IV Liga grupa północna - 2011/12
Dodane przez Bodzo dnia Lipiec 20 2011 00:19:51

IV Liga Mazowiecka Północ

Termin 1 - 13-14 sierpnia

Huragan Wołomin - GKP Targówek  
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Korona Szydłowo
Wkra Żuromin - KS Łomianki
Nadnarwianka Pułtusk - Marcovia 2000 Marki
Kasztelan Sierpc - Tęcza 34 Płońsk
MKS Ciechanów - Bug Wyszków
Błękitni G±bin - Mławianka Mława
Wisła II Płock - Amator Maszewo

Termin 2 - 20-21 sierpnia

Mławianka Mława - Wisła II Płock
Bug Wyszków - Błękitni G±bin
Tęcza 34 Płońsk - MKS Ciechanów
Marcovia 2000 Marki - Kasztelan Sierpc
KS Łomianki - Nadnarwianka Pułtusk
Korona Szydłowo - Wkra Żuromin
GKP Targówek   - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
MKS Przasnysz - Huragan Wołomin

Termin 3 - 27-28 sierpnia

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - MKS Przasnysz
Wkra Żuromin - GKP Targówek  
Nadnarwianka Pułtusk - Korona Szydłowo
Kasztelan Sierpc - KS Łomianki
MKS Ciechanów - Marcovia 2000 Marki
Błękitni G±bin - Tęcza 34 Płońsk
Wisła II Płock - Bug Wyszków
Amator Maszewo - Mławianka Mława

Termin 4 - 31 sierpnia

Bug Wyszków - Amator Maszewo
Tęcza 34 Płońsk - Wisła II Płock
Marcovia 2000 Marki - Błękitni G±bin
KS Łomianki - MKS Ciechanów
Korona Szydłowo - Kasztelan Sierpc
GKP Targówek   - Nadnarwianka Pułtusk
MKS Przasnysz - Wkra Żuromin
Huragan Wołomin - Ostrovia Ostrów Mazowiecka

Termin 5 - 3-4 wrze¶nia

Wkra Żuromin - Huragan Wołomin
Nadnarwianka Pułtusk - MKS Przasnysz
Kasztelan Sierpc - GKP Targówek  
MKS Ciechanów - Korona Szydłowo
Błękitni G±bin - KS Łomianki
Wisła II Płock - Marcovia 2000 Marki
Amator Maszewo - Tęcza 34 Płońsk
Mławianka Mława - Bug Wyszków

Termin 6 - 10-11 wrze¶nia

Tęcza 34 Płońsk - Mławianka Mława
Marcovia 2000 Marki - Amator Maszewo
KS Łomianki - Wisła II Płock
Korona Szydłowo - Błękitni G±bin
GKP Targówek   - MKS Ciechanów
MKS Przasnysz - Kasztelan Sierpc
Huragan Wołomin - Nadnarwianka Pułtusk
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Wkra Żuromin

Termin 7 - 17-18 wrze¶nia

Nadnarwianka Pułtusk - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Kasztelan Sierpc - Huragan Wołomin
MKS Ciechanów - MKS Przasnysz
Błękitni G±bin - GKP Targówek  
Wisła II Płock - Korona Szydłowo
Amator Maszewo - KS Łomianki
Mławianka Mława - Marcovia 2000 Marki
Bug Wyszków - Tęcza 34 Płońsk

Termin 8 - 21 wrze¶nia

Marcovia 2000 Marki - Bug Wyszków
KS Łomianki - Mławianka Mława
Korona Szydłowo - Amator Maszewo
GKP Targówek   - Wisła II Płock
MKS Przasnysz - Błękitni G±bin
Huragan Wołomin - MKS Ciechanów
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Kasztelan Sierpc
Wkra Żuromin - Nadnarwianka Pułtusk

