ŚRODOWE SPOTKANIE Z ROZGRYWKAMI LIGOWYMI
Wyniki, strzelcy 2013/14

Często w tym sezonie przyjdzie nam emocjonować się rozgrywkami ligowymi w środku tygodnia. Wszystko za sprawą rozszerzenia lig i zwiększenia ilości kolejek. Już 14 sierpnia zobaczymy po raz drugi w akcji zespoły występujące w III Lidze Łódzko-Mazowieckiej, uczestników rozgrywek IV Ligi Mazowieckiej oraz drużyny grające na szczeblu warszawskich okręgówek.
Inauguracja rozgrywek nastąpi w trzech kolejnych mazowieckich okręgach: siedleckim, radomskim i ciechanowsko-ostrołęckim.
Po raz kolejny zapowiada się mnóstwo ciekawych spotkań. My wybraliśmy trzy, które naszym zdaniem będą arcyciekawe.

14.08. 17:00 Omega Kleszczów - Żyrardowianka Żyrardów 3:3 (1:2)
Hubert Górski 23' (rz.k.), 65' (rz.k.), Szymon Piotrowski 48' - Konrad Rudnicki 15', samobójczy 45', Paweł Jakóbiak 77' (rz.k.)

14.08. 17:00 Bzura Chodaków - KS Łomianki 1:3 (1:1)
Konrad Kuśmider 21' - Daniel Ziąbski 10', Paweł Madej 60', Oskar Iwan 85'

14.08. 17:30 Mazur Gostynin - Amator Maszewo 1:0 (1:0)
Rafał Wilamowski 12'

Pozostałe wyniki w rozwinięciu....

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia sierpnia 13 2013 18:29:27 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2478 Czytań · Drukuj

TERMINARZ PŁOCKIEJ OKRĘGÓWKI SENIORÓW I JUNIORÓW

Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej opublikował pierwsze jesienne terminarze. Na chwilę obecną wiemy już dokładanie kto z kim i kiedy zagra mecze mistrzowskie w Płockiej Lidze Okręgowej oraz Płockiej Lidze Okręgowej Juniorów.

Klikając na obrazku uzyskacie dostęp do wszystkich terminarzy...

UWAGA! TERMINARZE ZOSTAŁY ZMIENIONE W ŚRODĘ - 14 SIERPNIA. PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z NOWYMI!

Admin dnia sierpnia 13 2013 15:46:49 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1586 Czytań · Drukuj

ZACZYNAMY W NIŻSZYCH LIGACH
Wyniki, strzelcy 2013/14

Na tą chwilę czekało wielu kibiców. Rozpoczynają się rozgrywki sezonu 2013/14 w niższych ligach na Mazowszu. Zobaczymy już trzecio i czwarto ligowców - rozpoczną również ligowe zmagania obie warszawskie okręgówki.
Ciekawi jesteśmy wszyscy jak uda się rozpocząć sezon beniaminkom w poszczególnych grupach. Najtrudniejsze zadania czeka Żyrardowiankę. Popularna "Żyrka" rozpoczyna od wyjazdowej potyczki z piątym zespołem minionych rozgrywek - Lechią Tomaszów Mazowiecki.
W południowej grupie IV Ligi już dziś (piątek - 9 sierpnia), Ożarowianka podejmie spadkowicza z III Ligi - Orła Wierzbicę, a w sobotę - w grupie północnej Amator Maszewo zmierzy się z Mławianką.
Ubiegłoroczny postrach warszawskiej Klasy B - Hutnik Warszawa na początek postara się zachwycić swoich fanów interesującym pojedynkiem z Mazurem Radzymin.
Mnóstwo będzie się działo - zatem zapraszamy na trybuny.

09.08. 18:00 Ożarowianka Ożarów - Orzeł Wierzbica 0:0

10.08. 11:00 Amator Maszewo - Mławianka Mława 1:2 (1:0)
Marek Muszyński -

11.08. 11:00 Lechia Tomaszów - Żyrardowianka Żyrardów 4:1 (3:1)
Klaudiusz Król 20', Mateusz Milczarek 22', Grzegorz Piechna 39', Kamil Szymczak 71' - Łukasz Pakos 15'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia sierpnia 09 2013 13:29:05 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2077 Czytań · Drukuj

SPARINGOWE OSTATKI

Większość klubów przystąpiła już do rozgrywek o ligowe punkty. Ci, którzy na inaugurację jeszcze czekają znajdują się w ostatniej fazie przygotowań i rozgrywają jedne z ostatnich pojedynków kontrolnych tego lata.
Wczoraj w Brochowie odbyło się bardzo interesujące spotkanie pomiędzy miejscowym Tajfunem i Huraganem Bodzanów, które zakończyło się remisem 2:2. Mecz trwał zaledwie 75 minut ze względu na silną burzę, jaka rozpętała się w okolicach brochowskiego stadionu.
Dziś (w sobotę) festiwal goli w sparingu pomiędzy Wkrą Bieżuń i Kasztelanem Białe Błoto. W pojedynku zanotowano remis 6:6,  a gole dla Kasztelana strzelali: Piotr Wiśniewski 3, Marcin Kądalski, Sebastian Sławiński i Radosław Kaniecki.

