.NET-EKSPRESS

Powoli ruszają przygotowania do nowego sezonu. Wiele zespołów rozpoczęło już treningi, inne borykają się z problemami finansowymi. Finanse, jak się okazuje są w wielu przypadkach barierą nie do przejścia. Dla przykładu - MZPN, który w poprzednim sezonie prowadził 5 grup warszawskiej B Klasy, tym razem będzie musiał ograniczyć się do czterech - do rozgrywek zgłosiło się bowiem 20 zespołów! mniej niż w rozgrywkach ubiegłych.
Ważą się losy Polonii Warszawa. Przyjmowane jest kilka wariantów odsprzedaży Polonii przez Józefa Wojciechowskiego. Możliwości jest kilka - połączenie z KS Łomianki i gra w IV Lidze, a nawet wykupienie zadłużonego trzecioligowca z Piaseczna i gra w lidze trzeciej.
Przeczytać o tym można na stronach Futbol-Mazowsze >>>
Sytuacja KP Piaseczno może mieć znaczący wpływ na sytuację w III lidze. Pogoń Grodzisk, która w ubiegłym sezonie wywalczyła awans miała zainaugurować rozgrywki właśnie z zespołem z Piaseczna. Wiele wskazuje na to, że jednak pierwszym rywalem beniaminka z Grodziska może być Włókniarz Zelów, który teoretycznie został zdegradowany do IV Ligi.
Sporo informacji na temat III ligi w serwisie Pogoni Grodzisk >>>

Admin dnia lipca 10 2012 06:19:07 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1361 Czytań · Drukuj

IX TURNIEJ RODZINNY W BABOSZEWIE

W dniu 1 lipca 2012 roku w Hali Sportowo - Środowiskowiej w Baboszewie odbył się IX Rodzinny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Firmy PAWROL Grzegorza Pawlaka.
Do uczestnictwa w rozgrywkach przystąpiło dwanaście rodzin, które zgodnie z regulaminem turnieju rywalizowały w trzech grupach czterozespołowych, z których do dalszej części awansowały po dwie najlepsze rodziny. Po spotkaniach półfinałowych nadszedł czas na wielki finał, w którym najlepsza okazała się rodzina Dąbrowskich.
W dalszej części newsa wyniki turnieju, szczegóły oraz regulamin >>>

Jednocześnie organizatorzy zapraszają na I Kolejkę Pucharu Lata w niedzielę 22 lipca, o godzinie 10.00. Mecze rozgrywane będą na boisku "ORLIK".

Admin dnia lipca 10 2012 06:00:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1202 Czytań · Drukuj

PUCHAR POLSKI POZPN JUŻ 22 SIERPNIA 2012

W dniu 6 lipca 2012 roku w siedzibie Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie tegorocznej edycji Pucharu Polski na szczeblu okręgu.
W rozwinięciu tej informacji podajemy pary oraz terminy pierwszych dwóch rund pucharowych. Zgodnie z uchwałą POZPN - Puchar Polski obowiązkowy jest dla zespołów występujących w Lidze Okręgowej i w wyższych ligach. Stąd też na pewno słaba frekwencja zespołów z lig niższych. Z Klasy A i B do tegorocznych rozgrywek przystąpiło tylko pięć zespołów. Najlepiej na tym wyszli zawodnicy Spójni Mała Wieś, którym w pierwszej rundzie przypadł wolny los. W drugim terminie pucharu czeka ich natomiast trudny pojedynek z Kasztelanem Sierpc.

Pary pierwszych dwóch rund PP  >>>

Admin dnia lipca 06 2012 20:16:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1499 Czytań · Drukuj

