Stocznia zwycięska !!!

Stoczniowiec Płock awansował do Ligi Okręgowej !!! Stało się to o co płocczanie walczyli przez cały sezon. W ostatniej kolejce "Stocznia" pokonała 5:1 Kasztelana Białe Błoto.
Przed ostatnią kolejką w walce o awans liczyły się 2 zespoły: Stoczniowiec oraz Wicher Cieszewo. To płocczanie byli w uprzywilejowanej pozycji. Przy równej liczbie punktów Stoczniowiec był na premiowanym awansem miejscu ze względu na lepszy bezpośredni pojedynek z Wichrem (zwycięstwo u siebie i remis na wyjeździe). Do pełni szczęścia w ostatniej kolejce brakowało zwycięstwa (przy ewentualnym zwycięstwie Wichru nad Huraganem Bodzanów).
Mecz zaczął się z kilkuminutowym opóźnieniem. Początek wskazywał na to, że nie będzie to łatwy mecz i tak rzeczywiście było. Niby optyczną przewagę mieli gospodarze jednak nic z niej nie wynikało. A okazji do wykorzystania było kilka. Jednak nie udawało się trafić do bramki wydawałoby się w sytuacjach, w których pomylić się nie można było. A jednak.
 

bramkarz dnia czerwiec 22 2009 23:48:53 · Czytaj więcej · 4 Komentarzy · 1320 Czytań · Drukuj

... I WSZYSTKO JASNE

Sezon 2008/09 można uważać za zakończony - jeśli mamy na myśli ligi najniższe. Pozostało już tylko kilka spotkań barażowych. W ubiegły weekend po raz ostatni zagrali piłkarze na szczeblu Siedleckiej Ligi Okręgowej, Płockiej Ligi Okręgowej, Płockiej Klasy "A" oraz grup młodzieżowych: juniorów młodszych, trampkarzy i młodzików. W Siedlcach oba zespoły walczące o awans do IV Ligi wygrały swoje spotkania, dlatego też promocję wywalczyła ekipa Jutrzenki Cegłów, kończąc tegoroczne rozgrywki z jednopunktową przewagą nad Naprzodem Skórzec. Zwycięstwo Naprzodu, niestety nie przyniosło upragnionego celu, odbiło się natomiast ujemnie na osiągnięciach Wilgi Miastków, która w następnym sezonie zagra w Klasie "A". W sobotę Płockie rozgrywki na szczeblu okręgowym toczyły się o przysłowiową pietruszkę. Wszystko było już poukładane. Zawodnicy urządzili sonie natomiast konkurs strzelecki. W 8 spotkaniach ostatniej kolejki strzelono aż 40 goli.

Bodzo dnia czerwiec 22 2009 12:02:39 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1213 Czytań · Drukuj

2 sierpnia w Lwówku...

Decyzje zapadły już dawno, ale dopiero teraz - gdy opadają ligowe emocje - przyszedł czas na oficjalny komunikat: Lwówianka Lwówek rok po swych jubileuszowych uroczystościach, przygotowuje kolejną dużą imprezę sportowo-rekreacyjną. W niedzielę, 2.sierpnia 2009 odbędzie się na obiektach LUKS-u i OSP II Piknik rodzinny LZS w Lwówku; imprezą towarzyszącą będzie I Międzypowiatowy Turniej Piłkarski o "Puchar Lwówka". Przedsięwzięcie LUKS Lwówek, jako jedno z siedmiu na Mazowszu, bierze udział w ogólnopolskim konkursie "KAROL" na najlepszą inicjatywę promującą sport i rekreacje wśród dzieci i młodzieży na wsi (organizatorem jest Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Zrzeszenie LZS). Aby móc liczyć się w tej rywalizacji i powalczyć o wysokie nagrody pieniężne, letnia impreza Lwówianki musi być co najmniej tak dobra, jak ubiegłoroczna. Czy będzie?

