I Liga - 28 kolejka - 8 maja 2013
08.05. 17:00
Polonia Bytom - Dolcan Ząbki 3:1 (2:0)
Przemysław Szkatuła 28', Dawid Jarka 43', Paweł Odrzywolski 76' -
Szymon Matuszek 59'
08.05. 17:00 Miedź Legnica - Arka Gdynia 1:1 (0:0)
08.05. 17:00 Kolejarz Stróże - Bogdanka Łęczna 3:0 (1:0)
08.05. 17:00 Olimpia Grudziądz - Okocimski KS Brzesko 0:0
08.05. 17:00 GKS Tychy - GKS Katowice 1:1 (1:1)
08.05. 17:00 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Warta Poznań 3:0 (0:0)
08.05. 18:00 Zawisza Bydgoszcz - Cracovia Kraków 3:1 (1:1)
08.05. 18:00 Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn 0:2 (0:1)
Flota Świnoujście - ŁKS Łódź 3:0
v.o.
II Liga wschodnia - 28 kolejka - 8 maja 2013
08.05.
17:00 Radomiak Radom - Wisła Puławy 0:0
08.05. 17:30 Znicz Pruszków - Pelikan Łowicz 1:3 (1:1)
Maciej Machalski 22' - Michał Adamczyk 38', Robert Łakomy
74', Mariusz Solecki 76'
08.05. 18:00 Wisła Płock - Stal Stalowa Wola 2:0 (1:0)
Tomasz Grudzień 9', Łukasz Sekulski 83'
08.05. 18:00 Świt Nowy Dwór Maz. - Pogoń Siedlce 1:0 (0:0)
Łukasz Sosnowski 77'
08.05. 17:00 Siarka Tarnobrzeg - Puszcza Niepołomice 2:3 (1:1)
08.05. 17:00 Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg 1:0 (0:0)
08.05. 17:00 Resovia Rzeszów - Motor Lublin 2:2 (0:1)
08.05. 17:30 Unia Tarnów - Stal Rzeszów 1:1 (0:0)
08.05. 18:00 Wigry Suwałki - Concordia Elbląg 3:0 (2:0)
IV Liga Mazowiecka Południe 20 kolejka (mecz zaległy)
07.05.13 17:00 Okęcie Warszawa -
Znicz II Pruszków 2:1 (1:1)
Tymoteusz Chodźko 32', Rafał Gajowniczek 90' - Emil Adamczuk 30'
IV Liga Mazowiecka Północ 20 kolejka (mecz zaległy)
08.05.13 18:00 Ostrovia Ostrów Maz. -
Mławianka Mława 2:0 (1:0)
Piotr Zacheja 35', Robert Wilczewski 68'
Liga OKRĘGOWA WARSZAWA GRUPA i 8 - 9 maja 2013 - kolejka 17 zaległa
24.03. 13:00 Marcovia 2000 Marki -
Legion Warszawa 3:0
08.05. 17:30 PKS Radość - Olimpia Warszawa 4:1
Jakub Bogusz, Arkadiusz Milewski, Daniel Wiązowski, Michał
Charzyński -
08.05. 17:30 AON Sante Rembertów - Drukarz Warszawa 1:3
08.05. 17:30 Wicher Kobyłka - Sokół OSiR Serock 1:1 (1:0)
Wojciech Bieńkowski (rz.k.) 14' - samobójczy 90'
08.05. 17:30 KS Wesoła - Grom Lipowo 1:8 (1:2)
- Rafał Prażuch 5, Rafał Chmielewski, Mateusz Czech, Mateusz
Kosowski
08.05. 17:30 Mazur Radzymin - Bóbr Tłuszcz 2:3 (1:1)
Radosław Gajewski, Piotr Górecki - Adam Matejak 3
08.05. 17:30 Wkra Pomiechówek - Dolcan II Ząbki 3:2
Radosław Dziak 2, Daniel Wierzbicki -
09.05. 17:30 Mazur II Karczew - Legionovia II Legionowo 2:1 (0:0)
Maciej Jagodziński 57', Patryk Wyrozębski 73' -
Liga OKRĘGOWA WARSZAWA GRUPA II 7 -8 maja 2013 - kolejka 17 zaległa
07.05. 17:30 LKS Chlebnia - Milan
Milanówek 1:1 ():0)
Marcin Fornalik - Piotr Michaeli
07.05. 18:00 Naprzód Stare Babice - Przyszłość Włochy 0:3 (0:3)
Mateusz Najder 2, Przemysław Bałajzy
08.05. 17:30 KS Teresin - Ożarowianka Ożarów 0:1 (0:1)
Rafał Kalbarczyk 23'
08.05. 17:30 Ursus II Warszawa - KS Raszyn 3:3
08.05. 17:30 Ryś Laski - Perła Złotokłos 1:4
- Grzegorz Gotchold, Adam Piotrowski, Mariusz Lisiecki, Cezary Kur
08.05. 17:30 Świt Warszawa - GLKS Nadarzyn 5:1 (4:0)
Błaszczyk 7', Hawari 20', Martyński 30', Grzegorzewski 45' (rz.k.),
Janiszewski 80' - samobójczy 60'
08.05. 17:30 Skra Konstancin - Laura Chylice 0:1 (0:0)
Tomasz Jagiełło
Orkan Sochaczew - Kosa Konstancin 0:3 v.o.
Liga OKRĘGOWA Płock 18 kolejka (zaległa) - 8 maja 2013
08.05. 18:00 Zryw Bielsk - Unia Iłów 4:0 (1:0)
Arkadiusz Świeczkowski, Adrian Żuchniewicz, Ireneusz Kobuszewski,
Michał Wochowski
08.05. 18:00 ULKS Ciółkowo - Wisła Sobowo 2:0 (1:0)
Michał Aronowski, Hubert Rutecki
08.05. 18:00 Huragan Bodzanów - Unia Czermno 1:2 (0:1)
Konrad Lipski 65' (rz.k.) - Mateusz Kamiński 39', Damian
Sztendor58' (rz.k.)
08.05. 18:00 Amator Maszewo - Wisła Duninów 2:0 (0:0)
Łukasz Linowski 48', Jakub Woliński 90' +3
08.05. 18:00 Skra Drobin - Polonia Radzanowo 8:2 (4:0)
Marcin Gajewski 3, Jakub Witkowski 2, Maciej Koziorowski, Hubert
Krysztofiak, samobójczy - Artur Gołębiowski 2
08.05. 18:00 Orzeł Goleszyn - Stoczniowiec Płock 9:3 (4:1)
Mateusz Biegański 3, Patryk Janiszewski 2, Damian Mórawski 2, Jarosław
Rutkowski, Paweł Gaul - Damian Kotkiewicz, Łukasz Kostun, Konrad Bagiński
08.05. 18:00 Pogoń Słupia - Skrwa Łukomie 0:5 (0:1)
Mateusz Sadowski 2, Arkadiusz Jastrzębski 2, Michał Jagodziński
08.05. 18:00 Kormoran Łąck - Świt Staroźreby 2:0 (1:0)
Tomasz Uniszkiewicz, Maciej Skierkowski
Klasa A Płock 13 kolejka (mecz zaległy)
08.05.13 18:00 Sparta Mochowo -
Stegny Wyszogród 3:2 (2:0)
Michał Krysiński, Maciej Gołębiewski,
Robert Wiśniewski - Maciej Jasiński, Maciej Bratkowski
foto:
|