UCHWAŁY ZARZĄDU POZPN

Podczas obrad Zarządu Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej podjęto kilka ważnych uchwał dotyczących zbliżających się rozgrywek prowadzonych właśnie przez płocki okręg.
Najbardziej wyczekiwaną decyzją było kwestia spadku z płockiej Klasy A. Zgodnie z przewidywaniami, ze względu na fakt wycofania się z rozgrywek tejże ligi Victorii Cekanowo, ostatnia w tabeli Lwówianka Lwówek, utrzymała miejsce w tej klasie rozgrywkowej. Nikt więc nie spadł do Klasy B, jedynie wycofana Victoria od nowego sezonu ma zająć miejsce Lwówianki.
Podjęto również uchwałę dotyczącą struktury rozgrywek oraz zasad awansów i spadków w sezonie 2012/13.
Ciekawostką jest fakt, że Płocka Liga Okręgowa ma ponoć w przyszłym sezonie 2013/14 okrojona do 14 zespołów. W związku z czym zmieniły się nieco zasady spadkowe z "okręgówki".
Wybrano również nowych przewodniczących poszczególnych komisji... Więcej >>>

POZPN informuje również, że losowanie par Pucharu Polski na szczeblu okręgowym odbędzie się 6 lipca (piątek) 2012 roku o godzinie 13:00, w siedzibie POZPN w Płocku, przy ul. Stary Rynek 13.

W rozwinięciu newsa Kopia Uchwały POZPN 1/Z/2012 >>>

Admin dnia lipca 04 2012 16:47:20 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1597 Czytań · Drukuj

MŁODZI GRUZINI MISTRZAMI MINI EURO 2012

W dniach 28 czerwca - 1 lipca rozgrywano Turniej Piłki Nożnej Mini Euro 2012, dla rocznika U-15. Spotkania odbywały się w Płocku na Stadionie Miejskim przy ul. Kochanowskiego w Płocku.
Do udziału w turnieju przystąpiło osiem zespołów. Oprócz gospodarzy - reprezentacji POZPN, siedem ekip zaprzyjaźnionych miast z Mołdawii, Stanów Zjednoczonych, Rosji, Bułgarii, Gruzji i Ukrainy.
W czwartek i piątek rozgrywano eliminacje - w niedzielę natomiast Wielki Finał.
Zawodom towarzyszyła niesamowita atmosfera, chociażby dlatego, że uczniowie płockich szkół zostali podzieleni na kibiców wszystkich zespołów i podczas całego turnieju każda z grup z niesamowitym animuszem dopingowała przydzieloną jej drużynę.
Wspaniale zorganizowane zawody, musiały się niestety kiedyś zakończyć. W efekcie Mistrzem Mini Euro 2012 została młoda drużyna z Gruzji. Reprezentanci Płocka, po dogrywce, wywalczyli 3 miejsce.

o 1 miejsce: Rustawi (Gruzja) - Pleven (Bułgaria) 3:0
o 3 miejsce: POZPN Płock - BIELCE (Bâlţi - Mołdawia) 5:5, p.d. 1:0

Admin dnia lipca 02 2012 15:10:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1253 Czytań · Drukuj

WYBRANO NOWE WŁADZE MZPN

29 czerwca 2012 odbył się Walny Zjazd Sprawozdawczo Wyborczy Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Podczas zjazdu dokonano wyboru nowych władz MZPN.
Jedyny kandydat na stanowisko Prezesa MZPN - Zdzisław Łazarczyk został wybrany na kolejną - czwartą już kadencję, podczas wyborów jawnych, bez głosu sprzeciwu.
Wybrano również nowy zarząd, komisję rewizyjną oraz Delegatów na Walny Zjazd PZPN.

W rozwinięciu skład Zarządu MZPN >>>
________________________________________________________________________
Szczegółowe informacje dotyczące Walnego Zjazdu MZPN na stronie www.lksblekitni.npx.pl

Admin dnia lipca 02 2012 05:11:36 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1925 Czytań · Drukuj

