ZAPRASZAMY NA TRYBUNY
Wyniki, strzelcy 2012/13

Sobotnio-niedzielna przygoda z piłką nożną zapowiada się niezwykle interesująco. Powolutku zaczynają nam się wyłaniać pewne czołówki i coraz więcej możemy powiedzieć na temat najprawdopodobniejszych kandydatów do spadków do niższych lig.
Elektryzująco będzie na pewno w Płocku. Z jednej strony Derby Mazowsza w II Lidze -  z drugiej z drugiej niezwykle istotny pojedynek dla obu ekip. Wisła nie może stracić punktów jeśli marzy o awansie - Świt z kolei, nie może ich stracić ze względu, że są mu niesamowicie potrzebne aby utrzymał się w drugiej lidze.
Uwagę kibiców w niższych ligach przyciągnąć powinien pojedynek w Płockiej Klasie A. Trzeci w tabeli Wicher Cieszewo, aspirujący do awansu zmierzy się z jeszcze niedawnym kandydatem do spadku, a teraz jak się okazuje pretendentem do tytułu Rycerzy Wiosny - Spartą Mochowo. Spartanie na wiosnę jeszcze nie przegrali pokonując na swojej wiosennej drodze zespoły z ligowej czołówki.


 

GG - 46449242

Wyślij bezpłatnie SMS Tu >>>

***

 


EKSTRAKLASA 27 kolejka 17 - 20 maja 2013

18.05. 13:30 Legia Warszawa - Lech Poznań 1:0 (0:0)
Ivica Vrdoljak 86' (rz.k.) 

18.05. 18:00 Górnik Zabrze - Polonia Warszawa 0:4 (0:1)

17.05. 18:00 Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin 2:3 (0:2)
 
17.05. 20:45 Śląsk Wrocław - Wisła Kraków 3:0 (2:0)

18.05. 15:45 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Piast Gliwice 1:2 (1:0)
 
19.05. 14:30 GKS Bełchatów - Zagłębie Lubin 3:2 (2:2)

19.05. 17:00 Korona Kielce - Jagiellonia Białystok 5:0 (3:0)

20.05. 18:30 Widzew Łódź - Lechia Gdańsk 1:2 (1:0)


I Liga 30 kolejka, 18 - 19 maja 2013

19.05. 12:15 GKS Tychy - Dolcan Ząbki 1:2 (0:0)
Piotr Rocki 85' (rz.k.) - Piotr Klepczarek II 66', Mateusz Piątkowski 74'

18.05. 17:00 Okocimski KS Brzesko - GKS Katowice 1:4 (0:3)

18.05. 17:00 Olimpia Grudziądz - Arka Gdynia 0:1 (0:1)

18.05. 17:00 Polonia Bytom - Warta Poznań 2:0 (1:0)

18.05. 19:00 Zawisza Bydgoszcz - Kolejarz Stróże 2:0 (1:0)

18.05. 20:00 Miedź Legnica - Stomil Olsztyn 1:2 (1:0)

19.05. 12:30 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Bogdanka Łęczna 0:0

19.05. 19:00 Cracovia Kraków - Flota Świnoujście 1:1 (1:0)

Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź
3:0 v.o.


II Liga wschodnia 30 kolejka 18 - 19 maja 2013

18.05. 17:00 Resovia Rzeszów - Pogoń Siedlce 2:0 (2:0)
Tomasz Ciećko 2', Konrad Domoń 34'

18.05. 20:00 Wisła Płock - Świt Nowy Dwór Maz. 5:1 (1:0)
Marko Radić 45', Tomasz Grudzień 56', Marcin Krzywicki 68', Filip Burkhardt 69', Fabian Hiszpański 90' - Mateusz Zawiska 48'

19.05. 12:00 Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg 0:2 (0:1)
Anton Kołosow 17', Kamil Kopycki 90'

19.05. 17:00 Radomiak Radom - Stal Rzeszów 1:1 (1:0)
Leândro 3' - Daniel Koczon 51'

