Liga Okręgowa Płock
18. Kolejka - 24.03.2012 do 25.03.2012
24.03. 13:30 Stoczniowiec Płock - Wisła Duninów _ : _
24.03. 13:30 Skra Drobin - Mazur Gostynin _ : _
24.03. 13:30 Orzeł Goleszyn - Wicher Cieszewo _ : _
24.03. 13:30 Kormoran Łąck - Unia Iłów _ : _
25.03. 11:00 ULKS Ciółkowo - Pogoń Słupia _ : _
25.03. 11:00 Skrwa Łukomie - Świt Staroźreby _ : _
25.03. 11:00 Bzura Chodaków - Zryw Bielsk _ : _
25.03. 15:15 Huragan Bodzanów - Wisła Sobowo _ : _
Kompletny terminarz >>>
Klasa A Płock
14. Kolejka - 25.03.2012 do 25.03.2012
25.03. 11:00 Start Proboszczewice - Lwówianka Lwówek _ : _
25.03. 11:00 Czarni Rempin - Victoria Cekanowo _ : _
25.03. 11:00 Relax Miszewo - Unia Czermno _ : _
25.03. 11:00 Kasztelan Białe Błoto - Orkan Lelice _ : _
25.03. 11:00 Spójnia Mała Wieś - Zorza Szczawin _ : _
25.03. 15:00 Stegny Wyszogród - Sparta Mochowo _ : _
Pauza: Polonia Radzanowo
Kompletny terminarz >>>
Liga Okręgowa Płock - Juniorzy
18. Kolejka - 24.03.2012 do 25.03.2012
24.03. 15:30 Mazowsze Płock - Wisła Duninów _ : _
24.03. 15:30 Bzura Chodaków - Start Proboszczewice _ : _
24.03. 15:30 Zorza Szczawin - Amator Maszewo _ : _
24.03. 15:30 Skra Drobin - Mazur Gostynin _ : _
24.03. 15:30 Orzeł Goleszyn - Wicher Cieszewo _ : _
25.03. 13:15 Huragan Bodzanów - Wisła Sobowo _ : _
Pauza: ULKS Ciółkowo Skrwa Łukomie
Kompletny terminarz >>>
Klasa A Płock - Juniorzy
16. Kolejka - 25.03.2012 do 25.03.2012
25.03. 13:00 Relax Miszewo - Unia Czermno _ : _
Pauza: Spójnia Mała Wieś Lwówianka Lwówek Sparta Mochowo Kasztelan Białe
Błoto
Kompletny terminarz >>>
Klasa B Płock
15. Kolejka - 15.04.2012 do 15.04.2012
15.04. 16:00 Iskra Kozłowo - Peklimar Umienino _ : _
15.04. 16:00 Mazowia Słubice - Błyskawica Lucień _ : _
15.04. 16:00 Olimpia Gozdowo - Bobry Cierszewo _ : _
Kompletny terminarz >>>
Juniorzy Młodsi 1995-97
15. Kolejka - 24.03.2012 do 24.03.2012
24.03. 11:00 Bzura Chodaków - Orkan Lelice _ : _
24.03. 11:00 Kasztelan Sierpc - Victoria Wykowo _ : _
25.03. 13:00 Czarni Rempin - Pogoń Słupia _ : _
Pauza: Kormoran Łąck
Kompletny terminarz >>>
Trampkarze Starsi 1996-98
11. Kolejka - 14.04.2012 do 14.04.2012
14.04. 11:00 Wisła Duninów - Start Proboszczewice _ : _
14.04. 11:00 Błękitni Gąbin - Mazowia Słubice _ : _
14.04. 11:00 Delta Miszewko - Stoczniowiec Płock _ : _
Kompletny terminarz >>>
Trampkarze 1997-99
11. Kolejka - 14.04.2012 do 14.04.2012
14.04. 11:00 Świt Staroźreby - Mazowsze Płock _ : _
14.04. 11:00 Mazur Gostynin - Zryw Bielsk _ : _
14.04. 11:00 Orzeł Goleszyn - Kasztelan Sierpc _ : _
Kompletny terminarz >>>
Młodzicy 1999
|