HALOWY TURNIEJ JUNIORÓW W GOSTYNINIE

W Hali gostynińskiego MOSiRU odbył się Międzyklubowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów rocznik 1994 i młodszych o Puchar Prezesa POZPN.
W turnieju wystąpiło osiem zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Mecze w grupach rozgrywano systemem "każdy z każdym", 2 x 8 minut.
Kolejność w grupach decydowała o występie w fazie finałowej i tak zwycięzcy grup zagrali o pierwsze miejsce. Drugie zespoły o trzecie. Pozostałe natomiast, analogicznie o kolejne miejsca.
Zwycięstwo w turnieju odniosła młodzież z Drobina, w finale pokonując gospodarzy.
O tym jak wyglądała turniejowa rywalizacja przeczytać można w rozwinięciu newsa...

Admin dnia marca 04 2012 13:37:46 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1913 Czytań · Drukuj

Z PODWÓRKA NA STADION - MISTRZOSTWA U-10

Zapraszamy Państwa drużyny do wzięcia udziału w jednym z najbardziej prestiżowych i największym ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej dla dzieci do lat 10 „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, czyli Mistrzostwach w kategorii U-10, w którym nagrodą główną jest wyjazd na mecz Mistrzów Europy wyłonionych podczas zawodów w Polsce i na Ukrainie. Patronat honorowy nad rozgrywkami objęli: Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Sportu i Turystyki, UEFA Grassroots, UEFA Respect Your Health, oraz FIFA Grassroots. Patronem mediowym Turnieju jest Portal WychowanieFizyczne.pl. W ubiegłym roku w rozgrywkach wzięło udział ponad 85 000 dzieci z całej Polski. Patronem mediowym Turnieju jest Portal Futbolowo.pl

Zapisy do Turnieju potrwają do 31 marca 2012 roku, dlatego już teraz gorąco zachęcamy, do zgłaszania jak największej liczby Państwa drużyn (klasy I-III, liczących od 6 do 12 zawodników). Zgłoszeń najłatwiej dokonać przez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.zpodworkanastadion.pl

Więcej w rozwinięciu >>>

Bodzo dnia lutego 22 2012 19:16:13 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1482 Czytań · Drukuj

TERMINARZE WIOSENNYCH ROZGRYWEK POZPN

Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej przedstawił już oficjalne terminarze rozgrywek na rundę wiosenną rozgrywaną w 2012 roku.
Liga Okręgowa oraz Klasa A rozpoczynają wiosenne zmagania w ostatni weekend marca, czyli 24 i 25 marca. Klasa B startuje dużo później - dopiero 15 kwietnia. Juniorzy młodsi rozpoczynają swoje spotkania tak jak seniorzy, czyli 24 marca, natomiast grupy trampkarzy oraz młodzicy w dniach 13 - 14 kwietnia.
Zespoły juniorów starszych w okręgówce i Klasie A zaczną razem ze starszymi kolegami.
W rozwinięciu dostęp do terminarzy POZPN (LO, Klasa A, Klasa B, LO Juniorzy, Klasa A Juniorzy, PLJM U-16, PLTS U-15, PLT U-14) - więcej ...

Bodzo dnia lutego 21 2012 21:42:25 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1873 Czytań · Drukuj

SPÓJNIA MAŁA WIEŚ W ŻAŁOBIE !

Serwis internetowy Spójni Mała Wieś poinformował dziś o tragedii jaka wydarzyła się na trasie pomiędzy Wyszogrodem, a Zakroczymiem.
"... Mamy do przekazania smutną wiadomość. Nasz kolega i zarazem kierownik drużyny Seniorów Rafał Kozicki zginął w wypadku samochodowym. Rafał miał 29 lat i całe życie było przed nim, lecz los tak chciał, że nie ma go wśród nas. Wielki fan Barcelony i kibic Spójni był prawie na każdym meczu naszego klubu dając wskazówki przy linii bocznej.
Drogi Rafale będzie nam Cie bardzo brakowało ...
Spoczywaj w pokoju... "
W wypadku uczestniczył również zawodnik Spójni - Tomasz Górecki. Stan jego zdrowia nie jest na razie znany.
Redakcja M-GOL! wyraża ogromny żal i smutek, łącząc się w bólu z rodziną i najbliższymi ofiary tej tragedii ....

