PRZED SEZONEM - SOCHACZEW I OKOLICE...

Tematyka różnorakich problemów, z którymi muszą borykać się kluby piłkarskie przed zbliżającym się sezonem nie jest zapewne nikomu obca. W lipcu pojawiła się informacja o problemach w zespołach sochaczewskich. Nie wyglądało to zbyt różowo - na szczęście kibice z tego rejonu mogą najprawdopodobniej odetchnąć z ulgą. Skończyły się bowiem na razie problemy Orkanu. Sekcja Sympatyków sochaczewskiego klubu obiecała pomoc finansową i wszystko wskazuje na to, że z tej obietnicy się wywiązała. O prawdziwych problemach świadczy chociażby fakt, że Orkan dotychczas rozegrał tylko jeden mecz sparingowy. Kadra zespołu uzupełniona została dodatkowo o kilku zawodników młodzieżowych - co znacznie odmłodziło i tak już bardzo młody skład. Zespołem zajmuje się Mariusz Cieślak, któremu z dość szerokiej kadry ubył Tomasz Trafalski, przenosząc się do trzecioligowej Pogoni Grodzisk.
Natomiast Bzura Chodaków radzi sobie całkiem nieźle. Powołano rezerwy, które wystąpią w nowym sezonie w Płockiej Klasie B. Wyniki uzyskiwane w sparingach przez chodakowską Bzurę świadczą o dobrej dyspozycji strzeleckiej, ale martwią kibiców słabą formą defensywy. Jak się okazuje największym chyba problemem Bzury to możliwość odejścia najlepszego snajpera. Radosław Stencel pojawił się ostatnio na sparingach Żyrardowianki.
Unia Iłów, której los stał pod znakiem zapytania - dźwignęła się.... >>>

Admin dnia sierpień 04 2012 14:24:51 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1009 Czytań · Drukuj

PIERWSZA RUNDA PUCHARU POLSKI

We wtorek 31 lipca rozegrano część spotkań pierwszej rundy piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu PZPN. 1 sierpnia dalsza część rywalizacji pucharowej. Przed nami jedenaście spotkań, których zwycięzcy awansują do rundy drugiej, by tam podjąć w walkę z zespołami ekstraklasy.
Wśród tych jedenastu pojedynków - trzy z udziałem drużyn z Mazowsza - Dolcan Ząbki, Legia ME Warszawa oraz Wisła Płock.
Bardzo bliski mazowieckiej piłce - Pelikan Łowicz, który przez lata występował w dawnej Lidze Międzyokręgowej (IV) Płocko - Skierniewickiej, we wtorek wyeliminował Kolejarza Stróże, zwyciężając 2:1.


Miedź Legnica - Dolcan Ząbki 2:1 (1:0)
Kamil Hempel 11', Jakub Grzegorzewski 77' - Maciej Tataj 70' (rz.k.)
Łysica II Bodzentyn - Wisła Płock 1:2 (0:1)
Piotr Gardynik 88' - Łukasz Sekulski 15', 70'
Legia ME Warszawa - KS Polkowice 2:4 (2:2, 0:2) p.d.
Cezary Michalak 74', Kamil Kurowski 87' - Mateusz Bartków 46', Adrian Krysian 90', Sebastian Kwaśniewski 117', Patryk Bryła 120' (rz.k.)

Admin dnia sierpień 01 2012 07:05:53 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 906 Czytań · Drukuj

WISŁA PŁOCK ZAGRA Z B KLASĄ - LOSOWANIE PP

W losowaniu przeprowadzonym 26 lipca 2012 r. w siedzibie PZPN, wyłoniono pary  1/32 oraz 1/16 finału Pucharu Polski w sezonie 2012/2013. W 1/32 finału - w pierwszej rundzie (1 sierpnia) - biorą udział zwycięzcy rundy wstępnej oraz 18 zespołów występujących w I lidze w sezonie 2011/2012. Zespoły rozgrywają jeden mecz, a zwycięzcy tych pojedynków awansują do rundy drugiej, której termin wyznaczono na dzień 11 sierpnia 2012. W tej fazie pucharu do rozgrywek dołączą zespoły, które w sezonie 2011/12 występowały w T-Mobile Ekstraklasie.

