KURS TRENERA UEFA B / INSTRUKTORA SPORTU W DYSCYPLINIE PIŁKA NOŻNA

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej podał informację o organizowanym kursie trenerskim. Szkolenie przeznaczone dla osób zainteresowanych kategorią TRENERA UEFA B / INSTRUKTORA SPORTU W DYSCYPLINIE PIŁKA NOŻNA.
Ze względu na duże zainteresowanie uczestnicy podzieleni zostaną na dwie grupy.

Komplet wymaganych dokumentów złożyć należy najpóźniej do dnia 5 grudnia b.r.
Informacje szczegółowe: Mazowiecki ZPN 22-827 58 74 lub szkolenie.mazowieckizpn@wp.pl

Pełna treść ogłoszenia o kursie >>>

Admin dnia listopada 29 2012 08:44:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1638 Czytań · Drukuj

POZPN OGŁASZA NABÓR NA SĘDZIÓW

Wydział Sędziowski POZPN rozpoczyna nabór na sędziów najpopularniejszej dyscypliny sportu w naszym kraju.

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 07.01.2013 r. na Stadionie Miejskim w Płocku, przy ul. Sportowej 1 o godzinie 17:30.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 502382330 - Sławomir Kacperski

_________________________
źródło: POZPN

Admin dnia listopada 29 2012 08:40:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1153 Czytań · Drukuj

OFERTA PRACY: Trener drużyny seniorów KS Stoczniowiec Płock

***OGŁOSZENIE  *** OGŁOSZENIE *** OGŁOSZENIE***
_______________________________________________

Klub Sportowy Stoczniowiec Płock poszukuje trenera I drużyny występującej w rozgrywkach Ligi Okręgowej.
Zgłoszenia (CV wraz ze zdjęciem) prosimy wysyłać na adres e-mail: stoczniowiec.plock@gmail.com  do 10.12.2012 r.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Pełna treść oferty w rozwinięciu newsa >>>

wojkos87 dnia listopada 26 2012 12:11:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1344 Czytań · Drukuj

WSPOMNIENIA Z JESIENI 2012

Pierwsza runda rozgrywek sezonu 2012/13 już praktycznie za nami. Do zakończenia pozostały jedynie dwie kolejki Ekstraklasy. Piłkarze udali się na zasłużony odpoczynek, choć niektóre zespoły wybrały się jeszcze na krótkie obozy mające na celu roztrenowanie i przygotowanie do przerwy zimowej.
Na niższych szczeblach rozgrywek pozostały już tylko wspomnienia jesieni i oczekiwanie na rundę rewanżową, która na pocieszenie już niedługo ... w marcu 2013 roku.
Staramy się przedstawiać krótkie podsumowania tegorocznych rozgrywek ligowych. Na pierwszy ogień poszła 3 liga łódzko-mazowiecka, w której występuje osiem mazowieckich zespołów. Kto jeszcze nie przeglądał tej statystyki może zobaczyć ją pod tym linkiem >>> III Liga
Do zimowych wspomnień dokładamy trochę zdjęć z mijającej rundy jesiennej. Zapraszamy >>>

Admin dnia listopada 26 2012 08:36:30 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1571 Czytań · Drukuj

PUCHARY NA MAZOWSZU ROZDANE

W dniu dzisiejszym rozegrano ostatni mecz finałowy okręgowych rozgrywek Pucharu Polski na Mazowszu. W ostatnim finale czwarto ligowa Victoria Sulejówek pokonała po serii rzutów karnych Spartę Jazgarzew. Piłkarze z Sulejówka do takich sytuacji zdążyli już przyzwyczaić siebie i swoich kibiców - w półfinale również pewniej wykonując jedenastki odprawili z kwitkiem młody zespół Polonii Warszawa. W Okręgu Warszawskim finał miał za zadanie wyłonić zdobywcę pucharu - gdyż awans do centralnych rozgrywek MZPN wywalczyło zgodnie z regulaminem dwóch finalistów.
Pierwszymi zdobywcami pucharu w swoim okręgu na Mazowszu były rezerwy płockiej Wisły, które już 3 października zwyciężyły w Czermnie miejscową Unię, reprezentantkę ligi okręgowej - 4:0.
Aż trzy spośród pięciu finałów rozstrzygały się dopiero po rzutach karnych.

