XIII TURNIEJ O PUCHAR PREZESA ORLĄT BABOSZEWO

Gminny Klub Sportowy "ORLĘTA" Baboszewo oraz Hala Sportowo-Widowiskowa w Baboszewie są organizatorami trzynastego już Turnieju Halowego o Puchar Prezesa Klubu Orlęta Baboszewo. Trzynasta edycja tej bardzo dobrze organizowanej od lat imprezy sportowej rozpoczyna się 3 lutego o godzinie 9:00, tradycyjnie w Hali Sportowo-Widowiskowej w Baboszewie. Tym razem organizatorzy zaprosili do udziału nieco inne zespoły niż ostatnio. Wystąpią: GLADIATOR Słoszewo, KORONA Szydłowo, JUTRZENKA Unieck, SPÓJNIA Mała Wieś, JASTRZĘBIE Płock (amatorska drużyna Futsalu), ORLĘTA Baboszewo, ORLĘTA II Baboszewo, KORONA Karolinowo, ISKRA Kozłowo, BULBEZ TEAM Bemowo.
Reprezentanci różnych poziomów rozgrywkowych, różnych stylów gry, amatorzy futsalu - przy takim zestawieniu rywalizujących zespołów dużo na pewno będzie się podczas tej imprezy działo.

Admin dnia stycznia 30 2013 07:06:07 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1353 Czytań · Drukuj

TURNIEJ O PUCHAR PREZESA POZPN 2-3 LUTEGO 2013

W dniu 21 stycznia 2013 roku zostały rozlosowane grupy Halowego Turnieju Seniorów w piłce halowej o Puchar Prezesa POZPN 2013. Organizatorem turnieju jest Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej, współorganizatorem Miejski Zespół Obiektów Sportowych J.B. w Płocku. Turniej odbędzie się w dniach 2-3 lutego. Do zawodów zgłosiły się 22 drużyny reprezentujące kluby zrzeszone w Płockim Okręgowym Związku Piłki Nożnej. Tegoroczny turniej rozgrywany będzie w trzech halach sportowych. Turnieje eliminacyjne w sobotę 2 lutego w Drobinie i Łącku, finałowy w Borowiczkach.
Info: pozpn.plo.pl >>> Układ grup

Admin dnia stycznia 28 2013 07:23:34 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1496 Czytań · Drukuj

PUCHAR DLA SKRWY ŁUKOMIE

Na zewnątrz silny mróz a w hali sportowej w Małej Wsi gorąco od emocji, które podczas niedzielnego turnieju towarzyszyły uczestnikom aż do samego końca. W Zimowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej wzięło udział sześć zespołów. Rozegrały ze sobą spotkania systemem "każdy z każdym" - mecz trwał 15 minut - a o końcowej klasyfikacji decydowały zasady takie jak podczas rozgrywek ligowych. W przypadku tej samej ilości zdobytych punktów wyżej klasyfikowano zespół, który lepszy był w bezpośredniej rywalizacji.
Zwycięstwo w turnieju odniosła Skrwa Łukomie, która nie doznała porażki, remisując jedynie dwa spotkania z bezpośrednimi kandydatami do zwycięstwa. Losy turnieju mogły zmienić się w ostatnim meczu. Mająca jeden punkt mniej od Skrwy - Wkra Sochocin musiała wygrać z Huraganem Bodzanów, niestety rozdający w ostatnim pojedynku karty Huragan, pokonał Wkrę 5:1, która ostatecznie zajęła drugie miejsce dzięki zwycięstwu w bezpośrednim meczu z gospodarzem turnieju Spójnią Mała Wieś.

Wyniki turnieju >>>

Admin dnia stycznia 27 2013 14:47:22 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1752 Czytań · Drukuj

KASZTELAN SIĘ ODRADZA ...

Informacja ze strony Kasztelana Sierpc: " ... W ostatnich dniach odbyło się spotkanie zarządu klubu z sierpeckimi biznesmenami. Na zebraniu było obecnych ok. 30 osób m.in: Adam Lipiński, Zbigniew Długokęcki, Adam Malinowski, Krzysztof Stręciwilk oraz Adam Bilicki. Podczas spotkania ustalono, że wszystkie dotychczasowe długi Kasztelana zostaną spłacone, a na zebraniu 11 lutego obecny zarząd poda się do dymisji i zostanie wybrany nowy. Tak więc Kasztelan w rundzie wiosennej będzie nadal występował w IV lidze. ... "

Admin dnia stycznia 26 2013 14:42:55 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1378 Czytań · Drukuj

OSTATNI RAZ NA ŚNIEGU?