ZAWODNICY ...PODRÓŻNICY

W związku z awansami Mazura Gostynin i Czarnych Węgrów do jednej grupy rozgrywkowej IV Ligi Mazowieckiej, dojdzie do spotkań pomiędzy dwoma zespołami oddalonymi od siebie najdalej. Gostynin - najbardziej wysunięty na zachód, natomiast Węgrów na wschód. Żeby doszło do spotkania pomiędzy tymi zespołami, muszą one pokonać dystans aż 204 km i jest to najdalszy wyjazd, jaki szykuje się w IV lidze w nadchodzącym sezonie.
Druga w kolejności najdłuższa wyprawa czeka również piłkarzy z Gostynina, którzy muszą przejechać 198 kilometrów na mecz z Ostrovią Ostrów Mazowiecka.
Najkrótsze wyjazdy czekają zaś zawodników Błękitnych Gąbin i Wisły Płock - oba te miasta dzieli zaledwie 21 kilometrów.
Mazur Gostynin nie będzie jednak zespołem, który pokona w nadchodzącym sezonie najdłuższą drogę (1719 km). Najwięcej podróżować będą właśnie piłkarze z Węgrowa, którzy zostali przydzieleni do grupy północnej. W całym sezonie będą musieli przemierzyć autokarem 1951 km.
Najmniej czasu w podróży spędzą natomiast zawodnicy Nadnarwianki Pułtusk, których dzięki lokalizacji czeka do przejechania jedyne 1196 kilometrów. W bardzo podobnej sytuacji beniaminek IV ligi - Błękitni Raciąż, który ma do przemierzenia 1202 km.

Wszystkie zespoły grupy północnej pokonają łącznie dystans 23 822 kilometrów!

Pokusiliśmy się o utworzenie tabeli odległości pomiędzy wszystkimi zespołami - dla zainteresowanych w rozwinięciu newsa >>>

Admin dnia czerwca 27 2012 07:46:38 · Czytaj więcej · 3 Komentarzy · 1535 Czytań · Drukuj

OSTATECZNY UKŁAD IV LIG MAZOWIECKICH W SEZONIE 2012/13

Podczas posiedzenia Zarządu Mazowieckiego Związku Piłki nożnej, które odbyło się we wtorek 26 czerwca, dokonano podziału mazowieckich grup w IV Lidze.
Dotychczas, ze względu na podział administracyjny toczyły się przypuszczenia, który z zespołów dołączy do grupy północnej. Ostatecznie wszystko się wyjaśniło i wiemy już, że szesnastym zespołem północnej grupy IV ligi będą Czarni Węgrów, którzy zdobyli w ubiegłym sezonie mistrzostwo siedleckiej okręgówki.

Pierwsza kolejka zaplanowana na środę 15 sierpnia.

W rozwinięciu układ IV lig w sezonie 2012/13

Admin dnia czerwca 27 2012 06:46:37 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1548 Czytań · Drukuj

MINI EURO 2012 W PŁOCKU

Nie tylko dorośli piłkarze mogą zaprezentować swoje umiejętności podczas Mistrzostw Europy w Polsce. Już 28 czerwca rozpocznie się w Płocku Międzynarodowy Turniej w Piłce Nożnej Mini Euro Płock 2012. Rywalizować będą młodzi piłkarze urodzeni w 1997 roku i młodsi.
Do rozgrywek przystąpią młodzieżowe zespoły z miast partnerskich:  Mytiszczi (Rosja), Fort Wayne (USA), Bielc (Mołdawia), Pleven (Bułgaria), Żytomierza (Ukraina) i Rustawi (Gruzja). Oprócz zagranicznych gości zagrają również zawodnicy reprezentujący Płock. W rozwinięciu newsa informacja o powołaniach kadry POZPN.
Rozpoczęcie turnieju odbędzie się 28 czerwca o godzinie 9:00 w Strefie Kibica przy ul. Nowy Rynek 28.
Zespoły podzielone zostaną na dwie grupy. Mecze eliminacyjne rozegrane zostaną 28 i 29 czerwca, półfinały 29 czerwca, a spotkania finałowe - 1 lipca o godzinie 12:00 (o III miejsce) i 13:00 FINAŁ.
Areną spotkań będzie Stadion Miejski w Płocku.

Admin dnia czerwca 25 2012 05:23:58 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1457 Czytań · Drukuj

