ZMIANY TERMINARZY PLJM U-17 ORAZ PLT U-16

Terminarze dla PLJM U-17 oraz PLT U-16 uległy zmianie. Stało się tak za sprawą wycofania Amatora Maszewo z rozgrywek juniorów młodszych oraz przeniesienia Pegaza Drobin z rocznika 1996 do rocznika 1997.
Płocka Liga Juniorów Młodszych liczyć więc będzie 10, zamiast 12 zespołów, w Płockiej Lidze Trampkarzy wystąpi natomiast 9 zamiast o drużyn.
Oprócz zmian zestawów par w obu grupach nastąpiła również zmiana terminów.

Dostęp do wszystkich zaktualizowanych terminarzy pod tym linkiem >>>

Admin dnia lipca 19 2012 09:58:14 · 0 Komentarzy · 1154 Czytań · Drukuj

RUNDA PRZEDWSTĘPNA PUCHARU POLSKI PZPN

W środę 18 lipca rozegrana została runda przedwstępna Pucharu Polski PZPN. W drodze losowania wyłoniono 25 par, których zwycięzcy awansowali do rundy wstępnej zaplanowanej na 25 lipca. Oprócz zwycięzców do kolejnego etapu awansował również Pelikan Łowicz, któremu przypadł wolny los.
Mazowsze miało w tych rozgrywkach 4 reprezentantów. Trzech z nich wygrało swoje spotkania. Z dalszych rozgrywek odpadł tylko Znicz Pruszków.

Wisła Puławy - Pogoń Siedlce 1:3 (0:2)
Konrad Nowak 82' - Michał Steć 7', 11', 72'
Legia II Warszawa - Motor Lublin 2:1 (0:0)
Patryk Mikita 49', Łukasz Turzyniecki 84' - Karol Kostrubała 86'
Sokół Aleksandrów Łódzki - Znicz Pruszków 1:0 (1:0)
Kacper Daros 37'
ŁKS 1926 Łomża - Świt Nowy Dwór 0:3 (0:1)
Łukasz Sosnowski 39' (rz.k.), 81' (rz.k.), Piotr Bajera 54'

Admin dnia lipca 19 2012 06:25:38 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1237 Czytań · Drukuj

KLUBOWE PROBLEMY

Przed zbliżającym się sezonem rozgrywkowym wiele klubów boryka się z różnymi problemami. Najczęściej, jak się okazuje, są to kłopoty finansowe, które zmuszają do najbardziej nieoczekiwanych rozwiązań.
Przykładem takiej sytuacji mogą być chociażby Błękitni Korytów. Pamiętamy jeszcze czerwcowe boje piłkarzy z Korytowa z KS Wesoła, w barażowych meczach o utrzymanie w warszawskiej okręgówce. Zwycięstwo w barażach nie otworzyło jednak drogi do gry w piłkę nożną. Zarząd Błękitnych podjął bowiem nieoczekiwanie decyzję o wycofaniu zespołu z rozgrywek.
Nieciekawie zrobiło się w gminie Babice. Tu radni zadecydowali, że w nowym sezonie utrzymają tylko jeden klub. Czy będzie to UKS Borzęcin czy Naprzód Zielonki, okaże się na początku sierpnia.
Źle dzieje się również u przedstawiciela płockiej LO. Poważne kłopoty w Unii Iłów, to może nie tyle braki finansowe, co kłopoty kadrowe, zarówno z zawodnikami, jak i kadrą zarządzającą. Zarząd Iłowskiej Unii podał się do dymisji. Klub na chwilę obecną funkcjonuje bez trenera i władz. Jak potoczą się losy Unii, okaże się wkrótce.
Ratowanie Orkanu Sochaczew, też nie należy do łatwych zadań...

Admin dnia lipca 17 2012 16:07:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1553 Czytań · Drukuj

POLONIA WARSZAWA ZNIKA Z MAPY MAZOWIECKIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Tuż po godzinie 22:00 w poniedziałek 16 lipca, Przegląd Sportowy poinformował o rozwiązaniu sytuacji Polonii Warszawa. Na tą informację czekali wszyscy, głównie Ci całym sercem związani z warszawską Polonią. Od dawna nawoływali oni o pomoc w utrzymaniu jednego z najstarszych klubów w historii polskiej piłki nożnej. W liście otwartym Jerzego Piekarzewskiego mogliśmy przeczytać nawet takie słowa: "... Polonii grozi likwidacja i jeśli nie ujmiemy się za Nią, stanie się rzecz niewiarygodna – klub, który oparł się niemieckiemu okupantowi i sowieckiej nienawiści, zostanie zniszczony przez samych Polaków!...".
Stało się jednak nie tak jak sobie wielu życzyło. Polonii już nie ma! Józef Wojciechowski sprzedał 100% udziałów - nowym właścicielem i natychmiastowo wybranym prezesem byłego zespołu z Konwiktorskiej został Ireneusz Król - a nowo powstały klub przybrał nazwę KP Katowice, co oznacza, że pierwszoligowy GKS Katowice pod nową nazwą KP Katowice zajmie miejsce warszawskiej Polonii w T-Mobile Ekstraklasie.
Zachowanie praw do nazwy, herbu i barw Polonii przez Wojciechowskiego daje jeszcze kibicom "Czarnych Koszul" nadzieję na reaktywację Polonii, która przy uzyskaniu zgody od PZPN mogła by wystartować w rozgrywkach IV ligi.

