ŚWIĄTECZNE KOLEJKI PRZEŁOŻONE
Nowa strona 1

Wieści z Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej: "Informujemy, że Prezydium Zarządu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej na posiedzeniu w dniu 8 października 2014 roku podjęło decyzję o przełożeniu z urzędu meczów zaplanowanych na dni 29,30 i 31 października oraz 2 listopada 2014 roku na termin:
15-16 listopada 2014 roku – wszystkie rozgrywki seniorskie tj. IV liga, warszawskie: LO, Klasy „A” i Klasa „B” oraz rozgrywki grup młodzieżowych, które kończą rundę w dniach 8-9 listopada 2014 roku
8-9 listopada 2014 roku – rozgrywki młodzieżowe dla których termin świąteczny był ostatnim terminem rozgrywek w tej rundzie.
Pragniemy również poinformować, że za zgodą (pisemną) obu zainteresowanych klubów istnieje możliwość rozegrania meczu w pierwotnym terminie."

Admin dnia października 13 2014 17:39:17 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1386 Czytań · Drukuj

ŻAŁOBA W POZPN
Nowa strona 1

Serwis Płockiego OZPN przekazuje bardzo przykrą wiadomość:
"Z głębokim żalem zawiadamiamy, że po długiej chorobie zmarł wieloletni działacz Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej  Ś.P. Ryszard Kowalski.
Łączymy się w smutku z rodziną i składamy najszczersze kondolencje. Zarząd, Biuro i Działacze POZPN."

Do kondolencji dołącza się redakcja M-GOL! i wszyscy kibice. Żegnamy!

Admin dnia października 13 2014 17:35:43 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1221 Czytań · Drukuj

EKSCYTUJĄCY WEEKEND PIŁKARSKI
Wyniki, strzelcy - 2014/15

Cała piłkarska Polska myślami już zapewne na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie późnym wieczorem w sobotę, Reprezentacja Polski walcząca o Finały Mistrzostw Europy w 2016 roku zmierzy się z Niemcami. Bilans tych potyczek doskonale znamy - 6 remisów, 12 porażek i tylko 9 strzelonych goli.
Przedtem czekają nas jednak boje o ligowe punkty. Sporo pojedynków już w piątek - 10 października, a wśród nich Derby Warszawa na poziomie III Ligi. O godzinie 20:00 Polonia Warszawa podejmie Legię.
Przed siedlecką Pogonią bardzo ważny pojedynek z GKS Tychy. Po ostatnim zwycięstwie siedlczanie opuścili ostatnią pozycję w tabeli, awansując na 14 pozycję. Tym razem otwiera się szansa kolejnego marszu w górę tabeli, gdyż rywal wydaje się być w zasięgu i dotychczas na wyjeździe jeszcze nie zdobył kompletu punktów. Ten mecz rozegrany zostanie w niedzielę, 12 października.
Szlagierowo zapowiada się mecz w południowej grupie IV ligi pomiędzy niepokonanym liderem Oskarem Przysucha, trzecim w tabeli KS Konstancin.
W grupie północnej również będzie się działo... Mecz na szczycie w Łomiankach, gdzie miejscowy KS stanie naprzeciw wiceliderowi z Chodakowa. W ubiegłym sezonie, kiedy to Bzura broniła się przed spadkiem piłkarze z Łomianek zwyciężyli przed własną publicznością 2:1.
W tej grupie zobaczymy też Derby Okręgu Płockiego z udziałem Błękitnych Gąbin i drobińskiej Skry.
Do arcyciekawej konfrontacji dojdzie w Płockiej Lidze Okręgowej. W niedzielne popołudnie, 12 października Amator Maszewo rozegra mecz z Kasztelanem Sierpc. Ostatni raz obie drużyny rywalizowały w sezonie 2011/12 w rozgrywkach IV Ligi Północnej. Mecz w Maszewie zakończył się remisem 2:2, w Sierpcu lepsi okazali się "Piwosze", zwyciężając 4:0.

