|
14.02 Legia Warszawa - Ludogorec
Razgrad 1:0 (1:0)
Jorge Salinas 31'15.02
Pogoń Słupia - Wicher Cieszewo 1:3 (0:2)
Daniel Bartnikowski - Kamil Lipiński, Mateusz Łaciński, Andrzej Mielczarek
15.02 Wisła '94 Płock - Wisła Duninów 2:2 (1:0)
- Kamil Samoraj 2
15.02 Pogoń II Siedlce - Wektra Zbuczyn 11:0 (7:0)
Bartosz Kaszubowski 4', 20', 26', 27', Tomasz Lipiński 19', 60',
77', Tomasz Misiowski 22', Patryk Szachnowski 44', Kamil Domański 70', Hubert
Łukanowski 90'
16.02 Perła Złotokłos - Mazowsze
Grójec 1:1 (1:0)
Mariusz Lisiecki 41' - Oskar Bawor 89'
16.02 Wieczfnianka Wieczfnia - Boruta Kuczbork 4:3 (0:0)
Bartosz Wernik 2, Damian Kędzierski, Gracjan Sobotka - Krzysztof Deka 2, Dariusz Borzym
16.02 MKS Ciechanów - Błękitni Raciąż 1:1 (0:1)
Adrian Kowalski 77' (rz.k.) - Mariusz Kopecki 1'
16.02 Polonia Warszawa ME - Ursus Warszawa 1:5 (0:2)
Kamil Matulka 82' (rz.k.) - Jakub Kabala 5', Piotr Ćwik 9', Piotr
Cegiełka 72', Maciej Łazeba 80', Adam Michalak 90' (rz.k.)
16.02 Wisła Płock - Pelikan Łowicz 2:0 (1:0)
Bartłomiej Sielewski 30' (rz.k.), Daniel Mitura 77'
16.02 Milan Milanówek - Okęcie Warszawa 1:1
(0:0)
78' - Tomasz Radecki 90'
16.02 Skra Konstancin - RKS Mirków
2:1 (1:0)
Bartłomiej Gołaszewski, zawodnik testowany - Rafał Kowalczyk
16.02 Huragan II Wołomin - Nadnarwianka Pułtusk
1:3
- Kacper Wanielista, Patryk Bartczak, Artur Kembłowski
16.02 Pogoń II Grodzisk - LKS Chlebnia 0:5 (0:0)
Mateusz Piórkowski 2, Piotr Szulowski, Łukasz Wiśniewski, Marcin
Ejsmont
16.02 PKS Radość - Kosa Konstancin
2:2 (1:0)
Jerzy Pędich, Michał Charzyński -
16.02 Broń Radom - Pilica Białobrzegi 3:1
Dominik Leśniewski 2, Bartłomiej Książek - Arkadiusz Oziewicz
16.02 Radomiak Radom - Podlasie Biała Podlaska 4:0 (2:0)
Marcin Figiel 33' (rz.k.), Samuelson Odunka 42', Kacper Wnuk 78', 85'
16.02 Radomiak '97 Radom -
Zwolenianka Zwoleń 7:2 (2:1)
Brajan Kalbarczyk 4, Tomasz Sowa, Michał Boniecki, Bartosz
Bogacz
16.02 Wda Świecie - Pogoń Grodzisk 7:0 (2:0)
Łukasz Subkowski 2', Mateusz Fredyk 39', Adam Sobierajski 50', Maciej
Kot 66', Bartosz Czerwiński 69', zawodnik testowany 72', Piotr Żurek 90'
16.02 Legionovia Legionowo - Żyrardowianka Żyrardów 1:3
- Marcin Jakóbiak, Jan Cios, Tomasz Sieński
16.02 Józefovia Józefów - Hutnik Warszawa 1:5 (0:1)
Sebastian Wąsowski - Jakub Polniak x 2, Michał Pragacz, Mariusz
Szymaniak, Konrad Zezula
16.02 ŁKS Łódź - Znicz Pruszków 1:2 (0:1)
Karol Drągowski 77' - Marcin Rackiewicz 4', Adrian Paluchowski 71'
16.02 Jutrzenka Unieck - Gryf Kownaty Żędowe 2:1
Mariusz Borzykowski, Rafał Wiśniewski - Marcin Krzyśpiak
16.02 Wisła II Płock - Błękitni Gąbin 3:2 (2:0)
Tomasz Grudzień 14', samobójcza 35', Michał Kołodziejski 60' -
Radosław Wiśniewski 48', 71'
16.02 Świt Nowy Dwór - Pogoń Siedlce 2:2 (1:1)
Łukasz Sosnowski, Rafał Melon - Adam Czerkas, Adrian Dziubiński
16.02 Dąb Wieliszew - Żbik Nasielsk 3:3
Łukasz Wieraszko, Tomasz Teofilak, Bartosz Musiński - Adrian Giżyński,
Daniel Skolimowski, Łukasz Wasiak
16.02 Sokół Grudusk - Mazowsze Jednorożec 2:3 (0:2)
- Łukasz Bors, Artur Piotrak, Łukasz Wójcik
16.02 Victoria Sulejówek - Mazur Karczew 1:1 (0:1)
Wojciech Wocial 89' - zawodnik testowany 40'
16.02 Kormoran Łąck - Błyskawica Lucień 2:3 (1:1)
Tomasz Józwiak, Dariusz Kaźmierczak - Piotr Krysztofiak 3
16.02 Orzyc Chorzele - Korona Szydłowo 14:30
16.02 KS CK Troszyn - Kurpik Kadzidło
7:0
Łukasz Bałazy 3, Grzegorz Tokarzewski 3, Mariusz Korzeb
16.02 Zawisza Rzgów - Bzura Chodaków 1:2 (0:0)
- Piotr Trafalski, Tomasz Grzywacz
16.02 Mławianka Mława - Start Nidzica 1:2 (1:2)
Mariusz Walczak -
16.02 Ostrowia Ostrów Mazowiecka - Orzeł Kolno 1:0
Kamil Małkiński
16.02 Wilga Miastków - Watra Mrozy
1:3
16.02 Dolcan Ząbki - Motor Lublin 1:1 (0:0, 0:0, 0:1) 4 x 30
min.
