Orkan Lelice - Przygotowanie do sezonu.

Orkan Lelice wraca po 2 latach pobytu w B Klasie do rozgrywek A-klasowych. Zespół został niestety osłabiony, gdyż odszedł jeden z głównych bohaterów czyli starszy z braci Buraczyńskich - Mariusz. Kolejnym klubem w jego karierze będą Błękitni Raciąż. Do Lelic prawdopodobnie przybędzie 6 nowych graczy. Do klubu powraca również Cezary Jakacki, który reprezentował barwy Mazura Gostynin. Wraz z nim do klubu ma dołączyć jego młodszy brat. Ponadto zagra prawdopodobnie były zawodnik Czarnych Rempin - Adam Kraska. Możliwe że klub zostanie wzmocniony jeszcze co najmniej 3 zawodnikami. Wszystko okażę się na pierwszym meczu sparingowym.

 

maly90 dnia lipca 17 2010 08:14:27 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1503 Czytań · Drukuj

GDZIE ZAGRAJĄ NIEKTÓRE ZESPOŁY

W tym newsie przedstawiamy informacje dotyczące rozgrywek sezonu 2010/11 prowadzonych pod egidą Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. W rozwinięciu można przeczytać o miejscach rozgrywania spotkań przez zespoły, które nie występują na własnych boiskach.

Bodzo dnia lipca 17 2010 05:35:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1985 Czytań · Drukuj

TERMINARZE IV LIGA, LO, KLASY "A" I "B" - MZPN 2010/11

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej podał oficjalne terminarze dla wszystkich grup seniorskich okręgu mazowieckiego. Obie grupy IV Ligi rozpoczynają batalię o ligowe punkty w dniu 14 sierpnia. Również tego dnia rozpoczną ligowe zmagania piłkarze wszchodniej i zachodniej grupy ligi okręgowej. Tydzień później rozpoczynają nowy sezon zespoły występujące na szczeblu warszawskiej klasy A - cztery grupy, a 28 sierpnia startują wszystkie grupy klasy B. W rozwinięciu newsa aktualne terminarze dla IV lig, Lig Okręgowych oraz Klas A i Klas B. Zapraszamy.

Bodzo dnia lipca 14 2010 19:33:46 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1998 Czytań · Drukuj

KOMUNIKAT POZPN W SPRAWIE AWANSÓW I SPADKÓW

Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej na posiedzeniu zatwierdził ostatecznie awanse i spadki w ligach, które rozgrywane były pod jego egidą. W rozwinięciu podajemy oficjalne decyzje - łącznie z Mistrzami Lig Młodzieżowych. Stegny Wyszogród, Wisła Płock i Pegaz Drobin jako zwycięzcy grup młodzieżowych, od nowego sezonu występować będą na szczeblu Lig Mazowieckich prowadzonych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej.

Bodzo dnia lipca 14 2010 19:05:13 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1621 Czytań · Drukuj

CO W TRAWIE PISZCZY - INFORMACJE Z MAZOWIECKICH KLUBÓW

Początek lipca to przede wszystkim start okresu przygotowawczego w wielu zespołach. Poniżej postaramy się przedstawić krótkie informacje z mazowieckich klubów informujące o stanie przygotowań do nowego sezonu. Liczymy tu również na Waszą aktywność. Jeżeli chcecie, żeby informacja o Waszej drużynie znalazła się w tym newsie - proszę o kontakt. Rozgrywki rozpoczynają się w sierpniu. Lipiec - to pora na obozy szkoleniowe, sparingi, testowanie nowych zawodników oraz transfery. W lipcu rusza również centralna edycja Pucharu Polski, w której nasz jedyny przedstawiciel Orzeł Wierzbica zmierzy się z Wigrami Suwałki. O tym jednak w innej wiadomości. Przed zespołami okres przygotowawczy - treningi, a przede wszystkim mecze kontrolne, na które czeka już większość spragnionych piłkarskich emocji, kibiców. Informacje o sparingach, obok w Menu w zakładce Sparingi.

Bodzo dnia lipca 11 2010 09:28:03 · Czytaj więcej · 2 Komentarzy · 2237 Czytań · Drukuj

WIADOMOŚCI Z POZPN

Płocki Okręgowy Związek Piłki Nożnej został wyróżniony przez władze PZPN i MZPN organizacją XXV Międzynarodowego Turnieju o Puchar Syrenki 2010. Turniej odbędzie się na boiskach klubów zrzeszonych w POZPN w dniach 23 - 28 sierpnia 2010 r. Wytypowano obiekty w Gostyninie, Łącku, Staroźrebach i Drobinie. Mecz o trzecie miejsce rozegrany zostanie na Stadionie Miejskim w Płocku, a pojedynek finałowy na stadionie Wisły Płock. W turnieju wezmą udział między innymi reprezentacje (U-17): Polski, Rosji, Ukrainy, Norwegii, Rumunii, Danii, Irlandii Płn. i Bułgarii. Wszystkie szczegóły będą w niedługim czasie dostępne w serwisie turnieju pod adresem: www.syrenkacup.plo.pl.