11.10. 14:00 Błękitni Gąbin - Skra Drobin 8:1 (2:0)
Paweł Winnicki 16', 35', Mateusz Nowak I 50', 80', Damian Szczytniewski 54', Krystian Sokołowski 70', 85', Damian Koryto 89' - Marcin Mikołajczyk 66'

12.10. 12:15 Pogoń Siedlce - GKS Tychy 1:1 (0:1)
Dawid Dzięgielewski 86' - Marcin Wodecki 36'

12.10. 15:00 Amator Maszewo - Kasztelan Sierpc 3:0 (2:0)
Marcin Sochalewski 15', Tomasz Golatowski 25', Filip Zych 70'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia października 10 2014 07:24:44 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2991 Czytań · Drukuj

MAZOWIECKIE PUCHARY

Przed nami kolejne pucharowe rozgrywki w okręgu mazowieckim. Tym razem rywalizacja toczyć się będzie w czterech podokręgach. Odpoczywają jedynie piłkarze zrzeszeni w POZPN.
W Radomiu mamy już półfinały, W Siedlcach, Ciechanowie i Ostrołęce ćwierćfinały, a W Warszawie piątą rundę rozgrywek. Tu na polu bitwy pozostało jeszcze szesnaście zespołów. Kilka pojedynków zapowiada się naprawdę emocjonująco i wydaje się że większość z nich powinna się tym razem odbyć. Drużyny, które dotarły tak wysoko biorą zapewne te rozgrywki na poważnie a walka o kolejną fazę pucharów sprawia im przyjemność.
W czołówce południowej grupy IV ligi znajdują się Mazur Karczew oraz KS Konstancin - tym razem przyjdzie im się zmierzyć w meczu o awans do kolejnej rundy PP. Dojdzie również do konfrontacji sąsiadów w tejże ligowej tabeli - Sparta Jazgarzew podejmie Ożarowiankę. Równie ciekawie może być w Raszynie, gdzie gospodarze zmierzą się z warszawskim Hutnikiem.
W okręgu ciechanowsko-ostrołęckim lider okręgówki KS CK Troszyn zagra z Nadnarwianką Pułtusk, która obecnie zajmuje 13 pozycję w północnej grupie IV Ligi, a Wkra Sochocin stanie przeciwko liderowi tej ligi - Błękitnym Raciąż.
Zagrają również dwie wysoko usytuowane w tej grupie ekipy. MKS Przasnysz rozegra mecz z Mławianką.
Zapraszamy więc na trybuny. Aura ma sprzyjać zawodnikom, powinno zatem być sporo piłkarskich emocji.

8.10. 15:00 Olimpia Warszawa - Żyrardowianka Żyrardów 3:2 (1:1)
Hubert Sobotka 40', 89', Sebastian Cuch 90' - Tomasz Młynarski 14', Piotr Gawlik 73'

8.10. 15:00 Mazur Karczew - KS Konstancin 1:1 rz.k. 4:3
Radosław Filipczak 84' (rz.k.) - Adrian Szewczyk 20'

8.10. 15:30 MKS Przasnysz - Mławianka Mława 0:0 rz.k. 1:3

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia października 08 2014 06:27:04 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2102 Czytań · Drukuj

