O MISTRZOSTWO A KLASY ORAZ DERBY RADOMIA
Wyniki, strzelcy 2011/12

I Liga - 33 kolejka 20 maja 2012

20.05. 17:00 Olimpia Elbląg - Dolcan Ząbki 4:1 (2:1)
Tomasz Chałas 5', 20' (rz.k.), 76', Andrzej Matwijów 90' (rz.k.) - Bartosz Osoliński 26'

20.05. 17:00 Pogoń Szczecin - Wisła Płock 3:0 (1:0)
Andradina 36', Bartosz Ława 82', Donald Djousse 89'

20.05. 17:00 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Kolejarz Stróże 1:2 (0:2)

20.05. 17:00 Olimpia Grudziądz - Flota Świnoujście 1:2 (1:1)

20.05. 17:00 Sandecja Nowy Sącz - GKS Bogdanka 1:4 (1:2)

20.05. 17:00 Ruch Radzionków - KS Polkowice 4:4 (2:2)

20.05. 17:00 Polonia Bytom - Arka Gdynia 1:3 (1:0)

20.05. 17:00 Warta Poznań - Zawisza Bydgoszcz 0:1 (0:0)

20.05. 17:00 Piast Gliwice - GKS Katowice 3:0 (1:0)


II Liga WSCHODNIA - 33 kolejka 18 - 19 maja 2012

19.05. 17:00 Pelikan Łowicz - Znicz Pruszków 1:1 (0:0)
Michał Żółtowski 78' - Marcin Rackiewicz 66'

18.05. 17:00 Okocimski KS Brzesko - Wisła Puławy 1:1 (1:0)

19.05. 17:00 Puszcza Niepołomice - Stal Stalowa Wola 3:2 (0:1)

19.05. 17:00 Wigry Suwałki - Garbarnia Kraków 0:1 (0:1)

19.05. 17:00 OKS 1945 Olsztyn - Stal Rzeszów 0:1 (0:1)

19.05. 17:00 Resovia Rzeszów - Jeziorak Iława 5:1 (4:0)

KSZO Ostrowiec - Pogoń Siedlce 0:3
v.o.


III Liga Łódzko-Mazowiecka - 28 kolejka 19 maja 2012

19.05. 11:00 Hutnik Warszawa - Warta Sieradz 0:3 (0:0)

19.05. 13:00 Omega Kleszczów - Ursus Warszawa 2:2 (1:1)

19.05. 14:00 Narew Ostrołęka - Zawisza Rzgów 0:1 (0:1)

19.05. 15:00 Mazur Karczew - MKS Kutno 1:1 (0:0)

19.05. 16:00 Orzeł Wierzbica - KP Piaseczno 1:0 (1:0)

19.05. 16:00 Włókniarz Zelów - Legionovia Legionowo 1:3 (0:1)

19.05. 17:00 Start Otwock - Sokół Aleksandrów 1:2 (0:0)

19.05. 17:00 Broń Radom - Radomiak Radom 0:1 (0:0)
Marcin Figiel 90'

_______________________
foto: Radomiak.com.pl


IV Liga Mazowiecka południe - 30 kolejka 19 maja 2012

19.05. 11:00 UKS Łady - Znicz II Pruszków 1:0

19.05. 11:00 Polonia Iłża - KS Warka 0:1 (0:0)
Sebastian Kościanek 68'

19.05. 11:00 Okęcie Warszawa - GLKS Nadarzyn 0:0

19.05. 14:00 Mszczonowianka Mszczonów - Energia Kozienice Janików 2:0 (1:0)
samobójcza 28', Zbigniew Obłuski 88'

19.05. 16:00 Pogoń Grodzisk - Wulkan Windoor Zakrzew 1:0 (1:0)
Piotr Gawlik 63'

19.05. 17:00 Podlasie Sokołów Podlaski - ŻYRARDOWIANKA ŻYRARDÓW 1:1

19.05. 17:30 Skra Konstancin Obory - Mazowsze Grójec 1:4 (0:1)
Mateusz Kanabus 64' - Seweryn Kalinowski 16', Tomasz Jaskólski 47', 88', Hubert Baranowski 90'

