IV Liga Łódzka 2011/12 Jesień
Dodane przez Bodzo dnia Lipiec 21 2011 22:46:20

Termin 1 - 13-14 sierpnia

LKS Kwiatkowice - Włókniarz Konstantynów
Włókniarz Moszczenica - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Włókniarz Pabianice - Włókniarz Zgierz
Sorento Zadębie Skierniewice - Pilica Przedbórz
KS Paradyż - Concordia Piotrków Trybunalski
Boruta Zgierz - Warta Działoszyn
WKS Wieluń - Pogoń Zduńska Wola
UKS SMS Łódź - Zjednoczeni Stryków
Zawisza Pajęczno - Woy Bukowiec Opoczyński

Termin 2 - 20-21 sierpnia

Włókniarz Konstantynów - Woy Bukowiec Opoczyński
Zjednoczeni Stryków - Zawisza Pajęczno
Pogoń Zduńska Wola - UKS SMS Łódź
Warta Działoszyn - WKS Wieluń
Concordia Piotrków Trybunalski - Boruta Zgierz
Pilica Przedbórz - KS Paradyż
Włókniarz Zgierz - Sorento Zadębie Skierniewice
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Włókniarz Pabianice
LKS Kwiatkowice - Włókniarz Moszczenica

Termin 3 - 24 sierpnia

Włókniarz Moszczenica - Włókniarz Konstantynów
Włókniarz Pabianice - LKS Kwiatkowice
Sorento Zadębie Skierniewice - Lechia Tomaszów Mazowiecki
KS Paradyż - Włókniarz Zgierz
Boruta Zgierz - Pilica Przedbórz
WKS Wieluń - Concordia Piotrków Trybunalski
UKS SMS Łódź - Warta Działoszyn
Zawisza Pajęczno - Pogoń Zduńska Wola
Woy Bukowiec Opoczyński - Zjednoczeni Stryków

Termin 4 - 27-28 sierpnia

Włókniarz Konstantynów - Zjednoczeni Stryków
Pogoń Zduńska Wola - Woy Bukowiec Opoczyński
Warta Działoszyn - Zawisza Pajęczno
Concordia Piotrków Trybunalski - UKS SMS Łódź
Pilica Przedbórz - WKS Wieluń
Włókniarz Zgierz - Boruta Zgierz
Lechia Tomaszów Mazowiecki - KS Paradyż
LKS Kwiatkowice - Sorento Zadębie Skierniewice
Włókniarz Moszczenica - Włókniarz Pabianice

Termin 5 - 3-4 września

Włókniarz Pabianice - Włókniarz Konstantynów
Sorento Zadębie Skierniewice - Włókniarz Moszczenica
KS Paradyż - LKS Kwiatkowice
Boruta Zgierz - Lechia Tomaszów Mazowiecki
WKS Wieluń - Włókniarz Zgierz
UKS SMS Łódź - Pilica Przedbórz
Zawisza Pajęczno - Concordia Piotrków Trybunalski
Woy Bukowiec Opoczyński - Warta Działoszyn
Zjednoczeni Stryków - Pogoń Zduńska Wola

Termin 6 - 7 września

Włókniarz Konstantynów - Pogoń Zduńska Wola
Warta Działoszyn - Zjednoczeni Stryków
Concordia Piotrków Trybunalski - Woy Bukowiec Opoczyński
Pilica Przedbórz - Zawisza Pajęczno
Włókniarz Zgierz - UKS SMS Łódź
Lechia Tomaszów Mazowiecki - WKS Wieluń
LKS Kwiatkowice - Boruta Zgierz
Włókniarz Moszczenica - KS Paradyż
Włókniarz Pabianice - Sorento Zadębie Skierniewice

Termin 7 - 10-11 września

Sorento Zadębie Skierniewice - Włókniarz Konstantynów
KS Paradyż - Włókniarz Pabianice
Boruta Zgierz - Włókniarz Moszczenica
WKS Wieluń - LKS Kwiatkowice
UKS SMS Łódź - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Zawisza Pajęczno - Włókniarz Zgierz
Woy Bukowiec Opoczyński - Pilica Przedbórz
Zjednoczeni Stryków - Concordia Piotrków Trybunalski
Pogoń Zduńska Wola - Warta Działoszyn

Termin 8 - 17-18 września

Włókniarz Konstantynów - Warta Działoszyn
Concordia Piotrków Trybunalski - Pogoń Zduńska Wola
Pilica Przedbórz - Zjednoczeni Stryków
Włókniarz Zgierz - Woy Bukowiec Opoczyński
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Zawisza Pajęczno
LKS Kwiatkowice - UKS SMS Łódź
Włókniarz Moszczenica - WKS Wieluń
Włókniarz Pabianice - Boruta Zgierz
Sorento Zadębie Skierniewice - KS Paradyż