24.11. 12:00 Sparta Jazgarzew - Victoria Sulejówek 1:1 (0:1) rz.k. 3:5
Piotr Francuz 90' - Wojciech Wocial 16'

_______________________________________________________________
Pozostałe mecze finałowe - Wszystkie rozgrywki Pucharu Polski 2012/13

Admin dnia listopada 24 2012 13:49:43 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1348 Czytań · Drukuj

SZLAGIER EKSTRAKLASY - FINAŁ PP MZPN
Wyniki, strzelcy 2012/13

Zimowa przerwa już coraz bliżej. Do zakończenia pozostały już praktycznie spotkania Ekstraklasy i kilka zaległości. Już w piątek zobaczymy szlagier w rozgrywkach polskiej piłki nożnej, a mianowicie konfrontację odwiecznych rywali Legii Warszawa i Widzewa Łódź.
Druga mazowiecka reprezentantka na najwyższym szczeblu rozgrywek Polonia Warszawa, zagra w sobotę z Zagłębiem Lubin.
Mazowiecki rodzynek na poziomie pierwszej ligi - Dolcan Ząbki zagra po raz ostatni w tym roku, a wszystko za sprawą zaległego spotkania z Miedzią w Legnicy. Początek meczu w niedzielę o godzinie 12:30.
Drugoligowcy zaległości już odrobili. Ostatni mecz rozegrano 21 listopada, a było to spotkanie bardzo istotne dla układu czołówki tabeli. Jeszcze niedawny lider - Wisła Puławy uległa Pelikanowi Łowicz 0:3 i to właśnie Pelikan stał się tym zespołem, któremu najmniej brakuje do ścisłej ligowej czołówki.
Mimo, że zgodnie z regulaminem PP MZPN dwa najlepsze zespoły awansują do rozgrywek centralnych, w sobotę odbędzie się mecz finałowy Pucharu Polski pomiędzy Spartą Jazgarzew i Victorią Sulejówek, który ma zadanie wyłonić zdobywcę pucharu w rozgrywkach warszawskich.
MZPN "pozamiatał" w tabeli czwartej ligi, przyznając dwa walkowery na niekorzyść Kasztelana Sierpc.

23.11. 20:45 Legia Warszawa - Widzew Łódź 1:0 (0:0)
Jakub Kosecki 48'
25.11. 12:30 Miedź Legnica - Dolcan Ząbki 3:2 (0:0)
Jakub Grzegorzewski 61', Daniel Tanżyna 66', Wojciech Łobodziński 81' - Mateusz Piątkowski 90' +1, 90' +4
25.11. 11:00 Mazowia Słubice - Olimpia Gozdowo 8:1 (1:0)
Radosław Balcerzak 6, Bartosz Kozłowski, Piotr Białas (rz.k. ) - samobójcza

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI
-
Obsada Sędziowska

Admin dnia listopada 23 2012 17:05:50 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1707 Czytań · Drukuj

PŁOCK CUP - ZAPROSZENIE NA III EDYCJĘ

W dniach 5-6 stycznia 2013 roku odbędzie się kolejna edycja turnieju piłkarskiego III PŁOCK CUP. Turniej, podobnie jak w latach ubiegłych, odbędzie się w hali sportowej w Płocku (osiedle Borowiczki), przy ul. Korczaka 10.
W III edycji turnieju weźmie udział 16 zespołów podzielonych na cztery grupy. Zmagania piłkarzy odbędą się w ciągu dwóch dni; pierwszego dnia (sobota) – faza eliminacyjna, drugiego dnia (niedziela) – rozgrywki finałowe. Eliminacje wyłonią ośmiu finalistów,
którzy w niedzielę 6 stycznia rozegrają swoje spotkania w dwóch grupach po cztery zespoły. Szansę gry o najwyższe trofeum będą miały te drużyny, które w grupach eliminacyjnych wywalczą dwa czołowe miejsca w każdej z grup.
Zwycięzca turnieju otrzyma nagrodę rzeczową w kwocie 2500 zł. Wpisowe do turnieju wynosi 600 zł (netto).
Liczba miejsc ograniczona
Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 606-102-873 oraz na stronie internetowej: www.plockcup.pl lub znajdź nas na www.facebook.com >>>

Admin dnia listopada 21 2012 17:36:50 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1239 Czytań · Drukuj

WIOSENNE KOLEJKI PŁOCKIEJ LO ODWOŁANE !!!

Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej informuje, iż ustalone terminy dwóch wiosennych kolejek Płockiej Ligi Okręgowej, które miały zostać rozegrane awansem w dniach 25 listopada i 2 grudnia zostały odwołane.
Liga Okręgowa rozpocznie więc rewanżową rundę rozgrywek zgodnie z wcześniejszymi założeniami, czyli w marcu 2013 roku (prawdopodobnie 16-17 marca).

Awansem rozegrany został jedynie mecz 17 kolejki pomiędzy Polonią Radzanowo i Amatorem Maszewo, oba zespoły będą miały termin wolny w drugiej wiosennej kolejce.
 

Rozgrywki POZPN wracają dopiero na wiosnę 2013!


 

Admin dnia listopada 20 2012 09:36:30 · Czytaj więcej · 2 Komentarzy · 1186 Czytań · Drukuj

III LIGA ŁÓDZKO-MAZOWIECKA ... KRÓTKIE PODSUMOWANIE

Dokładnie 17 listopada zakończyły się rozgrywki III Ligi Łódzko-Mazowieckiej. Skończyły by się tydzień wcześniej - jednak, jak doskonale pamiętamy złośliwa aura spłatała figla i trzynasta kolejka rozgrywana była na raty. Odrabianie zaległości przyniosło jedno bardzo niespodziewane rozstrzygnięcie. Mistrz Jesieni Legionovia pozwoliła wyjechać z Legionowa z kompletem punktów piłkarzom GKP Targówek, którzy tym samym zakończyli jesień świetną passą - czterech kolejnych zwycięstw, choć i tak w tej statystyce króluje aktualny lider z Legionowa, który wygrał osiem kolejnych pojedynków między pierwszą a ósmą kolejką, a pierwszymi, którzy zdołali ich pokonać byli piłkarze Ursusa Warszawa, kończący rozgrywki jesienne na wysokim - trzecim miejscu.
Wśród 16 zespołów 3 ligi, występuje osiem ekip z Mazowsza, które ku wielkiemu zadowoleniu kibiców zdominowały jesienne rozgrywki. Wśród czterech najlepszych drużyn, aż 3 mazowieckie. Legionovia liderem, Ursus na 3 miejscu, a tuż za nim Broń Radom. W dolnej strefie tabeli dwa mazowieckie kluby - jednak nie na ostatnich miejscach. Trzynastą pozycję zajmuje Mazur Karczew, a na 14 miejscu rewelacyjny jeszcze w poprzednim sezonie Orzeł Wierzbica.
O przewadze mazowieckich zespołów świadczy fakt zdobycia przez nie jesienią łącznie 184 punktów, podczas gdy ich rywale z regionu łódzkiego zgromadzili w tym samym okresie 157 punktów.
W sumie w pierwszej rundzie strzelono 330 goli, co daje średnią 2, 75 gola/mecz. 179 goli przypadło w udziale zespołom z Mazowsza, czyli w tej statystyce również Mazowsze górą!
Najskuteczniejszych napastników posiada mazowiecki lider - Legionovia - 30 zdobytych goli - najgorszą ofensywą pochwalić się mogą niestety dwa zespoły reprezentujące nasz region - Mazur Karczew i Start Otwock zdobyli razem tylko 18 bramek - równo po 9 na każdy zespół.

Więcej >>>

Admin dnia listopada 19 2012 12:17:26 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1206 Czytań · Drukuj