Bodzo dnia lutego 21 2012 20:53:50 · 0 Komentarzy · 1472 Czytań · Drukuj

KS TERSIN OBRONIŁ TYTUŁ SPRZED ROKU

W Iłowie po raz czwarty rozegrany został Turniej Walentynowy o Puchar Wójta Gminy Iłów. Tym razem do udziału przystąpiło dziesięć zespołów, które podzielone zostały na 2 grupy. Losowanie grup odbyło się w środę 15 lutego.
W niedzielę 19 lutego o godzinie 9:30 rozpoczęła Grupa A. Zespoły Grupy B przystąpiły do rywalizacji w samo południe.
Grupa A: Orkan Sochaczew, Korona Wejsce, Iskra Kozłowo, Unia Czermno i Kopernik Kiernozia.
Grupa B: Olimpia Chąśno, Lwówianka Lwówek, Transport Dudek, KS Teresin oraz Unia Iłów.
Przypominamy, że zespół z Teresina walczył w dniu dzisiejszym o obronę tytułu mistrzowskiego sprzed roku. Pierwsze dwa turnieje zdominowali natomiast gospodarze, dwukrotnie triumfując przed własną publicznością.

W rozwinięciu wyniki turnieju ...

Bodzo dnia lutego 19 2012 18:31:17 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1773 Czytań · Drukuj

ORLĘTA DOMINUJĄ WE WŁASNEJ HALI

12 lutego baboszewska hala gościła uczestników XII Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Klubu „ORLĘTA” Baboszewo. Tegoroczny turniej zgromadził dziesięciu uczestników, których organizatorzy, drogą losowania podzielili na dwie grupy.
Zwycięzcy grup oraz drugie zespoły w końcowej klasyfikacji eliminacji awansowali do gier półfinałowych, które wyłoniły pary finałowe.
Turniej zdominowali gospodarze, którzy wystawiając dwie drużyny doprowadzili je do bratobójczego pojedynku o pierwsze miejsce, zakończonego dopiero po długiej serii rzutów karnych.
Jak wyglądało rozstawienie grup oraz wyniki spotkań przeczytać można w rozwinięciu tego newsa ...

Bodzo dnia lutego 13 2012 19:12:57 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1715 Czytań · Drukuj

KONFERENCJA SZKOLENIOWA

Zapraszamy trenerów, instruktorów piłki nożnej oraz nauczycieli W-F na konferencję szkoleniową "Polish Soccer Skills - Indywidualizacja treningu piłkarskiego". Wśród uczestników konferencji rozlosowana zostanie NAGRODA - wyjazd na obóz w sztabie szkoleniowym Polish Soccer Skills do BARCELONY w terminie 28.04 – 06.05.2012. W programie m.in. treningi z trenerami RCD Espanyol Barcelona !
Koszt udziału w konferencji wynosi 100 PLN brutto za jednego uczestnika, na życzenie wystawiamy faktury VAT i zaświadczenia o udziale w konferencji. Rezerwacja na www.soccerskills.pl 

więcej ...
 

Bodzo dnia lutego 07 2012 09:20:36 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1401 Czytań · Drukuj

BŁĘKITNI GĄBIN ZDOBYWCĄ PUCHARU PREZESA POZPN

Kolejna edycja Pucharu Prezesa POZPN już za nami. Turniej odbywał się w sobotę 28 stycznia w Hali Sportowej w Płocku przy ul. Kilińskiego 12. Według wcześniejszych planów miał trwać dwa dni, jednak ze względu na zgłoszenie się do rozgrywek siedemnastu zespołów, zrezygnowano z tych ustaleń. Zespoły podzielono na cztery grupy, z których po dwie najlepsze awansowały do kolejnej fazy rozgrywek, w której rywalizacja toczyła się w dwóch grupach czterozespołowych. Zajęte miejsce w tych grupach decydowało w końcowym etapie rozgrywek o grze o odpowiednie miejsce w parach finałowych.
Relację na żywo z turnieju przeprowadził Serwis Internetowy Błękitnych Gąbin i tam znaleźć można wszystkie szczegóły - składy, strzelców i wiele innych informacji.
W rozwinięciu newsa - wyniki sobotniego turnieju >>>