Termin 9 - 24-25 września

KS Paradyż - Włókniarz Konstantynów
Boruta Zgierz - Sorento Zadębie Skierniewice
WKS Wieluń - Włókniarz Pabianice
UKS SMS Łódź - Włókniarz Moszczenica
Zawisza Pajęczno - LKS Kwiatkowice
Woy Bukowiec Opoczyński - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Zjednoczeni Stryków - Włókniarz Zgierz
Pogoń Zduńska Wola - Pilica Przedbórz
Warta Działoszyn - Concordia Piotrków Trybunalski

Termin 10 - 28 września

Włókniarz Konstantynów - Concordia Piotrków Trybunalski
Pilica Przedbórz - Warta Działoszyn
Włókniarz Zgierz - Pogoń Zduńska Wola
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Zjednoczeni Stryków
LKS Kwiatkowice - Woy Bukowiec Opoczyński
Włókniarz Moszczenica - Zawisza Pajęczno
Włókniarz Pabianice - UKS SMS Łódź
Sorento Zadębie Skierniewice - WKS Wieluń
KS Paradyż - Boruta Zgierz

Termin 11 - 1-2 października

Boruta Zgierz - Włókniarz Konstantynów
WKS Wieluń - KS Paradyż
UKS SMS Łódź - Sorento Zadębie Skierniewice
Zawisza Pajęczno - Włókniarz Pabianice
Woy Bukowiec Opoczyński - Włókniarz Moszczenica
Zjednoczeni Stryków - LKS Kwiatkowice
Pogoń Zduńska Wola - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Warta Działoszyn - Włókniarz Zgierz
Concordia Piotrków Trybunalski - Pilica Przedbórz

Termin 12 - 8-9 października

Włókniarz Konstantynów - Pilica Przedbórz
Włókniarz Zgierz - Concordia Piotrków Trybunalski
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Warta Działoszyn
LKS Kwiatkowice - Pogoń Zduńska Wola
Włókniarz Moszczenica - Zjednoczeni Stryków
Włókniarz Pabianice - Woy Bukowiec Opoczyński
Sorento Zadębie Skierniewice - Zawisza Pajęczno
KS Paradyż - UKS SMS Łódź
Boruta Zgierz - WKS Wieluń

Termin 13 - 15-16 października

WKS Wieluń - Włókniarz Konstantynów
UKS SMS Łódź - Boruta Zgierz
Zawisza Pajęczno - KS Paradyż
Woy Bukowiec Opoczyński - Sorento Zadębie Skierniewice
Zjednoczeni Stryków - Włókniarz Pabianice
Pogoń Zduńska Wola - Włókniarz Moszczenica
Warta Działoszyn - LKS Kwiatkowice
Concordia Piotrków Trybunalski - Lechia Tomaszów Mazowiecki
Pilica Przedbórz - Włókniarz Zgierz

Termin 14 - 22-23 października

Włókniarz Konstantynów - Włókniarz Zgierz
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Pilica Przedbórz
LKS Kwiatkowice - Concordia Piotrków Trybunalski
Włókniarz Moszczenica - Warta Działoszyn
Włókniarz Pabianice - Pogoń Zduńska Wola
Sorento Zadębie Skierniewice - Zjednoczeni Stryków
KS Paradyż - Woy Bukowiec Opoczyński
Boruta Zgierz - Zawisza Pajęczno
WKS Wieluń - UKS SMS Łódź

Termin 15 - 29-30 października

UKS SMS Łódź - Włókniarz Konstantynów
Zawisza Pajęczno - WKS Wieluń
Woy Bukowiec Opoczyński - Boruta Zgierz
Zjednoczeni Stryków - KS Paradyż
Pogoń Zduńska Wola - Sorento Zadębie Skierniewice
Warta Działoszyn - Włókniarz Pabianice
Concordia Piotrków Trybunalski - Włókniarz Moszczenica
Pilica Przedbórz - LKS Kwiatkowice
Włókniarz Zgierz - Lechia Tomaszów Mazowiecki

Termin 16 - 5-6 listopada

Włókniarz Konstantynów - Lechia Tomaszów Mazowiecki
LKS Kwiatkowice - Włókniarz Zgierz
Włókniarz Moszczenica - Pilica Przedbórz
Włókniarz Pabianice - Concordia Piotrków Trybunalski
Sorento Zadębie Skierniewice - Warta Działoszyn
KS Paradyż - Pogoń Zduńska Wola
Boruta Zgierz - Zjednoczeni Stryków
WKS Wieluń - Woy Bukowiec Opoczyński
UKS SMS Łódź - Zawisza Pajęczno

Termin 17 - 12-13 listopada

Zawisza Pajęczno - Włókniarz Konstantynów
Woy Bukowiec Opoczyński - UKS SMS Łódź
Zjednoczeni Stryków - WKS Wieluń
Pogoń Zduńska Wola - Boruta Zgierz
Warta Działoszyn - KS Paradyż
Concordia Piotrków Trybunalski - Sorento Zadębie Skierniewice
Pilica Przedbórz - Włókniarz Pabianice
Włókniarz Zgierz - Włókniarz Moszczenica
Lechia Tomaszów Mazowiecki - LKS Kwiatkowice