OSTATNI WEEKEND NA MAZOWSZU
Dodane przez Admin dnia Listopad 20 2011 18:47:18

Ostatni weekend w tym roku na piłkarskich boiskach. Aura, jak chyba nigdy była naprawdę sprzyjająca. Wcześniej wydawało się, że nie uda dokończyć się bieżących rozgrywek, a tu, wbrew spekulacjom rozegrane zostały w wieli klasach rozgrywkowych dodatkowe dwie wiosenne kolejki awansem.
Sporą niespodziankę, w złym tego słowa znaczeniu, sprawił swoim kibicom Hutnik Warszawa. Występujący w III lidze Hutnicy ulegli innemu beniaminkowi - Orłowi Wierzbica 1:2. Tym samy goście wysunęli się na czwartą pozycję w tabeli, a Hutnik spadł na dziewiąta.
W kolejnych derbach płockiego okręgu, ponownie soją wyższość w pojedynkach wyjazdowych pokazali piłkarze Błękitnych Gąbin. Tym razem w bratobójczym pojedynku pokonali w Maszewie Amatora 1:0, a bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Paweł Knapik w 87 minucie spotkania.
Mecz kolejki płockiej okręgówki zakończył się minimalnym zwycięstwem gospodarzy, które pozwoliło piłkarzom Mazura Gostynin pozostać do wiosny na fotelu lidera.


19.11. 11:00 Hutnik Warszawa - Orzeł Wierzbica 1:2 (1:1)
Szymon Lewicki 25' - Łukasz Jamróz 19', 65'
19.11. 11:00 Amator Maszewo - Błękitni Gąbin 0:1 (0:0)
Paweł Knapik 87'
19.11. 11:00 Mazur Gostynin - Bzura Chodaków 1:0 (0:0)
Grzegorz Kopaczewski

Pozostałe wyniki >>> 


Rozszerzona zawartość newsa

T-Mobile Ekstraklasa - 14 kolejka 18 - 21 listopada 2011

18.11. 18:00 Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa 1:0 (0:0)
Mouhamadou Traore 80'

19.11. 18:00 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 3:0 (1:0)
Ivica Vrdoljak 45', Rafał Wolski 55', Miroslav Radovic 84'

18.11. 20:30 Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław 0:2 (0:0)

19.11. 13:30 GKS Bełchatów - ŁKS Łódź 3:0 (1:0)

19.11. 15:45 Ruch Chorzów - Cracovia Kraków 2:0 (0:0)

20.11. 14:30 Widzew Łódź - Korona Kielce 0:0

20.11. 17:00 Wisła Kraków - Górnik Zabrze 0:1 (0:0)

21.11. 18:30 Podbeskidzie Bielsko Biała - Lech Poznań _ : _

I Liga - 20 kolejka 19 - 20 listopada 2011

19.11. 17:00 KS Polkowice - Dolcan Ząbki 3:2 (0:1)
Dawid Wacławczyk 72', 83', 90' - Grzegorz Piesio 45', Maciej Tataj 56'

20.11. 11:30 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Wisła Płock 1:0 (0:0)
Andrzej Rybski 67'

19.11. 12:00 Flota Świnoujście - Kolejarz Stróże 0:2 (0:2)

19.11. 13:00 Olimpia Elbląg - Zawisza Bydgoszcz 0:3 (0:1)

19.11. 13:00 Ruch Radzionków - GKS Bogdanka 0:1 (0:1)

19.11. 18:00 GKS Katowice - Olimpia Grudziądz 1:0 (1:0)

19.11. 19:45 Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz 2:0 (0:0)

20.11. 12:30 Warta Poznań - Pogoń Szczecin 1:2 (1:1)

20.11. 18:00 Piast Gliwice - Polonia Bytom 3:1 (0:0)


II Liga WSCHODNIA - 20 kolejka 19 - 20 listopada 2011

19.11. 13:00 Stal Rzeszów - Pogoń Siedlce 0:0

19.11. 16:00 Świt Nowy Dwór - Garbarnia Kraków 0:2 (0:1)
Marcin Siedlarz 40', Bartosz Praciak 67'

19.11. 17:00 OKS 1945 Olsztyn - Znicz Pruszków 1:0 (1:0)
Paweł Baranowski 33'

19.11. 12:00 Okocimski KS Brzesko - Motor Lublin 2:0 (1:0)

19.11. 16:00 Wigry Suwałki - Stal Stalowa Wola 3:1 (1:1)

19.11. 16:00 KSZO Ostrowiec - Jeziorak Iława 1:0 (0:0)

20.11. 12:00 Puszcza Niepołomice - Resovia Rzeszów 2:0 (0:0)


III Liga Łódzko-Mazowiecka - 17 kolejka 19 - 20 listopada 2011

19.11. 11:00 Hutnik Warszawa - Orzeł Wierzbica 1:2 (1:1)

19.11. 11:00 Omega Kleszczów - Włókniarz Zelów 2:0 (0:0)

