Wicher Cieszewo _ : _
30.08. 16:00 Bzura Chodaków - Mazur Gostynin _ : _
30.08. 17:00 ULKS Ciółkowo - Zorza Szczawin _ : _
30.08. 17:00 Orzeł Goleszyn - Wisła Sobowo _ : _
31.08. 16:00 Mazowsze Płock - Start Proboszczewice _ : _

13.09. 17:00 Wicher Cieszewo - Orzeł Goleszyn _ : _

Pauza: Amator Maszewo Skra Drobin ¦wit StaroĽreby

3. Termin - 20.08.2011 do 14.09.2011

20.08. 17:00 Wicher Cieszewo - Zorza Szczawin _ : _
20.08. 17:00 Wisła Duninów - Mazowsze Płock _ : _
20.08. 17:00 ¦wit StaroĽreby - Skrwa Łukomie _ : _
20.08. 17:00 Mazur Gostynin - Skra Drobin _ : _
20.08. 17:00 Wisła Sobowo - Huragan Bodzanów _ : _
14.09. 17:00 Start Proboszczewice - Bzura Chodaków _ : _

28.09. 16:30 Wisła Duninów - Orzeł Goleszyn _ : _

Pauza: ULKS Ciółkowo Amator Maszewo

4. Termin - 27.08.2011 do 28.08.2011

27.08. 17:00 Mazowsze Płock - Wisła Sobowo _ : _
27.08. 17:00 Bzura Chodaków - Wisła Duninów _ : _
27.08. 17:00 Orzeł Goleszyn - ¦wit StaroĽreby _ : _
27.08. 17:30 Zorza Szczawin - Skrwa Łukomie _ : _
28.08. 13:00 ULKS Ciółkowo - Mazur Gostynin _ : _
28.08. 17:00 Huragan Bodzanów - Wicher Cieszewo _ : _
28.08. 17:00 Skra Drobin - Start Proboszczewice _ : _

Pauza: Amator Maszewo

5. Termin - 03.09.2011 do 04.09.2011

03.09. 17:00 Wisła Duninów - Skra Drobin _ : _
03.09. 17:00 Wisła Sobowo - Bzura Chodaków _ : _
03.09. 17:00 Mazur Gostynin - Amator Maszewo _ : _
03.09. 17:00 ¦wit StaroĽreby - Huragan Bodzanów _ : _
03.09. 17:30 Start Proboszczewice - ULKS Ciółkowo _ : _
04.09. 17:00 Skrwa Łukomie - Orzeł Goleszyn _ : _
04.09. 17:00 Wicher Cieszewo - Mazowsze Płock _ : _

Pauza: Zorza Szczawin

6. Termin - 07.09.2011 do 07.09.2011

07.09. 15:30 ULKS Ciółkowo - Wisła Duninów _ : _
07.09. 15:30 Skra Drobin - Wisła Sobowo _ : _
07.09. 15:30 Mazowsze Płock - ¦wit StaroĽreby _ : _
07.09. 15:30 Zorza Szczawin - Orzeł Goleszyn _ : _
07.09. 15:30 Huragan Bodzanów - Skrwa Łukomie _ : _
07.09. 15:30 Bzura Chodaków - Wicher Cieszewo _ : _
07.09. 17:00 Amator Maszewo - Start Proboszczewice _ : _

Pauza: Mazur Gostynin

7. Termin - 10.09.2011 do 11.09.2011

10.09. 17:00 ¦wit StaroĽreby - Bzura Chodaków _ : _
10.09. 17:00 Wisła Sobowo - ULKS Ciółkowo _ : _
10.09. 17:00 Orzeł Goleszyn - Huragan Bodzanów _ : _
10.09. 17:00 Wisła Duninów - Amator Maszewo _ : _
10.09. 17:00 Mazur Gostynin - Zorza Szczawin _ : _
11.09. 17:00 Skrwa Łukomie - Mazowsze Płock _ : _
11.09. 17:00 Wicher Cieszewo - Skra Drobin _ : _

Pauza: Start Proboszczewice

8. Termin - 17.09.2011 do 18.09.2011

17.09. 11:00 Amator Maszewo - Wisła Sobowo _ : _
17.09. 15:00 Mazowsze Płock - Orzeł Goleszyn _ : _
17.09. 15:00 Mazur Gostynin - Start Proboszczewice _ : _
17.09. 15:30 Zorza Szczawin - Huragan Bodzanów _ : _
18.09. 13:00 ULKS Ciółkowo - Wicher Cieszewo _ : _
18.09. 15:00 Bzura Chodaków - Skrwa Łukomie _ : _
18.09. 15:00 Skra Drobin - ¦wit StaroĽreby _ : _

Pauza: Wisła Duninów
 
9. Termin - 24.09.2011 do 25.09.2011

24.09. 15:00 ¦wit StaroĽreby - ULKS Ciółkowo _ : _
24.09. 15:00 Orzeł Goleszyn - Bzura Chodaków _ : _
24.09. 15:00 Wisła Duninów - Mazur Gostynin _ : _
25.09. 13:00 Zorza Szczawin - Start Proboszczewice _ : _
25.09. 15:00 Wicher Cieszewo - Amator Maszewo _ : _
25.09. 15:00 Skrwa Łukomie - Skra Drobin _ : _
25.09. 15:00 Huragan Bodzanów - Mazowsze Płock _ : _

