OSTATNIE MECZE W OKRĘGU PŁOCKIM
Wyniki, strzelcy 2012/13

W błyskawicznym tempie rozgrywki wiosenne dobiegają końca. W dniach 15 - 16 czerwca po raz ostatni w mijającym sezonie zobaczymy zespoły okręgu płockiego, który nie przesuwając o tydzień ligowych kolejek, teraz właśnie kończy piłkarskie zmagania. Ostatnie kolejki w LO, Klasie A i B, które mają jeszcze bardzo duże znaczenie dla ostatecznego układu w tabelach.
Płocka Liga Okręgowa nie wyłoniła jeszcze wicemistrza, toczy się tu również walka o miejsca w środkowej części tabeli, gdyż tak naprawdę 12 miejsce może nie wystarczyć, żeby utrzymać się w szeregach okręgówki.
Podobnie jest w Klasie A, z tym że w tej grupie o awansie do LO zadecyduje bezpośredni pojedynek w Cieszewie - pomiędzy Wichrem i Spójnią Mała Wieś.
Obecny sezon zakończy się również w II i IV lidze. Natomiast III liga i warszawskie ligi okręgowe rozegrają w ten weekend przedostatnie kolejki spotkań.

 

GG - 46449242

Wyślij bezpłatnie SMS Tu >>>

***

 


II Liga wschodnia 34 kolejka 15 czerwca 2013

12.06. 19:30 Znicz Pruszków - Pogoń Siedlce 1:0 (1:0)
Adrian Paluchowski 26'

15.06. 17:00 Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola 0:0
 
15.06. 17:00 Garbarnia Kraków - Wisła Płock 2:2 (0:1)
Longinus Uwakwe 50', Mateusz Broź 82' - Janusz Dziedzic 43', Bartłomiej Sielewski 89'

15.06. 17:00 Unia Tarnów - Świt Nowy Dwór Maz. 0:1 (0:1)
Odong Obem 14'

15.06. 17:00 Concordia Elbląg - Motor Lublin 3:0 (1:0)

15.06. 17:00 Wisła Puławy - Puszcza Niepołomice 2:3 (1:1)

15.06. 17:00 Pelikan Łowicz - Olimpia Elbląg 3:2 (3:1)

15.06. 17:00 Wigry Suwałki - Stal Rzeszów 4:0 (0:0)

15.06. 17:00 Siarka Tarnobrzeg - Resovia Rzeszów 1:2 (0:1)


III Liga Łódzko-Mazowiecka 29 kolejka 15 czerwca 2013

15.06. 17:00 Ursus Warszawa - MKS Kutno 4:2 (3:0)
Piotr Ćwik 4', Jakub Lesiak 10', Jarosław Łowicki 45' (rz.k.), Przemysław Sztybrych 49' - Dawid Dzięgielewski 12', 87'

15.06. 17:00 Legionovia Legionowo - Pogoń Grodzisk 2:2 (1:0)
Szymon Lewicki 37' (rz.k.), Patryk Łukasik 89' - Jakub Kołaczek 67', Nikola Todorović 69'
 
15.06. 17:00 Mazur Karczew - Broń Radom 0:0

15.06. 17:00 Orzeł Wierzbica - GKP Targówek 0:6 (0:2)
Kamil Wójciak 5', 45', 48', 66', Mateusz Furman 65', Emil Wrażeń 82'

15.06. 17:00 Omega Kleszczów - Zawisza Rzgów 0:1

15.06. 17:00 Włókniarz Zelów - Sokół Aleksandrów 0:6 (0:3)
Samuel Uche Obi 12', Paweł Świstak 20', Damian Pawlak 44', Arkadiusz Świętosławski 55', Sebastian Ceglarz 68', 89'

15.06. 17:00 Start Otwock - WKS Wieluń 1:2 (1:1)
Jewhen Romanow 32' (rz.k.) - Paweł Baraniak 12', Dawid Przezak 70'

15.06. 17:00 Warta Sieradz - Lechia Tomaszów 0:3 (0:1)
Daniel Potakowski 19', 52', Kacper Rakowski 61'


IV Liga Mazowiecka Południe 30 kolejka 14 - 15 czerwca 2013

14.06. 20:00 Znicz II Pruszków - Energia Kozienice 1:1 (1:0)
Maciej Machalski 27' (rz.k.) - Grzegorz Seremak 90' +2

