MECZE KONTROLNE ...

W środę, w cieniu rywalizacji o Ligę Mistrzów mogliśmy być świadkami pojedynków sparingowych. W rozwinięciu tej informacji przedstawiamy środowe wyniki.
Przygotowujące się do rozgrywek 4 ligi Mazur, Amator i Błękitni wysoko ograli swoich rywali, aplikując im w sumie 21 goli. Najwyższe zwycięstwo odnotowali piłkarze Błękitnych Gąbin, gromiąc występujący w Płockiej Lidze Okręgowej Świt Staroźreby - 8:0.
Kolejny sparing przegrała Nadnarwianka Pułtusk. Tym razem musiała uznać wyższość MKS-u Ciechanów, który w tym sezonie zajął jej miejsce w IV Lidze.
Przypominamy przy okazji, że przegląd sparingów, nie tylko z tego lata, a także z sezonów poprzednich dostępny jest w menu pod zakładką sparingi.

Błękitni Gąbin - Świt Staroźreby 8:0 (4:0)
Tomasz Uniszkiewicz 15', Bartłomiej Dębicki 30', Radosław Wiśniewski 33', Krzysztof Różycki 44', Jakub Kustra 57', 83', Krystian Sokołowski 69', 79'

Nadnarwianka Pułtusk - MKS Ciechanów 0:2 (0:1)
Damian Matusiak 42', Bartosz Mroczek 90' +3

Pozostałe wyniki w dalszej części wiadomości ...

Admin dnia sierpień 01 2013 07:58:32 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 963 Czytań · Drukuj

... JEDNAK BEZ SOKOŁA
Przez kilka dni po opublikowaniu

Przez kilka dni po opublikowaniu artykułu na temat problemów Sokoła Przytyk trwała błoga cisza. Jak to zwykle bywa - przed burzą.
Opierając się na informacjach z Przytyka można było myśleć, o najgorszym scenariuszu, który niestety, zgodnie z najnowszymi doniesieniami - sprawdził się.
Sokół Przytyk, który nie tak dawno w pojedynkach barażowych wyeliminował Wisłę Duninów i wywalczył awans do IV Ligi wycofał się z udziału w rozgrywkach i zawiesił swoją działalność.
Powód takiej decyzji to oczywiście brak środków finansowych na udział w IV Lidze - a o tym mówiło się już od dawna. Okazało się, iż budżet gminny jest zbyt niski by sfinansować Orła na wyższym poziomie rozgrywkowym.
Oficjalne pismo w tej sprawie wysłano już do centrali, a zawodnicy Sokoła otrzymali karty zawodnicze i wolność wyboru przynależności klubowej w zbliżającym się sezonie.
Próbowaliśmy już wcześniej dowiedzieć się co by było gdyby? Okazuje się, że decyzję w tej sprawie musi podjąć w trybie natychmiastowym Mazowiecki ZPN.

Admin dnia lipiec 31 2013 08:13:15 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 995 Czytań · Drukuj

PUCHAR POLSKI W OKRĘGU WARSZAWSKIM

Mazowiecki Związek piłki nożnej również dokonał losowania pierwszych dwóch rund Pucharu Polski, które rozegrane zostaną 28 sierpnia i 11 września.
W pierwszej rundzie zagrają zespoły z niższych lig. Na zwycięzców czekają już rozstawione drużyny warszawskich okręgówek.

W rozwinięciu wyniki losowania...

Admin dnia lipiec 31 2013 08:10:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1041 Czytań · Drukuj

LOSOWANIE PUCHARU POLSKI POZPN

W dniu dzisiejszym w Siedzibie Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej dokonano losowania Par Pucharu Polski na szczeblu Okręgu Płockiego.
Pierwsza runda odbędzie się w dniu 14 sierpnia. Początek spotkań o godzinie 18:00, a wystąpi w niej 18 zespołów. Na zwycięzców par pierwszej rundy czeka sześć rozstawionych zespołów.
Mecze drugiej rundy rozegrane zostaną 28 sierpnia, ćwierćfinały 11 września, półfinały 25 września -  Wielki Finał 2 października 2013.
Los okazał się najłaskawszy dla piłkarzy Amatora Maszewo, którzy jako zespół rozstawiony mieli wystąpić dopiero od drugiej rundy - jak się okazało zaczną od ćwierćfinałów, jako, że w wyniku losowania zdobyli w II rundzie Wolny Los.

Wyniki losowania w rozwinięciu newsa...