Bartosz Wiśniewski 109' (rz.k.) - Kamil Wolski 75'
16.02 Tęcza Ojrzeń - Skra Drobin 0:3
(0:1)
Bartłomiej Mielczarski, Marcin Gajewski, Rafał Lemanowicz
16.02 Korona Kielce - Polonia Warszawa 2:2 (0:1)
Paweł Sobolewski 73', Tomasz Lisowski 89' (rz.k.) - Łukasz Teodorczyk
30', Jacek Kiełb 66'
16.02 Iskra Kozłowo - Amator Maszewo
1:12 (0:5)
Andrzej Gajewski -
16.02 Znicz II Pruszków - GKP Targówek 3:4 (2:0)
Filip Jaworski 14', Aleksander Miroszewski 37', Dawid Jankiewicz 56' -
Marcin Stańczyk 3, Jakub Łysik
16.02 Czarni Węgrów - Start Otwock
1:3 (0:2)
Adam Dobosz -
16.02 Energia Kozienice - Sokół Przytyk 2:1 (1:0)
Edward Czaplarski, Konrad Kłos - Michał Lament
16.02 Start Proboszczewice - Spójnia Mała Wieś 4:2
- Tomasz Górecki, Dariusz Fabianowicz
16.02 Kryształ Glinojeck - GKS Strzegowo 4:1
16.02 MKS Małkinia - Bóbr Tłuszcz 0:5
Adam Matejak 2, Robert Tulwin, Hubert Borowiecki, Daniel
Czechowski
16.02 Start II Otwock - Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:3
16.02 Powiślanka Lipsko - MKS
Kozienice 4:0
16.02 Cresovia Siemiatycze - Podlasie Sokołów Podlaski 2:5 (2:1)
Supronowicz, Badowiec - Pietrzyk, Omieciuch, Budzyński, Siedlecki,
Jaczewski
16.02 Olimpia Zambrów - MKS Przasnysz 1:3 (1:3)
Michał Poduch 6' - Piotr Piasecki 10', Paweł Olszewski 12', Piotr
Piasecki 39'
16.02 Wilga Garwolin - Orlęta Łuków 2:5 (0:4)
- Cezary Demianiuk 3, paweł Szlaski, Artur Gaj
16.02 Wkra Pomiechówek - KS Raszyn 1:6 (0:3)
Sławomir Bogusławski 77' , 89', zawodnik testowany 19', zawodnik
testowany 23', Marcin Przygoda 33', Maciej Galczewski 80'
16.02 Korona Ostrołęka - ŁKS Łochów 0:2 (0:1)
Arkadiusz Sabala, Kamil Garwoliński
16.02 Polonia '94 Warszawa - Makowianka Maków 3:1
- Adam Skrzecz
16.02 Wulkan Zakrzew - Jodła Jedlnia-Letnisko 8:0 (3:0)
Mateusz Syta 3, Tomasz Turczyk 3, Wojciech Krajewski 2
16.02 Szydłowianka Szydłowiec - Łysica Bodzentyn 2:3 (0:2)
Łukasz Okła 2 - Szymon Michta 2, Karol Mojecki
16.02 Hutnik Huta Czechy - Fenix Siennica 2:2 (1:0)
Rafał Głąbicki 2 x rz.k.