ZACZYNAMY PIŁKARSKI PAŹDZIERNIK
Wyniki, strzelcy - 2014/15

Jesienne rozgrywki zdecydowanie przekroczyły już półmetek. Sytuacje w tabelach stają się bardziej klarowne i powoli możemy snuć przypuszczenia kto, co będzie w tym sezonie walczył. Z każdą kolejką przybywa coraz ważniejszych spotkań, które mogą mieć niebanalny wpływ na ostateczny układ ligowych klasyfikacji.
Na zapleczu ekstraklasy  obejrzymy zapewne ciekawą konfrontację Widzewa Łódź z płocką Wisłą - mecze obu ekip zawsze przynosiły wiele emocji, a zwłaszcza te rozgrywane przed laty na najwyższym szczeblu piłkarskich rozgrywek.
Interesujące derby w III lidze. Pilica Białobrzegi podejmie ligowego lidera z Radomia. Poza tym obejrzymy konfrontację Ursusa Warszawa z Pelikanem Łowicz oraz Świtu Nowy Dwór z Łódzkim Klubem Sportowym - to dwie potyczki między mazowieckim i łódzkim okręgiem.
Wicelider południowej grupy IV Ligi - Szydłowianka, wyjeżdża do Konstancina na bardzo trudny mecz z tamtejszym KS-em. Choć patrząc na statystyki piłkarze z Konstancina dużo lepiej spisują się w meczach wyjazdowych niż na własnym boisku.
Rewanż za środową potyczkę o Okręgowym Pucharze Polski odbędzie się w Gostyninie. Przewodzący ligowej stawce Mazur, zmierzy się z Kasztelanem Sierpc. W środę lepsi okazali się "Piwosze" z Sierpca zwyciężając przed własną publicznością 1:0.
W Płockiej Klasie A sporo interesujących pojedynków. Mnóstwo emocji spodziewać się można w Cieszewie, mimo, że obie drużyny dzieli przepaść w tabeli. Wicher przebudził się i ostatnie zwycięstwo w Proboszczewicach pozwala sądzić, że liderowi tanio skóry nie sprzeda. Spójnia Mała Wieś z kolei będzie chciała zrehabilitować się za niedzielną porażkę z Deltą.

04.10. 15:00 Pilica Białobrzegi - Radomiak Radom 2:1 (2:1)
Przemysław Jakóbiak 12' (rz.k.), 20' - Jakub Cieciura 45'

04.10. 16:00 KS Konstancin - Szydłowianka Szydłowiec 2:0 (1:0)
Michał Sodel 41', samobójczy 57'  

04.10. 15:30 Mazur Gostynin - Kasztelan Sierpc 1:1 (1:0)
Konrad Stańczak 11' - Robert Zieliński 50'  

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia października 04 2014 07:35:34 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2958 Czytań · Drukuj

W ŚRODĘ PUCHAR POLSKI

Doczekaliśmy się typowo pucharowej środy w okręgu mazowieckim. W czterech, z pięciu podokręgów, rozegrane zostaną kolejne rundy Pucharu Polski. W MZPN odbędzie się IV runda rozgrywek. W okręgach ciechanowsko-ostrołęckim zagrają w 1/8 finału, a w radomskim odbędą się już ćwierćfinały.
Zapowiadają się równie wielkie emocje jak podczas spotkań mistrzowskich, tym bardziej, że sporo pojedynków zapowiada właśnie wysoki poziom i emocjonującą walkę o kolejną rundę Pucharu Polski.
W okręgu mazowieckim rezerwy Dolcana Ząbki zmierzą się z Mazurem Karczew, a przyszłość Włochy podejmie Olimpię Warszawa. Występującemu w Warszawskiej Klasie B Tajfunowi Brochów przypadł nie lada kąsek. Na boisko do Brochowa zawita Hutnik Warszawa.
W Płockim Pucharze Polski przed kibicami co najmniej trzy hity. Kasztelan Sierpc podejmie Mazura Gostynin. To aktualnie dwie najlepsze drużyny Płockiej Ligi Okręgowej. Los tak ułożył scenariusz, że już w sobotę będzie okazja do rewanżu, gdyż obie ekipy spotkają się w meczu ligowym.
Konfrontacja Wisły Duninów ze Skrą Drobin zapowiada się równie ekscytująco - oba zespoły rywalizowały ze sobą w ubiegłym sezonie na szczeblu okręgówki. Wtedy w Duninowie nie było goli, a w Drobinie zwyciężyła Skra 3:1.
Trzeci mecz w okręgu płockim to pojedynek Orła Goleszyn z Błękitnymi Gąbin. Po raz ostatni w lidze spotkały się te zespoły w sezonie 2010/11 - rywalizację wygrali Błękitni, remisując w Gąbinie 3:3 i zwyciężając w meczu wyjazdowym 4:0. Z kolei do ostatniej konfrontacji pucharowej doszło w ubiegłym sezonie. Wtedy też lepsi okazali się piłkarze z Gąbina, wygrywając w Goleszynie 5:2.
Dwa mecze, które wybraliśmy jako najciekawsze w obecnej kolejce Pucharu Polski zakończyły się przed czasem, podobnie z kilkoma innymi w pozostałych okręgach. Nasuwa się pytanie czy nie trzeba coś zmienić w pucharach okręgowych, tak żeby rywalizacja bnyła przyjemnością, a nie przymusem regulaminowym?

