IX OTWARCIE NOWEGO ROKU DLA HURAGANU

Piękna styczniowa aura zapowiadała, że tradycyjny mecz na otwarcie nowego roku w Bodzanowie przyniesie mnóstwo emocji. ... nie było inaczej. Spragnieni futbolu piłkarze znakomicie spełniali dziś swoje zadania. Dzisiejsze spotkanie to już IX Mecz Noworoczny w historii, rozgrywany zawsze w pierwszą niedzielę nowego roku, w samo południe na boisku w Bodzanowie. Ze względu na stan boisk, tym razem, wyjątkowo, pojedynek toczony był na bocznej płycie, a rywalem Huraganu - po raz pierwszy w historii ekipa ULKS Ciółkowo - lider płockiej Klasy "B". Poziom spotkania - co najmniej dobry - wiele sytuacji podbramkowych i duże zaangażowanie zawodników, sprawiły że było to bardzo interesujące widowisko.

Bodzo dnia stycznia 04 2009 14:08:04 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1913 Czytań · Drukuj

KOLEJNE PROBLEMY FINANSOWE

Dopiero teraz, w przerwie zimowej okazuje się, że wiele zespołów boryka się z kłopotami finansowymi i nie tylko. Problemy różnej natury wyeliminowały już z gry rezerwy warszawskiej Polonii. Sprawa jeszcze bardzo nie ucichła a słychać już o kolejnych sytuacjach podbramkowych min. Radomiaka Radom i Okęcia Warszawa. Nie wesoło zrobiło się również w Amurze Wilga. Piłkarze z Radomia do dziś czekają na wypłaty za miesiące listopad i grudzień. Pustki w klubowej kasie, przed kilkoma tygodniami, obiecał uzupełnić Prezydent Miasta - a klubowy budżet miało powiększyć prezydenckie 100 tysięcy - w tej właśnie sprawie prezydent spotkał się z kibicami i władzami Radomiaka. Niestety do przekazania obiecanej sumy, póki co jeszcze nie doszło. Urząd Miasta podobno obiecanej kwoty nie ma, a dodatkowo nie ma takich podstaw prawnych, które umożliwiłyby taką transakcję. W odpowiedzi na takie postępowanie władz swoim odejściem zagroził obecny Prezes Radomiaka, który w dużym stopniu pomaga zespołowi, comiesięcznie zasilając klubową kasę kwotą 20 tysięcy złotych.  Radomscy piłkarze przebywają na urlopach, a rozgrywki ligowe rozpoczną najprawdopodobniej 22 marca meczem z Koroną Góra Kalwaria na obiektach przy ul. Struga 63. Wcześniej bo już w pierwszy weekend marca wystartują w II rundzie wojewódzkiego Pucharu Polski.

Równie dramatyczna sytuacja zaczyna powstawać w warszawskim Okęciu...

Bodzo dnia grudnia 17 2008 19:44:57 · Czytaj więcej · 5 Komentarzy · 1927 Czytań · Drukuj

NIE MA JUŻ REZERW POLONII WARSZAWA

Czarne Koszule nie mają już zespołu rezerw. Ostateczna decyzja zapadła, a Polonia II Warszawa, będąca wiceliderem północnej grupy IV Ligi Mazowieckiej - przestała istnieć. Od dłuższego czasu krążyły już informacje o planowanym wycofaniu zespołu, jednak wielu nie chciało w to wierzyć. Jak taki zespół, który posiada w swoich szeregach znakomitych zawodników takich jak: Mariusz Liberda, Grzegorz Piechna, Piotr Klepczarek czy Kamil Kuzera może chylić się ku upadkowi. A jednak... Przez dłuższy czas, nie wiadomo było o co w tym wszystkim chodzi. Jak jednak mówi polskie przysłowie: "Jeśli nie wiadomo o co...? - to wiadomo, że o pieniądze."

Bodzo dnia grudnia 14 2008 08:02:25 · Czytaj więcej · 3 Komentarzy · 1692 Czytań · Drukuj

RAZEM Z KALENDARZOWĄ WIOSNĄ

Piłkarze niższych lig już niemal miesiąc przebywają na zasłużonym zimowym wypoczynku, powoli myśląc o przygotowaniach do wiosny, które dla większości rozpoczną się po nowym roku. Pora więc na planowanie okresu przygotowawczego, treningów oraz rozkładu spotkań kontrolnych. Jeżeli tylko aura dopisze to wiele zespołów rozegra swoje pierwsze mecze już w styczniu. Tradycyjnie w pierwszą niedzielę stycznia, w samo południe - Mecz Otwarcia Nowego Roku rozegra Huragan Bodzanów - przeciwnik bodzanowskiego zespołu nie jest jeszcze oficjalnie znany.