16.02 Legion Głowaczów - Sparta Jazgarzew 0:5
16.02 Wkra Żuromin - ISkra Narzym
0:1
17.02 Skrwa Łukomie - Korona
Karolinowo 1:2
Mariusz Beksa - Konrad Komorowski, Marcin Komorowski
17.02 Wkra Sochocin - Sona Nowe Miasto 3:0
17.02 Olimpia Jeżów - Promyk Nowa Sucha 0:6 (0:4)
Tomasz Jurczak 2, Adrian Dąbrowski, Artur Rogala, Piotr Kamiński,
Marcin Jaworski
17.02 Wicher Kobyłka - Bug Wyszków 3:9 (2:4)
Paweł Wernio, Kamil Rakowski i Kamil Boratyński -
17.02 Nojszewianka Dobre - Tajfun Jartypory 0:2
17.02 Jutrzenka Cegłów - Kolektyw
Oleśnica 0:4 (0:1)
Duber 2, Stanisławowski, zawodnik testowany
17.02 Unia Krzywda - Sęp Żelechów
3:5
17.02 Zryw Sobolew - Bizon
Jeleniec 7:3 (3:1)
Wojciech Kazimierak , Rafał Paciorek 2, Jarosław Włodarczyk,
Daniel Bieńko, Jakub Białecki
17.02 WULKAN ZAKRZEW - RUSZCOVIA
BORKOWICE 2:1 (2:0)
Patryk Zięba 26', Mateusz Syta 37' - Dawid Biela 68'
17.02 Ożarowianka Ożarów - KS
Warka 3:1 (1:0)
Krzysztof Kalbarczyk, Filip Błosiński, Michał Ignaciuk
17.02 Huragan Bodzanów - FK Rybno 3:0 (1:0)
Marcin Dziergowski 36, 85', Grzegorz Wąsowski 69'
17.02 Perła Złotokłos - LKS Promna
2:4
- Orłowski 3, Kabot
17.02 Victoria Jedwabne - Tęcza Łyse 3:5
- Adrian Gwiazda 2, Krzysztof Szymański 2, Mateusz Bałdyga
17.02 Zryw Sobolew - Wisła Maciejowice 3:3 (1:0)
Grzegorz Kazimierak, Sebastian Śliz, Jakub Wiśnioch
17.02 Legionovia II Legionowo -
Legion Warszawa 6:2
Jakub Łotowski 2, Bartosz Koperkiewicz, Mateusz Pryciak, samobójcza,
Artur Kado -
17.02 Wektra Dziewule - Jabłonianka Jabłonna Lacka 4:5 (1:0)
- Sebastian Gąsowski 2, Mateusz Zawadzki 2, Grzegorz Przesmycki
17.02 Orzeł Unin - Zorza Sterdyń 1:7
Bartosz Sitarek - Łukasz Wilk 3, Mateusz Stec 2, Michał Saczuk, Kamil Miszczuk
17.02 Czarni Węgrów - Naprzód Skórzec 15:00
odwołany
17.02 Orzeł Sypniewo - WKS Rząśnik 1:6 (1:3)
- Grzegorz Abramczyk 8',18',39', Salamon 64' ,Jan Kopiejewski
79', 87'
17.02 LEGION GRĘBKÓW - LZS STARAWIEŚ 0:4
Hubert Ławecki, Marcin Domański, Krzysztof Lipka, Tomasz Kamiński
17.02
17.02 Wisła Duninów - Mazur Gostynin 1:2 (0:1)
Piotr Milewski - Rafał Wilamowski, Piotr Wilamowski
17.02 Orzeł Goleszyn - Wkra Bieżuń 6:0
Mateusz Biegański 3, Damian Mórawski 2, Łukasz Suliński
17.02 Gladiator Słoszewo - Gladiator Oldboys 4:1
17.02 Drukarz Warszawa - Tygrys
Huta Mińska 7:1 (3:0)
- Dariusz Zawadzki
17.02 Stegny Wyszogród - Tajfun Brochów 4:2 (1:0)
Maciej Bratkowski 2, Maciej Jasiński, Michał Przedwojewski - Radosław
Sadowski, Sebastian Paciorkowski
17.02 KS Teresin - UKS Ołtarzew
8:3 (3:0)
Mariusz Zaborowski 3, Szymon Skowron 2, Michał Bargieł 2, Jakub
Antczak
17.02 Piast Feliksów - Korona
Wejsce 2:1 (1:1)
Krzysztof Tabara, Daniel Wójcik - Mariusz Szajewski
17.02 Kasztelan Sierpc - Kasztelan Białe Błoto 2:3
Krzysztof Łukowski - Piotr Wiśniewski, Sebastian Sławiński, Piotr Szulc
17.02 GKS Bedlno - Lwówianka
Lwówek 3:3
- Piotr Kaczmarczyk, Łukasz Wiśniewski, Bartłomiej Krasiński
17.02 Iskra Krasne - Opia
Opinogóra 7:3
Grzegorz Komorowski 3, Adam Błaszczak 2, Patryk Pawłowski, Ilia
Makharoblidze
17.02 Polonia Radzanowo - Delta
Miszewko 3:2
17.02 LKS Ostrówek - Miedzanka Miedzna
32:25
mecz rozegrano w hali sportowej
17.02 Miedzanka Miedzna - Rywal Ruchna 3:1
Karol Sobotka, Rafał Brzezik, Przemysław Ryczkowski - Stanisław
Żołnierzak
|