1.10. 16:00 Kasztelan Sierpc - Mazur Gostynin 1:0 (0:0)
Piotr Pawłowski 66'

1.10. 16:00 Wisła Duninów - Skra Drobin 0:3 v.o.
Wisła wycofała się z rozgrywek PP.

1.10. 16:00 Orzeł Goleszyn - Błękitni Gąbin 0:3
v.o.
Orzeł wycofał się z rozgrywek PP.

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia września 30 2014 07:50:54 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2513 Czytań · Drukuj

HITOWY ZAWRÓT GŁOWY
Wyniki, strzelcy - 2014/15

Tym razem emocje sięgną zenitu. Ostatni wrześniowa przygoda z piłką nożną zapowiada nie lada przeżycia, rozpoczynając już od najwyższego ligowego szczebla w polskich rozgrywkach piłkarskich. W sobotni wieczór kolejny Super Hit polskiej Ekstraklasy, a głównymi bohaterami widowiska będą piłkarze Legii Warszawa i Lecha Poznań. W ubiegłym sezonie, przed własną publicznością Legioniści dwukrotnie ograli "Kolejorza" - 1:0 i 2:0. Czy tym razem będzie podobnie?
Po smakowitym sobotnim kąsku, deser w niedzielę, a mianowicie Mazowieckie Derby I Ligi. Pogoń Siedlce zmierzy się z Dolcanem Ząbki.
Równie ciekawie może być w derbowej rywalizacji na szczeblu trzeciej ligi. Spadkowicz z II Ligi Świt Nowy Dwór Mazowiecki podejmie przed własną publicznością niedoszłego, niestety, drugoligowca, czyli ekipą Ursusa Warszawa.
Nie sposób nie wspomnieć o meczu kolejki w pierwszej grupie warszawskiej okręgówki. W akcji zobaczymy piłkarzy Gromu Lipowo i Drukarza Warszawa. Absolutnym Hitem w drugiej grupie będzie zapewne rywalizacja dwóch najlepszych zespołów w tabeli. W niedzielę wieczorem liderujący UKS Łady spotka się w konfrontacji z wiceliderem - Błonianką Błonie.
Skoro nadszedł czas na hity, to nie zabraknie ich również w Płockiej Lidze Okręgowej. Tu spodziewać możemy się przynajmniej dwóch. Kasztelan Sierpc kontra Orzeł Goleszyn, oraz pojedynek dwóch spadkowiczów z IV Ligi, czyli walka w wykonaniu Amatora Maszewo i Mazura Gostynin.

27.09. 20:30 Legia Warszawa - Lech Poznań 2:2 (0:2)
Tomasz Brzyski 76', Dossa Junior 90' +2 - Marcin Kamiński 33', Dariusz Formella 39'  

28.09. 16:00 Pogoń Siedlce - Dolcan Ząbki 0:1 (0:1)
Grzegorz Piesio 21' (rz.k.)