Na najbliższy weekend zaplanowano już znacznie więcej pojedynków kontrolnych. Już niemal wszystkie zespoły rozpoczęły przygotowania do wiosennych rozgrywek i coraz więcej z nich decyduje się na rozgrywanie spotkań na świeżym powietrzu, tym bardziej, że aura raczej powinna w ten weekend sprzyjać - kilkustopniowy mróz - po niedzieli nadciąga , zgodnie z prognozami, potężna odwilż i boiska staną się raczej nieosiągalne, poza oczywiście sztucznymi.

Pozostają jeszcze turnieje halowe. Najbliższe czekają nas 27 stycznia w Małej Wsi, 2 lutego w Baboszewie, 2 i 3 lutego Turniej Prezesa POZPN w trzech halach - Łąck, Drobin i Borowiczki.
Ciekawie zapowiadające się mecze sparingowe:

26.01 Broń Radom - Avia Świdnik 2:2 (1:0)
Wojciech Kupiec 28', Mikołaj Chamerski 90' - Michał Jeleniewski 58', Krystian Joć 70'
26.01 Gryf Wejherowo - Wisła Płock 0:2 (0:2)
Łukasz Sekulski 5', 10'
26.01 Pogoń Siedlce - Stomil Olsztyn 1:1 (0:0)
Krystian Wójcik 33' - Artur Siemaszko 54'

Pozostałe sparingi >>>

Admin dnia stycznia 26 2013 08:11:13 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2142 Czytań · Drukuj

DOKĄD PŁYNIE BZURA?

W ciągu ostatnich kilku dni bardzo dużo wydarzyło się w sochaczewskim sporcie, głownie w kwestii ratowania IV Ligi dla Sochaczewa. Będąca do tej pory w nienajlepszej kondycji Bzura, jak się okazuje ma ogromne szanse dzielnie powalczyć o czwarto ligowy byt.
Co takiego wydarzyło się w Sochaczewie? Otóż jak informuje sochaczewskisport.pl za zmianami stoi osoba Daniela Dudka, który obiecał kilka zasadniczych zmian - przyczyniła się do tego również decyzja wieloletniego, zasłużonego dla klubu Prezesa Józefa Szajewskiego, który złożył dymisję.
W poprzednim tygodniu propozycję objęcia posady trenera otrzymał doskonale znany w sochaczewskiej piłce Andrzej Grzybowski, ostatecznie jednak z tej propozycji zrezygnował, a za sprawą Daniela Dudka nowym trenerem będzie najprawdopodobniej Jacek Cyzio, dobrze znany były piłkarz (grał m.in. w Pogoni Szczecin, Legii Warszawa, Zagłębiu Lubin), od 2004 roku trener (Okęcie Warszawa, Pelikan Łowicz, Ostrovia Ostrów Maz., Start Otwock, KS Łomianki).
Wiele wskazuje na to, że propozycję gry w Bzurze mogą otrzymać wyróżniający się piłkarze Orkanu Sochaczew - wiązałoby się to jednak z prawdopodobnym wycofaniem tej drużyny z rozgrywek warszawskiej ligi okręgowej. Czy dojdzie do takiej sytuacji? Jeśli tak to tylko dlatego, że w Sochaczewie marzy się utrzymanie IV Ligi, ale czy za wszelką cenę? Piłkarze Bzury pod wodzą nowego trenera rozpoczynają przygotowania 26 stycznia o godz. 17.15 (boisko Orlik , ul. Chopina).
__________________________________________________________________________
Artykuł na podstawie informacji zawartych na stronach www.sochaczewskisport.pl

Admin dnia stycznia 25 2013 06:47:43 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1383 Czytań · Drukuj

KORONA WEJSCE OBRONIŁA TYTUŁ

Osiem zespołów rywalizowało w XXI Turnieju Halowym o Puchar Wójta Gminy Sochaczew. Dwudziesta pierwsza edycja turnieju rozegrana została w niedzielę 20 stycznia w Hali Sportowej Gimnazjum nr 2 w Sochaczewie.
Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach - systemem każdy z każdym. W finałach grały ze sobą zespoły które zajęły odpowiednie miejsca w grupach - o siódme miejsce ostatnie zespoły, o piąte drużyny z trzecich miejsc, a po dwie najlepsze ekipy stworzyły pary półfinałowe, które wyłoniły finalistów.
Zwycięstwo i obrona tytułu sprzed roku przypadło w udziale Koronie Wejsce.
Jak informuje sochaczewskisport.pl : "... zwycięzca wzmocniony był braćmi Trakul i Patrykiem Pomianowskim, zawodnikami drugoligowego Pelikana Łowicz. W Unii wystąpił Marek Wydra, bramkarz czwartoligowych Błękitnych Łowicz, zaś w ekipie z Kampinosu zagrali m.in. Kamil Celeda i Patryk Szewczyk z Bzury Chodaków..."

