PŁOCKA OKRĘGÓWKA - STATYSTYKA OSTATNICH 10 LAT

Z okazji dziesiątej rocznicy naszego serwisu, przygotowaliśmy specjalnie dla Was, myślę że bardzo interesujące zestawienie ostatnich 10 lat w płockiej okręgówce. Pierwszy sezon 2001/02 od którego zaczyna się analiza, to zarazem ostatni, w którym połączono siły z innym okręgiem. Do roku dwutysięcznego zespoły z naszego regionu grały w jednej grupie z okręgiem kutnowskim. Później, właśnie w latach 2001 - 2002 na jeden sezon pomieszano grupę płocką ze skierniewicką i stąd takie zespoły jak Żyrardowianka, Relax Radziwiłłów, Mszczonowianka Mszczonów, Tur Jaktorów i Wrzos Międzyborów przez jeden sezon gościły na naszych boiskach. Po roku jednak komuś się to nie spodobało i wszystko wróciło do normy, a może i nie, bo tym razem powstała liga, która funkcjonuje już do dziś a występują w niej zespoły z powiatów płockiego, sierpeckiego i gostynińskiego i sochaczewskiego. Przez pewien czas brała udział w rozgrywkach ekipa Orkanu Sochaczew, jednak razem z Jerzym Podbrożnym odeszła do okręgu warszawskiego... nie uczyniła tego zaś Bzura, która do dziś dzielnie walczy na boiskach POZPN. Fakt jest natomiast taki, że w ciągu tych 10 sezonów w okręgówce wystąpiło 36 drużyn. Tylko raz grało 9 zespołów. Mamy też dwóch stałych bywalców, którzy nie opuścili nawet na rok tego szczebla rozgrywek. Są to Wisła Duninów i Świt Staroźreby.

W rozwinięciu newsa zobaczycie tabele, które przedstawiają trochę statystyk ostatnich dziesięciu sezonów, z uwzględnieniem również tego aktualnego, niech więc to będzie 9 i pół sezonu... Zapraszamy

Bodzo dnia stycznia 06 2011 07:40:54 · Czytaj więcej · 2 Komentarzy · 1646 Czytań · Drukuj

WESOŁYCH ŚWIĄT

Bodzo dnia grudnia 24 2010 06:27:54 · 0 Komentarzy · 1329 Czytań · Drukuj

15 GRUDNIA 2010 - X URODZINY PIŁKARSKIEGO MAGAZYNU INTERNETOWEGO !
7 lat

Pierwsze kroki Serwisu stawiane były już w 1999 roku, kiedy to pod nazwą "huraganbo.republika.pl " kryło się trochę informacji dotyczących Huraganu Bodzanów, jego zawodników, sukcesów i aktualnych rozgrywek.

Z biegiem czasu, kiedy okazało się, że informacje zawarte w małej stronce Huraganu zaczynają być potrzebne, czytane, omawiane i komentowane, podjąłem się próby stworzenia czegoś więcej... Wyniki Klasy "A", stworzenie podstrony dla gminnego rywala Wisły Kępa Polska, opisy spotkań Relaxu Miszewo.

Udało się wtedy zyskać akceptację Urzędu Gminy w Bodzanowie i otrzymać dostęp do gminnej domeny w Bazie Gmin - bodzanow.pl, zmienił się wtedy adres strony na huragan.bodzanow.pl. Z wielką radością obserwowałem kolejne odsłony stron i zainteresowanie coraz większej grupy osób, tym co dzieje się na łamach "H-SerWWWis", bo tak wtedy przemianowałem tę witrynę.

Pierwszy rok działalności czekałem z utęsknieniem na 1000 odsłonę strony - udało się 20 grudnia 2001 roku. Po raz 100 000 strona została obejrzana 19 grudnia 2006 roku... teraz po kolejnych 4 latach tych odsłon jest już ponad 1 100 000. DZIĘKUJĘ :) To wszystko dzięki Wam wiernym Użytkownikom i coraz liczniejszej rzeszy gości, którzy też dzięki Userom dowiadują się o Magazynie i często go odwiedzają.

