KOLEJKA NIESPODZIANEK
Dodane przez Bodzo dnia Maja 18 2008 19:11:38

Niedziela sensacyjnych i niespodziewanych rozstrzygnięć. Głównie zaskoczyły rezultaty w płockiej Klasie "A" gdzie lider Zorza Szczawin przegrał z ostatnią w tabeli Spartą Mochowo 2:4, a walcząca o 2 pozycję Unia Iłów zaledwie zremisowała z walczącą o utrzymanie Lwówianką 1:1 - w tym spotkaniu główną rolę odegrał golkiper gości i za to szczególne brawa. W trudnym do przewidzenia pojedynku rezerw Amatora z Wisłą Sobowo lepsi okazali się goście, którzy dwa gole dające im zwycięstwo i 3 punkty, wywalczyli w ostatnich 5 minutach spotkania. Zawiódł Huragan, który przegrywając z Pogonią w Słupi, do przerwy 0:2, w pierwsze 7 minut drugiej odsłony zdołał straty odrobić, jednak zbyt mało konsekwentna walka o podwyższenie rezultatu zaskutkowała jedynie stratą kolejnych dwóch goli i niesprawiedliwą, z przebiegu meczu porażką...

Słupia niezdobyta
Huragan SerWWWis - 19.05.2008.
© Huragan SerWWWis

W Lidze Okręgowej, zaskoczył wczoraj Kormoran, który mimo walki, nie był w stanie pokonać Bzury, a katem łąckiej jedenastki okazał się Radosław Stencel. Pozostałe mecze w LO to spotkania niemal o utrzymanie i każdy wynik był tu możliwy.

Za niespodziankę można jednak uznać porażkę Orała Goleszyn  z Wichrem Cieszewo 1:2, oraz bardzo słaby występ Stoczniowca przeciwko, niemal skazanemu na relegację, Świtowi Staroźreby i to aż 0:4!

Zastanawia też słaba postawa Polonii Radzanowo, która nie dała rady, słabo ostatnio spisującemu się Mazurowi Gostynin. Przegrywająca ostatnio swoje mecze Skrwa Łukomie sprowadziła dziś na ziemię Stegny Wyszogród, zwyciężając 3:2. Po dzisiejszej kolejce widać wyraźnie, że mecze o utrzymanie nie dają nawet szansy na przewidzenie rezultatu, a walka staje się z każdą kolejką coraz bardziej ciekawa.