Pauza: Wisła Sobowo

10. Termin - 01.10.2011 do 02.10.2011

01.10. 11:00 Amator Maszewo - ¦wit StaroĽreby _ : _
01.10. 11:00 Zorza Szczawin - Mazowsze Płock _ : _
01.10. 15:00 Mazur Gostynin - Wisła Sobowo _ : _
01.10. 15:30 Start Proboszczewice - Wisła Duninów _ : _
02.10. 13:00 ULKS Ciółkowo - Skrwa Łukomie _ : _
02.10. 15:00 Skra Drobin - Orzeł Goleszyn _ : _
02.10. 15:00 Bzura Chodaków - Huragan Bodzanów _ : _

Pauza: Wicher Cieszewo
 
11. Termin - 08.10.2011 do 09.10.2011

08.10. 15:00 Orzeł Goleszyn - ULKS Ciółkowo _ : _
08.10. 15:00 Mazowsze Płock - Bzura Chodaków _ : _
08.10. 15:00 Wisła Sobowo - Start Proboszczewice _ : _
09.10. 13:00 Zorza Szczawin - ¦wit StaroĽreby _ : _
09.10. 15:00 Wicher Cieszewo - Mazur Gostynin _ : _
09.10. 15:00 Skrwa Łukomie - Amator Maszewo _ : _
09.10. 15:00 Huragan Bodzanów - Skra Drobin _ : _

Pauza: Wisła Duninów

12. Termin - 15.10.2011 do 16.10.2011

15.10. 11:00 Amator Maszewo - Orzeł Goleszyn _ : _
15.10. 13:00 Wisła Duninów - Wisła Sobowo _ : _
15.10. 13:00 Mazur Gostynin - ¦wit StaroĽreby _ : _
15.10. 13:30 Zorza Szczawin - Bzura Chodaków _ : _
15.10. 13:30 Start Proboszczewice - Wicher Cieszewo _ : _
16.10. 13:00 ULKS Ciółkowo - Huragan Bodzanów _ : _
16.10. 13:00 Skra Drobin - Mazowsze Płock _ : _

Pauza: Skrwa Łukomie

13. Termin - 22.10.2011 do 23.10.2011

22.10. 13:00 Mazowsze Płock - ULKS Ciółkowo _ : _
22.10. 13:00 ¦wit StaroĽreby - Start Proboszczewice _ : _
22.10. 13:00 Wisła Sobowo - Zorza Szczawin _ : _
23.10. 11:00 Huragan Bodzanów - Amator Maszewo _ : _
23.10. 13:00 Skrwa Łukomie - Mazur Gostynin _ : _
23.10. 13:00 Wicher Cieszewo - Wisła Duninów _ : _
23.10. 15:00 Bzura Chodaków - Skra Drobin _ : _

Pauza: Orzeł Goleszyn

14. Termin - 29.10.2011 do 30.10.2011

29.10. 13:00 Wisła Sobowo - Wicher Cieszewo _ : _
29.10. 13:00 Wisła Duninów - ¦wit StaroĽreby _ : _
29.10. 13:00 Mazur Gostynin - Orzeł Goleszyn _ : _
29.10. 13:30 Start Proboszczewice - Skrwa Łukomie _ : _
29.10. 13:30 Zorza Szczawin - Skra Drobin _ : _
30.10. 11:00 Amator Maszewo - Mazowsze Płock _ : _
30.10. 13:00 ULKS Ciółkowo - Bzura Chodaków _ : _

Pauza: Huragan Bodzanów

15. Termin - 05.11.2011 do 06.11.2011

05.11. 13:00 Orzeł Goleszyn - Start Proboszczewice _ : _
05.11. 13:00 ¦wit StaroĽreby - Wisła Sobowo _ : _
05.11. 13:00 Wicher Cieszewo - Zorza Szczawin _ : _
06.11. 11:00 Huragan Bodzanów - Mazur Gostynin _ : _
06.11. 13:00 Skrwa Łukomie - Wisła Duninów _ : _
06.11. 13:00 Bzura Chodaków - Amator Maszewo _ : _
06.11. 13:00 Skra Drobin - ULKS Ciółkowo _ : _

Pauza: Mazowsze Płock

16. Termin - 11.11.2011 do 11.11.2011

11.11. 13:00 Huragan Bodzanów - Start Proboszczewice _ : _
11.11. 13:00 Mazowsze Płock - Mazur Gostynin _ : _
11.11. 13:00 Orzeł Goleszyn - Wisła Duninów _ : _
11.11. 13:00 Skra Drobin - Amator Maszewo _ : _
11.11. 13:00 Skrwa Łukomie - Wisła Sobowo _ : _
11.11. 13:00 ¦wit StaroĽreby - Wicher Cieszewo _ : _
11.11. 13:30 Zorza Szczawin - ULKS Ciółkowo _ : _

Pauza: Bzura Chodaków

17. Termin - 19.11.2011 do 20.11.2011

19.11. 11:00 Amator Maszewo - ULKS Ciółkowo _ : _
19.11. 13:00 Wisła Duninów - Huragan Bodzanów _ : _
19.11. 13:00 Start Proboszczewice - Mazowsze Płock _ : _
19.11. 13:00 ¦wit StaroĽreby - Zorza Szczawin _ : _
19.11. 13:00 Wisła Sobowo - Orzeł Goleszyn _ : _
19.11. 13:00 Mazur Gostynin - Bzura Chodaków _ : _
20.11. 13:00 Wicher Cieszewo - Skrwa Łukomie _ : _

Pauza: Skra Drobin