W taki oto sposób z małej stronki z zaledwie kilkoma podstronami powstał w miarę rozbudowany serwis, który ma za zadanie zadowolić Was - Miłośników Piłki Nożnej, z nieoficjalnej strony Huraganu Bodzanów starałem się stworzyć coś więcej... Powstał Piłkarski Magazyn Internetowy z własną domeną huragan.pl. W 2008 roku w celu wyeliminowania pomyłek odnośnie tematyki stron powstała nowa odsłona serwisu - M-GOL! - przyjęła się tak nazwa wśród czytelników, że wiadomości można poczytać na "Huraganie" :) to miłe, lecz zarazem mylące. Informacje o Huraganie przeniesione dawno zostały do typowego serwisu o klubie Huragan SerWWWis, pod adresem www.liga.huragan.pl. - a Piłkarski Magazyn Internetowy stawia sobie za cel informowanie o wielu innych wydarzeniach w Mazowieckiej Piłce, stąd też nazwa M-GOL! (M - od Mazowsza).

W rozwinięciu Newsa dodatkowe informacje oraz kilka zdjęć przypominających wygląd głównej strony sprzed lat. Zapraszamy....

Udostępnij

Bodzo dnia grudnia 15 2010 08:00:46 · Czytaj więcej · 2 Komentarzy · 1490 Czytań · Drukuj

WIOSNA NA MAZOWSZU ROZPOCZNIE SIĘ 19 MARCA 2011

Piłkarze udali się już na zasłużony wypoczynek. Pozostała jeszcze tylko jedna seria rozgrywek Ekstraklasy i na kolejne pojedynki o ligowe punkty poczekamy do marca. Działacze okręgowi w przerwie nie próżnują. Ustalony został już ramowy terminarz rozpoczęcia spotkań większości lig, również tych mazowieckich.
Wiemy, że pierwszą rewanżową serię Ekstraklasy zobaczymy jeszcze w najbliższym tygodniu, czyli pomiędzy 3 a 5 grudnia. Przerwa w tych rozgrywkach potrwa do 26 lutego. Tego dnia rozpocznie się piłkarska wiosna, a pierwszą kolejką będzie 17 i tu od razu zapowiadamy szlagier. Legia Warszawa zmierzy się w pojedynku derbowym ze stołeczną Polonią. W pierwszym jesiennym meczu Polonia ograła Legię aż 3:0.
I liga rozpocznie rozgrywki najprawdopodobniej 5 marca. Jeżeli aura pozwoli również tego dnia zainaugurują piłkarską wiosnę piłkarze II Ligi, a wśród nich między innymi płocka Wisła.
III Liga Łódzko-Mazowiecka wystartować powinna 19 marca.
W rozwinięciu newsa można sprawdzić w jakich dniach zaplanowano rozpoczęcie wiosennych rozgrywek w ligach mazowieckich.

Bodzo dnia listopada 28 2010 11:55:26 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1558 Czytań · Drukuj

PO SEZONIE >>> LO PŁOCK - GĄBIN WALCZY O AWANS
Podsumowanie rundy jesiennej 2010/11