Wyniki >>>

Admin dnia stycznia 25 2013 06:28:09 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1581 Czytań · Drukuj

ŚRODA NIE DLA POLONII

Pierwszy w tym roku termin sparingów w środku tygodnia i kolejna potyczka z zimową aurą. Nie ma się w sumie co dziwić, rozpoczął się przecież czwarty tydzień stycznia, czyli prawdziwy środek kalendarzowej zimy.
Nie odbyło się dziś spotkanie pomiędzy Świtem Nowy Dwór i Huraganem Wołomin, a zapowiadało się bardzo interesujące widowisko.
Wczoraj przebywająca na zgrupowaniu na Cyprze warszawska Legia rozegrała mecz kontrolny z FC Aarau. Dziś pozostałę mecze.

22.01
Legia Warszawa - FC Aarau 4:2 (0:1)
Dominik Furman 49', Michał Efir 54', 71', Rafał Wolski 72' - Dante Senger 15', Goran Antic 69'
23.01 Polonia Warszawa - Wisła Płock 1:3 (1:2)
Konrad Wrzesiński 6' - Bartłomiej Sielewski 28', Łukasz Sekulski 44', Daniel Mitura 76'
23.01 Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk 0:4 (0:2)
Paweł Buzała 4', 22', Mateusz Machaj 72', Piotr Wiśniewski 77'

Pozostałe środowe sparingi >>>

Admin dnia stycznia 23 2013 18:36:13 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1794 Czytań · Drukuj

SPARINGI - 19 STYCZNIA

Sobota 19 stycznia, to już trzeci w tym roku termin rozgrywania spotkań kontrolnych. Jak to często bywa w zimowych miesiącach, nie zawsze chęci idą w parze ze sprzyjającą aurą - dziś podgoda nie pozwoliła na rozegranie sparingu pomiędzy Nadnarwianką Pułtusk i młodzieżowym zespołem Polonii Warszawa. Pozostałe test-mecze odbyły się i zanotowano w nich następujące wyniki:

19.01 Lechia Gdańsk - Wisła Płock 1:1 (0:0)
Piotr Grzelczak 55' - Łukasz Sekulski 78'
19.01 GKS Bełchatów - Dolcan Ząbki 1:3 (0:2)
Damian Szymański 68' - Bartosz Wiśniewski 10', 35', Rafał Wiśniowski 80'
19.01 Znicz Pruszków - Świt Nowy Dwór 4:0 (0:0)
Bartosz Niksiński 52', Daniel Nawrocki 55', Adrian Paluchowski 79', Dawid Jankiewicz 84'

Pozostałe sobotnie sparingi >>>

Admin dnia stycznia 19 2013 18:05:36 · Czytaj więcej · 2 Komentarzy · 2050 Czytań · Drukuj

SENIORZY KASZTELANA SIERPC SZUKAJĄ KLUBÓW

Na poniedziałkowym spotkaniu piłkarzy z zarządem klubu podjęto decyzję o wycofaniu Kasztelana Sierpc z rozgrywek IV Ligi Północnej. Oznacza to, że sierpeccy seniorzy nie przystąpią do rozgrywek rundy wiosennej IV ligi.

Klub nie zniknie jednak z piłkarskiej mapy Mazowsza, pozostaną bowiem sekcje młodzieżowe Kasztelana, które kontynuować będą występy w swoich klasach rozgrywkowych.
Jak informuje serwis internetowy Kasztelana, "... głównym powodem wycofania drużyny Seniorów z rozgrywek są problemy finansowe klubu..."

Zarząd Klubu ma zamiar zgłosić zespół seniorski w sezonie 2013/14 do rozgrywek Płockiej Klasy "A".

Admin dnia stycznia 15 2013 13:13:41 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1499 Czytań · Drukuj

CZEGO NAM ŻYCZY PREZES MZPN ?

Otwieramy rok 2013 – kolejny czas nadziei na poprawę stanu naszej ukochanej dyscypliny – piłki nożnej.

Mazowsze od zawsze jest wylęgarnią piłkarskich talentów; należy więc utrzymać dotychczasowe działania związkowej centrali PZPN na odcinku dotacji finansowych dla Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży dla klubów osiągających najlepsze wyniki z młodzieżą. To tu zaczynają się wielkie piłkarskie kariery. Przydałoby się też lepsze wsparcie przy wyposażeniu i inwestycjach związków regionalnych, czyli zwiększenie dotacji celowych z przeznaczeniem na szkolenie młodzieży w terenie.

Więcej >>>

Admin dnia stycznia 15 2013 12:35:23 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1441 Czytań · Drukuj

Strona 66 z 145 << < 63 64 65 66 67 68 69 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
47.128.41.xxx @ news.php
47.128.98.xxx @ news.php
47.128.32.xxx @ news.php
47.128.96.xxx @ news.php
156.59.198.xxx @ news.php
44.214.187.xxx @ news.php
3.235.182.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.