IV Liga
02.10 Sobota 12:30 Mszczonowianka – Polonia Rad. Pawłowski – J.
Marciniak – A. Lipiński
02.10 Sobota 15:00 Pogoń – Mazowsze M. Kurowski – M. Wituska – Prz.
Pawłowski
02.10 Sobota 15:00 Wkra – MKS Przasnysz K. Gołębiewski – W-wa
02.10 Sobota 15:00 MKS Mława – Wisła II P. Rupniewski – WS W-wa
02.10 Sobota 16:00 Orzeł – Znicz II P. Kędzierski – M. Lewandowski – M.
Kowalski
Liga Okręgowa Płock
02.10 Sobota 13:00 Świt – Zryw J. Bieńkowski – S. Dymek – K.
Kwasiborski
02.10 Sobota 13:00 Orzeł – Pogoń Raf. Pawłowski – P. Skrocki – Ł. Matlęga
02.10 Sobota 13:00 Mazur – Amator J. Kikolski – B. Chyra – A. Ablewski
02.10 Sobota 13:00 Wisła – Skra D. Oleksiewicz – T. Studziński – Ł.
Sadowski
02.10 Sobota 13:00 Delta – Bzura – b. Ciółkowo P. Passon – A. Karpiński –
A. Gosławski
02.10 Sobota 14:00 Błękitni – Stoczniowiec R. Szczytniewski – J. Szymczak
– G. Gomułka
03.10 Niedziela 13:00 Unia – Wicher M. Kowalski – P. Wieczorek – Prz.
Pawłowski
03.10 Niedziela 13:00 Kormoran – Skrwa M. Wituska – M. Kurowski – A.
Ablewski
Liga Okręgowa Juniorów Płock
02.10 Sobota 11:00 Lwówianka – Mazowsze P. Wieczorek
02.10 Sobota 15:00 Świt – Zryw S. Dymek
02.10 Sobota 15:00 Mazur – Zorza B. Chyra
Klasa A Płock
03.10 Niedziela 11:00 Start – Kasztelan – b. Umienino K. Kwasiborski –
S. Dymek – M. Bolimowski
03.10 Niedziela 11:00 Skra II – Orkan P. Kędzierski – Rad. Pawłowski – Ł.
Sadowski
03.10 Niedziela 11:00 Ciółkowo – Unia P. Pawłowski – B. Chyra – S.
Dymek
03.10 Niedziela 11:00 Czarni – Stegny A. Karpiński – P. Wiśniewski – G.
Jagodziński
03.10 Niedziela 13:00 Lwówianka – Limit Ł. Matlęga – G. Gomułka – Prz.
Wiśniewski
03.10 Niedziela 13:00 Huragan – Zorza A. Serocki – J. Bieńkowski – P.
Skrocki
03.10 Niedziela 13:00 Polonia – Wisła T. Karpiński – T. Marciniak – J.
Jaworski
Klasa A Juniorów Płock
02.10 Sobota 11:00 Wisła – SKS 70 J. Jaworski
02.10 Sobota 15:00 Mazovia – Młodzieszyn P. Wieczorek
03.10 Niedziela 13:00 Start – Kasztelan M. Bolimowski
03.10 Niedziela 13:00 Ciółkowo – Unia S. Dymek
Klasa B Płock
03.10 Niedziela 15:30 Relax – Peklimar P. Skrocki – A. Serocki – J.
Bieńkowski
03.10 Niedziela 15:30 Victoria – Młodzieszyn – b. Trzepowo B. Chyra – J.
Jaworski – T. Zdanowicz
03.10 Niedziela 15:30 Sparta – Błyskawica A. Gosławski – M. Kordulasiński
– P. Wiśniewski
03.10 Niedziela 15:30 Olimpia – Spójnia K. Lipka – J. Marciniak – T.
Studziński
03.10 Niedziela 15:30 Bobry – Luszynianka P. Passon – P. Sachnowski – G.
Jagodziński