Płocka okręgówka zakończyła już rundę jesienną sezonu 2010/11 oraz rozpoczęła spotkania rewanżowe. Na początek zaplanowano, że w listopadzie odbędą się dwie pierwsze kolejki spotkań, ostatecznie jednak z tego zrezygnowano. Piłkarze zagrali tylko pierwszą rewanżową kolejkę.
Analizę rozpoczniemy od układu w tabeli. Zespoły płockiej LO podzieliły się w pierwszych 16 spotkaniach na zauważalne trzy grupy. Pierwsza to zdecydowanie najlepsze w tym roku ekipy Błękitnych Gąbin i Amatora Maszewo oraz krocząca niepewnie za nimi Wisła Duninów. Druga grupa zespołów to miejsca od 4 do 10 - otwiera ją Mazur Gostynin, a zamyka Zryw Bielsk. Różnica punktów między nimi to zaledwie 5 pkt. Na koniec - kandydaci do spadku, czyli grupa trzecia, miejsca 11 - 16. Te zespoły mają już zdecydowaną stratę do pozostałych i między nimi najprawdopodobniej rozegra się batalia o utrzymanie.
Warto zauważyć, że mimo różnicy poziomów wśród zespołów LO nie ma w tej lidze zespołu, bez porażki, nie ma również takiego, który by nie zwyciężył przynajmniej dwa razy, ale nie ma również drużyny, która ani razu nie zremisowała.
Najmilej zaskoczyła swoich kibiców zapewne Wisła Duninów, bo o ile walki o awans pomiędzy Błękitnymi i Amatorem mogliśmy się spodziewać, to dołączenie do tego grona Wisły jest miłym zaskoczeniem.
Największe rozczarowanie ligi to zdecydowanie "Żeglarze" z Płocka - nikt przed sezonem nawet nie pomyślał, że na koniec roku Stoczniowiec z 12 punktami na koncie ocierał się będzie o strefę spadkową.

Więcej w rozwinięciu newsa >>>

Udostępnij

Bodzo dnia listopada 21 2010 11:52:59 · Czytaj więcej · 4 Komentarzy · 1967 Czytań · Drukuj

PIŁKARSKIE OSTATKI
Wyniki, strzelcy 2010/11

Większość lig już odpoczywa. Do końca jesiennych rozgrywek pozostały jedynie mecze w dwóch najwyższych klasach rozgrywkowych - Ekstraklasie i I Lidze. W warszawskiej okręgówce natomiast odrobione zostały zaległości. Przypomnijmy, że w grupie drugiej nie odbyły się wcześniej 2 spotkania. Mecz z 14 kolejki KP II Piaseczno z KS Raszyn (6 listopada, godz. 13:30) oraz z 15 kolejki (14 listopada, godz. 10:00) Piast Piastów - Naprzód Brwinów zostały przełożone ze względu na złe stany nawierzchni boisk nasiąkniętych obficie padającym deszczem.
Jedyny przedstawiciel Mazowsza Dolcan Ząbki zakończył rozgrywki I Ligi na ostatniej - niestety pozycji, w ostatnim meczu sprawiając jednak miłą niespodziankę remisem z Odrą Wodzisław. Piłkarze Dolcanu wprawdzie gola nie zdobyli, ale wyręczył ich zawodnik Odry - Szymon Jary, strzelając do własnej bramki. Radość trwała zaledwie trzy minuty - potem Odra doprowadziła do wyrównania, ale wynik utrzymał się do końca i jeden punkt pozostał w Ząbkach.
DOLCAN ZĄBKI - ODRA WODZISŁAW 1:1 (1:1)
samobójcza 29' - Marek Sobik 32'

W ten weekend miała zagrać również płocka okręgówka - jednak ostatecznie podjęto decyzję, że 17 kolejka odbędzie się w regulaminowym terminie - czyli w marcu 2011 roku. Przypomnijmy, że decyzją POZPN w Płocku dwie pierwsze kolejki wiosenne miały być odbyte w listopadzie tego roku. Pierwsza z nich w dniu 14 listopada, a druga 20 - 21 listopada. Mecze pierwszej kolejki odbyły się zgodnie z planem (oprócz spotkania Delta-Stoczniowiec). Natomiast druga z powrotem przesunięta została na wiosnę.

Wyniki zaległych spotkań LO Warszawa w rozwinięciu newsa...