19.05. 17:30 Victoria Sulejówek - Pilica Białobrzegi 1:1 (1:0)
Marek Rogowski 13' - Paweł Jakóbiak 62'


IV Liga Mazowiecka północ - 30 kolejka 19 - 20 maja 2012

19.05. 16:00 GKP Targówek - Marcovia 2000 Marki 0:0

19.05. 16:00 Kasztelan Sierpc - Błękitni Gąbin 3:0 (2:0)
Jarosław Brzemiński 13', Michał Dzięgielewski 26', 62'

19.05. 17:00 Ostrovia Ostrów Maz. - Mławianka Mława 0:0

19.05. 17:00 Huragan Wołomin - Bug Wyszków 1:0 (0:0)
Maciej Biernacki

19.05. 17:00 MKS Przasnysz - Tęcza 34 Płońsk 1:0 (1:0)
Jakub Wróblewski

19.05. 17:00 Nadnarwianka Pułtusk - Wisła II Płock 1:0 (0:0)
Michał Pragacz 83'

20.05. 14:00 Korona Szydłowo - KS Łomianki 3:0 (0:0)
Marcin Rosocha 2, Paweł Podlewski

20.05. 16:00 Wkra Żuromin - Amator Maszewo 3:0 (2:0)
Bartłomiej Nowacki 25', Bartosz Żelazny 27', Rafał Kruk 83'


Liga Okręgowa Warszawa grupa I - 27 kolejka 19 - 20 maja 2012

19.05. 11:00 Legion Warszawa - Gwardia Warszawa 10:0 (5:0)

19.05. 14:00 Józefovia Józefów - Legionovia II Legionowo 9:1 (5:0)
Daniel Zdzieszyński x3, Kamil Kucharski x2, Robert Rokicki x2, Paweł Ślusarczyk, Jakub Rosiński - Konrad Zalewski 

19.05. 16:30 KS Wesoła - Bóbr Tłuszcz 1:0

19.05. 17:00 Mazur Radzymin - Start II Otwock 7:1

20.05. 15:00 Mazur II Karczew - Sokół Serock 0:4 (0:2)
Adam Zych 2, Tomasz Jaczyński, Sebastian Ściechowicz

20.05. 17:00 Wilga Garwolin - PKS Radość 5:0

20.05. 17:00 Promnik Łaskarzew - Dolcan II Ząbki 4:1

Drukarz Warszawa - Victoria Zerzeń 3:0
v.o.


Liga Okręgowa Warszawa grupa II - 27 kolejka 19 - 20 maja 2012

19.05. 11:00 Olimpia Warszawa - Naprzód Brwinów 0:4 (0:2)
Andrzej Dzierżawski, Damian Benda, Piotr Odowski, Bartosz Wiśniewski

19.05. 11:00 Błękitni Korytów - KS Raszyn 3:4 (2:0)
Rafał Woziński 2 Marcin Guśko, samobójcza  - Adam Czubak 2, Adam Kempa, Grzegorz Brzeski

19.05. 13:00 Milan Milanówek - LKS Chlebnia 4:0 (2:0)

19.05. 14:30 Perła Złotokłos - Ryś Laski 1:1

19.05. 16:00 Sparta Jazgarzew - Orkan Sochaczew 4:0 (1:0)
Grzegorz Kończyński 10' (rz.k.), 63', 78', Łukasz Kopczyński 62'

19.05. 17:00 Błonianka Błonie - Przyszłość Włochy 1:4 (0:1)

20.05. 13:00 Piast Piastów - Ożarowianka Ożarów 1:1 (1:0)
Piotr Harasimiuk - Maciej Soroka


Liga Okręgowa Płock - 27 kolejka - 18 - 20 maja 2012

18.05. 18:00 Świt Staroźreby - Mazur Gostynin 0:2 (0:0)
Bartosz Komorowski, Paweł Żydowo

19.05. 15:00 Orzeł Goleszyn - Unia Iłów 13:1 (4:1)
Grzegorz Krzewicki 5, Damian Lisiecki 3, Łukasz Suliński 2, Mateusz Biegański, Piotr Pawłowski, Marek Bolimowski - Tomasz Grzywacz

19.05. 15:00 Wisła Sobowo - Wisła Duninów 2:2 (1:0)

19.05. 17:00 Bzura Chodaków - Kormoran Łąck 3:0
v.o.