Miedź Legnica - Dolcan Ząbki
Łysica II Bodzentyn - Wisła Płock
Legia ME Warszawa - KS Polkowice

W rozwinięciu pełen zestaw par I i II rundy >>>

Admin dnia lipiec 26 2012 17:38:33 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1005 Czytań · Drukuj

PUCHAR POLSKI PZPN - RUNDA WSTĘPNA

Kibiców piłki nożnej czekają emocje związane z rozgrywkami Pucharu Polski PZPN. Przed nami spotkania Rundy Wstępnej, które rozegrane zostaną w środę 25 lipca. Na tym etapie rozgrywek wystąpią trzy mazowieckie zespoły: Pogoń Siedlce, Legia II Warszawa oraz Świt Nowy Dwór. Tylko Młoda Legia zagra przed własną publicznością, pozostałe dwa zespoły wystąpią w pojedynkach wyjazdowych. Los uśmiechnął się tym razem to Stomilu Olsztyn i Sokoła Aleksandrów Łódzki, które awansowały do kolejnej rundy bez gry - Wolny Los.
Łysica II Bodzentyn - Pogoń Siedlce 5:1 (4:0)
Łukasz Szymoniak 23', Piotr Gardynik 30', Mirosław Kalista 34', 36', 85' - Wiktor Lach 70'
Legia II Warszawa - Bogdanka II Łęczna 2:1 (0:0)
Patryk Mikita 57', Mateusz Romachów 88' - Marcin Kalkowski 58'
Sokół Ostróda - Świt Nowy Dwór 1:0 (0:0)
Marek Śnieżawski 65'
W rozwinięciu pozostałe wyniki PP >>>

Admin dnia lipiec 25 2012 10:45:27 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 931 Czytań · Drukuj

TERMINARZE IV LIGI ORAZ WARSZAWSKIEJ LO

Do rozgrywek POZPN, których terminarze opublikowane zostały już na początku tygodnia dołączamy kolejne.
Tym razem będzie można się zapoznać z rozgrywkami prowadzonymi przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. MZPN podał do ogólnej wiadomości rozkład gier w obu grupach Mazowieckiej IV Ligi - Grupa Południe i Grupa Północ, oraz dwóch grup warszawskiej okręgówki.

Oczywiście MZPN zastrzega sobie możliwość zmiany terminarzy jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek w zależności od przeprowadzanych procedur licencyjnych.

Wszystkie terminarze - KLIKNIJ TU

Admin dnia lipiec 20 2012 20:51:26 · 0 Komentarzy · 830 Czytań · Drukuj

ZMIANY TERMINARZY PLJM U-17 ORAZ PLT U-16

Terminarze dla PLJM U-17 oraz PLT U-16 uległy zmianie. Stało się tak za sprawą wycofania Amatora Maszewo z rozgrywek juniorów młodszych oraz przeniesienia Pegaza Drobin z rocznika 1996 do rocznika 1997.
Płocka Liga Juniorów Młodszych liczyć więc będzie 10, zamiast 12 zespołów, w Płockiej Lidze Trampkarzy wystąpi natomiast 9 zamiast o drużyn.
Oprócz zmian zestawów par w obu grupach nastąpiła również zmiana terminów.