Admin dnia lipca 17 2012 07:52:36 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1194 Czytań · Drukuj

M-GOL PARTNEREM KONKURSU
Zapraszamy do udziału w IV edycji konkursu Drużyna Neosport.pl. Zabawa polega na oddawaniu głosów na swój ulubiony klub przez jego sympatyków. W poprzednich edycjach konkursu Drużyna Neosport.pl udział wzięło około 2000 klubów oraz blisko 17000 fanów.
Konkurs jest całkowicie bezpłatny i jest kolejną edycją zorganizowaną dla kibiców drużyn występujących na co dzień od 3 ligi aż po C-klasę. Ligę Neosport.pl dla drużyn z 3,4 ligi oraz okręgówki, a także dla zespołów A, B, C-klasy oraz rozgrywek futsalowych, beachsoccerowych jak również zakładowych itp. podzielono na 2 kategorie tak by podnieść poziom rywalizacji pomiędzy poszczególnymi zespołami.
Do wygrania są dwa komplety 14 strojów piłkarskich (koszulki + spodenki + getry) marki Nike dla zwycięzców poszczególnych kategorii. Ale to nie wszystko! Dla drużyn, które zajmą 2 i 3 miejsce w każdej kategorii przygotowano odpowiednio 5 oraz 3 piłki. Pozostałe zespoły z miejsc 4-10 zostaną nagrodzone piłką ufundowaną przez organizatora konkursu firmę Neosport.pl. Dodatkowo dla osób, które wezmą udział w głosowaniu przygotowano bony towarowe o wartości 30 zł do wykorzystania na zakup obuwia w sklepie internetowym www.neosport.pl !
Wszelkie informacje na temat konkursu znajdują się na stronie internetowej organizatora Neosport.pl oraz pod adresem http://druzyna.neosport.pl/o-konkursie.htm
Zespół Neosport.pl
Admin dnia lipca 17 2012 07:30:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1320 Czytań · Drukuj

TERMINARZE POZPN - JESIEŃ 2012

Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej Przygotował już wstępne terminarze rozgrywek płockich lig. Na początek można zapoznać się z układem gier w Płockiej Lidze Okręgowej oraz Płockiej Lidze Okręgowej Juniorów. Ostateczny terminarz zostanie zatwierdzony dopiero po ustaleniu godzin i terminów (sobota, niedziela) - a to należy już do gospodarzy spotkań mistrzowskich.
Po zapoznaniu się z proponowanymi terminami, kluby pełniące rolę gospodarza zawodów zobowiązane są ustalić ostateczne terminy oraz przesłać na piśmie (listem poleconym) w terminie nie krótszym niż 14 dni przed rozpoczęciem rundy rozgrywkowej organowi prowadzącymi rozgrywki (POZPN) oraz zainteresowanemu klubowi.
W przypadku nie przesłania powiadomienia w odpowiednim terminie, na gospodarza zawodów nałożona zostanie kara finansowa w wysokości 100 zł.

Terminarze w rozwinięciu wiadomości  >>> Nowe: Klasa A, Klasa A Juniorów, Klasa B, PLT U-16, PLTM U-14

Admin dnia lipca 11 2012 18:29:02 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 3628 Czytań · Drukuj

Komunikat w sprawie licencji trenerskich

Zgodnie z uchwałą nr VII/190 z dnia 6 maja 2009 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie licencji trenerskich uprawniających do prowadzenia zespołów III ligi oraz niższych klas rozgrywkowych piłki nożnej seniorów, młodzieżowych i dziecięcych przedłuża się okres składania wniosków o przyznanie lub przedłużenie licencji trenerskich w trybie zwyczajnym do dnia 6 sierpnia 2012 roku. Trenerzy winni składać wnioski licencyjne do trenerów koordynatorów w swoich Okręgowych Związkach Piłki Nożnej.

Więcej >>>
 

Admin dnia lipca 11 2012 15:30:31 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1269 Czytań · Drukuj