Dzięki ustaleniom władz POZPN znamy już terminy rozpoczęcia pierwszych wiosennych kolejek, z większą pewnością możemy więc ustawiać terminarze sparingów. Poniżej przedstawiamy daty rozpoczęcia rewanżowej rundy rozgrywek w poszczególnych klasach rozgrywkowych...

Bodzo dnia grudnia 07 2008 21:23:19 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 2103 Czytań · Drukuj

Turniej sędziów

W sobotę, w Hali Sportowej w Łącku odbył się turniej piłkarski sędziów o Puchar Prezesa Płockiego OZPN Dariusza Kluge. Udział wzięły zespoły Wydziałów Sędziowskich z całego Mazowsza oraz zaproszeni goście: WS Warszawa, WS Ciechanów-Ostrołęka, WS Siedlce, WS Radom, WS Płock, Reprezentacja Mazowieckiego WS, Old Boys Olsztyn oraz ubiegłoroczny zwycięzca zespół firmy Kluge. Zespoły były podzielone na dwie grupy po cztery zespoły, z grup wychodziły do półfinałów po dwa zespoły. Po rozgrywkach grupowych do półfinałów awansowały zespoły: WS Płock, WS Warszawa, WS Mazowsze i Kluge. W pierwszym półfinale WS Mazowsze uporał się z WS Warszawa, a w drugim WS Płock pokonał zespół Kluge. Można powiedzieć że oba półfinały były meczami derbowymi.

zagloba dnia grudnia 07 2008 21:04:53 · Czytaj więcej · 6 Komentarzy · 2022 Czytań · Drukuj

PELIKAN ŁOWICZ W GOSTYNINIE

Łowicki Pelikan - niegdyś, przez lata, walczący na poziomie IV ligi Płocko-Skierniewickiej dziś ma nadzieję, po raz kolejny wywalczyć awans na drugi poziom narodowych rozgrywek, czyli do I ligi. Pierwsza przygoda łowickich piłkarzy z tym szczeblem rozgrywek zakończyła się niestety spadkiem do obecnej II ligi. Aktualnie sytuacja Pelikana nie jest jednak zbyt wesoła. Zajmuje 11 pozycję w tabeli - na szczęście strata do czołowych miejsc nie jest duża. Od trzeciej lokaty, łowiczan dzieli zaledwie 6 punktów... i wszyscy wierzą, że jest ona możliwa do odrobienia. Naszej, lokalnej społeczności sportowej klub z Łowicza znany jest przede wszystkim z faktu, że występuje w nim były zawodnik Bzury Chodaków - Radosław Stencel i jest aktualnie drugim strzelcem zespołu (3 gole).

W chwili obecnej piłkarze odpoczywają, a start przygotowań został zaplanowany na 14 stycznia. Nowy trener Pelikana - Jarosław Araszkiewicz na początek zaplanował wyjazd na sześciodniowy obóz do Gostynina.

Bodzo dnia grudnia 07 2008 09:34:15 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1876 Czytań · Drukuj

KURS TRENERSKI UEFA B

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, iż w 2009 r planuje zorganizować kurs instruktorów piłki nożnej / trenerów UEFA B.

Program obejmuje 200 godzin i realizowany będzie w trakcie 3 sesji. Koszt kursu: czesne - 2000 zł + ubiory PUMA około 200 zł. Absolwenci otrzymują legitymację instruktora oraz trenerski dyplom UEFA B. Termin składania wniosków 31.12.2008r. Kandydatem na-w/w kurs może być osoba, która spełnia następujące kryteria...

Bodzo dnia listopada 29 2008 17:16:41 · Czytaj więcej · 2 Komentarzy · 3168 Czytań · Drukuj

REFORMA ROZGRYWEK EUROPEJSKICH PUCHARÓW

Komitet Wykonawczy UEFA podjął decyzję o reformie rozgrywek pucharowych - począwszy od zbliżającego się sezonu 2009/10. Wprowadzono nowe zasady przydziału zespołów do eliminacji. Zmiany są bardzo duże - nas cieszy przede wszystkim fakt, że bezpośrednio dotyczą polskich zespołów i są dla nich i zarazem dla nas - kibiców piłkarskich bardzo korzystne.

Faza eliminacji do do grup Ligi Mistrzów odbywać się będzie na dwóch szczeblach. Stworzone zostały dwie płaszczyzny, na których rozgrywane będą spotkania eliminacyjne. Podział dotyczy: eliminacji zespołów z federacji słabszych - znajdujących się niżej w rankingu, oraz zespołów z niższych miejsc w ligach najlepszych, którym przysługuje również prawo walki o Grupy Ligi Mistrzów. To bardzo dobra wiadomość - gdyż w drodze eliminacji polski zespół nie napotka europejskiego mocarza z Anglii, Hiszpanii czy Włoch, a zespół z lig słabszych - przydzielonych do tej płaszczyzny eliminacji (dla przykładu klub z Austrii, Bułgarii czy Ukrainy).