19.11. 12:00 Zawisza Rzgów - Radomiak Radom 0:1 (0:1)

19.11. 12:00 Sokół Aleksandrów - Mazur Karczew 1:0 (0:0)

19.11. 12:00 Start Otwock - Legionovia Legionowo 1:0 (1:0)
 

19.11. 13:00 MKS Kutno - Warta Sieradz 1:0 (0:0)

20.11. 11:00 Broń Radom - KP Piaseczno 0:1 (0:1)

20.11. 12:00 Narew Ostrołęka - Ursus Warszawa 0:3 (0:1)


IV Liga Mazowiecka południe - 17 kolejka 19 listopada 2011

19.11. 12:00 Znicz II Pruszków - Podlasie Sokołów Podlaski 2:0

19.11. 13:00 Pilica Białobrzegi - Naprzód Zielonki 4:0

19.11. 13:00 Energia Kozienice Janików - Polonia Iłża 2:1

19.11. 13:00 GLKS Nadarzyn - Skra Konstancin Obory 3:0

19.11. 13:00 Mszczonowianka Mszczonów - UKS Łady 0:0

19.11. 13:00 KS Warka - Mazowsze Grójec 0:1

19.11. 13:00 Pogoń Grodzisk - Okęcie Warszawa 2:1

19.11. 13:00 Wulkan Windoor Zakrzew - Victoria Sulejówek 0:1


IV Liga Mazowiecka północ - 17 kolejka 19 listopada 2011

19.11. 11:00 Amator Maszewo - Błękitni Gąbin 0:1

19.11. 12:00 Marcovia 2000 Marki - Wkra Żuromin 0:1

19.11. 12:00 Mławianka Mława - MKS Ciechanów 1:0

19.11. 13:00 Tęcza 34 Płońsk - Nadnarwianka Pułtusk 3:1

19.11. 13:00 Bug Wyszków - Kasztelan Sierpc 7:1

19.11. 13:00 GKP Targówek - MKS Przasnysz 2:0

19.11. 13:00 Korona Szydłowo - Huragan Wołomin 1:0

19.11. 13:00 KS Łomianki - Ostrovia Ostrów Maz. 2:0


Liga Okręgowa Warszawa grupa I - 17 kolejka 17 - 20 listopada 2011

17.11. 19:00 Drukarz Warszawa - KS Wesoła 5:1

19.11. 13:00 Victoria Zerzeń - Promnik Łaskarzew 5:6

19.11. 13:00 PKS Radość - Legion Warszawa 2:4

19.11. 13:00 Bóbr Tłuszcz - Dolcan II Ząbki 2:0

20.11. 11:00 Legionovia II Legionowo - Sokół Serock 5:2

20.11. 12:00 Mazur Radzymin - Józefovia Józefów 0:6

20.11. 13:00 Wilga Garwolin - Gwardia Warszawa 3:0

20.11. 13:00 Start II Otwock - Mazur II Karczew 0:2


Liga Okręgowa Warszawa grupa II - 17 kolejka 19 - 20  listopada 2011

19.11. 11:00 Przyszłość Włochy - Laura Chylice 0:1

19.11. 11:00 Ryś Laski - Milan Milanówek 4:1

19.11. 13:00 KS Raszyn - Olimpia Warszawa 0:0

19.11. 13:00 Błonianka Błonie - Sparta Jazgarzew 0:7

19.11. 13:00 Błękitni Korytów - Naprzód Brwinów 1:1

19.11. 13:00 Perła Złotokłos - Piast Piastów 2:0

20.11. 11:00 LKS Chlebnia - Ożarowianka Ożarów 2:2


Liga Okręgowa Płock - 17 kolejka 19 - 20 listopada 2011

19.11. 11:00 Mazur Gostynin - Bzura Chodaków 1:0 (0:0)
Grzegorz Kopaczewski

19.11. 11:00 Wisła Sobowo - Orzeł Goleszyn 1:1 (0:0)
Wojciech Młotkowski - Marek Bolimowski

19.11. 11:00 Świt Staroźreby - Kormoran Łąck 2:5 (1:3)
? - Adam Szmit 3, Tomasz Uniszkiewicz, Adam Siemiński

19.11. 11:00 Zryw Bielsk - Stoczniowiec Płock 2:1
Arkadiusz Świeczkowski 2 - Jarosław Machowski

20.11. 11:00 Wicher Cieszewo - Skrwa Łukomie 3:1 (0:0)
Bogdan Grotkiewicz 2, Jakub Jeziak - Piotr Sadowski

20.11. 11:00 Unia Iłów - ULKS Ciółkowo 2:1 (1:1)
? - Przemysław Cieszkowski

20.11. 11:00 Pogoń Słupia - Skra Drobin 1:3 (0:1)
Mariusz Sobczak - Marcin Gajewski 2, Sławomir Gajewski

20.11. 11:00 Wisła Duninów - Huragan Bodzanów 3:1 (1:1)
Dawid Szymański w, Kamil Samoraj - Piotr Robak (rz.k.)