Bodzo dnia stycznia 29 2012 08:33:23 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2270 Czytań · Drukuj

ZAPRASZAMY NA TURNIEJE W BABOSZEWIE

Hala Sportowo-Widowiskowa w Baboszewie oraz UKS Borzęcin serdecznie zapraszają na Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Koordynatora Sportu Gminy Baboszewo. Dnia 27 stycznia 2012 roku (piątek) o godz. 10.00 zagrają chłopcy w kategorii: rocznik 1999 i młodsi, natomiast w dniu 28 stycznia 2012 roku (sobota) godz. 10.00 zagrają chłopcy w kategorii: rocznik 2001 i młodsi.
W turnieju udział wezmą drużyny z UKS Borzęcin, Płońska i z Baboszewa.

W niedzielę 12 lutego spotkamy się już po raz dwunasty na Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Klubu „ORLĘTA” Baboszewo. W turnieju będą rywalizować drużyny - więcej w rozwinięciu newsa >>>

Bodzo dnia stycznia 27 2012 21:21:14 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1667 Czytań · Drukuj

WYNIKI LOSOWANIA GRUP TURNIEJU O PUCHAR PREZESA POZPN

We wtorek 24 stycznia w siedzibie POZPN w Płocku odbyło się losowanie grup Turnieju Seniorów o Puchar Prezesa 2012. Zespoły podzielono na trzy grupy czterozespołowe i jedną liczącą pięć drużyn. Awans z każdej grupy do fazy finałowej daje zajęcie dwóch pierwszych miejsc w każdej z grup.
Początek zawodów w sobotę 28 stycznia o godz. 9:00. Jako pierwsi rozpoczną rozgrywki uczestnicy Grupy A. Pierwszy mecz zaplanowano na godzinę 9:11. Grupa B startuje o 10:30, Grupa C o 11:45 a Grupa D o 13:00.

W rozwinięciu newsa można zapoznać się z regulaminem turnieju oraz sprawdzić dokładny podział oraz godziny rozgrywanych spotkań. Zapraszamy do lektury >>>
Przypominamy, że serwis Błękitnych Gąbin oferuje relację na żywo - odnośnik w bannerze po prawej stronie. Polecamy!
(foto: pozpn)

Admin dnia stycznia 25 2012 07:18:46 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1651 Czytań · Drukuj

MAZOWIECKI PUCHAR POLSKI 2012 JUŻ W KWIETNIU

Znamy już pary pierwszej rundy Mazowieckiego Pucharu Polski. Losowanie odbyło się w siedzibie MZPN w dniu 19 stycznia. Oprócz zwycięzców rozgrywek okręgowych: MKS Ciechanów (COOZPN), Kasztelan Sierpc (POZPN), Sokół Przytyk (ROZPN), Zryw Sobolew (SOZPN), WKS Rząśnik (MZPN), do gry dołączają zespoły III ligi. Już w pierwszej tegorocznej rundzie los skojarzył parę radomską. 18 kwietnia o godzinie 16:00 staną do walki o awans do kolejnej rundy piłkarze Broni Radom i Radomiaka, który w ubiegłym sezonie uległ w finale zespołowi Mazura Karczew. W centralnych rozgrywkach zawodnicy Mazura odpadli w pierwszej rundzie, przerywając z Wigrami Suwałki 0:2, po dogrywce.
Tym razem zwycięzcy ubiegłorocznej edycji mazowieckiego pucharu zagrają w pierwszym meczu w Sierpcu z Kasztelanem.

W rozwinięciu - zestawienie par pierwszej rundy, której mecze zaplanowano na dzień 18 kwietnia 2012 >>>

Admin dnia stycznia 24 2012 06:43:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1462 Czytań · Drukuj

Strona 82 z 145 << < 79 80 81 82 83 84 85 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
40.77.167.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
52.167.144.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
47.128.25.xxx @ news.php
47.128.48.xxx @ news.php
47.128.116.xxx @ news.php
47.128.99.xxx @ news.php
47.128.111.xxx @ news.php
3.235.182.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.