IV Liga Mazowiecka południe - 33 kolejka 2
czerwca 2012
02.06. 18:00 Znicz II Pruszków -
Polonia Iłża 2:0 (1:0)
02.06. 18:00 Wulkan Windoor Zakrzew - Okęcie Warszawa 1:0 (0:0)
Rafał Bielawski 78'
02.06. 18:00 GLKS Nadarzyn - Podlasie Sokołów Podlaski 2:1
02.06. 18:00 Energia Kozienice Janików - Victoria Sulejówek 3:1 (2:1)
Andrzej Kalinka 4', Grzegorz Seremak 45', Artur Strąg - Mariusz
Daniel 43'
02.06. 18:00 Żyrardowianka Żyrardów - Mazowsze Grójec 0:1 (0:0)
Rafał Białecki.
02.06. 18:00 Pogoń Grodzisk - UKS Łady 0:0
02.06. 18:00 KS Warka - Naprzód Zielonki 2:0 (0:0)
02.06. 18:00 Pilica Białobrzegi - Skra Konstancin Obory 2:1 (1:0)
Michał Kucharczyk 20', Marek Gołębiewski 76' - 68'
___________________________
fot: www.pogongrodzisk.pl
IV Liga Mazowiecka północ - 33 kolejka 2 czerwca 2012
02.06. 15:30 Bug Wyszków -
Nadnarwianka Pułtusk 0:0
02.06. 18:00 Tęcza 34 Płońsk - Wkra Żuromin 2:2 (2:1)
Łukasz Ferski 2', Marcin Bogucki 10' - Rafał Kruk 38', Maciej
Watkowski 70'
02.06. 18:00 Marcovia 2000 Marki - Ostrovia Ostrów Maz. 1:0 (1:0)
Kamil Król
02.06. 18:00 KS Łomianki - Huragan Wołomin 2:3 (2:1)
Tobiasz Gac, Damian Sokołowski - Arkadiusz Stępień 2, Michał Herman
02.06. 18:00 Wisła II Płock - Błękitni Gąbin 5:0 (2:0)
Krzysztof Garczewski 33', Daniel Mitura 39', Jakub Kustra 47',
60', Krystian Sokołowski 70'
02.06. 18:00 Korona Szydłowo - MKS Przasnysz 1:3
02.06. 18:00 Amator Maszewo - MKS Ciechanów 3:4 (3:1)
Tomasz Golatowski 28', Marcin Białek 30', Damian Kotkiewicz 38'
- Bartosz Mroczek 42', 84', Bartosz Borowiec 67', 80'
02.06. 18:00 Mławianka Mława - Kasztelan Sierpc 0:0
Liga Okręgowa Warszawa grupa I - 29 kolejka 2 - 3 czerwca 2012
02.06. 16:00 Józefovia Józefów -
Start II Otwock 4:1 (1:0)
Kamil Kucharski 3, Filip Góral -
02.06. 17:00 Sokół Serock - Gwardia Warszawa 3:2 (2:0)
Łukasz Widelski, Przemysław Dolega
03.06. 17:00 Legion Warszawa - Dolcan II Ząbki 1:2
03.06. 17:00 Mazur II Karczew - Bóbr Tłuszcz 1:0
03.06. 17:00 Promnik Łaskarzew - Legionovia II Legionowo 4:1
03.06. 17:00 KS Wesoła - PKS Radość 2:3
03.06. 17:00 Mazur Radzymin - Drukarz Warszawa 2:0
Wilga Garwolin - Victoria Zerzeń 3:0 v.o.