15.06. 16:00 Szydłowianka Szydłowiec - Victoria Sulejówek 1:7 (0:2)
Jarosław Gołda 62′ - Wojciech Wocial 9′, 56′, 72′, Sebastian Pękala 30′, Aleksander Eibl 61′, Mateusz Delikat 68′, Jabłoński 70′

15.06. 17:00 Pilica Białobrzegi - Mszczonowianka Mszczonów 1:3 (0:1)
Kucharczyk 90' -
 
15.06. 17:00 Pogoń II Siedlce - Żyrardowianka Żyrardów 2:1 (1:1)
Rafał Jędrzejczyk 20′, 69′ - Damian Majek 35′

15.06. 17:00 Wilga Garwolin - UKS Łady 2:0 (0:0)
Kępka 62′, Kamil Zawadka 90' +3

15.06. 17:00 Mazowsze Grójec - Sparta Jazgarzew 2:2 (2:1)
Kalinowski 11′, Sobczak 45′ - Obłuski 8′, Rudnicki 69′

15.06. 17:00 Okęcie Warszawa - Wulkan Windoor Zakrzew 2:0 (0:0)

15.06. 17:00 Józefovia Józefów - Polonia Iłża 0:1 (0:1)
Teboh 25′


IV Liga Mazowiecka Północ 30 kolejka 15 czerwca 2013

15.06. 12:00 MKS Przasnysz - Ostrovia Ostrów Maz. 1:0 (0:0)
samobójcza 77'

15.06. 17:00 Narew Ostrołęka - Błękitni Gąbin 0:2 (0:1)
Paweł Winnicki 29', Mateusz Nowak I 65'

15.06. 17:00 Czarni Węgrów - Nadnarwianka Pułtusk 4:0 (2:0)
Daniel Gierej 3', Przemysław Głowacz 11' (rz.k.), Paweł Barszcz 60', Tomasz Kobyliński 75'

15.06. 17:00 Mazur Gostynin - Mławianka Mława 1:2 (0:0)
Piotr Wilamowski 88' (rz.k.) - Artur Gawęda 55', Dominik Lemanek 70'

15.06. 17:00 Błękitni Raciąż - Wisła II Płock 3:2 (1:0)
Kamil Boniewski 20', Jarosław Żebrowski 60' (rz.k.), Mariusz Kopecki 80' - Łukasz Synowicz 62', Adrian Budnicki 72'

15.06. 17:00 Bug Wyszków - Kasztelan Sierpc 7:1 (3:0)
Damian Gałązka 30', Kamil Kaput 40', Mateusz Maciak 45', Alan Wróbel 47', Łukasz Kowalczyk 55', Damian Kaput 60', Mateusz Gołębiowski 90' - Maciej Lemanowicz 85'

15.06. 17:00 Huragan Wołomin - Wkra Żuromin 4:0 (2:0)
Sebastian Kozłowski 4', Pierre Ndakiza 27', Michał Herman 63', Adrian Rowicki 69'

15.06. 17:00 Bzura Chodaków - KS Łomianki 2:0 (0:0)
Piotr Trafalski 65', Szymon Salski 84'
________________________________________________________
Strzelcy Grupy Północnej dzięki serwisowi Błękitnych Gąbin


Liga OKRĘGOWA WARSZAWA GRUPA i  29 kolejka 13 - 16 czerwca 2013

13.06. 17:30 Bóbr Tłuszcz - Grom Lipowo 3:0

15.06. 11:00 Olimpia Warszawa - Wkra Pomiechówek 1:0

16.06. 11:00 Dolcan II Ząbki - Legionovia II Legionowo 1:4

16.06. 17:00 Drukarz Warszawa - KS Wesoła 5:1

16.06. 17:00 Wicher Kobyłka - Marcovia 2000 Marki 0:1

16.06. 17:00 Mazur II Karczew - PKS Radość 2:1

16.06. 17:00 Sokół OSiR Serock - AON Sante Rembertów 3:2

16.06. 17:00 Legion Warszawa - Mazur Radzymin 5:2


Liga OKRĘGOWA WARSZAWA GRUPA II 29 kolejka 15 - 16 czerwca 2013

15.06. 11:00 Milan Milanówek - Ursus II Warszawa 2:3

16.06. 17:00 Ożarowianka Ożarów - Świt Warszawa 3:1

16.06. 17:00 Laura Chylice - Kosa Konstancin 3:1 (2:0)
Piotr Madetko, Paweł Dudek, Grzegorz Goss -

16.06. 17:00 Przyszłość Włochy - Skra Konstancin 6:1

16.06. 17:00 GLKS Nadarzyn - Perła Złotokłos 1:1

16.06. 17:00 LKS Chlebnia - Naprzód Stare Babice 3:0
v.o.

