XVII FINAŁ WOŚP - TURNIEJ HALOWY W GOSTYNINIE
POZPN, Miejski Sztab WOŚP, MOSiR w Gostyninie są organizatorami turnieju halowego w piłce nożnej z okazji XVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Impreza rozpoczyna się o godzinie 9.30 w Hali Sportowej MOSiR przy ul. Polnej. Na dzień dzisiejszy wiadomo, że udział weźmie 6 zespołów - obsada naprawdę rewelacyjna. Spotkania odbywać się będą na boisku do piłki ręcznej z dużymi, halowymi bramkami o szerokości 5 m. Cały dochód z imprezy ma wesprzeć budżet tegorocznego finału WOŚP, pomagającemu dzieciom z chorobami nowotworowymi. Opłata za wstęp na turniej to dobrowolne datki do puszek wolontariuszy. Obsada Turnieju...
Bodzo dnia stycznia 08 2009 19:24:48 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1605 Czytań · Drukuj

BŁĘKITNI GĄBIN PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO AWANSU

W Gąbinie wiele osób z utęsknieniem czeka już początku ligi z nadzieją, że Błękitni nie zawiodą i będą kontynuować wspaniała jesienną passę. Na chwilę obecną sytuacja w klubie jest godna pozazdroszczenia. Wszyscy, którzy przyczynili się do dotychczasowych osiągnięć Błękitnych w tym sezonie pozostają w Gąbinie do końca. Dodatkowo w kręgu zainteresowań znajduje się jeden bardzo wartościowy zawodnik, o którym póki co nie mówi się głośno. Do 18-to osobowej kadry seniorskiej dołączy prawdopodobnie dwóch piłkarzy z młodszej grupy wiekowej. Organizacja w zespole jest znakomita, bardzo dużo pomaga Burmistrz Miasta i wszystko wskazuje na to, że gąbiński zespół w dalszym ciągu pozostanie jednym z najlepszych zespołów w walce o awans. Rozpoczęcie przygotowań planowane jest na 12 stycznia i do końca miesiąca, 3 razy w tygodniu zajęcia odbywać sie będą w gąbińskiej hali sportowej. W lutym przewidziane są zajęcia zarówno w pomieszczeniu jak i na świeżym powietrzu oraz pierwsze sparingi. Błękitni rozpoczynają przygodę z wiosennym futbolem bardzo wcześnie - bo już 7 marca. Wtedy to wystąpią w II rundzie Pucharu Polski MZPN. W sparingach natomiast...

Bodzo dnia stycznia 08 2009 14:48:11 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1689 Czytań · Drukuj

ORZEŁ WZNOWIŁ TRENINGI W ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI

Siarczysty mróz nie przeszkodził piłkarzom seniorskiej drużyny Orła Goleszyn w pierwszym treningu po przerwie zimowej, który odbył się w święto Trzech Króli tj. 6 stycznia o godzinie 18.00. Na treningu stawiło się 12 zawodników. Widać, że zawodnicy są głodni gry w piłkę gdyż nawet minus 20 stopni mrozu nie przeszkodziło im w bieganiu po ośnieżonej płycie boiska treningowego. Ustalono, iż treningi będą odbywać się 3 razy w tygodniu tj. poniedziałek i wtorek odbywać się będą zajęcia na hali w Borkowie, w czwartki zajęcia na powietrzu a w weekendy gry kontrolne.
Na chwilę obecną drużyna Orła ma zaplanowane następujące gry kontrolne: 17 stycznia - udział w turnieju halowym, 24 stycznia - mecz z Błękitnymi Raciąż, 31 stycznia - mecz z juniorami Wisły Płock (również w tym terminie zaplanowano turniej halowy w Sierpcu z udziałem 6 drużyn), 7 lutego - mecz ze Zrywem Bielsk, 14 lutego - mecz z Wisłą Duninów, 14 marca - mecz z Ciółkowem. Gry kontrolne będą rozgrywane na sztucznym boisku Wisły Płock.

OrzelGol dnia stycznia 08 2009 11:37:22 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1714 Czytań · Drukuj

ScoutingPRO szuka scoutów!

Pojęcie scoutingu piłkarskiego w Polsce od dekad pozostawało uosobieniem chaosu oraz domeny bardziej cywilizowanych krajów. Wreszcie jednak na polskim rynku pojawiła się pierwsza agencja scoutingowa – ScoutingPRO. Dynamiczny rozwój marki sprawił, że firma poszukuje kolejnych współpracowników. Niedawno firma ogłosiła nabór scoutów, aby jeszcze rozszerzyć siatkę ludzi obserwujących piłkarzy. 

Na stronie http://www.scoutingpro.pl/nabor.html znajdują się szczegółowe kryteria, jakie muszą spełniać kandydaci, aby przystąpić do wielostopniowego procesu weryfikacji. – Szukamy ludzi, którzy będą mieli zbieżną z nami wizję piłki nożnej. Ludzi, posiadających odpowiednią wiedzę merytoryczną i zdolności analityczne – mówi Marcin Gabor, pomysłodawca projektu i właściciel agencji ScoutingPRO.