18.05. 17:00 Unia Tarnów - Puszcza Niepołomice 0:1 (0:0)

18.05. 17:00 Concordia Elbląg - Pelikan Łowicz 0:3 (0:2)

18.05. 17:00 Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola 1:2 (0:0)

18.05. 18:30 Wigry Suwałki - Wisła Puławy 3:0 (2:0)

18.05. 19:00 Garbarnia Kraków - Motor Lublin 2:1 (1:0)


III Liga Łódzko-Mazowiecka 24 kolejka 18 maja 2013

18.05. 16:00 Pogoń Grodzisk - Omega Kleszczów 1:4 (0:1)
Michał Bal 81' - Michał Czaplarski 20', 58', Hubert Górski 67', Damian Dwornik 76'

18.05. 17:00 MKS Kutno - Zawisza Rzgów 1:1 (0:0)
Dawid Dzięgielewski 90' - Olaf Okoński 55'

18.05. 17:00 GKP Targówek - Start Otwock 3:1 (1:1)
Marcin Stańczyk 7', 90', Mateusz Furman 90' - Jewhen Romanow 35'

18.05. 17:00 Broń Radom - WKS Wieluń 1:0 (0:0)
Wojciech Kupiec 47' (rz.k.)

18.05. 17:00 Legionovia Legionowo - Ursus Warszawa 1:1 (1:0)
Szymon Lewicki 34' - Piotr Ćwik 64'

18.05. 17:00 Sokół Aleksandrów - Lechia Tomaszów 1:1 (0:0)
Arkadiusz Świętosławski 59' - Mateusz Milczarek 83'

18.05. 17:00 Orzeł Wierzbica - Mazur Karczew 0:3 (0:1)
Rafał Barzyc 25', Hubert Kosim 74', 80'

18.05. 17:00 Włókniarz Zelów - Warta Sieradz 2:3 (2:1)
Rafał Bednarek 12,' Jakub Rozwandowicz 38' - Bartosz Pawlak 5', Marcin Kobierski 49', Piotr Augustyniak 68' (rz.k.)


IV Liga Mazowiecka Południe 26 kolejka 18 - 19 maja 2013

18.05. 11:00 Okęcie Warszawa - Mszczonowianka Mszczonów 0:1 (0:0)
Tomasz Bogołębski 72′
 
18.05. 15:00 Józefovia Józefów - Żyrardowianka Żyrardów 0:3 (0:1)
Marcin Jakóbiak 13', Paweł Jakóbiak 73', Tomasz Sieński 85'

18.05. 16:00 Szydłowianka Szydłowiec - Pogoń II Siedlce 2:1 (1:1)
Hubert Konopka 17′, Damian Szyszka 90′ - Bartosz Mudent 35′

18.05. 16:00 Wulkan Windoor Zakrzew - Polonia Iłża 2:2 (1:1)
Patryk Zięba 23′, Maciej Czachór 62′- Konrad Gut 9′, Jopek 70′

18.05. 16:00 Mazowsze Grójec - Pilica Białobrzegi 2:2 (1:0)
Bartosz Zawadzki 45′, Marcin Wiatrak 90' +3 - Jacek Moryc 57′, Robert Kowalczyk 90′

18.05. 17:00 UKS Łady - Energia Kozienice 2:2 (1:1)
Łukasz Krupnik 17′, Michał Prażuch 90' +2 - Rafał Dryk 14′, Grzegorz Seremak 83′

18.05. 17:00 Wilga Garwolin - Victoria Sulejówek 1:2 (0:0)
Michał Kępka 76′ - Wojciech Wocial 78′, Marcin Kuśmierczyk 82′
 
19.05. 16:00 Znicz II Pruszków - Sparta Jazgarzew 1:3 (1:1)
Jankiewicz 3′ - Rudnicki 24′ Obłuski 68′ Gałązka 70′


