PRAWDZIWIE ZIMOWE SPARINGI

Podczas kiedy piłkarska karuzela ligowa zaczyna się rozkręcać, dzięki inauguracji rozgrywek Ekstraklasy - zespoły niższych lig, w najbliższy weekend, zmagać się będą w pojedynkach kontrolnych, gdyż tu, do rozpoczęcia jeszcze kilka tygodni.
Rywalizacja toczyć się będzie zapewne nie tylko ze sparingowymi rywalami lecz również z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Luty powoli się kończy, a zima nie ma zamiaru ustąpić.  Kilka spotkań już zostało odwołanych, a jaki los czeka kolejne okaże się już podczas zbliżającego się weekendu. Jedno pozwala mieć nadzieję - podobno nie będzie już padać śnieg, a to juz duży plus.
Mimo niesprzyjających warunków ciekawie zapowiadają się kolejne mecze towarzyskie. Kibice Radomiaka Radom będą mieli okazję podziwiać swoich pupili podczas konfrontacji z Łódzkim KS. Legionovia zmierzy się z Pogonią Siedlce, a Błękitni Gąbin sprawdzą swoje umiejętności we Włocławku w pojedynku z tamtejszą Włocłavią.
To oczywiście tylko propozycja. Pozostałe pary sparingowe znajdziecie w tym newsie.

Przed nami kolejne sparingowe potyczki. Informujemy, że wiele z tych planowanych spotkań może ulec zmianie. O tym będziemy informować na bieżąco...

***

GG - 46449242

Wyślij bezpłatnie SMS Tu >>>


wszystkie wiosenne sparingi >>>


 


22.02 Żyrardowianka Żyrardów - Oskar Przysucha 2:2 (1:1)
Bartłomiej Mucha 2 -

22.02 Wisła '94 Płock - Skra Drobin 2:4 (1:2)
 - Kamil Nowakowski, Maciej Koziorowski, Jakub Witkowski, Mateusz Lemanowicz

22.02 Żbik Nasielsk – Wkra Pomiechówek 5:4

22.02 GKS Baruchowo - Wisła Duninów 4:2 (1:1)
Bartosz Śmigiel, Dawid Złowodzki, Dominik Radziszewski, Jarosław Tomaszewski  - Damian Tyska, zawodnik testowany

23.02 Lider Włocławek - Mazur Gostynin 5:0 (3:0)
Kacper Ciesielski 17', 79', Kamil Pyczka 29', Bartosz Kleczkowski 44', Kamil Kowalski 67'

23.02 Mazovia Rawa Mazowiecka - Mazowsze Grójec 0:2 (0:2)
Dariusz Rolak (rz.k.), Damian Karls

23.02 Legionovia II Legionowo - Gladiator Słoszewo 12:4
Artur Kado 4, Oskar Tchórzewski 2, Taras, Jacek Karbowniak, Kaczmarczyk, Podleśny, Grzegorz Reks, zawodnik testowany

23.02 GKS Strzegowo - Boruta Kuczbork 0:3
Mariusz Kołakowski 2, Rafał Balcerzak

23.02 Polonia Iłża - Oskar Przysucha 3:2 (2:1)

23.02 Milan Milanówek - Mszczonowianka Mszczonów 1:2 (0:1)

23.02 OKS Otwock - Pilica Białobrzegi 0:2
Arkadiusz Oziewicz, Daniel Barzyński

23.02 Pilica Białobrzegi - Świt Nowy Dwór 0:1
Mateusz Krawczyk

23.02 Świt Nowy Dwór - OKS Otwock 3:1
Mateusz Zawiska, Kamil Szczepański, Karol Ziąbski

23.02 Victoria Sulejówek - Hutnik Warszawa 2:1 (1:1)
Wojciech Wocial 5', Jan Endzelm 86' - Paweł Tarnowski 26'

23.02 Józefovia Józefów - Marcovia Marki 2:1
Robert Warakomski, Filip Góral -

23.02 Broń Radom - Orlęta Radzyń 4:1 (1:1)
Daniel Ciupiński 32', 70', Chrzanowski 47' (rz.k.), Leśniewski 56' - samobójcza 1'