ScoutingPRO dnia stycznia 08 2009 08:18:22 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 2121 Czytań · Drukuj

LIDER IV LIGI ROZPOCZĄŁ OKRES PRZYGOTOWAWCZY

Pierwszy tydzień stycznia i pierwsze spotkanie treningowe. W miniony wtorek rozpoczęli przygotowania do wiosny piłkarze lidera IV Ligi Grupy Północnej - Tęczy Płońsk. Jeszcze w tym miesiącu płońska ekipa wystartuje w dwóch turniejach piłki nożnej halowej: 17 stycznia w Ostrołęce i 24 stycznia w Przasnyszu. Mecze na świeżym powietrzu rozegrane zostaną w okresie luty - marzec. W czasie przygotowań  zaplanowano ich siedem, a rywale będą naprawdę znakomici.  Przypomnijmy, że start IV Ligi przewidziany jest na 14 marca. Tęcza rozpocznie dopiero 24 marca, a pierwszym rywalem Mistrza Jesieni, w III kolejce wiosennych rozgrywek będzie Victoria Sulejówek . Spowodowane jest to faktem wycofania się rezerw Polonii Warszawa, które miały być  przeciwnikiem w kolejce inauguracyjnej. W pierwszej - Tęcza pauzuje.

W przygotowaniach biorą udział wszyscy zawodnicy z rundy jesiennej, a dodatkowo w kręgu zainteresowań, z dużą szansą na występy w Tęczy znajdują się: Łukasz Dębka (Świt Nowy Dwór) i Marcin Konopka (Korona Góra Kalwaria i GLKS Nadarzyn).

Bodzo dnia stycznia 07 2009 19:13:19 · Czytaj więcej · 2 Komentarzy · 1587 Czytań · Drukuj

JERZY PODBROŻNY WZNOWIŁ PRZYGOTOWANIA ORKANU

Trener sochaczewskiego Orkanu 6 stycznia 2009 roku wznowił treningi w ramach przygotowań do rewanżowej rundy rozgrywek. Przed ekipą z Warszawskiej dwa i pół miesiąca treningów - 21 marca startują rozgrywki w warszawskich ligach okręgowych. Przed szkoleniowcem Orkanu - Jerzym Podbrożnym, bardzo trudne zadanie. Jego zespół zajmuje po pierwszej rundzie dopiero trzynastą pozycję w tabeli z dorobkiem 11 punktów - taki regres formy sochaczewskiej jedenastki spowodowany był zapewne nowym środowiskiem w warszawskiej "okręgówce". Okres aklimatyzacji w nowych warunkach jest już prawdopodobnie za nimi i wiosną może być już tylko lepiej. Pierwsi wiosenni rywale nie napawają jednak optymizmem. Na sam początek Orkan zagra wyjazdowy mecz z KS Raszyn (4 miejsce) , a już tydzień później rywalem będzie niekwestionowany lider - rezerwy KS Piaseczno.

Bodzo dnia stycznia 07 2009 09:53:08 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1661 Czytań · Drukuj

SKRA DROBIN WZNAWIA TRENINGI POD KONIEC STYCZNIA

Krzysztof Kwasiborski - były zawodnik płockiej Wisły, zatrudniony ostatnio jako szkoleniowiec Zrywu Bielsk, od 1 stycznia 2009 roku przejął funkcję pierwszego trenera Skry Drobin. O fakcie tym można było dowiedzieć się już w grudniu, jednak dopiero nowy rok przyniósł początek oficjalnej kariery trenerskiej w Drobinie. Skra pod wodzą nowego szkoleniowca rozpocznie prawdopodobnie treningi pod koniec stycznia. Do startu sezonu pozostanie więc już niewiele czasu. Ewentualne braki w wytrenowaniu uzupełnić mają zapewne spotkania kontrolne, których Skra, licząc udział w turnieju halowym, zagra aż siedem. Pierwszy oficjalny występ pod wodzą nowego trenera będzie miał miejsce w Bielsku w dniu 31 stycznia, podczas turnieju halowego. Była praca w zespole Zrywu Bielsk zaowocowała najprawdopodobniej tym, że oprócz turnieju halowego, piłkarze z Drobina jeszcze dwukrotnie tej wiosny zmierzą się w sparingach z Bielszczanami...

Bodzo dnia stycznia 06 2009 15:55:45 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1697 Czytań · Drukuj

CO SŁYCHAĆ WE LWÓWKU...?

LUKS Lwówianka Lwówek, który w ubiegłym roku obchodził wspaniały jubileusz 50-lecia, jest na świeżo po Walnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym. Na początku stycznia zebrano się aby wybrać władze na kolejną czteroletnią kadencję oraz nakreślić sobie cele i plany na najbliższe lata. Jednym z priorytetów działaczy Lwówianki jest modernizacja obecnego boiska.