Konradio dnia czerwiec 20 2009 23:19:44 · Czytaj więcej · 4 Komentarzy · 1224 Czytań · Drukuj

MISTRZOWIE JUŻ ŚWIĘTUJĄ

Zbliżający się weekend przyniesie ostateczne rozstrzygnięcia w płockich ligach. Do zakończenia sezonu pozostały już tylko spotkania w Lidze Okręgowej, Klasie A oraz mecze w ligach młodzieżowych. Jeszcze jedną kolejkę spotkań rozegra siedlecka okręgówka. W wielu ligach sytuacja jest już wyjaśniona. Z płockiej Ligi Okręgowej do IV Ligi awans wywalczył zespół Błękitnych Gąbin, do Klasy A spadają Zorza Szczawin i Start Proboszczewice. Z płockiej Klasy A awans do LO wypracowali sobie zawodnicy Delty Miszewko, o drugą premiowaną lokatę walczą natomiast Stoczniowiec Płock i Wicher Cieszewo. "Żeglarze" muszą wygrać z Kasztelanem Białe Błoto w Płocku. Wicher, żeby liczyć na awans, musi zwyciężyć w Bodzanowie w konfrontacji z Huraganem i liczyć na potknięcie Stoczniowca.

Bodzo dnia czerwiec 19 2009 22:16:59 · Czytaj więcej · 6 Komentarzy · 1287 Czytań · Drukuj

MECZ WISŁA PŁOCK - KADRA POZPN PO RAZ TRZECI

Klub Sportowy Wisła Płock SSA, Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gostyninie są organizatorami meczu piłki nożnej: Wisła Płock SSA - Kadra POZPN. Mecz odbędzie się: 30.06.2009r. (wtorek) godz. 17:00 na Stadionie MOSiR w Gostyninie.

Uczestnikami Kadry POZPN mogą być wyróżniający się zawodnicy do 23 roku życia z Klubów funkcjonujących przy POZPN w Płocku. Uprasza się zainteresowane Kluby o zgłoszenie 2-3 zawodników na nasz adres w terminie do dnia 20.06.2009r.
Zgłoszenie powinno zawierać: ...

Bodzo dnia czerwiec 17 2009 08:20:10 · Czytaj więcej · 19 Komentarzy · 1795 Czytań · Drukuj

ZWYCIĘSTWA NAJLEPSZYCH

Zakończyła się już przedostatnia kolejka spotkań w płockiej Klasie A. Wszystkie czołowe zespoły odniosły w swoich pojedynkach zwycięstwa. Delta pokonała Huragan Bodzanów 6:3. Był to bardzo interesujący pojedynek, zwłaszcza że sytuacja na boisku zmieniała się co kilka minut. Delta prowadząc do przerwy 1:0 wyszła na drugą część bardziej zmotywowana i w przeciągu zaledwie 10 minut z wyniku 1:0, zrobiło się 5:1. Huragan dążący do odrobienia strat strzelił dwie bramki w ciągu 60 sekund w 69 i 70 minucie. Kontratak gospodarzy na 3 minuty przed końcem przyniósł im szóstego gola i ustalenie wyniku meczu. HIT Kolejki to jednak pojedynek Wichru Cieszewo i Czarnych Rempin. Czarni, którzy tuż przed tym spotkaniem stracili szanse awansu (zwycięstwo Stoczniowca nad Polonią 3:0, w meczu rozegranym o godz. 11.00) nie sprostali walczącemu o awans Wichrowi Cieszewo, przegrywając 0:3.

BARAŻE: W pierwszym meczu barażowym o prawo gry w III Lidze Łódzko Mazowieckiej: Okęcie Warszawa - KS Piaseczno 1:5 (1:3). Rewanż 17 czerwca o godz.17:00 w Piasecznie.