23.02 Znicz Pruszków - Mazur Karczew 2:2 (0:0)
Adrian Paluchowski 76', Daniel Nawrocki 82' - Piotr Zegarek 2

23.02 Pogoń Siedlce - Podlasie Biała Podlaska 3:3 (3:3)
Bartosz Kaszubowski 11', 45' +1, Wiktor Lach 44 (rz.k.) - Adrian Jesionek 6, Mateusz Paczkowski 28, Mateusz Kacik 34

23.02 Wda Świecie - Wisła Płock 0:1 (0:0)
Mirosław Kalista 83'

23.02 MKS Ciechanów - Narew Ostrołęka 2:1 (2:0)
Damian Matusiak 21', Rafał Chojnowski 42' - Piotr Kubat 90'

23.02 Ostrovia Ostrów Maz. - Warmia Grajewo 2:1 (1:0)
Arkadiusz Ciach 28', 87' - Rafał Kozikowski 81’

23.02 MKS Przasnysz  - Makowianka Maków 6:1 (3:0)
Tomasz Kamiński 1', Michał Płocharz 15', Dariusz Przebierała 21', Paweł Olszewski 47',65', Bartosz Karczewski 89' - Mariusz Galik (rz.k.)

23.02 Wilga Garwolin - Ruch Ryki 5:1 (0:0)
Łukasz Puciłowski 2, Piotr Piorun 2, Jakub Wachnicki - Wojciech Kępka

23.02 Piast Feliksów - Anprel Nowa Wieś 3:3
 - Kamil Dąbrowski 3

23.02 Włocłavia Włocławek - Błękitni Gąbin 1:3 (0:1)
Adam Matusiak 65' - Krzysztof Różycki 35', Piotr Skierkowski 57', Radosław Wiśniewski 77'

23.02 Pogoń II Siedlce - Podlasie II Biała Podlaska 4:4 (2:1)
Mariusz Bednarczyk 20', Marek Adamczyk 36', 67', Łukasz Czarnocki 87' - Damian Szymański 17', Mateusz Gromysz 63', Łukasz Biegajło 78', Bartosz Paszkowski 83'

23.02 Dąb Wieliszew - Legion Warszawa 2:3
Łukasz Wieraszko, Radosław Majewski -

23.02 Legionovia Legionowo - Pogoń Siedlce 1:2 (1:0)
Łukasz Barankiewicz (rz.k.) – Paschal Ekwueme 48', Krystian Wójcik 57' (rz.k.)

23.02 Okęcie Warszawa - Podlasie Sokołów 4:0 (1:0)
Tymoteusz Chodźko 20’ Tomasz Dorociak 50’ Krzysztof Fajman 53’ Adrian Wiercioch 55’

23.02 GKP Targówek - Huragan Wołomin 1:2 (0:1)
Marcin Stańczyk - Damian Jarzębski, Maciej Biernacki

23.02 Pogoń Grodzisk - Ursus Warszawa 3:1 (1:1)
 Jakub Kołaczek 21', Tomasz Feliksiak 50', Łukasz Gołka 63' -

23.02 Znicz II Pruszków - Ożarowianka Ożarów 3:2
Dawid Jankiewicz, Mateusz Majewski, Konrad Perzyna - Rafał Kalbarczyk (rz.k.), Damian Borowiec

