NIESAMOWITE EMOCJE W 1 LIDZE
Wyniki, strzelcy 2011/12

I Liga - 34 kolejka 27 maja 2012 - (Ostatnia)

27.05. 17:00 Wisła Płock - Warta Poznań 3:3 (1:1)
Ricardinho 3', 84', 86' - Maciej Mysiak 23', Piotr Giel 70', Piotr Reiss 89' (rz.k.)

27.05. 17:00 Dolcan Ząbki - Olimpia Grudziądz 0:3 (0:2)
Paul Grischok 10', 52', Hubert Kościukiewicz 22'

27.05. 17:00 Piast Gliwice - Zawisza Bydgoszcz 3:0 (2:0)

27.05. 17:00 Arka Gdynia - Pogoń Szczecin 0:2 (0:1)

27.05. 17:00 GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz 0:0

27.05. 17:00 KS Polkowice - Polonia Bytom 0:2 (0:2)

27.05. 17:00 Flota Świnoujście - Ruch Radzionków 5:1 (1:0)

27.05. 17:00 Kolejarz Stróże - Olimpia Elbląg 2:2 (0:1)

27.05. 17:00 GKS Bogdanka - Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:0


II Liga wschodnia - 34 kolejka 26 maja 2012 - (Ostatnia)

26.05. 17:00 Znicz Pruszków - Okocimski KS Brzesko 2:0 (1:0)
Norbert Jędrzejczyk 33', Paweł Bylak 76'

26.05. 17:00 Pogoń Siedlce - Wigry Suwałki 3:1 (1:0)
Adrian Dziubiński 40', 56', 58' - Michał Twardowski 88'

26.05. 17:00 Stal Stalowa Wola - Pelikan Łowicz 2:2 (1:2)

26.05. 17:00 Jeziorak Iława - Puszcza Niepołomice 0:1 (0:0)

26.05. 17:00 Motor Lublin - Resovia Rzeszów 3:2 (1:1) 

26.05. 17:00 Garbarnia Kraków - OKS 1945 Olsztyn 2:1 (0:1)

Wisła Puławy - KSZO Ostrowiec
3:0 v.o.


III Liga Łódzko-Mazowiecka - 29 kolejka 26 maja 2012

26.05. 17:00 Ursus Warszawa - Hutnik Warszawa 0:0

26.05. 17:00 Legionovia Legionowo - Omega Kleszczów 3:1 (3:0)

26.05. 17:00 Warta Sieradz - Broń Radom 4:2 (2:1)

26.05. 17:00 KP Piaseczno - Włókniarz Zelów 2:1 (2:1)

26.05. 17:00 Zawisza Rzgów - MKS Kutno 0:0

26.05. 17:00 Orzeł Wierzbica - Mazur Karczew 2:1 (1:1)

26.05. 17:00 Sokół Aleksandrów - Narew Ostrołęka 0:0

26.05. 17:00 Radomiak Radom - Start Otwock 1:1 (0:1)


IV Liga Mazowiecka południe - 31 kolejka 23 - 27 maja 2012

23.05. 17:30 KS Warka - Podlasie Sokołów Podlaski 7:0

26.05. 16:00 Mazowsze Grójec - Naprzód Zielonki 3:0 (1:0)
Hubert Baranowski 39', Paweł Lepa 67', Tomasz Jaskólski 88'

26.05. 17:00 UKS Łady - Energia Kozienice Janików 0:0

26.05. 17:30 GLKS Nadarzyn - Victoria Sulejówek 1:3
 - Łukasz Rossa 2, Mateusz Piórczyński

26.05. 17:30 Pilica Białobrzegi - Polonia Iłża 4:1 (1:1)
Michał Kucharczyk 43', Mateusz Wojtysiak 58', 81', Paweł Jakóbiak 76' - Karol Stępniewski 14' (rz.k.)