Dostęp do wszystkich zaktualizowanych terminarzy pod tym linkiem >>>

Admin dnia lipiec 19 2012 11:58:14 · 0 Komentarzy · 825 Czytań · Drukuj

RUNDA PRZEDWSTĘPNA PUCHARU POLSKI PZPN

W środę 18 lipca rozegrana została runda przedwstępna Pucharu Polski PZPN. W drodze losowania wyłoniono 25 par, których zwycięzcy awansowali do rundy wstępnej zaplanowanej na 25 lipca. Oprócz zwycięzców do kolejnego etapu awansował również Pelikan Łowicz, któremu przypadł wolny los.
Mazowsze miało w tych rozgrywkach 4 reprezentantów. Trzech z nich wygrało swoje spotkania. Z dalszych rozgrywek odpadł tylko Znicz Pruszków.

Wisła Puławy - Pogoń Siedlce 1:3 (0:2)
Konrad Nowak 82' - Michał Steć 7', 11', 72'
Legia II Warszawa - Motor Lublin 2:1 (0:0)
Patryk Mikita 49', Łukasz Turzyniecki 84' - Karol Kostrubała 86'
Sokół Aleksandrów Łódzki - Znicz Pruszków 1:0 (1:0)
Kacper Daros 37'
ŁKS 1926 Łomża - Świt Nowy Dwór 0:3 (0:1)
Łukasz Sosnowski 39' (rz.k.), 81' (rz.k.), Piotr Bajera 54'

Admin dnia lipiec 19 2012 08:25:38 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 927 Czytań · Drukuj

KLUBOWE PROBLEMY

Przed zbliżającym się sezonem rozgrywkowym wiele klubów boryka się z różnymi problemami. Najczęściej, jak się okazuje, są to kłopoty finansowe, które zmuszają do najbardziej nieoczekiwanych rozwiązań.
Przykładem takiej sytuacji mogą być chociażby Błękitni Korytów. Pamiętamy jeszcze czerwcowe boje piłkarzy z Korytowa z KS Wesoła, w barażowych meczach o utrzymanie w warszawskiej okręgówce. Zwycięstwo w barażach nie otworzyło jednak drogi do gry w piłkę nożną. Zarząd Błękitnych podjął bowiem nieoczekiwanie decyzję o wycofaniu zespołu z rozgrywek.
Nieciekawie zrobiło się w gminie Babice. Tu radni zadecydowali, że w nowym sezonie utrzymają tylko jeden klub. Czy będzie to UKS Borzęcin czy Naprzód Zielonki, okaże się na początku sierpnia.
Źle dzieje się również u przedstawiciela płockiej LO. Poważne kłopoty w Unii Iłów, to może nie tyle braki finansowe, co kłopoty kadrowe, zarówno z zawodnikami, jak i kadrą zarządzającą. Zarząd Iłowskiej Unii podał się do dymisji. Klub na chwilę obecną funkcjonuje bez trenera i władz. Jak potoczą się losy Unii, okaże się wkrótce.
Ratowanie Orkanu Sochaczew, też nie należy do łatwych zadań...

Admin dnia lipiec 17 2012 18:07:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1113 Czytań · Drukuj

POLONIA WARSZAWA ZNIKA Z MAPY MAZOWIECKIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Tuż po godzinie 22:00 w poniedziałek 16 lipca, Przegląd Sportowy poinformował o rozwiązaniu sytuacji Polonii Warszawa. Na tą informację czekali wszyscy, głównie Ci całym sercem związani z warszawską Polonią. Od dawna nawoływali oni o pomoc w utrzymaniu jednego z najstarszych klubów w historii polskiej piłki nożnej. W liście otwartym Jerzego Piekarzewskiego mogliśmy przeczytać nawet takie słowa: "... Polonii grozi likwidacja i jeśli nie ujmiemy się za Nią, stanie się rzecz niewiarygodna – klub, który oparł się niemieckiemu okupantowi i sowieckiej nienawiści, zostanie zniszczony przez samych Polaków!...".
Stało się jednak nie tak jak sobie wielu życzyło. Polonii już nie ma! Józef Wojciechowski sprzedał 100% udziałów - nowym właścicielem i natychmiastowo wybranym prezesem byłego zespołu z Konwiktorskiej został Ireneusz Król - a nowo powstały klub przybrał nazwę KP Katowice, co oznacza, że pierwszoligowy GKS Katowice pod nową nazwą KP Katowice zajmie miejsce warszawskiej Polonii w T-Mobile Ekstraklasie.
Zachowanie praw do nazwy, herbu i barw Polonii przez Wojciechowskiego daje jeszcze kibicom "Czarnych Koszul" nadzieję na reaktywację Polonii, która przy uzyskaniu zgody od PZPN mogła by wystartować w rozgrywkach IV ligi.