23.02 OKS II Otwock - Vulcan Wólka Mlądzka 1:1

23.02 KS Teresin - LKS Chlebnia 6:2 (1:1)

23.02 Milan II Milanówek - LKS II Chlebnia 1:3

23.02 Wulkan Zakrzew - Orlęta Cielądz 4:1 (3:1)
Szymon Stanisławski 2, Krzysztof Tyczyński, Leszek Tyczyński

23.02 Promnik Łaskarzew - Orzeł Unin 4:1
Emil Kozikowski, Cezary Jóźwicki, Daniel Paziewski, Kondej - Łukasz Piesio

23.02 Wicher Sadowne - Korona Jadów 2:3 (1:1)
Rafał Wyszomirski, Jakub Zyśk (rz.k.) -

23.02 Orzeł Wierzbica - Energia Kozienice 15:00

23.02 Orzeł Łosice - Grodzisk Krzymosze 3:3
 - Artur Cielemęcki, Michalak Jakub, Klewek Paweł

23.02 Mławianka Mława - LKS Janowiec Kościelny
odwołany

23.02 ŁKS Łódź - Radomiak Radom 0:1 (0:1)
Mateusz Radecki 25'

23.02 Mławianka Mława - Iskra Narzym 5:1

23.02 Mławianka Mława - Wieczfnianka Wieczfnia 2:1

23.02 Iskra Kozłowo - Zryw Bielsk 3:4 (1:2)
Paweł Wiśniewski, Sławomir Gajewski, Emil Rosiak -

23.02 HUTNIK Huta Czechy - Dwernicki Stoczek Łukowski 4:2
Mateusz Gawinek, Rafał Głąbicki, Jakub Wardak, zawodnik testowany -

23.02 Unia Choceń - Amator Maszewo 0:9 (0:4)
Tomasz Sudomir, Marcin Sochalewski, Jarosław Iwanowski, Marcin Białek, Dawid Krajenta, Mateusz Modliborski, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II, samobójcza

23.02 Tęcza Ojrzeń - Omulew Wielbark 2:5 (2:3)
Kamil Sawicki, Mateusz Wesołowski -

23.02 Zryw Sobolew - Mazowsze Miętne 5:7 (2:5)
Mateusz Michalec 4, Tomasz Włodarczyk - 

23.02 Zryw Sobolew - Sokół Celestynów 1:5 (0:3)
Paciorek Łukasz - Marcin Wasiński 2, Bartek Sujak, Kamil Piętka, Kamil Wicik

23.02 Tajfun Jartypory - Zorza Sterdyń 1:3
 - Piotr Domagała, Paweł Maliszewski, Kamil Miszczuk

23.02 Watra Mrozy - Sęp Żelechów 3:3
Daniel Serwatka 2, Adrian Lachowski -

23.02 Błękitni Raciąż - Żbik Nasielsk 7:2

23.02 Stegny Wyszogród - Spójnia Mała Wieś 2:6 (0:3)
Damian Pietrzak 2 - Tomasz Górecki 5, Jakub Zazga

23.02 Tęcza Stanisławów - Naprzód Skórzec 3:10 (3:4)
Adrian Kielczyk 2, Patryk Kielak - Kamil Cabaj 2, Paweł Kiełczykowski, Damian Chłopek, Paweł Krawczyk, Jakub Szymczyk (rz.k.), Dorian Zając, zawodnik testowany I, zawodnik testowany II, Mariusz Olszewski

23.02 Nadnarwianka Pułtusk - Korona HID Ostrołęka 2:0 (0:0)
Michał Warda 59', Kacper Wanielista 72'

23.02 Orzeł Nieborów - Bzura Chodaków 1:4 (0:1)
 - Patryk Szewczyk 25' (rz.k.), Kamil Bartosiewicz 52', Kamil Rembiejewski 70', Tomasz Trafalski 82'

23.02 Mazovia Mińsk Mazowiecki - ULKS Gołąbek 5:3
Marcin Kowalczyk 2, Łukasz Gagaska 2, Kamil Parobczyk - Piotr Wielgosz 3

23.02 MKS Skierniewice - KS Raszyn 0:3
zawodnik testowany I 11', 45', zawodnik testowany II 20'

23.02 Stal Głowno - KS Raszyn 2:1
 - zawodnik testowany 9’

23.02 Pogoń Słupia - Zorza Szczawin 5:4 (3:0)
Paweł Waszelewski 4, Daniel Bartnikowski - Paweł Machała 2, Cezary Obszyński, samobójcza