Dodatkowo POZPN informuje, iż powołano już część sędziów do prowadzenia zawodów w sezonie rozgrywkowym 2010/11. Egzaminy poprawkowe dla sędziów WS PŁOCK oraz dla sędziów, którzy nie mogli uczestniczyć w pierwszym terminie odbędą się dnia 30 lipca 2010 roku o godzinie 16:30 na obiekcie Stadionu Miejskiego w Płocku, przy ul. Sportowej.  Egzaminy dla obserwatorów III i IV ligi odbędą się dnia 3 sierpnia 2010 roku o godz. 18:00 w Rembertowie. Osoby, które nie mają usprawiedliwionej nieobecności podczas pierwszego terminu, a chcą wziąć udział w terminie poprawkowym zobligowane są do uiszczenia opłaty w wysokości 30 PLN.

W rozwinięciu newsa - Aktualna Lista powołanych Arbitrów...

Bodzo dnia lipca 10 2010 07:33:42 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1940 Czytań · Drukuj

EUROPEJSKIE PUCHARY W PRZERWIE WAKACYJNEJ

21 czerwca w szwajcarskim Nyonie odbyło się losowanie europejskich pucharów. Na początek odbędą się fazy eliminacyjne czyli rundy przedwstępne. Trzy polskie zespoły poznały już swoich rywali. W eliminacjach do Ligi Mistrzów zagra oczywiście Lech Poznań, natomiast droga do Ligi Europy czeka przed Wisłą Kraków i Ruchem Chorzów. Czy polskie ekipy stać na coś więcej niż przejście przez pierwszą rundę eliminacyjną? - okaże się niebawem. Jedno jest pewne - rywale w tych pierwszych potyczkach nie należą do europejskich potentatów i nie powinny sprawić polakom problemów. Są to na ogół młode kluby. Najstarszy z nich Szachtior Karaganda powstał w 1958 roku, pozostałe - FC Šiauliai w 1995, a Inter Baku w 2004. Są to zespoły reprezentujące ligi wschodnie z Kazachstanu, Azerbejdżanu i Litwy, dodatkowo w przypadku awansu z pierwszej rundy, czeka na Ruch maltańska Valetta FC. W historii pucharowych konfrontacji polskie drużyny zagrały z reprezentantami tych krajów 26 pojedynków, z czego 23 zakończyły się zwycięstwami polaków, zanotowano 2 remisy i tylko raz rywale okazali się lepsi. W 2001 roku Żalgiris Wilno pokonał chorzowski Ruch 2:1, by w rewanżu w Chorzowie ponieść sromotną klęskę 0:6. W rozwinięciu newsa przedstawiamy trochę historii oraz terminarz pierwszych spotkań pucharowych. Zapraszamy do lektury.

Bodzo dnia lipca 07 2010 07:00:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1677 Czytań · Drukuj

Dodatkowy nabór w LKS Stegny Wyszogród

Klub Piłkarski Stegny Wyszogród prowadzi dodatkowy nabór młodych adeptów piłki nożnej do najmłodszych grup młodzieżowych. Do drużyny Trampkarzy Młodszych zapraszamy chłopców z rocznika 1997-98. Natomiast do drużyny Żaków chłopców z rocznika 1999 i młodsi. Obie ekipy w ostatnim sezonie zostały Mistrzami Okręgu Płockiego. Trampkarze w nowym sezonie będą grali w Mazowieckiej Lidze Trampkarzy Młodszych. Wszystkich chłopców zainteresowanych piłkarskim rozwojem i dobrą zabawą na treningach ZAPRASZAMY DO NASZEGO KLUBU!!!
Szczegółowych informacji udziela trener pod numerem telefonu: 504 020 735
stegny-wyszogrod.futbolowo.pl
 

Brzoza81 dnia lipca 06 2010 19:23:20 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1386 Czytań · Drukuj