Za największe sukcesy klubu uznano organizację Imprezy Jubileuszowej z okazji 50-lecia oraz awans zespołu młodzieżowego do Ligi Okręgowej Juniorów w sezonie 2007/08.

Nowy zarząd klubu przedstawia się następująco: Prezes - Krzysztof Jabłoński, Wiceprezesi -  Tomasz Jaśpiński, Krzysztof Makowski oraz Dominik Stefański, Sekretarz - Konrad Burdyka...

Bodzo dnia stycznia 05 2009 09:32:35 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1891 Czytań · Drukuj

IX OTWARCIE NOWEGO ROKU DLA HURAGANU

Piękna styczniowa aura zapowiadała, że tradycyjny mecz na otwarcie nowego roku w Bodzanowie przyniesie mnóstwo emocji. ... nie było inaczej. Spragnieni futbolu piłkarze znakomicie spełniali dziś swoje zadania. Dzisiejsze spotkanie to już IX Mecz Noworoczny w historii, rozgrywany zawsze w pierwszą niedzielę nowego roku, w samo południe na boisku w Bodzanowie. Ze względu na stan boisk, tym razem, wyjątkowo, pojedynek toczony był na bocznej płycie, a rywalem Huraganu - po raz pierwszy w historii ekipa ULKS Ciółkowo - lider płockiej Klasy "B". Poziom spotkania - co najmniej dobry - wiele sytuacji podbramkowych i duże zaangażowanie zawodników, sprawiły że było to bardzo interesujące widowisko.

Bodzo dnia stycznia 04 2009 14:08:04 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1974 Czytań · Drukuj

KOLEJNE PROBLEMY FINANSOWE

Dopiero teraz, w przerwie zimowej okazuje się, że wiele zespołów boryka się z kłopotami finansowymi i nie tylko. Problemy różnej natury wyeliminowały już z gry rezerwy warszawskiej Polonii. Sprawa jeszcze bardzo nie ucichła a słychać już o kolejnych sytuacjach podbramkowych min. Radomiaka Radom i Okęcia Warszawa. Nie wesoło zrobiło się również w Amurze Wilga. Piłkarze z Radomia do dziś czekają na wypłaty za miesiące listopad i grudzień. Pustki w klubowej kasie, przed kilkoma tygodniami, obiecał uzupełnić Prezydent Miasta - a klubowy budżet miało powiększyć prezydenckie 100 tysięcy - w tej właśnie sprawie prezydent spotkał się z kibicami i władzami Radomiaka. Niestety do przekazania obiecanej sumy, póki co jeszcze nie doszło. Urząd Miasta podobno obiecanej kwoty nie ma, a dodatkowo nie ma takich podstaw prawnych, które umożliwiłyby taką transakcję. W odpowiedzi na takie postępowanie władz swoim odejściem zagroził obecny Prezes Radomiaka, który w dużym stopniu pomaga zespołowi, comiesięcznie zasilając klubową kasę kwotą 20 tysięcy złotych.  Radomscy piłkarze przebywają na urlopach, a rozgrywki ligowe rozpoczną najprawdopodobniej 22 marca meczem z Koroną Góra Kalwaria na obiektach przy ul. Struga 63. Wcześniej bo już w pierwszy weekend marca wystartują w II rundzie wojewódzkiego Pucharu Polski.

Równie dramatyczna sytuacja zaczyna powstawać w warszawskim Okęciu...

Bodzo dnia grudnia 17 2008 19:44:57 · Czytaj więcej · 5 Komentarzy · 1983 Czytań · Drukuj

NIE MA JUŻ REZERW POLONII WARSZAWA

Czarne Koszule nie mają już zespołu rezerw. Ostateczna decyzja zapadła, a Polonia II Warszawa, będąca wiceliderem północnej grupy IV Ligi Mazowieckiej - przestała istnieć. Od dłuższego czasu krążyły już informacje o planowanym wycofaniu zespołu, jednak wielu nie chciało w to wierzyć. Jak taki zespół, który posiada w swoich szeregach znakomitych zawodników takich jak: Mariusz Liberda, Grzegorz Piechna, Piotr Klepczarek czy Kamil Kuzera może chylić się ku upadkowi. A jednak... Przez dłuższy czas, nie wiadomo było o co w tym wszystkim chodzi. Jak jednak mówi polskie przysłowie: "Jeśli nie wiadomo o co...? - to wiadomo, że o pieniądze."

Bodzo dnia grudnia 14 2008 08:02:25 · Czytaj więcej · 3 Komentarzy · 1744 Czytań · Drukuj

Strona 120 z 145 << < 117 118 119 120 121 122 123 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
47.128.51.xxx @ news.php
47.128.63.xxx @ news.php
47.128.62.xxx @ news.php
47.128.63.xxx @ news.php
47.128.120.xxx @ news.php
47.128.121.xxx @ news.php
100.28.132.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.