Bodzo dnia czerwiec 14 2009 15:55:37 · Czytaj więcej · 4 Komentarzy · 1292 Czytań · Drukuj

IV LIGA ŁÓDZKA I LO WARSZAWA KOŃCZĄ ROZGRYWKI - WYNIKI LO PŁOCK I W-WA

Zbliżający się tydzień zakończy zmagania w pozostałych ligach. Już dziś rozegrana zostanie ostatnia kolejka IV Ligi Łódzkiej - poznamy więc rywala Okęcia Warszawa bądź KS Piaseczno w finałowej potyczce barażowej o awans do III Ligi Łódzko - Mazowieckiej. Najbliżej trzeciej pozycji w IV Lidze Łódzkiej jest KS Paradyż - żeby awansować bezpośrednio i zająć miejsce pierwsze bądź drugie, musi dziś swe spotkanie wygrać i dodatkowo liczyć na potknięcia prowadzącej Zduńskiej Woli i drugiego w tabeli Zelowa. W przypadku zdobycia kompletu punktów przez Pogoń i Włókniarza - KS Paradyż zmuszony będzie walczyć w barażach. Dziś również po raz ostatni w sezonie 2008/09 wybiegną na boisko piłkarze zespołów występujących w warszawskiej "okręgówce". Płocka Liga Okręgowa ma do zakończenia jeszcze trzy serie spotkań. Dziś odbędą się mecz 28 kolejki. Na tym szczeblu toczy się już tylko walka o utrzymanie. Zdegradowany został już Start Proboszczewice. Natomiast drugi spadkowicz zostanie wyłoniony najprawdopodobniej spośród 3 zespołów: Zorza Szczawin, Świt Staroźreby i Stegny Wyszogród. Wyniki płockiej i warszawskiej LO w rozwinięciu Newsa.

Bodzo dnia czerwiec 13 2009 14:50:20 · Czytaj więcej · 10 Komentarzy · 1471 Czytań · Drukuj

SPOTKANIA BARAŻOWE

Dwa łódzkie kluby - Widzew i ŁKS stały się na dzień dzisiejszy przyczyną odwołania meczów barażowych o Ekstraklasę pomiędzy Koroną Kielce i Cracovią Kraków. Decyzję o odwołaniu kolejki barażowej podjęła Komisja do Spraw Nagłych Polskiego Związku Piłki Nożnej. Jako główny powód takiej decyzji uznano postanowienie Sądu Najwyższego, który w środę uchylił decyzję w sprawie cofnięcia degradacji Widzewa Łódź. Sprawą tą w trybie pilnym ma zająć się Trybunał Arbitrażowy przy Polskim Komitecie Olimpijskim. ŁKS natomiast za nie otrzymanie licencji na grę w Ekstraklasie w sezonie 2009/10 został automatycznie przesunięty na ostatnią pozycję w tabeli i zdegradowany do I Ligi. Władze Łódzkiego Klubu Sportowego po wielokrotnych próbach uchylenia decyzji ostatecznie zaskarżyły ją do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. W niższych ligach nie ma na szczęście opóźnień. Wyłoniono już w dwumeczach zespoły, które uzyskały promocję do I Ligi. Baraże o II, III i IV ligę już wkrótce.

 

Bodzo dnia czerwiec 13 2009 10:24:28 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1196 Czytań · Drukuj

POGOŃ SIEDLCE W III LIDZE

Emocji na finiszu IV Ligi Grupy Północnej było co nie miara. Jeszcze na kolejkę przed końcem rozgrywek szanse na bezpośredni awans do III Ligi miały aż trzy zespoły: liderująca Pogoń Siedlce 64 punkty, wicelider Okęcie Warszawa - 63 punkty i trzecia w tabeli z takim samym dorobkiem punktowym Tęcza Płońsk. Zarówno liderująca Pogoń jak i drugie w tabeli Okęcie zanotowały w ostatnich spotkaniach potknięcia, kończąc swoje mecze bezbramkowymi rezultatami - nie wykorzystała tego goniąca ich Tęcza, która przegrała w Zielonkach z broniącym się przed spadkiem Naprzodem 0:1 ! Zwycięstwo Naprzodu dało im jeszcze nadzieję na grę w barażach o utrzymanie w IV Lidze z 14 zespołem Grupy Południowej czyli KS Warka, wszystko jednak pod warunkiem, że zwycięzca baraży o III Ligę pomiędzy Okęciem Warszawa i KS Piaseczno, wygra finałowy baraż z III zespołem IV Ligi Łódzkiej - czy będzie to Pogoń Zduńska Wola, Włókniarz Zelów czy KS Paradyż dowiemy się wieczorem 13 czerwca. W rozwinięciu Newsa, zestaw par barażowych o I, II i III Ligę oraz aktualne wyniki.