Liga Okręgowa Warszawa grupa II - 29 kolejka 31 maja - 3 czerwca 2012
31.05. 18:00 Milan Milanówek -
Orkan Sochaczew 3:0 (2:0)
Dariusz Koźbiał 2, Piotr Michaeli
31.05. 18:00 Sparta Jazgarzew - Przyszłość Włochy 2:0 (2:0)
Grzegorz Kończyński, Tomasz Jagiełło
02.06. 11:00 Błękitni Korytów - Ryś Laski 1:0 (0:0)
Kamil Łojszczyk
02.06. 11:00 Olimpia Warszawa - LKS Chlebnia 5:0 (0:0)
Rafał Hapak, Bartłomiej Kostrzewa, Michał Gromulski, Sławomir
Truszczyński, Rafał Popis
02.06. 14:00 Błonianka Błonie - Perła Złotokłos 0:6 (0:4)
Łukasz Balcerowicz 2, Marcin Pełka, Grzegorz Gotchold, Marcin
Węgrzyn, Damian Sioćko
03.06. 17:00 Laura Chylice - Ożarowianka Ożarów 0:2 (0:2)
03.06. 17:00 Piast Piastów - KS Raszyn 1:1 (0:1)
Patryk Wasilewski 83' - Adam Kempa 37'
Liga Okręgowa Płock - 29 kolejka - 2
- 3 czerwca 2012
02.06. 15:00 Bzura Chodaków - ULKS
Ciółkowo 3:0 v.o.
02.06. 15:00 Orzeł Goleszyn - Mazur Gostynin 1:2 (0:1)
Marek Bolimowski - Damian Surmak, Mateusz Sławiński
02.06. 15:00 Świt Staroźreby - Wisła Duninów 2:3 (1:1)
Maciej Sobiesiak (rz.k.), Kamil Kopyt -
02.06. 15:30 Stoczniowiec Płock - Unia Iłów 5:2
Wojciech Gapiński 2, Jarosław Machowski, Mateusz Tarnowski,
Tomasz Braniecki - Tomasz Grzywacz 2
02.06. 17:00 Skrwa Łukomie - Zryw Bielsk 5:1 (1:0)
Krystian Szpejna 2, Robert Zieliński, Piotr Sadowski, Jacek
Beksa - Arkadiusz Świeczkowski
03.06. 13:00 Skra Drobin - Kormoran Łąck 4:3 (2:0)
Marcin Gajewski, Sławomir Gajewski, Hubert Krysztofiak, Patryk
Kwaśniewski - Eryk Józwiak, Adam Szmit, Mateusz Ludwiczak
03.06. 15:00 Wicher Cieszewo - Wisła Sobowo 2:5 (2:2)
- Wojciech Młotkowski 3, Piotr Różanowski, Łukasz Uzdowski
03.06. 15:15 Huragan Bodzanów - Pogoń Słupia 0:0
Klasa A Płock - 24 kolejka
2 - 3 czerwca 2012
02.06. 15:00 Spójnia Mała Wieś -
Polonia Radzanowo 2:5 (0:2)
Norbert Skrzyński 2 - Artur Gołębiowski 4, Konrad Radecki
03.06. 11:00 Sparta Mochowo - Orkan Lelice 2:1
Mariusz Chorzewski, Arkadiusz Jastrzębski -
03.06. 11:00 Victoria Cekanowo - Stegny Wyszogród 2:1 (1:0)
Bartosz Szafrański, Paweł Kurowski -
03.06. 11:00 Czarni Rempin - Start Proboszczewice 4:2 (1:1)
03.06. 11:00 Zorza Szczawin - Relax Miszewo 1:3 (1:1)
Bartosz Antczak - Mariusz Wichrowski 2, Waldemar Łuczak
03.06. 15:00 Unia Czermno - Kasztelan Białe Błoto 7:1
Damian Sztendor 5, Przemysław Nowicki 2 -
Klasa b Płock - 22kolejka 3 czerwca 2012
03.06. 16:00 Peklimar Umienino -
Błyskawica Lucień 1:4 (0:2)
Adam Gozdan -
03.06. 16:00 Iskra Kozłowo - Olimpia Gozdowo 9:0 (3:0)
Bogdan Brzeziński 3, Tomasz Korzeniewski 2, Patryk Zieliński 2,
Krzysztof Witkowski 2
Bobry Cierszewo - Mazowia Słubice 0:3 v.o.
|