Admin dnia lipiec 30 2013 17:24:30 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1237 Czytań · Drukuj

ŻAR SPARINGÓW

Nowy sezon w niższych ligach już wkrótce. Zespoły korzystając z wolnych weekendów rozgrywają więc mecze towarzyskie. Tradycją już się stacje, że aura często płata figle.
Nie inaczej było i tym razem - na sam weekend zagościły bowiem upały, które jednak nie przeszkodziły w rozgrywaniu spotkań kontrolnych.
Jedne z ciekawszych sparingów...

Bzura Chodaków - Błękitni Gąbin 3:1 (2:0)
testowany 10', 36', Kamil Borkowski 79' - Tomasz Uniszkiewicz 77'

Mazur Gostynin - Polonia '95 Warszawa 1:3 (0:0)
Damian Surmak 73' - Marcin Kluska 53', 80', Mateusz Weśniuk 71'

Pozostałe wyniki w rozwinięciu newsa ...

Admin dnia lipiec 29 2013 12:04:02 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 969 Czytań · Drukuj

INAUGURACJA W 1 I 2 LIDZE
Wyniki, strzelcy 2013/14

Po pucharowych emocjach ponownie czas na rozgrywki ligowe. Tydzień temu pasjonowaliśmy się pierwszą kolejką w wykonaniu drużyn T-Mobile Ekstraklasy, a już w ten weekend, dołączają zespoły z jej zaplecza oraz drugoligowcy.
Legioniści po świetnym starcie z Widzewem, wyjeżdżają na mecz z Pogonią Szczecin. W pierwszej lidze natomiast pierwszy po awansie bój "Nafciarzy" - na pierwszy ogień idzie Miedź Legnica - to spotkanie w sobotę o 15:45.
Drugoligowcy też zagrają w ten weekend, a wśród nich cała piątka naszych reprezentantów. Pogoń Siedlce, Legionovia i Znicz Pruszków przywitają rozgrywki przed własnymi kibicami, natomiast Radomiak i Świt Nowy Dwór zaczynają od wyjazdów.
Na inaugurację życzymy kompletu punktów wszystkim naszym zespołom.

27.07. 15:45 Wisła Płock - Miedź Legnica 2:2 (0:2)
Janusz Dziedzic 55' (rz.k.), Marcin Krzywicki 59' - Jakub Grzegorzewski 7', 10'

27.07. 17:30 Legionovia Legionowo - Wisła Puławy 1:2 (0:0)
Paweł Tomczyk 56' (rz.k.) - Konrad Nowak 68' (rz.k.), Jarosław Niezgoda 90'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia lipiec 26 2013 16:36:59 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1031 Czytań · Drukuj

LWÓWIANKA ZAPRASZA

Pełna treść w rozwinięciu newsa

Admin dnia lipiec 24 2013 09:53:41 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1038 Czytań · Drukuj

SEZON 2013/14 ROZPOCZĘTY
Wyniki, strzelcy 2013/14

Zaczynamy nowy sezon piłkarski 2013/14. Tradycyjnie na inaugurację emocjonujemy się pojedynkami piłkarskiej Ekstraklasy. Zgodnie z nowym terminarzem ogłoszonym przez PZPN - pierwszym pojedynkiem nowego sezonu ma być konfrontacja Zagłębia Lubin i Pogoni Szczecin. Mazowieccy kibice po raz pierwszy w nowym sezonie zobaczą Legionistów zobaczą w sobotę - 20 lipca. O godzinie 18:00 rozpocznie się pojedynek z Widzewem Łódź.
Po ostatnich zawirowaniach z licencjami w Ekstraklasie pozostał nam tylko jeden zespół - warszawska Legia. Jednak miejmy nadzieję, że dzięki niej mazowieccy kibice przeżyją w tym sezonie niezapomniane chwile.

20.07. 18:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź 5:1 (2:0)
Miroslav Radovic 3', Jakub Rzeźniczak 40', Michał Kucharczyk 52', 57', Patryk Mikita 87' - Łukasz Staroń 59'

Admin dnia lipiec 19 2013 21:17:04 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1031 Czytań · Drukuj

IV LIGA NIE DLA SOKOŁA?

Niezbyt ciekawe informacje docierają z obozu niedawnego rywala duninowskiej Wisły. Jeśli sprawdzi się to co przepowiada serwis internetowy Sokoła Przytyk, zespół w nowym sezonie nie wystąpi w IV Lidze - powód? - Jak zwykle fundusze.
Po zwycięskich barażach z Wisłą Duninów, zespół bez problemu awansował w szeregi czwartoligowców.
Oto, czego dowiedzieliśmy się ze strony internetowej Sokoła:
".... Sokół nie tak dawno cieszył się z awansu do IV ligi (HISTORYCZNEGO AWANSU!!!), a już dzisiaj stało się niemal pewne, że ten klub w niej nie wystąpi. Więcej informacji po kliknięciu więcej..