Bodzo dnia listopada 20 2010 13:41:42 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1604 Czytań · Drukuj

PO SEZONIE >>> KLASA "A" - NIESPODZIEWANY SCENARIUSZ
Podsumowanie rundy jesiennej 2010/11

Płocka Klasa "A" zakończyła już rozgrywki rundy jesiennej. Scenariusz jesienny dość nieoczekiwany. Stegny Wyszogród i Start Proboszczewice zaskoczyły bardzo słabą formą. Nikt też nie spodziewał się, że grająca dotychczas w miarę równo Lwówianka Lwówek będzie po trzynastu  kolejkach zajmować przedostatnią pozycję. Największą niespodzianką okazała się jednak postawa ULKS Ciółkowo. Zespół "kuchennymi drzwiami" dostał się do "A" klasy, wykorzystując wycofanie sie z rozgrywek rezerw Amatora Maszewo i swoją szansę wykorzystał znakomicie. W podziękowaniu za to, że nie musiał w tym roku toczyć walk na b-klasowych boiskach, niemal zdeklasował swoich rywali zajmując pewną pierwszą lokatę. Przegrał tylko raz, z depczącą mu po piętach Wisłą Sobowo - na boisku przeciwnika 2:3. Piłkarze z Ciółkowa po raz pierwszy wkroczyli na pozycję lidera w 11 kolejce i nie oddali prowadzenia do końca. Sukcesy zawdzięczać mogą wielu - warto jednak zaznaczyć, że mają w swoim składzie Najlepszego Strzelca tej klasy rozgrywkowej - Przemysław Cieszkowski strzelił w barwach ULKS-u 15 goli i przewodzi stawce najlepszych snajperów. Drugi w tabeli z dorobkiem 11 goli jest Wojciech Młotkowski - napastnik Wisły Sobowo.
Mistrz Jesieni może poszczycić się również najlepszą ligową serią bez porażki. Przegrany mecz w Sobowie 12 września zmobilizował zawodników do tego stopnia, że nie przegrali w kolejnych 9 spotkaniach z rzędu, remisując tylko z Unią Czermno (0:0) i Skrą II Drobin (1:1).

Więcej w rozwinięciu newsa >>>

 

Bodzo dnia listopada 17 2010 10:45:49 · Czytaj więcej · 5 Komentarzy · 2459 Czytań · Drukuj

OSTATNIA JESIENNA KOLEJKA NA MAZOWSZU
Wyniki, strzelcy 2010/11

To już niestety koniec piłkarskich emocji. Ostatni weekend w wielu ligach przypadł na 13 i 14 listopada. W końcówce walczyć będą jeszcze o ważne ligowe punkty. Ostatnie spotkania rządzą się często swoimi prawami - nie raz dochodzi do niespodzianek czy sensacji. Jak będzie tym razem przekonamy się już niebawem.
W drugiej lidze wschodnie bardzo ważny mecz rozegra płocka Wisła.
14.11. 15:00 Wisła Płock - Start Otwock 5:0 (2:0)
Bartosz Wiśniewski 16', 71', Tomasz Bekas 20', Marcin Nowacki 75', Daniel Koczon 76'
Północna grupa IV ligi ma już swojego Mistrza Jesieni. Nie będzie tu już walki o najwyższe lokaty - jednak pozostałe mecze mogą przynieść również wiele emocji. My zapraszamy do Płońska, gdzie miejscowa Tęcza zagra z Kasztelanem Sierpc.
14.11. 13:00 Tęcza 34 Płońsk - Kasztelan Sierpc 0:5 (0:2)
Michał Dzięgielewski 36', 77', 80', Tomasz Sudomir 42', Babatunde Alimi 86'
Pierwsza grupa warszawskiej LO nie ma jeszcze swojego Mistrza. Wszystko wyjaśni się w sobotę. Czy będzie to Żbik, GKP Targówek czy Drukarz zależy od dwóch spotkań wyjazdowych piłkarzy z Targówka i Warszawy, Żbik ostatnie spotkanie rozegrał awansem - 11 listopada wygrał 4:2,
13.11. 11:00 PKS Radość - GKP Targówek 2:2 (1:1)
Daniel Zdzieszyński 15', Aleksander Graff 67' – Mateusz Furman 19', Adam Łęcki 86'

Pozostałe wyniki oraz strzelcy goli w rozwinięciu newsa. Zapraszamy!