Admin dnia lipiec 17 2012 09:52:36 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 863 Czytań · Drukuj

M-GOL PARTNEREM KONKURSU
Zapraszamy do udziału w IV edycji konkursu Drużyna Neosport.pl. Zabawa polega na oddawaniu głosów na swój ulubiony klub przez jego sympatyków. W poprzednich edycjach konkursu Drużyna Neosport.pl udział wzięło około 2000 klubów oraz blisko 17000 fanów.
Konkurs jest całkowicie bezpłatny i jest kolejną edycją zorganizowaną dla kibiców drużyn występujących na co dzień od 3 ligi aż po C-klasę. Ligę Neosport.pl dla drużyn z 3,4 ligi oraz okręgówki, a także dla zespołów A, B, C-klasy oraz rozgrywek futsalowych, beachsoccerowych jak również zakładowych itp. podzielono na 2 kategorie tak by podnieść poziom rywalizacji pomiędzy poszczególnymi zespołami.
Do wygrania są dwa komplety 14 strojów piłkarskich (koszulki + spodenki + getry) marki Nike dla zwycięzców poszczególnych kategorii. Ale to nie wszystko! Dla drużyn, które zajmą 2 i 3 miejsce w każdej kategorii przygotowano odpowiednio 5 oraz 3 piłki. Pozostałe zespoły z miejsc 4-10 zostaną nagrodzone piłką ufundowaną przez organizatora konkursu firmę Neosport.pl. Dodatkowo dla osób, które wezmą udział w głosowaniu przygotowano bony towarowe o wartości 30 zł do wykorzystania na zakup obuwia w sklepie internetowym www.neosport.pl !
Wszelkie informacje na temat konkursu znajdują się na stronie internetowej organizatora Neosport.pl oraz pod adresem http://druzyna.neosport.pl/o-konkursie.htm
Zespół Neosport.pl
Admin dnia lipiec 17 2012 09:30:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 875 Czytań · Drukuj

TERMINARZE POZPN - JESIEŃ 2012

Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej Przygotował już wstępne terminarze rozgrywek płockich lig. Na początek można zapoznać się z układem gier w Płockiej Lidze Okręgowej oraz Płockiej Lidze Okręgowej Juniorów. Ostateczny terminarz zostanie zatwierdzony dopiero po ustaleniu godzin i terminów (sobota, niedziela) - a to należy już do gospodarzy spotkań mistrzowskich.
Po zapoznaniu się z proponowanymi terminami, kluby pełniące rolę gospodarza zawodów zobowiązane są ustalić ostateczne terminy oraz przesłać na piśmie (listem poleconym) w terminie nie krótszym niż 14 dni przed rozpoczęciem rundy rozgrywkowej organowi prowadzącymi rozgrywki (POZPN) oraz zainteresowanemu klubowi.
W przypadku nie przesłania powiadomienia w odpowiednim terminie, na gospodarza zawodów nałożona zostanie kara finansowa w wysokości 100 zł.

Terminarze w rozwinięciu wiadomości  >>> Nowe: Klasa A, Klasa A Juniorów, Klasa B, PLT U-16, PLTM U-14

Admin dnia lipiec 11 2012 20:29:02 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 3261 Czytań · Drukuj

Strona 75 z 145 << < 72 73 74 75 76 77 78 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ 03?r
185.191.171.xxx @ photogallery.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ photogallery.php
3.238.253.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.