Wyniki będą uzupełniane na bieżąco....

Live Sport   

Admin dnia sierpnia 09 2013 13:00:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1381 Czytań · Drukuj

CIĄG DALSZY SPOTKAŃ KONTROLNYCH

Dla większości klubów to już ostatnie pojedynki testowe przed nowym sezonem rozgrywkowym. W sobotę, a nawet w piątek nastąpi inauguracja w czwartych ligach i warszawskich okręgówkach. W piątek świeżo upieczony czwartoligowiec z Ożarowa zmierzy się ze spadkowiczem z III ligi - Orłem Wierzbica. Początek meczu o 18:00.
Póki co, trwają sparingi i swój ostatni Ożarowianka niespodziewanie przegrała. Zwyciężył natomiast inny beniaminek IV ligi. PKS Radość gładko ograł Partyzanta Leszno.

Wyniki będą uzupełniane na bieżąco....

Partyzant Leszno - PKS Radość 0:4 (0:2)
Łukasz Rossa 2, Mariusz Boniec, Dominik Dukalski

Admin dnia sierpnia 07 2013 06:58:30 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1450 Czytań · Drukuj

PŁOCKI OZPN - AWANSE, SPADKI .... LICENCJE

W poniedziałek wieczorem obradował Zarząd Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Jedną z najistotniejszych decyzji jest uchwała dotycząca awansów i spadków w płockich ligach w rozpoczynającym się wkrótce sezonie 2013/14.

Nie zmieniono również daty startu rozgrywek, LO rusza więc 24 sierpnia, a pozostałe ligi - 1 września.
Zajmowano się również sprawami licencyjnymi i tu okazało się, że kilka klubów tych licencji nie otrzymało. Przysługuje im natomiast prawo odwołania się od tej decyzji w terminie 14 dni, licząc od 3 sierpnia.
Czekając z niepokojem na terminarze, musimy liczyć się z tym, że ten czas się jeszcze wydłuży - stąd też zapewne wziął się fakt, że nie będzie wcześniejszej, o tydzień inauguracji.
 Szczegóły w rozwinięciu....

Admin dnia sierpnia 05 2013 22:43:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2370 Czytań · Drukuj

TOWARZYSKO TEŻ GRAJĄ ...

Sparingi powoli czas kończyć... i tak też się dzieje. To już ostatni sparingowy weekend dla trzecioligowców, zespołów występujących w czwartej lidze oraz drużyn z warszawskich okręgówek. Wszystkie wymienione ligi rozpoczynają bowiem start nowego sezonu w dniach 10-11 sierpnia.
Uczestnicy rozgrywek w Ciechanowie, Radomiu i Siedlcach skorzystać będą mogli jeszcze z jednego weekendu - tam początek sezonu w ligach okręgowych zaplanowano na środę - 14 sierpnia.
Najpóźniej - 24 sierpnia rozpoczyna rozgrywki płocka LO - przed zespołami z tego rejonu sporo jeszcze czasu przygotowania i szlifowanie formy.
Przypominamy przy okazji, że przegląd sparingów, nie tylko z tego lata, a także z sezonów poprzednich dostępny jest w menu pod zakładką "Sparingi".

Wyniki będą uzupełniane na bieżąco....

Błękitni Gąbin - Wisła II Płock 2:1 (1:0)
Krzysztof Różycki 20', Jakub Kustra 76' - Piotr Stępniak 55'

____________________________________________________________
Przegląd sparingów

Admin dnia sierpnia 03 2013 17:21:40 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1614 Czytań · Drukuj

WISŁA DUNINÓW W IV LIDZE ?

Gorąca informacja prosto z Serwisu Błękitnych Gąbin, który jak zawsze jest znakomicie poinformowany. Duża szansa, że Wisła Duninów zagra jednak w IV lidze...

"... Z nieoficjalnych jak dotąd informacji wynika, że po wycofaniu się z rozgrywek południowej IV Ligi Sokoła Przytyk (z przyczyn finansowych), propozycję zajęcia jego miejsca otrzymała z warszawskiej Centrali Wisła Duninów. I to dosłownie jego miejsca, czyli w grupie południowej(!). Włodarze duninowskiego Klubu propozycję gry w IV Lidze chętnie by przyjęli, mają zapewnione środki na grę na tym poziomie, są też w stanie skompletować stary skład i jeszcze go wzmocnić. ... "
 

Admin dnia sierpnia 03 2013 07:43:40 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1531 Czytań · Drukuj