23.02 Pelikan II Łowicz - Unia Iłów 4:1 (2:1)
 - Arkadiusz Karpiński

23.02 Korona Wejsce – Tajfun Brochów 5:0 (5:0)
Marcin Wróbel 2, Paweł Dróżdż, Sebastian Sumiński, Mariusz Szajewski

23.02 Kryształ Glinojeck - WKS Rząśnik 0:0

23.02 Wisła II Płock - Kujawiak Kowal 11:1 (5:0)
Tomasz Grudzień 5, Michał Kołodziejski 2, Krystian Pomorski, Piotr Stępniak i Mariusz Śnieć - Krzysztof Sroka

23.02 Sona Nowe Miasto - Wkra Andzin 3:0
Rafał Kraszewski, Łukasz Młudzikowski, Michał Bandurski

23.02 Wkra Żuromin  - Korona Szydłowo 3:2
 - Krzysztof Kłos, Marcin Rosocha

24.02 Pogoń Siedlce '96 - Kolektyw Oleśnica 6:1 (2:0)
Mateusz Dmowski 2, Patryk Świniarski 2, Tomasz Nieścieruk, Łukasz Książek- Kamil Stanisławowski

24.02 Tajfun Jartypory - Rywal Ruchna 7:3
 - Krzysztof Piesak Wojciech Kubój Adrian Kocon

24.02 Wkra Sochocin - Iskra Krasne 1:1
 - Artur Garnyk

24.02 Wektra Dziewule - Victoria Kałuszyn 2:1
Sylwester Jagielak, Wojciech Niedziółka - Tomasz Szydłowski

24.02 Józefovia II Józefów - Gwardia Warszawa 4:0 (2:0)
Piotr Czaplak, Mariusz Ciechomski, Daniel Pijanowski, Tomasz Witan

24.02 Naprzód Skórzec - Legion Grębków 5:0 (0:0)
Damian Chłopek, Kamil Cabaj, Patryk Kafara, Piotr Skóra, samobójcza

24.02 Legia Warszawa ME - Mazur Karczew 4:0 (0:0)
Jakub Arak 3, Kamil Dankowski

24.02 Mazowsze Jednorożec - Kurpik Kadzidło 5:0 (2:0)
Jacek Kobyliński, Wiktor Maćkowski, Bartosz Maćkowski, Marcin Jabłoński, Robert Ciuba

24.02 Orion Cegłów - Promyk II Nowa Sucha 2:1 (1:0)
 - Kamil Dalke

24.02 Anprel Nowa Wieś - Bóbr Tłuszcz 0:9
Adam Matejak 4, Hubert Borowiecki 2,Łukasz Wierzbicki, Emil Dzięcioł, samobójcza

24.02 Legia Warszawa '94 – Bug Wyszków 3:4 (0:3)
 - Gałązka 5', Salwin 15', Rejnuś 33', Chukwuemeka 70'

24.02 Opia Opinogóra - Orzyc Chorzele 1:4 (0:4)

24.02 Płomień Dębe Wielkie - LUKS Rzakta Zamienie 5:1(4:1)
Daniel Głuchowski 2, Rafał Grzenda, Mateusz Wojda, Kamil Tymiński

24.02 Olimpia Chąśno - Promyk Nowa Sucha 3:4 (0:2)
 - Marcin Gajda, Marcin Jaworski, Mateusz Pilichowski, TomasZ Jurczak

24.02 Salos Żyrardów - FK Rybno 4:3 (2:3)
Mateusz Dajek 2, Paweł Wardziak, Tomasz Jach (rz.k.)  - Łukasz Zielkowski 2, Łukasz Kiełbasiński

24.02 Świt Baranowo - Pełta Karniewo 3:6 (1:4)
Karol Antoszewski 2, Łukasz Kalwasiński, Krzysztof Chodkowski -