JESIENNE OSTATKI - ORZEŁ Z WISŁĄ NA ZAKOŃCZENIE
Wyniki, strzelcy 2012/13

W czwartek 15 listopada byliśmy świadkami zaległego pojedynku III ligi, w którym Legionovia (Mistrz Jesieni) uległa przed własną publicznością piłkarzom z Targówka 2:3, którzy zakończyli tegoroczne rozgrywki czwartym zwycięstwem z rzędu. W trzeciej lidze pozostało jeszcze sześć spotkań zaległej 13 kolejki.
W sobotę i niedzielę po raz ostatni w tym zobaczymy mecze 1 i 2 ligi, wśród których ważna konfrontacja dla płockiej Wisły. Pojedynek z Garbarnią zadecyduje o miejscu na koniec rozgrywek jesiennych. W tej grupie mecz na szczycie pomiędzy Puszczą Niepołomice i Wisłą Puławy.
Pozostałe ligi dogrywają zaległości. W północnej 4 lidze ostatnie spotkanie, a zmierzą się KS Łomianki z Błękitnymi Raciąż.  W grupie południowej pozostały jeszcze cztery zaległe mecze.
Zaległości odrabiać będą również w warszawskich okręgówkach, a także w płockiej LO. W płockiej Klasie A ostatni zaległy pojedynek z V kolejki pomiędzy Spartą Mochowo i Kasztelanem Białe Błoto.
Oprócz zaległych spotkań 13 kolejki Płockiej Ligi Okręgowej zobaczymy konfrontację Amatora Maszewo i Polonii Radzanowo - mecz XVII (wiosennej) kolejki rozegrane zostanie awansem.
W niedzielę czekają nas nie lada emocje w Hicie Kolejki Płockiej LO - Orzeł Goleszyn podejmuje Wisłę Duninów. Wynik tego spotkania zadecyduje o tym czy Wisła zdobędzie tytuł Mistrzów Jesieni i podtrzyma rewelacyjną passę spotkań wyjazdowych. Piłkarze z Duninowa w rozgrywkach ligowych po raz ostatni doznali porażki 11 listopada 2011 roku, czyli ponad rok temu - tym którym udało się ograć Wisłę byli właśnie zawodnicy Orła Goleszyn.

15.11. 13:30 Legionovia Legionowo - GKP Targówek 2:3 (1:1)
Kamil Tlaga 18', Hubert Kosim 84' - Dariusz Dadacz 42' (rz.k.), Kamil Mierzwiński 61', Łukasz Fijołek 83'
17.11. 16:00 Wisła Płock - Garbarnia Kraków 1:0 (0:0)
Łukasz Sekulski 90'
18.11. 13:00 Orzeł Goleszyn - Wisła Duninów 0:5 (0:3)
Grzegorz Zygmuntowicz 2, Kamil Samoraj 2, Rafał Rękawiecki 


_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI
-
Obsada Sędziowska

Admin dnia listopada 16 2012 08:13:18 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1846 Czytań · Drukuj

HISTORYCZNY REKORD HUTNIKA WARSZAWA

"... Wszyscy zapewne pamiętają o szokującej wiadomości, o nieprzyznaniu licencji dla trzecio ligowego Hutnika Warszawa, w związku z czym zespół musiał zostać wycofany do rozgrywek Klasy B. Tuż po otrzymaniu takich informacji prezes klubu Maciej Purchała oświadczył, że nie zamierza rezygnować z funkcji kierowania warszawskim zespołem i pozostanie tu na dobre i na złe. ..."
Tak zaczynał się artyluł zamieszczony niespełna miesiąc temu na stronach naszego serwisu.
Co zmieniło się od tej pory? Otóż w przypadku Hutnika nic wielkiego, no może poza ty, że ci. którzy mieli apetyty na rekordową wygraną z Nowym Marymontem - ostatnią drużyną w tabeli, która nie zdobyła jesienią nawet punktu, musieli zadowolić się skromnym zwycięstwem walkowerem. Rywale tak lawirowali, że w konsekwencji nie byli w stanie znaleźć odpowiedniego terminu na rozegranie meczu - w konsekwencji MZPN ukarał ich walkowerem - ukarał przy okazji kibiców Hutnika rządnych goli!
Warszawiacy zakończyli już rozgrywki i osiągnęli wynik, który mimo niskiego szczebla rozgrywek na zawsze zapisze się w kartach historii warszawskiego Hutnika. W 11 meczach zdobyli komplet (33 punkty) strzelając rywalom 119 goli - nie tracąc przy tym żadnego! Na dobrą sprawę uznać należy że strzelili 116 w 10 meczach - eliminując walkowera, który tylko popsuł statystyki. Najwyższy wynik w domu 22:0 (rekord w historii klubu), na wyjeździe 16:0.

Wyniki obecnego Hutnika możesz sprawdzić tu ...

O Hutniku słów kilka - link do poprzedniego artykułu z 23.10 >>>

Admin dnia listopada 13 2012 10:19:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1782 Czytań · Drukuj

Strona 69 z 145 << < 66 67 68 69 70 71 72 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
40.77.167.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
47.128.30.xxx @ news.php
47.128.30.xxx @ news.php
47.128.30.xxx @ news.php
47.128.30.xxx @ news.php
47.128.38.xxx @ news.php
44.221.70.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.