Udostępnij
Bodzo dnia listopada 13 2010 07:21:28 · Czytaj więcej · 5 Komentarzy · 2530 Czytań · Drukuj

KONIEC RUNDY JESIENNEJ W PŁOCKU I W SIEDLCACH
Wyniki, strzelcy 2010/11

Podczas  Święta Niepodległości nie próżnowali zawodnicy zespołów występujących w płockiej i siedleckiej lidze okręgowej. Rozegrali oni ostatnią jesienną kolejkę spotkań, ustalając automatycznie swoich Mistrzów Jesieni. W regionie płockim najlepszym zespołem w tej rundzie okazała się ekipa Błękitnych Gąbin. Mimo niespodziewanego remisu utrzymała pozycję lidera, dzięki temu, że goniący ja Amator Maszewo również wywalczył dość niepodziewanie zaledwie jeden punkt. Te dwa remisy najlepszych drużyn wykorzystali zawodnicy Wisły Duninów - pokonując Stoczniowca Płock 3:0, umocnili się na trzecim miejscu w tabeli i zbliżyli do najlepszych na bardzo niebezpieczną dla nich odległość punktową! W Płocku to jeszcze nie koniec. Jeśli tylko aura pozwoli, rozegrane zostaną jeszcze dwie kolejki wiosenne - 14 i 21 listopada.
W Siedlcach podobnie - najlepsze zespoły nie wygrały swoich spotkań. Zryw Sobolew zawiódł swoich kibiców, przegrywając z Sępem Żelechów 1:2 w meczu wyjazdowym, podążające za nim krok w krok - Podlasie Sokołów odrobiło zaledwie jeden punkt, remisując w Kałuszynie 2:2. Aktualną sytuację wykorzystać mogą jeszcze piłkarze Czarnych Węgrów, którzy 14 listopada rozegrają zaległy mecz ostatniej kolejki z Tęczą Stanisławów. Spotkanie z 11 zespołem LO rozegrane zostanie w Węgrowie. W przypadku zwycięstwa - Czarni awansują na drugą pozycję w tabeli - zrównując się punktami z liderem z Sobolewa. Mistrzami nie będą, ponieważ najważniejszy mecz na boisku Zrywu przegrali 1:2.
W Płockiej Klasie "A" odbyły się również dwa spotkania zaległe. Czarni podejmowali Stegny, a Orkan zagrał z Wisłą Sobowo.

Wyniki i strzelcy goli z 11 listopada w rozwinięciu newsa...

Bodzo dnia listopada 12 2010 21:03:34 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 1778 Czytań · Drukuj

MAZOWIECKI PUCHAR POLSKI WKRACZA NA SZCZEBEL WOJEWÓDZKI
Wyniki, strzelcy 2010/11Puchar Polski 2011/12
Bodzo dnia listopada 12 2010 19:19:00 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 6981 Czytań · Drukuj