Termin 9 - 24-25 wrze¶nia

Kasztelan Sierpc - Wkra Żuromin
MKS Ciechanów - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Błękitni G±bin - Huragan Wołomin
Wisła II Płock - MKS Przasnysz
Amator Maszewo - GKP Targówek  
Mławianka Mława - Korona Szydłowo
Bug Wyszków - KS Łomianki
Tęcza 34 Płońsk - Marcovia 2000 Marki

Termin 10 - 1-2 paĽdziernika

KS Łomianki - Tęcza 34 Płońsk
Korona Szydłowo - Bug Wyszków
GKP Targówek   - Mławianka Mława
MKS Przasnysz - Amator Maszewo
Huragan Wołomin - Wisła II Płock
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Błękitni G±bin
Wkra Żuromin - MKS Ciechanów
Nadnarwianka Pułtusk - Kasztelan Sierpc

Termin 11 - 8-9 paĽdziernika

MKS Ciechanów - Nadnarwianka Pułtusk
Błękitni G±bin - Wkra Żuromin
Wisła II Płock - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Amator Maszewo - Huragan Wołomin
Mławianka Mława - MKS Przasnysz
Bug Wyszków - GKP Targówek  
Tęcza 34 Płońsk - Korona Szydłowo
Marcovia 2000 Marki - KS Łomianki

Termin 12 - 15-16 paĽdziernika

Korona Szydłowo - Marcovia 2000 Marki
GKP Targówek   - Tęcza 34 Płońsk
MKS Przasnysz - Bug Wyszków
Huragan Wołomin - Mławianka Mława
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Amator Maszewo
Wkra Żuromin - Wisła II Płock
Nadnarwianka Pułtusk - Błękitni G±bin
Kasztelan Sierpc - MKS Ciechanów

Termin 13 - 22-23 paĽdziernika

Błękitni G±bin - Kasztelan Sierpc
Wisła II Płock - Nadnarwianka Pułtusk
Amator Maszewo - Wkra Żuromin
Mławianka Mława - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Bug Wyszków - Huragan Wołomin
Tęcza 34 Płońsk - MKS Przasnysz
Marcovia 2000 Marki - GKP Targówek  
KS Łomianki - Korona Szydłowo

Termin 14 - 29-30 paĽdziernika

GKP Targówek   - KS Łomianki
MKS Przasnysz - Marcovia 2000 Marki
Huragan Wołomin - Tęcza 34 Płońsk
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Bug Wyszków
Wkra Żuromin - Mławianka Mława
Nadnarwianka Pułtusk - Amator Maszewo
Kasztelan Sierpc - Wisła II Płock
MKS Ciechanów - Błękitni G±bin

Termin 15 - 5-6 listopada

Wisła II Płock - MKS Ciechanów
Amator Maszewo - Kasztelan Sierpc
Mławianka Mława - Nadnarwianka Pułtusk
Bug Wyszków - Wkra Żuromin
Tęcza 34 Płońsk - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Marcovia 2000 Marki - Huragan Wołomin
KS Łomianki - MKS Przasnysz
Korona Szydłowo - GKP Targówek  

Termin 16 - 11 listopada

MKS Przasnysz - Korona Szydłowo
Huragan Wołomin - KS Łomianki
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Marcovia 2000 Marki
Wkra Żuromin - Tęcza 34 Płońsk
Nadnarwianka Pułtusk - Bug Wyszków
Kasztelan Sierpc - Mławianka Mława
MKS Ciechanów - Amator Maszewo
Błękitni G±bin - Wisła II Płock

Termin 17 - 19-20 listopada

Amator Maszewo - Błękitni G±bin
Mławianka Mława - MKS Ciechanów
Bug Wyszków - Kasztelan Sierpc
Tęcza 34 Płońsk - Nadnarwianka Pułtusk
Marcovia 2000 Marki - Wkra Żuromin
KS Łomianki - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Korona Szydłowo - Huragan Wołomin
GKP Targówek   - MKS Przasnysz