26.05. 20:30 Znicz II Pruszków - Okęcie Warszawa 1:0 (0:0)
Dawid Duda 80'

27.05. 17:00 Wulkan Windoor Zakrzew - Mszczonowianka Mszczonów 0:0

27.05. 17:00 Żyrardowianka Żyrardów - Skra Konstancin Obory 6:0 (3:0)
Daniel Pruszkowski, Kamil Sowa, Filip Kamiński, Marcin Dębowski, Kacper Markowski, Łukasz Olejnik


IV Liga Mazowiecka północ - 31 kolejka 26 maja 2012

26.05. 11:00 Wisła II Płock - Kasztelan Sierpc 1:2 (0:1)
Przemysław Szabat 88' - Kamil Łasiński 41', Tomasz Sudomir 90+3'

26.05. 12:00 Błękitni Gąbin - MKS Ciechanów 4:1 (3:0)
Mateusz Nowak 27', 38' Dominik Dutkiewicz 41', Wojciech Ziarkowski 81' - Bartosz Borowiec 50'

26.05. 16:00 Marcovia 2000 Marki - MKS Przasnysz 2:2 (0:1)
Adrian Rowicki, Adam Warszawski - Paweł Olszewski, Krzysztof Butryn

26.05. 16:00 Bug Wyszków - Ostrovia Ostrów Maz. 1:3 (1:1)
Jarosław Sochocki - Dawid Wilczewski, Arkadiusz Ciach, Tomasz Rępa

26.05. 16:00 Mławianka Mława - Wkra Żuromin 1:0 (1:0)
Piotr Rogowski 41'

26.05. 16:00 Amator Maszewo - Nadnarwianka Pułtusk 1:4 (1:2)
Arkadiusz Szarwiński 27' - Paweł Jaworski 6', 12', Łukasz Wolf 69', Emil Rembiejewski 77'

26.05. 17:00 KS Łomianki - GKP Targówek 2:2
 - Przemysław Sieczko, Marcin Kolasiński

26.05. 17:30 Tęcza 34 Płońsk - Huragan Wołomin 0:3 (0:1)
Arkadiusz Stępień 35', 85', Pierre Ndakiza 72'


Liga Okręgowa Warszawa grupa I - 28 kolejka 26 - 27 maja 2012

26.05. 12:00 Dolcan II Ząbki - Mazur II Karczew 0:1

26.05. 13:00 Gwardia Warszawa - Drukarz Warszawa 1:2

26.05. 15:00 PKS Radość - Józefovia Józefów 1:6

26.05. 17:30 Sokół Serock - Legion Warszawa 1:3

27.05. 15:00 Legionovia II Legionowo - KS Wesoła 2:1

27.05. 17:00 Start II Otwock - Wilga Garwolin 1:1

30.05. 18:00 Bóbr Tłuszcz - Promnik Łaskarzew 4:1

Victoria Zerzeń - Mazur Radzymin
0:3 v.o.


Liga Okręgowa Warszawa grupa II - 28 kolejka 26 - 27 maja 2012

26.05. 11:00 Przyszłość Włochy - Błękitni Korytów 8:2

26.05. 11:00 KS Raszyn - Sparta Jazgarzew 1:1

26.05. 15:00 Naprzód Brwinów - Perła Złotokłos 0:1

26.05. 16:00 Ożarowianka Ożarów - Milan Milanówek 1:0

26.05. 16:00 Ryś Laski - Błonianka Błonie 4:2

26.05. 17:00 Orkan Sochaczew - Piast Piastów 1:0

27.05. 11:00 LKS Chlebnia - Laura Chylice 1:1


Liga Okręgowa Płock - 28 kolejka - 26 - 27 maja 2012

26.05. 14:00 Kormoran Łąck - Wisła Sobowo 3:1 (1:1)

26.05. 15:00 Mazur Gostynin - Skrwa Łukomie 3:0 (3:0)
Paweł Żydowo 2, Damian Surmak

26.05. 15:00 Wisła Duninów - Wicher Cieszewo 8:1 (3:1)
Cezary Szymański 4, Dawid Kalwasiński 2, Piotr Milewski 2 - 