28.09. 16:00 Amator Maszewo - Mazur Gostynin 0:2 (0:2)
Hubert Jaśkiewicz 15', Mateusz Sławiński 34'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia września 26 2014 08:01:51 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 3211 Czytań · Drukuj

GRA PŁOCKA OKRĘGÓWKA
Wyniki, strzelcy - 2014/15

Jest środa - są emocje. Tym razem będziemy się pasjonować rozgrywkami Pucharu Polski na szczeblu centralnym i w okręgu radomskim oraz rywalizacją w Płockiej Lidze Okręgowej, w której rozegrana zostanie siódma kolejka spotkań.
Puchar Polski znajduje się już na etapie 1/16 Finału, a wśród uczestników jeszcze cztery mazowieckie ekipy. Dolcan Ząbki, Znicz Pruszków, Wisła Płock i Legia Warszawa. Dziś wieczorem przekonamy się, które z nich pozostaną jeszcze na placu boju. Najtrudniejsze zadanie przed Dolcanem Ząbki, który gościć będzie szczecińską Pogoń.
Legioniści zagrają natomiast wyjazdowe spotkanie z Miedzią Legnica.
Siódma kolejka Płockiej Ligi Okręgowej uraczy nas natomiast szlagierem w wykonaniu Orła Goleszyn i niepokonanego jak dotąd lidera - Mazura Gostynin. Ostatnie potyczki obu zespołów na szczeblu okręgówki miały miejsce w sezonie 2011/12, kiedy Mazur wywalczył sobie prawo gry w czwartej lidze, dominując rozgrywki, wygrywając 27 z 30 rozegranych spotkań i aplikując rywalom 110 goli. Orzeł mimo, iż zajął wtedy czwartą pozycję zdobył o 5 bramek więcej. Piłkarze z Gostynina podczas wspomnianego sezonu przegrali tylko jedno spotkanie i to właśnie z Orłem, a zdarzyło się to dokładnie 29 października 2011 roku. Goście z Goleszyna wygrali wówczas 2:0. W wiosennym rewanżu natomiast lepszy okazał się Mazur zwyciężając na wyjeździe 2:1.

24.09. 15:00 Dolcan Ząbki - Pogoń Szczecin 2:3 p.d. (0:1, 1:1)
Bartosz Wiśniewski 76', Tomasz Chałas 112' - Marcin Robak 14', Patryk Małecki 96', 102'

24.09. 17:45 Miedź Legnica - Legia Warszawa 0:4 (0:1)
Ivica Vrdoljak 22', Miroslav Radović 48', 90', Jakub Kosecki 56'

24.09. 16:30 Orzeł Goleszyn - Mazur Gostynin 2:0 (1:0)
Grzegorz Krzewicki 28',  Piotr Wachaczyk 80'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia września 24 2014 06:25:39 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2219 Czytań · Drukuj