Sytuacja Sokoła jest niezwykle skomplikowana. Klub który wywalczył historyczny awans do IV ligi może w niej nie zagrać. Działacze, sztab szkoleniowy oraz zawodnicy w ogóle nie rozumieją obecnej sytuacji, gdyż cel od samego początku był jasny: Awans do IV ligi. W wywiadzie dla echa dnia trener Piotr Witkowski: Walczyliśmy o czwartą ligę, bo mieliśmy zapewnienia ze strony władz gminy, że otrzymamy pomoc. Tymczasem usłyszeliśmy, że tej pomocy nie będzie. Pieniędzy nie starczy nam na rundę jesienną, bo czwarta liga jest droższa. Co w tej sytuacji dalej poczną władze gminy, a także działacze Sokoła? mamy tylko nadzieję, że nasza gmina wykorzysta taką szansę na swoją promocję grając w IV lidze!!

Miejmy nadzieję, że wszystko skończy się pomyślnie i ugodowo. A jak na razie Sokół ,,żyje" zgodnie z cytatem: ,,Gdy nie masz drogi, to jest to droga. Gdy nie masz ograniczeń, to jest to ograniczenie." (Bruce Lee). ..."

Jakie będą efekty tej ewentualności? Czy MZPN zmieni terminarze IV Ligi i zmniejszy ją do 17 zespołów, czy utrzyma się w takiej sytuacji Kasztelan Sierpc, czy może awansuje Wisła Duninów? To są pytania, które miejmy nadzieję wkrótce znajdą odpowiedź.
__________________________
Źródło: Sokół Przytyk

 

Admin dnia lipiec 19 2013 00:00:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 828 Czytań · Drukuj

CO Z TERMINARZAMI?

Powoli rozbudowuje się część serwisu poświęcona terminarzom na nowy sezon 2013/14. Dostępne są już od dawna terminarze Ekstraklasy i I Ligi. Możecie również sprawdzić kto z kim zagra w II Lidze Wschodniej.
Kilka dni temu Mazowiecki Związek Piłki Nożnej opublikował oficjalne terminarze obu grup IV Ligi oraz obu grup warszawskiej okręgówki. O tym też już od kilku dni możecie przeczytać w naszym serwisie. Jeśli ktoś zainteresowany jest niższymi warszawskimi klasami, czyli A i B - zapraszamy na stronę internetową MZPN.
Z publikowanych na na szych łamach lig, dowiemy się także o Lidze Okręgowej Ciechanowsko - Ostrołęckiej.
Czekamy jeszcze na dane dotyczące III Ligi Łódzko - Mazowieckiej oraz terminarze Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej - te już niebawem.

____________________________________________
Wszystkie terminarze znajdziecie pod tym linkiem.

Admin dnia lipiec 16 2013 19:28:52 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 885 Czytań · Drukuj

PIŁKARSKIE PRZEDSZKOLE - UKS MDK PŁOCK

"UKS MDK Płock działający przy Młodzieżowym Domu Kultury w Płocku ogłasza nabór chłopców z rocznika 2009 do Piłkarskiego Przedszkola MDK, a także dziewcząt z rocznika 1999 i młodszych.
Jeśli Twoje dziecko przejawia zainteresowania sportowe, a rodzącą się w nim pasją jest piłka nożna, zapraszamy od września 2013 do MDK na nasze zajęcia!!! Szczegóły u trenera pod nr telefonu 791332324 lub na stronie uksmdkplock

Chłopcy z MDK to obecni (sezon 2012/2013 rocznik 2000) i wielokrotni mistrzowie POZPN, zwycięzcy ubiegłorocznej Orlen Płockiej Ligi Orlik U-11, a także Halowi Mistrzowie Warszawy z 2012, a oprócz rozwijania swych umiejętności piłkarskich zawsze super się bawią w duchu fair play, idei wychowania przez sport i korczakowskiej pedagogiki i są jedną rodziną, bo Drużyna to Rodzina!!!"

Admin dnia lipiec 12 2013 10:40:58 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 885 Czytań · Drukuj

Strona 53 z 145 << < 50 51 52 53 54 55 56 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
40.77.167.xxx @ weblinks.php
185.191.171.xxx @ shoutbox_archi...
185.191.171.xxx @ photogallery.php
185.191.171.xxx @ mini.php
185.191.171.xxx @ calendar.php
185.191.171.xxx @ search.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ profile.php
3.236.209.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.