SEZON 2012/13 W PŁOCKIM OZPN - SKŁAD LIG

Wyniki spotkań barażowych rozgrywanych przez chodakowską Bzurę miały bardzo istotny wpływ na ostateczny układ klas rozgrywkowych Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.
Zgodnie z uchwałą POZPN podjętą, latem ubiegłego roku w sezonie 2012/13 Płocka Liga Okręgowa liczyć będzie 16 zespołów, Płocka Klasa A - 12 drużyn, a Płocka Klasa B uzupełniona zespołami, które zgłoszą się do rozgrywek. Na chwilę obecną wiadomo, że chęć uczestnictwa w Klasie B zgłosiły zespoły rezerw Bzury Chodaków oraz Astra Rybno.
Wiadomo, że awans do IV Ligi Mazowieckiej wywalczył Mazur Gostynin i Bzura Chodaków. Dzięki temu POZPN będzie w nowym sezonie posiadał aż pięciu reprezentantów na tym szczeblu rozgrywek. Ostatnia taka sytuacja miała miejsce w sezonie 2006/07. W ówczesnej V lidze północnej występowało 6 zespołów z okręgu płockiego. Z Ligi Okręgowe spada Wicher Cieszewo, a pozostałe trzy miejsca w okręgówce zajmują: spadkowicz z IV Ligi - Amator Maszewo oraz zespoły które awansowały z Klasy A - Unia Czermno i Polonia Radzanowo.
Na chwilę obecną A Klasę opuszcza Lwówianka Lwówek, a jej miejsce zajmuje Mistrz Klasy B - Iskra Kozłowo.
Sytuacja Lwówianki nie jest jednak jeszcze ostateczna - jej losy zależne są od Victorii Cekanowo, która ma problemy ze spełnieniem wymogów licencyjnych, chodzi tu o zespół młodzieżowy. W przypadku nie dotrzymania warunków licencji - Victoria zagrać może od nowego sezonu w Klasie B, co pozwoliłoby Lwówiance zachować miejsce w A Klasie.

W rozwinięciu układ grup POZPN na sezon 2012/13 >>>

Admin dnia czerwca 21 2012 07:45:58 · Czytaj więcej · 3 Komentarzy · 1736 Czytań · Drukuj

REWANŻE W BARAŻACH

Pierwsze mecze barażowe za nami. Nadszedł czas na spotkania rewanżowe, które wyłonią zwycięzców, czyli zespoły,. które od nowego sezonu wystąpią w IV Lidze Mazowieckiej. Na dobrej drodze jest przede wszystkim chodakowska Bzura, która jako jedyna wygrała mecz wyjazdowy. W niezłej sytuacji Wilga Garwolin z dwubramkową przewagą z meczu w Garwolinie. Najtrudniejsza przeprawa przed Prochem Pionki, który wprawdzie wygrał pierwsze spotkanie przed własną publicznością - jednak tylko 4:3 i to w bardzo trudnych okolicznościach.
Czekamy zatem na środowe rozstrzygnięcia. Bzura Chodaków stawiana w roli faworyta zagra w mocno okrojonym składzie, a sytuacja spowodowana jest niedzielnym meczem w Nasielsku, gdzie aż trzech zawodników Bzury ujrzało czerwone kartoniki, a czwarty nie będzie mógł zagrać w środę za żółte kartki.
Olimpia Warszawa mocno zmotywowana po przejściach w Garwolinie, też nastawia się na pewne zwycięstwo i wymarzony po latach awans do IV ligi, który oddalił się nieco po ostatnim spotkaniu w Garwolinie, o którym głośno na wielu portalach internetowych.

O emocjach w pierwszych meczach barażowych świadczy ich bilans: 6 czerwonych kartek, 26 żółtych kartek, 6 rzutów karnych i 17 bramek.

20.06. 17:00 Bzura Chodaków - ŻBIK NASIELSK  1:1 (1:1) - koniec  LIVE! pierwszy mecz  3:2
Tomasz Kubiak 23' - Karol Szczepkowski 17'
20.06. 17:00 Pogoń II Siedlce - PROCH PIONKI  7:0 (3:0) - koniec LIVE! pierwszy mecz  3:4
Tomasz Misiowski 3, Emil Michalak, Damian Rytel, Adrian Dziubiński, Marek Adamczyk

20.06. 17:00 Olimpia Warszawa - Wilga Garwolin 0:6 (0:2)  pierwszy mecz  1:3

Pozostałe mecze >>>

Admin dnia czerwca 19 2012 20:15:54 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1774 Czytań · Drukuj

Strona 76 z 145 << < 73 74 75 76 77 78 79 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
47.128.58.xxx @ news.php
47.128.46.xxx @ news.php
47.128.58.xxx @ news.php
44.201.97.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.