GRAJĄ WYŻSZE LIGI
Wyniki, strzelcy 2013/14

Przed nami kolejna ligowa kolejka w trzech najwyższych polskich ligach. Od przyszłego tygodnia rozpoczną też na niższych szczeblach.
Mimo, że spotkań ligowych jeszcze niewiele, to nie obejdzie się bez pojedynków, na których powinniśmy się znaleźć i obserwować ciekawą rywalizację sportową.
W Ekstraklasie czekamy na trzecie ligowe zwycięstwo warszawskiej Legii. Legioniści w rozgrywkach europejskich nie błyszczą formą - w polskiej lidze, póki co nie mają sobie równych.
W pierwszej lidze płocka Wisła wyjeżdża do Łęcznej, a pierwszy tegoroczny lider tabeli - Dolcan podejmuje Termalicę.
Z pięciu drugoligowych par z udziałem naszych zespołów aż trzy mecze odbędą się na boiskach Mazowsza. Czekamy na historyczne zwycięstwo Legionovii i zmazanie plamy z pierwszej kolejki przez nowodworski Świt. Pozostałe zespoły, miejmy nadzieję utrzymają formę z pierwszej jesiennej kolejki, a Radomiak po inauguracji przed własną publicznością nadal pozostanie bez straty gola.

03.08. 20:30 Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:0 (1:0)
Marek Saganowski 41 ', Hélio Pinto 52', Henrik Ojamaa 60', Wladimer Dwaliszwili 65' (rz.k.)  

03.08. 15:45 Górnik Łęczna - Wisła Płock 0:2 (0:1)
Krzysztof Janus 15, Filip Burkhardt 78'

04.08. 12:15 Dolcan Ząbki - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2:1 (0:1)
Paweł Tarnowski 78', Dariusz Zjawiński 79' - Dawid Sołdecki 24'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  -  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia sierpnia 02 2013 18:07:52 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1461 Czytań · Drukuj

MECZE KONTROLNE ...

W środę, w cieniu rywalizacji o Ligę Mistrzów mogliśmy być świadkami pojedynków sparingowych. W rozwinięciu tej informacji przedstawiamy środowe wyniki.
Przygotowujące się do rozgrywek 4 ligi Mazur, Amator i Błękitni wysoko ograli swoich rywali, aplikując im w sumie 21 goli. Najwyższe zwycięstwo odnotowali piłkarze Błękitnych Gąbin, gromiąc występujący w Płockiej Lidze Okręgowej Świt Staroźreby - 8:0.
Kolejny sparing przegrała Nadnarwianka Pułtusk. Tym razem musiała uznać wyższość MKS-u Ciechanów, który w tym sezonie zajął jej miejsce w IV Lidze.
Przypominamy przy okazji, że przegląd sparingów, nie tylko z tego lata, a także z sezonów poprzednich dostępny jest w menu pod zakładką sparingi.

Błękitni Gąbin - Świt Staroźreby 8:0 (4:0)
Tomasz Uniszkiewicz 15', Bartłomiej Dębicki 30', Radosław Wiśniewski 33', Krzysztof Różycki 44', Jakub Kustra 57', 83', Krystian Sokołowski 69', 79'

Nadnarwianka Pułtusk - MKS Ciechanów 0:2 (0:1)
Damian Matusiak 42', Bartosz Mroczek 90' +3

Pozostałe wyniki w dalszej części wiadomości ...

Admin dnia sierpnia 01 2013 05:58:32 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1350 Czytań · Drukuj

... JEDNAK BEZ SOKOŁA
Przez kilka dni po opublikowaniu

Przez kilka dni po opublikowaniu artykułu na temat problemów Sokoła Przytyk trwała błoga cisza. Jak to zwykle bywa - przed burzą.
Opierając się na informacjach z Przytyka można było myśleć, o najgorszym scenariuszu, który niestety, zgodnie z najnowszymi doniesieniami - sprawdził się.
Sokół Przytyk, który nie tak dawno w pojedynkach barażowych wyeliminował Wisłę Duninów i wywalczył awans do IV Ligi wycofał się z udziału w rozgrywkach i zawiesił swoją działalność.
Powód takiej decyzji to oczywiście brak środków finansowych na udział w IV Lidze - a o tym mówiło się już od dawna. Okazało się, iż budżet gminny jest zbyt niski by sfinansować Orła na wyższym poziomie rozgrywkowym.
Oficjalne pismo w tej sprawie wysłano już do centrali, a zawodnicy Sokoła otrzymali karty zawodnicze i wolność wyboru przynależności klubowej w zbliżającym się sezonie.
Próbowaliśmy już wcześniej dowiedzieć się co by było gdyby? Okazuje się, że decyzję w tej sprawie musi podjąć w trybie natychmiastowym Mazowiecki ZPN.

Admin dnia lipca 31 2013 06:13:15 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1396 Czytań · Drukuj

Strona 53 z 145 << < 50 51 52 53 54 55 56 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
47.128.52.xxx @ news.php
47.128.38.xxx @ news.php
47.128.39.xxx @ news.php
47.128.39.xxx @ news.php
47.128.119.xxx @ news.php
44.214.187.xxx @ news.php
154.54.249.xxx @ news.php
3.235.182.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.