IV Liga Mazowiecka Północ 26 kolejka 18 - 19 maja 2013

18.05. 14:30 Huragan Wołomin - Nadnarwianka Pułtusk 2:0 (0:0)
Michał Herman 70', Dawid Sawicki 74'

18.05. 16:00 Błękitni Raciąż - Błękitni Gąbin 1:0 (0:0)
Jarosław Żebrowski 83'

18.05. 16:00 Narew Ostrołęka - Mazur Gostynin 2:0 (0:0)
Tomasz Niedżwiecki 86', Michał Lelujka 90'

18.05. 16:00 Bug Wyszków - Czarni Węgrów 1:0 (0:0)
Marcin Rosiński 75'

18.05. 17:00 MKS Przasnysz - Kasztelan Sierpc 1:1 (0:1)
Jarosław Pełkowski 80' - Marcin Sprycha 10'

18.05. 17:00 Wkra Żuromin - KS Łomianki 1:1 (0:1)
Daniel Gatyński 90' +2 - Patryk Gac 30'

18.05. 17:00 Bzura Chodaków - Mławianka Mława 2:5 (1:4)
Robert Hyży 15', Krystian Wiśniewski 78' - Szymon Masiak 6', Mariusz Walczak 12', Marcin Tomczak 25', 43', samobójczy 55'

19.05. 11:00 Wisła II Płock - Ostrovia Ostrów Maz. 0:2 (0:1)
Daniel Góral 10', Piotr Zacheja 79'


Liga OKRĘGOWA WARSZAWA GRUPA i  25 kolejka 18 - 19 maja 2013

18.05. 11:00 Legion Warszawa - Dolcan II Ząbki 5:2 (2:0)
Sebastian Wąsowski 4, Hubert Nowakowski -  

18.05. 11:00 Olimpia Warszawa - Bóbr Tłuszcz 4:0

18.05. 11:00 Sokół OSiR Serock - Grom Lipowo 0:0

18.05. 11:00 PKS Radość - AON Sante Rembertów 1:2 (0:1)
Dominik Dukalski 88' - Michał Knajdrowski 6', Mikołaj Tokaj 83'

18.05. 11:00 Marcovia 2000 Marki - Mazur Radzymin 2:3 (1:2)
Cezary Urbanowski 2, Kamil Suchocki - Kacper Kuranowski, Damian Pacuszka 

18.05. 15:00 Wicher Kobyłka - Wkra Pomiechówek 3:0 (3:0)
Kamil Rakowski, Wojciech Bieńkowski, samobójczy

18.05. 17:00 Drukarz Warszawa - Legionovia II Legionowo 4:1

19.05. 16:00 Mazur II Karczew - KS Wesoła 0:1 (0:1)
Sebastian Tomaszkiewicz


Liga OKRĘGOWA WARSZAWA GRUPA II 25 kolejka 18 - 19 maja 2013

18.05. 11:00 Przyszłość Włochy - GLKS Nadarzyn 3:1

18.05. 11:00 KS Raszyn - Perła Złotokłos 2:1 (0:0)
Maciej Galczewski 56', Kamil Sieliński 74' -

18.05. 16:00 KS Teresin - Ursus II Warszawa 4:2 (0:2)
Jakub Antczak 53', 58' (rz.k.), Szymon Skowron 63', Michał Bargieł 90' +4  

18.05. 16:00 Milan Milanówek - Kosa Konstancin 6:1 (4:0)
Michał Lementowicz 2, Jarosław Olkowski, Paweł Milankiewicz, Krzysztof Syty, Krzysztof Kordium - Milewski

18.05. 17:30 Ożarowianka Ożarów - Laura Chylice 1:0 (1:0)
Bartosz Piec

19.05. 11:00 LKS Chlebnia - Świt Warszawa 1:1 (1:0)
Marcin Ejsmont 10' (rz.k.) - Dębski 85'

19.05. 15:00 Naprzód Stare Babice - Skra Konstancin 1:1

Ryś Laski - Orkan Sochaczew 3:0
v.o.