UKŁAD LIG PRZED NOWYM SEZONEM

Rozgrywki ligowe wystartują już w sierpniu. Powoli kończą się piłkarskie urlopy i czas wracać na boiska. Wiele zespołów już wkrótce rozegra swoje pierwsze mecze kontrolne. Póki co przyjrzyjmy się układowi w mazowieckich ligach. W rozwinięciu newsa przedstawiamy nieoficjalne jeszcze ułożenie poszczególnych klas rozgrywkowych, ale wydaje się, że nic już raczej nie powinno się zmienić. Swoistą ciekawostką jest przeniesienie warszawskiego Okęcia, które z sukcesem przetrwało baraże, do południowej grupy IV Ligi. Wpływ na to miało niewątpliwie przepełnienie grupy północnej po spadku rezerw płockiej Wisły i Nadnarwianki Pułtusk. Wiemy już, że rozgrywki startują 14 sierpnia. Tego dnia odbędą się pierwsze spotkania w obu grupach IV ligi, warszawskich ligach okręgowych i płockiej LO. Tydzień później, czyli 22 sierpnia zainauguruje rozgrywki Płocka Klasa A. Jeszcze później zobaczymy piłkarzy na boiskach B Klasy. Kiedy? Okaże się dopiero jak poznamy skład tej grupy - w zależności od ilości zgłoszonych zespołów. 25 sierpnia natomiast odbędzie się pierwsza runda Pucharu Polski na szczeblu POZPN i MZPN.

Kluby, które brały udział w zamieszaniu barażowym czyli KS Warka i Szydłowianka Szydłowiec złożyły odwołania do władz MZPN w związku z zaistniałą sytuacją - domagając się powiększenia grup IV ligi do 17 zespołów. Oba zespoły mają swoje uzasadnione racje. Ostateczną decyzję w tej sprawie podjął związek podczas środowego posiedzenia. Odwołania obu zespołów zostały odrzucone i ligi liczyć będą po 16 zespołów, a zainteresowane kluby rozpoczną nowe rozgrywki w Lidze Okręgowej.

Bodzo dnia lipca 05 2010 05:30:29 · Czytaj więcej · 5 Komentarzy · 1651 Czytań · Drukuj

NABÓR ROCZNIKA 2000

Szanowni Rodzice!!! Młodzi Piłkarze!!!

UKS MDK Płock - Mistrz ligi młodzików '96 Płockiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej sezonu 2008/2009
Prowadzi nabór do sekcji piłkarskiej chłopców z rocznika 2000 !!!!!!!!!!


Zajęcia odbywają się
przy szkole podstawowej nr 23
ul. Walecznych 20
(Podolszyce Północ)

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać u trenera - numer kontaktowy 791332324 bądź Prezesa 791169718

NIE PRZEGAP SZANSY CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!!!!!!!!! BAW SIĘ I TRENUJ Z NAJLEPSZYMI!!!!!!!

toldik77 dnia lipca 05 2010 04:37:51 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1243 Czytań · Drukuj

OKĘCIE POZOSTAJE W IV LIDZE - ZNICZ, KORONA I ORZEŁ AWANSUJĄ

Zakończyły się już rozgrywki w ligach mazowieckich. O udział w IV lidze grali wiceliderzy mazowieckich okręgówek: dwóch grup warszawskich, ciechanowsko-ostrołęckiej, radomskiej i płockiej. O udział w IV Lidze Mazowieckiej zagrano zakończono mecze rewanżowe:  GKP Targówek w dwumeczu przegrał ze Zniczem II Pruszków, Korona Ostrołęka pokonała ŁKS Łochów, a Orzeł Wierzbica ograł wicemistrza płockiej okręgówki Amatora Maszewo. Rozpoczęte 16 czerwca baraże o utrzymanie w IV Lidze Mazowieckiej zostały odwołane. Nową parę barażową o utrzymanie w IV Lidze Mazowieckiej poznaliśmy dopiero 21 czerwca,  SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC zagrała z OKĘCIEM WARSZAWA. W pierwszym meczu lepsi okazali się goście, w rewanżu bezapelacyjnie lepszym zespołem była ekipa Okęcia, która wyraźnie pokonała rywala 4:1, tracąc jedyną bramkę już w doliczonym czasie gry. Okęcie utrzymało się w IV lidze.

OKĘCIE WARSZAWA - SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC 4:1 (3:0)

Więcej w rozwinięciu Newsa - podajemy tam też wszystkie terminy, pary barażowe oraz wyniki i strzelców.

Bodzo dnia czerwca 26 2010 17:04:00 · Czytaj więcej · 15 Komentarzy · 2631 Czytań · Drukuj

Strona 101 z 145 << < 98 99 100 101 102 103 104 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
66.249.64.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
47.128.29.xxx @ news.php
47.128.30.xxx @ news.php
47.128.30.xxx @ news.php
44.201.97.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.