20.05. 10:00 Stoczniowiec Płock - Skra Drobin 2:1 (1:1)
Mateusz Truskolaski, Łukasz Barański - Daniel Zjadewicz 

20.05. 15:15 Huragan Bodzanów - ULKS Ciółkowo 2:3 (1:1)
Łukasz Tomczak 14', Maciej Ozdowski 83' (rz.k.) - Łukasz Marciniak 36', Rafał Iwański 55', Michał Aronowski 63'

20.05. 17:00 Wicher Cieszewo - Zryw Bielsk 2:3 (2:0)
Jakub Jeziak 2 - Ireneusz Kobuszewski 2, Arkadiusz Świeczkowski

20.05. 17:00 Skrwa Łukomie - Pogoń Słupia 4:5 (3:1)
Piotr Sadowski 2, Mateusz Sadowski, Mariusz Beksa - Przemysław Mysielski 4, Arkadiusz Szymański


Klasa A  Płock - 22 kolejka 20 maja 2012

20.05. 11:00 Czarni Rempin - Stegny Wyszogród 0:2 (0:1)
Piotr Kopański, Maciej Bratkowski

20.05. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Sparta Mochowo 4:3 (4:1)
Norbert Skrzyński 2, Patryk Murzynowski, Hubert Górecki - Arkadiusz Jastrzębski, Arkadiusz Bojanowski, Mariusz Chorzewski

20.05. 11:00 Victoria Cekanowo - Kasztelan Białe Błoto 1:1 (1:1)
Maciej Szczęsny - Dawid Wójcik

20.05. 13:00 Start Proboszczewice - Relax Miszewo 8:0 (4:0)
Sebastian Duchewicz 3, Arkadiusz Majchrzak 2, Piotr Malanowski 2,  Przemysław Kowalkowski

20.05. 15:00 Unia Czermno - Polonia Radzanowo 4:3 (2:0)
Przemysław Nowicki 3, Damian Sztendor - Artur Gołębiowski, Kamil Zieliński, Krzysztof Stoparczyk

20.05. 16:00 Lwówianka Lwówek - Orkan Lelice 2:3 (1:1)
Michał Wiśniewski 2 - Daniel Bartnikowski, Patryk Gralicki, Mariusz Buraczyński


Klasa b  Płock - 20 kolejka 20 maja 2012

20.05. 16:00 Peklimar Umienino - Iskra Kozłowo 2:5 (0:1)
Adam Gozdan, Marcin Gierzyński - Paweł Wiśniewski 3, Patryk Zieliński, Ariel Krysztofiak

20.05. 16:00 Błyskawica Lucień - Mazowia Słubice 4:4

Bobry Cierszewo - Olimpia Gozdowo
0:3 v.o.


Admin dnia maj 19 2012 08:00:56 · Drukuj

Regulamin - Prawa Autorskie

Redakcja Piłkarskiego Magazynu Internetowego nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez czytelników i użytkowników witryny. Jednocześnie PMI zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy o wulgarnej treści, zawierających  sformułowania obraźliwe w stosunku do innych użytkowników, osób trzecich, klubów itp... Komentarze do newsów, artykułów, forum, a także umieszczane w Shoutboxie są monitorowane, a PMI ma prawo do blokowania użytkowników, którzy nie zastosują się do powyższych zasad. >>> PEŁNA TREŚĆ REGULAMINU

Wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na stronach Piłkarskiego Magazynu Internetowego na innych stronach, kopiowanie, powielanie bez zgody Administratora zabronione. Wszelkie materiały pochodzące ze stron PMI objęte są prawem autorskim. W celu wykorzystania materiału na innej stronie www proszę o kontakt: redakcja@huragan.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

M-GOL! POLECA
Example 1
NA BIEŻĄCO
Nowa strona 2

•  Aktualne wyniki

•  OBSADA

•  SPARINGI - LATO

LIVESCORE
ODWIEDŹ NAS

PKO Ekstraklasa

•  SEZON 2020/21
• 
Grupa Mistrzowska 19/20
•  Grupa Spadkowa 19/20
•  ARCHIWUM

Fortuna I Liga

•  SEZON 2020/21
•  ARCHIWUM

II Liga

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

III Liga Grupa 1

•  SEZON 2020/21
•  ARCHIWUM

Napisz do nas

46449242
IV Liga Mazowiecka

•  IV Liga - 2020/21
• 
ARCHIWUM

LO Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa A Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM

•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Klasa B Płock

•  SEZON 2020/21

•  ARCHIWUM
•  LIGA STRZELCÓW 2018/19

Nowa strona 1
Ligi Młodzieżowe


1 Liga A1 Jesień '19


1 Liga B1 Jesień '19


1 Liga B2 Jesień '19
 

1 Liga C1 Jesień '19
 

1 Liga C2 Jesień '19

 

2 Liga C2 Jesień '19
 

1 Liga D1 Jesień '19

 

2 Liga D1 Jesień '19

 

3 Liga D1 Jesień '19

1 Liga D2 Jesień '19


2 Liga D2 Jesień '19

Płocka Liga E1 Złota

Płocka Liga E1 Srebrna

 

Płocka Liga E1 Brązowa

 

Płocka Liga E2 2018/19

 

Płocka Liga F1 2018/19

Puchar Polski 18/19

PZPN

Warszawa
 

Płock
 

Ciechanów-Ostrołęka
 

Radom
 

Siedlce

Nawigacja
Strona Główna
Artykuły
Galeria

Huragan SerWWWis
Promocja Strony

Prezent na Twoją komórkę. Pobierz i promuj Nasz Serwis w Twoim telefonie komórkowym.

REKLAMA
Shoutbox
Tylko dla zalogowanych użytkowników

ciolkowo
13/12/2018 21:33
Mam wolny termin 23/24 luty.503 869 235.Jesteś zainteresowany pisz.

piotrlks
06/07/2018 01:26
Wyniki spotkań kontrolnych rozegranych ostatnioWisła Płock 4:2 Pogoń Siedlce Wicher Kobyłka 4:4 Pogoń Józefów

OrzelGol
22/04/2018 16:07
Skrwa Łukomie - Kasztelan Sierpc 1-3

dominis23
29/01/2018 08:03
Szopen Sanniki poszukuje sparingpartnera na termin 24-25 marca. Kontakt 506194823

Admin
27/01/2018 13:29
Wicher Cieszewo poszukuje sparingpartnerów na ostatni weekend lutego oraz w terminie 10/11 marca. Kontakt: 514 866 920

ciolkowo
29/11/2017 15:15
Podałem zły nr.poniżej .teraz poprawny 503869235

ciolkowo
29/11/2017 13:44
Mam wolny termin na sparing 25 marzec 2018. Jesteś zainteresowany pisz.503859235

ja11
20/10/2017 17:57
Admin wysłałem pw do ciebie

ja11
08/10/2017 18:40
Zorza szczawin 5-3 zjednoczeni bulkowo. Bramki dla zorzy 3x Adam Sarzała 1x Jacek Maślany 1x Adrian Stępień

Admin
02/10/2017 16:33
Klasyfikacje strzelców zaktualizowane.

Archiwum
Kto? Gdzie?
Odwiedzający oglądają:
3.239.192.xxx @ news.php
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Dołącz do Nas.
ZAREJESTRUJ SIĘ Zapraszamy do PMI.
Jeśli zapomniałeś hasło?
Wyślemy Ci nowe, kliknij
TUTAJ.