24.02 Sparta Jazgarzew - PKS Radość 2:2 (2:0)
 - Dominik Dukalski 58', Zawodnik testowany 62'

24.02 KS Wąsewo - GUKS Krasnosielc  4:2 (2:0)
Adam Nerek 2, Jakub Podolak, Grzegorz Godlewski - Sławomir Chełchowski 2

24.02 Start Proboszczewice - Wisła '97 Płock 5:3

24.02 Wilga Miastków - Bór Regut 3:4
 - Tomasz Grzesiński 2, Jarosław Bąk, Wojciech Grzegrzółka

24.02 Tęcza Łyse - KS Miastkowo 10:1
Adrian Gwiazda 2, Mateusz Bączek 2, Kamil Bednarczyk 2, Paweł Gwiazda, Krystian Leszka, Krzysztof Zalewski, Sebastian Koczkodan

24.02 Orzeł Sypniewo - KS CK Troszyn 2:4
Adrian Beczak, Paweł Glinka - Piotr Dzwonkowski 2, Dariusz Jastrzębski, Mariusz Korzeb

24.02 Polonia '94 Warszawa - ŁKS Łochów 0:3
Hubert Sobotka 2, Jan Bański

24.02 Czarni Węgrów - Polonia '94 Warszawa 0:0

24.02 Czarni Węgrów - ŁKS Łochów 1:1
Marcin Kozak - Arkadiusz Sabala

24.02 Perła Złotokłos - KS '96 Piaseczno 1:2

24.02 ULKS Stara Wieś -  Nojszewianka Dobre 4:5
Cezary Bezubik 3, Marcin Domański - Adam Dobosz 4, Paweł Krasnodębski

24.02 Partyzant Leszno - KS Raszyn 4:4 (1:1)
 - Jakub Romańczuk 2', Kamil Styczek 50', Rafał Jankowski 78', Piotr Bieniek 88'

24.02 Skrwa Łukomie - Orzeł Goleszyn 4:2 (3:0)
Arkadiusz Jastrzębski 2, Mateusz Sadowski, Kamil Górecki - Marcin Szulc, Jarosław Rutkowski

24.02 Wisła Duninów - Kormoran Łąck 2:1
Paweł Śpiegowski, samobójcza - Tomasz Uniszkiewicz

24.02 Kasztelan Sierpc - Kasztelan Białe Błoto 5:0 (2:0)
Piotr Cichosz, Kamil Łasiński, Krzysztof Łukowski, Marcin Sprycha, Maciej Lemanowicz

24.02 Legion Grębków - Błękitni Stoczek Węgrowski 4:3

24.02 Legia ME Warszawa - Mazur Karczew 4:0

25.02 Lwówianka Lwówek - ULKS Ciółkowo 2:2 (2:1)
Dominik Sapiński, Piotr Kaczmarczyk -

25.02 Watra Mrozy - ŁKS Łochów 4:3 (1:1)
Dariusz Zwierz, Daniel Serwatka, Adrian Święch, Kamil Zawiska - Piotr Oniszk 2, Radosław Gręda (rz.k.)

25.02 Włocłavia Włocławek  - Wkra Żuromin 4:1 (1:1)
Michał Skonieczny 40', Piotr Szczęsny 51', Billy Abbott 64' (rz.k.), Michał Malczak 87' - Bartosz Żelazny 34' (rz.k.)


foto: Ożarowianka

 
   
Admin dnia luty 22 2013 15:45:36 · 0 Komentarzy · 2563 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
207.46.13.xxx @ readarticle.php
10.179.80.xxx @ print.php
10.179.80.xxx @ photogallery.php
10.179.80.xxx @ print.php
185.191.171.xxx @ search.php
185.191.171.xxx @ photogallery.php
185.191.171.xxx @ akismet.php
185.191.171.xxx @ Clean.php
10.179.1.xxx @ photogallery.php
10.179.80.xxx @ print.php
3.222.251.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.