Bodzo dnia listopada 27 2008 15:00:40 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1847 Czytań · Drukuj

IV liga bez Czarnych Koszul?

Prawdopodobnie rezerwy stołecznej Polonii wycofają się z rozgrywek od rundy wiosennej. Powodem tego jest upadek Polonii SSA Warszawa a co za tym idzie jej rezerw. Gdyby tak się stało, wszystkie wyniki czarnych koszul zostały by anulowane a na pozycję lidera wskoczyła by siedlecka Pogoń. A to dlatego że obecnie prowadząca Tęcza, wygrała jesienią 1:0, a siedlczanie przegrali 1:4. Wtedy po wycofaniu się KSP, Tęcza straciła by ciężko zdobyte punkty a Pogoń po rundzie jesiennej prowadziła by w tabeli IV ligi.
Źródło: www.pogon.net

Matrix0001 dnia listopada 26 2008 23:00:42 · Czytaj więcej · 4 Komentarzy · 1642 Czytań · Drukuj

ŚNIEŻNY PUCHAR POLSKI

Dwadzieścia siedem spotkań pierwszej rundy wojewódzkiego Pucharu Polski za nami. Do rozegrania pozostał jeszcze tylko jeden mecz. Odbędzie się on 26 listopada o godz. 18.30, a zagrają przeciwko sobie Okęcie Warszawa i KP Legia SSA Warszawa. Dziś natomiast poznaliśmy 27 zespołów które wraz ze zwycięzcą wspomnianego pojedynku utworzą czternaście par drugiej rundy rozgrywek pucharowych.

Mecze pierwszej serii były bardzo emocjonujące, obfitowały w dużą ilość goli - w dużej mierze przyczyną znakomitej skuteczności były warunki atmosferyczne. Wiele spotkań rozpoczęło się z dużym opóźnieniem, spowodowanym odśnieżaniem boisk - lecz i tak w wielu przypadkach piłkarze ślizgali się na zaśnieżonych i zmrożonych nawierzchniach. W 27 meczach pierwszej rundy strzelono 127 goli - średnio 4,7 gola na mecz. 13 razy zwyciężali gospodarze - 14 razy goście. Zanotowaliśmy dwie dogrywki, a w jednym z tych spotkań o awansie decydowała seria rzutów karnych.

Z Okręgu płockiego na polu walki pozostały jeszcze dwa zespoły: Błękitni Gąbin (1:0 z Ursusem Warszawa) oraz Kormoran Łąck (3:2 w wyjazdowym spotkaniu z rezerwami Podlasia Sokołów). Pożegnały się dziś z pucharem Wisła II Płock (2:5 w Radzyminie z Mazurem oraz Amator Maszewo (2:4 przed własną publicznością z Przyszłością Włochy).

Bodzo dnia listopada 23 2008 16:24:38 · Czytaj więcej · 3 Komentarzy · 1851 Czytań · Drukuj

1 RUNDA PUCHARU POLSKI MZPN

Po zakończonych rozgrywkach rundy jesiennej nadszedł czas na pierwszą rundę Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim MZPN. W tych rozgrywkach bierze udział 56 zespołów, które dziś i w niedzielę zmierzą się w pojedynkach a awans do 2 rundy rozgrywek. Na placu boju pozostanie już tylko 28 zespołów. Sobota - 22 listopada - to 11 spotkań pucharowych. Płocki Okręg ma już jednego przedstawiciela w następnym etapie rozgrywek. Dziś bowiem awans do kolejnej rundy wywalczył Mistrz płockiej Ligi Okręgowej - Błękitni Gąbin.

Błękitni Gąbin - Ursus Warszawa 1:0 (0:0), bramka: Michał Piusiński 70'

Przed tym meczem serwis internetowy warszawskiego zespołu chwalił drużynę Błękitnych za znakomite wyniki w rozgrywkach ligowych, jednak mimo zapowiadanego rezerwowego składu Ursusa na mecz pucharowy, zapowiadał walkę i łatwe zwycięstwo. Okazało się jednak inaczej. Piłkarze Błękitnych postawili trudne warunki. Spotkanie rozpoczęło się od lekkiej przewagi Gąbinian, którzy wykorzystując atut własnego boiska, starali się narzucić własny styl gry...

Sprawdź pozostałe wyniki spotkań pucharowych >>>

Bodzo dnia listopada 22 2008 15:53:07 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1766 Czytań · Drukuj

Strona 121 z 145 << < 118 119 120 121 122 123 124 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
213.180.203.xxx @ search.php
52.167.144.xxx @ downloads.php
85.208.96.xxx @ news.php
47.128.17.xxx @ news.php
47.128.54.xxx @ news.php
47.128.98.xxx @ news.php
44.201.97.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.