26.05. 15:00 ULKS Ciółkowo - Stoczniowiec Płock 1:0 (0:0)
samobójcza 49'

26.05. 15:00 Zryw Bielsk - Świt Staroźreby 2:5 (0:1)
Damian Gagat, Kamil Łęcki - Maciej Sobiesiak 2, Arkadiusz Rutkowski 2, Mateusz Ziarko

26.05. 18:30 Unia Iłów - Huragan Bodzanów 7:2 (4:1)
Sebastian Witkowski 2', Mariusz Kunikowski 31', Damian Wojciechowski 42', 45', 72' Marcin Rząp 60', Tomasz Grzywacz 76' (rz.k.) - Maciej Kusy 7' ,53'

27.05. 13:00 Skra Drobin - Bzura Chodaków 3:0 (0:0)
Sławomir Gajewski, Piotr Umiński, Marcin Gajewski

27.05. 17:00 Pogoń Słupia - Orzeł Goleszyn 3:6 (1:4)
Jacek Sobczak, Arkadiusz Szymański, Rafał Sadecki - Mateusz Biegański 3, Damian Mórawski, Patryk Janiszewski, Damian Lisiecki


Klasa A  Płock - 23 kolejka 26 - 27 maja 2012

26.05. 18:00 Polonia Radzanowo - Sparta Mochowo 5:1 (2:0)
Arkadiusz DyMowski 2, Damian Dymowski 2, Michał Sieradzki - 

27.05. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Lwówianka Lwówek 11:0 (4:0)
Piotr Wiśniewski 5, Sebastian Sławiński 3 , Bartosz Szczepański , Patryk Folgier, Marcin Kądalski 

27.05. 11:00 Relax Miszewo - Czarni Rempin 4:5 (3:3)
Waldemar Łuczak, Kacper Szafaryn, Mariusz Wichrowski, Michał Szczepaniak - 

27.05. 11:00 Stegny Wyszogród - Zorza Szczawin 1:2 (1:0)
 - Bartosz Antczak i Tomasz Matusiak
 
27.05. 16:00 Orkan Lelice - Unia Czermno 2:3 (1:1)
Paweł Rumianowski 2 - Przemysław Nowicki, Damian Sztendor, Łukasz Woźniak

27.05. 16:00 Start Proboszczewice - Spójnia Mała Wieś 4:2 (3:0)
Sebastian Duchewicz 2, Arkadiusz Majchrzak, samobójcza - Kamil Dylewski, Rafał Dutkiewicz


Klasa b  Płock - 21 kolejka 26 - 27 maja 2012

26.05. 17:00 Mazowia Słubice - Peklimar Umienino 4:4
 - Arkadiusz Białaszewski 2, Adam Gozdan, Kamil Lipiński

27.05. 16:00 Olimpia Gozdowo - Błyskawica Lucień 2:3

Iskra Kozłowo - Bobry Cierszewo 3:0
v.o.


Admin dnia maj 25 2012 21:19:40 · 0 Komentarzy · 1583 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

LIVESCORE

ODWIEDŹ NAS

IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2021/22
• 
ARCHIWUM

LO KEEZA PŁOCK

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa A Keeza Płock

•  SEZON 2022/23

•  ARCHIWUM

Klasa B Keeza Płock

•  SEZON 2022/32

•  ARCHIWUM

Nowa strona 1
Puchar Polski 21/22

Płock

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
185.191.171.xxx @ news_cats.php
185.191.171.xxx @ downloads.php
185.191.171.xxx @ profile.php
185.191.171.xxx @ hhhh
185.191.171.xxx @ img?
185.191.171.xxx @ news.php
185.191.171.xxx @ uplo
185.191.171.xxx @ viewpage.php
217.113.194.xxx @ news.php
217.113.194.xxx @ news.php
52.167.144.xxx @ members.php
34.225.194.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.