WEEKEND PEŁEN EMOCJI
Wyniki, strzelcy - 2014/15

Co nas czeka podczas aktualnego weekendu? Jak zwykle mnóstwo emocji, piłkarskich rywalizacji i kilka super hitów. Aż trudno w gęstwinie szlagierów znaleźć te, które warto polecić mazowieckim kibicom.
Żaden piłkarski fanatyk nie pominie zapewne Super Hitu Ekstraklasy. W niedzielę 21 września o godzinie osiemnastej Biała Gwiazda zagra z Warszawską Legią. Te mecze od pokoleń przyciągały rzesze kibiców i przeważnie obfitowały w dziesiątki świetnych akcji, gole i wspaniały doping. W poprzednim sezonie w Krakowie Wisła była lepsza od Legionistów o jedną bramkę, zwyciężając 1:0.Dwa Radomskie szlagier w łódzko-mazowieckiej grupie trzeciej ligi. Radomiak zagra wyjazdowe mazowieckie derby w Warszawie z rezerwami Legii, a Broń zmierzy się ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.
W tej grupie jeszcze jedna elektryzująca konfrontacja. Na poziomie trzeciej ligi spotkają się odwieczni rywale ekstraklasy - ŁKS Łódź i Polonia Warszawa. Ostatni raz w bezpośredniej walce o ligowe punkty obie ekipy zmierzyły się w sezonie 2011/12, wtedy dwukrotnie lepsza okazały się "Czarne Koszule" zwyciężając dwa razy po 2:0.
Super ciekawie zapowiada się konfrontacja w Płockiej Lidze Okręgowej pomiędzy Amatorem Maszewo i Orłem Goleszyn. W poprzednim meczu ligowym, 22 września 20212 roku, w Maszewie zanotowano remis 2:2.
Lokalne derby w Płockiej Klasie A - po raz piąty staną przeciwko sobie drużyny Huraganu Bodzanów i Spójni Mała Wieś. W dotychczasowych konfrontacjach ligowych trzy razy wygrywała Spójnia i raz gospodarz niedzielnego pojedynku - Huragan.
Super mecz czeka nas również w Płockiej Klasie B - w szranki staną dwie najlepsze drużyny tej ligi. Niepokonane rezerwy Błękitnych Gąbin podejmą przed własną publicznością wicelidera - GKS Górę.

21.09. 18:00 Wisła Kraków - Legia Warszawa 0:3 (0:0)
Orlando Sa 50', Ondrej Duda 90' +3, Miroslav Radovic 90' +6  

21.09. 16:00 ŁKS Łódź - Polonia Warszawa 1:1 (0:0)
Marcin Zimoń 90' - Grzegorz Wojdyga 71'  

21.09. 16:00 Błękitni II Gąbin - GKS Góra 1:6 (0:4)
Adam Sikora 51' - Piotr Ronczkowski 18', 30', Marek Wronka 26', 52' (rz.k.), Dawid Kwiatkowski 45' +1, Jakub Podolski 49'

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia września 19 2014 17:44:33 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 3590 Czytań · Drukuj

PIŁKARSKA ŚRODA
Wyniki, strzelcy - 2014/15

Piłkarze nie odpoczywają. Przed nami kolejna środa na sportowo. Puchar Polski w okręgach warszawskim i ciechanowsko-ostrołęckim wkroczy w trzecią już turę rozgrywek. Jednym z najciekawszych pojedynków tej fazy będzie rywalizacja Drukarza Warszawa z Przyszłością Włochy.
Ponadto odbędą się również mecze ligowe. W tą środę zaplanowano dziewiąte kolejki spotkań w trzeciej lidze łódzko-mazowieckiej oraz w obu grupach mazowieckiej IV ligi.
Jeden z najciekawszych meczów trzeciej ligi odbył się we wtorek (16 września). W derbowej rywalizacji pomiędzy Polonią Warszawa i Ursusem, lepsze okazały się "Czarne Koszule", zwyciężając przed własną publicznością 3:1.
W środowy wieczór kolejne Derby Mazowsza. W Nowym Dworze Mazowieckim Świt zmierzy się z rezerwami pierwszoligowej Pogoni Siedlce.
W czwartych ligach również sporo ciekawych spotkań. My wybraliśmy dwa, na które na pewno warto się wybrać. W grupie południowej Sparta Jazgarzew zagra z warszawskim Hutnikiem, a w grupie północnej Derby Okręgu Płockiego. Na stadionie Leśnym w Gąbinie zobaczymy konfrontację Błękitnych z rewelacyjną w tej rundzie Bzurą Chodaków.