Liga OKRĘGOWA Płock  26 kolejka 18 - 19 maja 2013

18.05. 17:00 Skra Drobin - ULKS Ciółkowo 3:0 (1:0)
Jakub Witkowski 3

18.05. 17:00 Orzeł Goleszyn - Huragan Bodzanów 6:4 (4:1)
Marek Bolimowski 7', 21', 63', 79', Mateusz Biegański 14', Damian Mórawski 40' - Andrzej Barciński 16', Norbert Skrzyński 73', 81', Paweł Kowalczyk 83'

18.05. 17:00 Polonia Radzanowo - Wisła Duninów 1:4 (1:2)
 - Damian Tyska, Kamil Samoraj, Grzegorz Zygmuntowicz, Patryk Kalwasiński

18.05. 17:00 Świt Staroźreby - Unia Czermno 1:2 (1:1)
Mateusz Ziarko - Damian Sztendor 2  

18.05. 17:00 Kormoran Łąck - Amator Maszewo 0:8 (0:3)
Tomasz Sudomir 3, Marcin Sochalewski, Radosław Marszałek, Jakub Woliński, Bartłomiej Sochalewski, Tomasz Golatowski

19.05. 14:00 Stoczniowiec Płock - Unia Iłów 0:3 (0:1)
Piotr Chmielak, Sebastian Witkowski, Damian Wojciechowski

19.05. 14:00 Skrwa Łukomie - Wisła Sobowo 2:0 (1:0)
Piotr Sadowski, Kamil Górecki

19.05. 17:00 Pogoń Słupia - Zryw Bielsk 1:3 (1:0)
Paweł Waszelewski - Arkadiusz Świeczkowski 2, Dawid Przyborowski


Klasa A Płock  18 kolejka  19 maja 2013

19.05. 11:00 Orkan Lelice - Iskra Kozłowo 0:5
zakończony w 36 minucie - zdekompletowany skład gospodarzy
Patryk Zieliński 2, Tomasz Korzeniewski 2, Ariel Krysztofiak

19.05. 11:00 Zorza Szczawin - Relax Miszewo 6:0 (2:0)
Adam Sarzała 2, Kamil Śniecikowski 2, Paweł Machała, Mateusz Kowalewski

19.05. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Czarni Rempin 4:0 (2:0)
Paweł Domański 2, Paweł Sutkowski, Tomasz Górecki

19.05. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Stegny Wyszogród 3:3
Paweł Girsza, Tomasz Jabłoński, Piotr Wiśniewski - Dariusz Winczyński, Piotr Widzyński, Dawid Pietrzak  

19.05. 13:00 Wicher Cieszewo - Sparta Mochowo 3:1 (2:0)
Krzysztof Grotkiewicz 2, Kamil Lipiński - Arkadiusz Bojanowski

19.05. 16:00 Lwówianka Lwówek - Start Proboszczewice 0:3 (0:0)
Kamil Kitombo, Sebastian Duchewicz, Przemysław Kowalkowski


Klasa B Płock  20 kolejka  12 maja 2013

19.05. 11:00 FK Rybno - Delta Miszewko 1:0 (0:0)
Łukasz Kiełbasiński

19.05. 17:00 Bzura II Chodaków - Mazowia Słubice 3:0 (2:0)

19.05. 17:00 Błyskawica Lucień - Olimpia Gozdowo 1:0 (0:0)
Krzysztof Kujawowicz


foto:

 
Admin dnia maj 17 2013 16:23:42 · 0 Komentarzy · 1831 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ photogallery.php
185.191.171.xxx @ photogallery.php
185.191.171.xxx @ articles.php
185.191.171.xxx @ photogallery.php
185.191.171.xxx @ viewforum.php
185.191.171.xxx @ Clean.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
185.213.155.xxx @ search.php
52.167.144.xxx @ register.php
34.225.194.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.