SZLAGIERY W MAZOWIECKICH OKRĘGÓWKACH
Wyniki, strzelcy 2010/11

To już końcówka emocjonowania się jesiennymi rozgrywkami w mazowieckich ligach. Na zakończenie szykuje nam się kilka spotkań szczególnie godnych zainteresowania. W Północnej grupie IV ligi dojdzie do bardzo interesującego pojedynku. W derbach POZPN zmierzą się Kasztelan Sierpc z rezerwami Wisły Płock. Oba zespoły występują w tej grupie od tego sezonu, z tym że pojawiły się tu z zupełnie odmiennych powodów. Wisła opuściła szeregi III Ligi, a Kasztelan awansował z Ligi Okręgowej. Cele w tym sezonie również zgoła odmienne. Sierpczanie aspirują do czołówki, a płockie rezerwy bronią się przed strefą spadkową.
06.11. 13:30 Kasztelan Sierpc - Wisła II Płock 1:1 (0:0)
Babatunde Alimi 67' - Jakub Kustra 79'
To nie koniec emocji w okręgu płockim. Szlagier sezonu rozegrany zostanie w Maszewie. Lider tabeli Amator podejmuje wicelidera Błękitnych Gąbin. Zanosi się na fascynujące widowisko. Goście mają tylko dwa punkty straty do prowadzącego Amatora. Doznali jednak w tym sezonie dwóch zaskakujących porażek. Lider natomiast - niepokonany, trzykrotnie tylko remisował, a zespołami, które zdołały urwać im punkty były jedynie: Zryw Bielsk, Kormoran Łąck i Wisła Duninów. Warto zauważyć, że aż dwa remisy miały miejsce właśnie na boisku w Maszewie.
06.11. 11:00 Amator Maszewo - Błękitni Gąbin 0:1 (0:0)
Radosław Wiśniewski 64'
Ciężki bój czeka lidera Północnej Grupy IV Ligi. Kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa piłkarze warszawskiego Hutnika zagrają z bardzo dobrze spisującą się w tym sezonie Nadnarwianką Pułtusk.. Hutnik w tych rozgrywkach jeszcze nie przegrał. Rywale - schodzili pokonani trzykrotnie, z czego dwa razy w meczach wyjazdowych. Spotkanie rozegrane zostanie w Pułtusku.
06.11. 13:00 Nadnarwianka Pułtusk - Hutnik Warszawa 0:1 (0:0)
Szymon Kiwała 59'
Arcyważna konfrontacja w warszawskiej "okręgówce". W grupie pierwszej zagrają dwa najlepsze zespoły. Drugi w tabeli GKP Targówek zagra z liderem z Nasielska. Porażka jednego z zespołów może zepchnąć go nawet na trzecie miejsce w tabeli. Czyhający za ich plecami Drukarz Warszawa zagra bowiem w derbowym pojedynku przeciwko Legionowi i na pewno walczyć będzie o kolejne 3 punkty.
07.11. 13:30 GKP Targówek - Żbik Nasielsk 0:0
Tuż przed końcem rozgrywek w płockiej Klasie A wytworzyła się bardzo ciekawa sytuacja. Lider z Ciółkowa zgromadził 26 punktów, pozostałe trzy zespoły z czołówki po 23. W niedzielnym spotkaniu trzecia w tabeli Skra II Drobin zagra u siebie właśnie z liderem. W przypadku zwycięstwa oraz wygranych pojedynków pozostałej dwójki, czyli Polonii Radzanowo i Wisły Sobowo wszystkie cztery zespoły będą miały na koncie po 26 oczek.
07.11. 11:00 Skra II Drobin - ULKS Ciółkowo 1:1 (0:1)
Łukasz Rokicki - Przemysław Cieszkowski

Pozostałe wyniki oraz strzelcy goli w mazowieckich ligach w rozwinięciu tego newsa. Zapraszamy.

Udostępnij
Bodzo dnia listopada 06 2010 08:42:57 · Czytaj więcej · 1 Komentarzy · 2086 Czytań · Drukuj

Strona 96 z 145 << < 93 94 95 96 97 98 99 > >>
Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 20:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
05/07/2018 23:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 14:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 07:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 12:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 14:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 12:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 15:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 16:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 14:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
85.208.96.xxx @ news.php
47.128.19.xxx @ news.php
47.128.113.xxx @ news.php
47.128.113.xxx @ news.php
47.128.113.xxx @ news.php
47.128.111.xxx @ news.php
44.221.73.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieDołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.