16.09. 19:11 Polonia Warszawa - Ursus Warszawa 3:1
Piotr Tyburski 9', Adrian Ligienza 40', Adam Czerkas 52' (rz.k.) - Przemysław Sztybrych 64'

17.09. 19:00 Świt Nowy Dwór - Pogoń II Siedlce 2:1 (2:1)
Przemysław Szabat 32', Patryk Koziara 36' - Mateusz Lubkowicz 43' 

17.09. 16:30 Błękitni Gąbin - Bzura Chodaków 1:1 (0:0)
Jakub Kustra 88' - Bartłomiej Walewski 57'  

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia września 17 2014 07:30:35 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1990 Czytań · Drukuj

WEEKEND HITÓW
Wyniki, strzelcy - 2014/15

Ekstraklasa wznawia rozgrywki po przerwie w związku rozgrywkami Reprezentacji Polski i od razu zapowiada się szlagier bieżącej kolejki z udziałem Legionistów, którzy w sobotę o godzinie 20:00 zmierzą się z wrocławskim Śląskiem. Jesienią ubiegłego roku Legia okazała się lepsza od Śląska o jednego gola, zwyciężając 2:1.
Trudny mecz czeka naszego pierwszoligowego beniaminka. Pogoń Siedlce przyjmie przed własną publicznością wicelidera rozgrywek - Olimpię Grudziądz.
W trzeciej lidze trzy pojedynki derbowe, z których bardzo interesująco zapowiada się konfrontacja Broni Radom z Polonią Warszawa. Ten mecz - w sobotni wieczór, 13 września o godzinie 19:00 w Radomiu.
Liderujący Radomiak wyjeżdża zaś do Kleszczowa, by sprawdzić swoje siły z 15 w tabeli Omegą.
Absolutnym hitem czwartoligowych rozgrywek będzie zapewne mecz pomiędzy warszawskim Hutnikiem i rewelacyjnym Oskarem Przysucha, który po siedmiu kolejkach, jedyny w lidze bez porażki, przewodzi ligowej stawce.
Meczem na szczycie w grupie północnej IV ligi można uznać rywalizację Bzury Chodaków z ostrołęcką Narwią. Bzura niepokonana od czterech kolejek awansowała już na czwartą pozycję. Czy podtrzyma tą świetną passę?
Perła Złotokłos i UMKS Piaseczno to dwie najlepsze, niepokonane ekipy drugiej grupy warszawskiej okręgówki i to one zapewnią emocje w Hicie Kolejki.
Mecz na szczycie w Płockiej Lidze Okręgowej to bez wątpienia pojedynek Amatora Maszewo z Wisłą Duninów. Jeszcze dwa sezony temu oba zespoły rywalizowały w walce o IV Ligę. Amator wyszedł z tego zwycięsko, a Wisła musiała zadowolić się drugim miejscem i grą w barażach. W owym sezonie Amator dwukrotnie zwyciężał - 3:2 w Duninowie i 2:0 w Maszewie.
Relax Miszewo i rezerwy Błękitnych Gąbin nie przegrały jeszcze spotkania w Płockiej Klasie B - tym razem będzie okazja. Obie drużyny spotkają się w bezpośrednim meczu w Miszewie.

13.09. 19:00 Broń Radom - Polonia Warszawa 2:1 (0:1)
Piotr Nowosielski 70' (rz.k.), Mariusz Marczak 78' - Adrian Ligienza 1'  

13.09. 11:00 Hutnik Warszawa - Oskar Przysucha 1:1 (1:0)
Michał Złotkowski 8' - Grzegorz Obuch 64'

14.09. 16:00 Amator Maszewo - Wisła Duninów 2:1 (1:0)
Arkadiusz Żaglewski, Arkadiusz Kopaczewski - Rafał Rękawiecki  

_____________________________________________________________________________________
Pozostałe wyniki  |  Wyniki na bieżąco zawsze w zakładce SPRAWDŹ WYNIKI

Admin dnia września 12 2014 06:54:13 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 4514 Czytań · Drukuj

Strona 41 z 145 << < 38 39 40 41 42 43 44 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
47.128.38.xxx @ news.php
47.128.60.xxx @ news.php
47.128.63.xxx @ news.php
47.128.114.xxx @ news.php
47.128.116.xxx @ news.php
47.128.123.xxx @ news.php
44.222.189.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.