Bodzo dnia czerwiec 11 2009 16:09:03 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1124 Czytań · Drukuj

SEZON 2008/09 ZMIERZA KU KOŃCOWI

Zbliża się finisz rozgrywek sezonu 2008/2009 - do końca pozostało juz niewiele spotkań. Najwięcej - w płockich i siedleckich ligach okręgowych, bo aż po trzy kolejki spotkań. Ligi wyższe zakończyły już zmagania. Pozostały jedynie pojedynki barażowe a awanse lub o utrzymanie w ligach. W wielu przypadkach wiadomo już kto zajął premiowane pozycje, kto będzie musiał opuścić szeregi ligi, w której dotychczas występował. Są jednak jeszcze ligi, w których batalia o każdy punkt będzie trwała do ostatnich chwil, do ostatniego gwizdka. W rozwinięciu tego Newsa przedstawiamy jak wygląda sytuacja awansów i spadków w poszczególnych ligach, którymi zajmuje się Piłkarski Magazyn Internetowy. Zapraszamy... UWAGA!!! W rozwinięciu newsa, dodana została kopia uchwały podjętej przez POZPN w dniu 12 sierpnia 2008, wyjaśniająca zasady awansów i spadków w płockich ligach!!!

Bodzo dnia czerwiec 07 2009 21:11:05 · Czytaj więcej · 18 Komentarzy · 1943 Czytań · Drukuj

START OTWOCK W BARAŻACH O PIERWSZĄ LIGĘ
Występujący w II Lidze Wschodniej Start Otwock - reprezentujący nasz region, zajmując ostatecznie 3 pozycję w końcowej klasyfikacji, wywalczył prawo gry w spotkaniach barażowych o I Ligę. 6 czerwca w siedzibie PZPN odbyło się losowanie tych par. W jego wyniku wyłoniono dwie pary barażowe: GKS Jastrzębie zagra ze Startem Otwock z II Ligi Wschodniej, natomiast drugi pierwszoligowiec GKP Gorzów Wielkopolski zmierzy się ze Ślęzą Wrocław występującą dotychczas w II Lidze Zachodniej. Pierwsze spotkania barażowe będą rozegrane na boiskach zespołów II Ligi, które uzyskały prawo walki o wyższy szczebel rozgrywek, natomiast rewanże odbędą się na obiektach obecnych pierwszoligowców, walczących o prawo do gry na tym szczeblu rozgrywek w sezonie 2009/2010. Bezpośredni awans z II Ligi Wschodniej wywalczyły KSZO Ostrowiec i Sandecja Nowy Sącz, zaś z Grupy Zachodniej - MKS Kluczbork i Pogoń Szczecin. Terminy i układ gier w rozwinięciu newsa....
Bodzo dnia czerwiec 06 2009 22:34:38 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1348 Czytań · Drukuj

Strona 113 z 145 << < 110 111 112 113 114 115 116 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
54.36.148.xxx @ lostpassword.php
10.179.4.xxx @ photogallery.php
10.179.80.xxx @ print.php
185.191.171.xxx @ photogallery.php
185.191.171.xxx @ photogallery.php
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ photogallery.php
185.191.171.xxx @ photogallery.php
185.191.171.xxx @ photogallery.php
185.191.171.xxx @ calendar.php
185.191.171.xxx @ readarticle.php
10.179.1.xxx @ news.php
3.238.250.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.