.NET-EKSPRESS

Powoli ruszają przygotowania do nowego sezonu. Wiele zespołów rozpoczęło już treningi, inne borykają się z problemami finansowymi. Finanse, jak się okazuje są w wielu przypadkach barierą nie do przejścia. Dla przykładu - MZPN, który w poprzednim sezonie prowadził 5 grup warszawskiej B Klasy, tym razem będzie musiał ograniczyć się do czterech - do rozgrywek zgłosiło się bowiem 20 zespołów! mniej niż w rozgrywkach ubiegłych.
Ważą się losy Polonii Warszawa. Przyjmowane jest kilka wariantów odsprzedaży Polonii przez Józefa Wojciechowskiego. Możliwości jest kilka - połączenie z KS Łomianki i gra w IV Lidze, a nawet wykupienie zadłużonego trzecioligowca z Piaseczna i gra w lidze trzeciej.
Przeczytać o tym można na stronach Futbol-Mazowsze >>>
Sytuacja KP Piaseczno może mieć znaczący wpływ na sytuację w III lidze. Pogoń Grodzisk, która w ubiegłym sezonie wywalczyła awans miała zainaugurować rozgrywki właśnie z zespołem z Piaseczna. Wiele wskazuje na to, że jednak pierwszym rywalem beniaminka z Grodziska może być Włókniarz Zelów, który teoretycznie został zdegradowany do IV Ligi.
Sporo informacji na temat III ligi w serwisie Pogoni Grodzisk >>>

Admin dnia lipca 10 2012 06:19:07 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1409 Czytań · Drukuj

IX TURNIEJ RODZINNY W BABOSZEWIE

W dniu 1 lipca 2012 roku w Hali Sportowo - Środowiskowiej w Baboszewie odbył się IX Rodzinny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Firmy PAWROL Grzegorza Pawlaka.
Do uczestnictwa w rozgrywkach przystąpiło dwanaście rodzin, które zgodnie z regulaminem turnieju rywalizowały w trzech grupach czterozespołowych, z których do dalszej części awansowały po dwie najlepsze rodziny. Po spotkaniach półfinałowych nadszedł czas na wielki finał, w którym najlepsza okazała się rodzina Dąbrowskich.
W dalszej części newsa wyniki turnieju, szczegóły oraz regulamin >>>

Jednocześnie organizatorzy zapraszają na I Kolejkę Pucharu Lata w niedzielę 22 lipca, o godzinie 10.00. Mecze rozgrywane będą na boisku "ORLIK".

Admin dnia lipca 10 2012 06:00:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1239 Czytań · Drukuj

PUCHAR POLSKI POZPN JUŻ 22 SIERPNIA 2012

W dniu 6 lipca 2012 roku w siedzibie Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie tegorocznej edycji Pucharu Polski na szczeblu okręgu.
W rozwinięciu tej informacji podajemy pary oraz terminy pierwszych dwóch rund pucharowych. Zgodnie z uchwałą POZPN - Puchar Polski obowiązkowy jest dla zespołów występujących w Lidze Okręgowej i w wyższych ligach. Stąd też na pewno słaba frekwencja zespołów z lig niższych. Z Klasy A i B do tegorocznych rozgrywek przystąpiło tylko pięć zespołów. Najlepiej na tym wyszli zawodnicy Spójni Mała Wieś, którym w pierwszej rundzie przypadł wolny los. W drugim terminie pucharu czeka ich natomiast trudny pojedynek z Kasztelanem Sierpc.

Pary pierwszych dwóch rund PP  >>>

Admin dnia lipca 06 2012 20:16:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1541 Czytań · Drukuj

UCHWAŁY ZARZĄDU POZPN

Podczas obrad Zarządu Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej podjęto kilka ważnych uchwał dotyczących zbliżających się rozgrywek prowadzonych właśnie przez płocki okręg.
Najbardziej wyczekiwaną decyzją było kwestia spadku z płockiej Klasy A. Zgodnie z przewidywaniami, ze względu na fakt wycofania się z rozgrywek tejże ligi Victorii Cekanowo, ostatnia w tabeli Lwówianka Lwówek, utrzymała miejsce w tej klasie rozgrywkowej. Nikt więc nie spadł do Klasy B, jedynie wycofana Victoria od nowego sezonu ma zająć miejsce Lwówianki.
Podjęto również uchwałę dotyczącą struktury rozgrywek oraz zasad awansów i spadków w sezonie 2012/13.
Ciekawostką jest fakt, że Płocka Liga Okręgowa ma ponoć w przyszłym sezonie 2013/14 okrojona do 14 zespołów. W związku z czym zmieniły się nieco zasady spadkowe z "okręgówki".
Wybrano również nowych przewodniczących poszczególnych komisji... Więcej >>>

POZPN informuje również, że losowanie par Pucharu Polski na szczeblu okręgowym odbędzie się 6 lipca (piątek) 2012 roku o godzinie 13:00, w siedzibie POZPN w Płocku, przy ul. Stary Rynek 13.

W rozwinięciu newsa Kopia Uchwały POZPN 1/Z/2012 >>>

Admin dnia lipca 04 2012 16:47:20 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1634 Czytań · Drukuj

Strona 76 z 145 << < 73 74 75 76 77 78 79 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
40.77.167.xxx @ news.php
216.244.66.xxx @ viewpage.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
52.167.144.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
52.167.144.xxx @ news.php
47.128.30.xxx @ news.php
47.128.30.xxx @ news.php
47.128.45.xxx @ news.php
47.128.117.xxx @ news.php
47.128.116.xxx @ news.php
47.128.123.xxx @ news.php
44.222.189.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.