16.06. 17:00 Ryś Laski - KS Teresin 4:2

KS Raszyn - Orkan Sochaczew
3:0 v.o.


Liga OKRĘGOWA Płock  30 kolejka 15 czerwca 2013

15.06. 16:00 Wisła Duninów - Huragan Bodzanów 11:3 (5:1)
Rafał Rękawiecki 5, Rafał Bieniek 2, Patryk Śpiegowski, Kamil Samoraj, Adrian Jabłoński, samobójczy - Piotr Robak, Norbert Skrzyński, Paweł Kowalczyk

15.06. 17:00 Świt Staroźreby - Skra Drobin 3:2 (2:1)
Maciej Sobiesiak 2, Michał Sobczak - Hubert Krysztofiak, Marcin Gajewski

15.06. 17:00 Unia Czermno - Pogoń Słupia 3:0
v.o.

15.06. 17:00 ULKS Ciółkowo - Zryw Bielsk 2:0 (2:0)
Bartosz Sarnecki, Damian Głowala

15.06. 17:00 Amator Maszewo - Skrwa Łukomie 7:2 (4:1)
Marcin Białek 3, Krystian Majchrzak, Łukasz Linowski, Filip Zych, samobójczy - Mariusz Beksa, Piotr Sadowski

15.06. 17:00 Wisła Sobowo - Kormoran Łąck 2:2 (2:0)
Łukasz Uzdowski 2 - Marcin Szymański, Tomasz Uniszkiewicz

15.06. 17:00 Unia Iłów - Orzeł Goleszyn 3:0 (1:0)
Sebastian Witkowski 2, samobójczy

Polonia Radzanowo - Stoczniowiec Płock
0:3 v.o.


Klasa A Płock  22 kolejka 16 czerwca 2013

16.06. 17:00 Start Proboszczewice - Stegny Wyszogród 8:4
Arkadiusz Majchrzak 2, Sebastian Duchewicz 2, Rafał Kaczorowski, Przemysław Kowalkowski, Piotr Malanowski, Paweł Zandrowicz - Maciej Bratkowski 2, Dawid Pietrzak 2  

16.06. 17:00 Iskra Kozłowo - Relax Miszewo 0:2
Bojarski, Gralewski

16.06. 17:00 Orkan Lelice - Czarni Rempin 0:3
v.o.

16.06. 17:00 Zorza Szczawin - Kasztelan Białe Błoto 1:3
Paweł Machała - Marcin Kądalski 2, Bartosz Szczepański  

16.06. 17:00 Lwówianka Lwówek - Sparta Mochowo 4:0
Bartek Krasiński, Piotr Perka, Dariusz Bujakowski, Mariusz Stasiak

16.06. 17:00 Wicher Cieszewo - Spójnia Mała Wieś 0:2 (0:0)
Kamil Dylewski, Paweł Domański
 


Klasa B Płock  24 kolejka 16 czerwca 2013

16.06. 11:00 Mazowia Słubice - Delta Miszewko 3:0 v.o.

16.06. 11:00 Błyskawica Lucień - FK Rybno 5:0 (2:0)
Łukasz Kaczmarek, Piotr Krasiński, Krzysztof Kujawowicz, Jacek Kokosiński, Tomasz Ryniec

16.06. 17:00 Olimpia Gozdowo - Bzura II Chodaków 3:0


foto:

 
   
Admin dnia czerwiec 15 2013 08:42:31 · 0 Komentarzy · 1737 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
216.244.66.xxx @ search.php
185.191.171.xxx @ Clean.php
185.191.171.xxx @ shoutbox_archi...
185.191.171.xxx @ register.php
185.191.171.xxx @ uplo
185.191.171.xxx @ photogallery.php
185.191.171.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ register.php
217.113.194.xxx @ downloads.php
40.77.167.xxx @ search.php
40.77.167.xxx @ readarticle.php
34.225.194.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.